1797
  • ManoNegra
    #779
    Ami azt illeti, az nem volt sejthető, hogy most az EB-re kijutnak, és lő egy gólt, majd (nagy valószínűséggel) tovább is jutnak. :-)

    Egyébként nem csak ő volt aki kikelt, hanem Huszti is ha jól emlékszem.
  • Renegade
    #778
    Le a kalappal előtte, ilyet meglépni, úgy, hogy sejthető, hogy mi lesz ennek a következménye.
  • Renegade
    #777
    költői kérdés volt :)
  • IXEMGabeo
    #776
    meg en voltam aki asszem linkelte itt...

    igen lattuk es en total egyetertettem vele
  • bakkerman
    #775

  • bakkerman
    #774
    Ő nem is hivhatta be mert ugyanabbol a belterjes szar közegböl lett kivalasztva """kapitanynak""" akikrol beszelt Szalai anno.
  • dave9004
    #773
    Pinyő nem hívta be
  • Renegade
    #772
    ?

    a nyilatkozata után játszhatott a válogatottban Dárdai előtt?
  • Pluskast
    #771
  • Pluskast
    #770
    Egy kis Ronaldo :) A Löw meme-en szakadta, a röhögéstől :DD

    http://www.origo.hu/foci-eb-2016/light/20160620-az-egertol-fel-bodetol-retteg-ronaldo.html
  • molnibalage83
    #769
    ? Ott van a válgotattban, kint az EB-n. Vagy az egy másik Szalai lenne?
  • benőmenő
    #768
    Én úgy emlékszem a többség egyetértett vele itt a magyar focis topikban és az irl ismerősök közül is.
    Ha már magyar foci topik, ez inkább oda való téma szvsz.
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2016.06.20. 15:09:26
  • Renegade
    #767
    tényleg, foci őrültek:

    van aki látta 2013-ban azt az interjút?

    Van itt olyan, aki már akkor egyetértett vele? Mert most nyilván már könnyi értelmezni a mondatait, de akkor Dárdai előtt, hogyan láttátok a kirohanását?

  • Renegade
    #766
    Mondjuk Szalai meg is fizette az árát, szerencsére ezt Hosszúval nem tudják megtenni.
  • Renegade
    #765
    nem kell, minden eredmény magáért beszél, Szalai x évvel ezelőtt elmondta a maga fiatalosan túlfűtött stílusában, hogy mire van szükség, erre tessék.

    fanfact: az úszósport (a sikerek ellenére) még csak most termelte ki az első "Szalait" Hosszú képében.
  • ManoNegra
    #764
    Nyugtass meg, hogy nem az itt olvashatókból.

    Egyébként sem értem miért kell magyarozni egy ilyen sikeres kezdet után.
    Utoljára szerkesztette: ManoNegra, 2016.06.20. 14:45:44
  • Renegade
    #763
    a kommentekből

    természetesen mind Dárdai, mind a Szalai interjúnál tátott szájjal néztem, hogy ilyet nálunk, he?
    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2016.06.20. 14:46:14
  • ManoNegra
    #762
    a magyart még mindig két szólás írja le tökéletesen: dögöljön meg a szomszéd tehene, nekem a szar sem elég büdös.

    Ez hogy jött le neked a sajtótájékoztatókból? Amúgy magyar-e vagy?
  • Renegade
    #761
    Hétvégén vettem a fáradtságot és Dárdai első sajtótájékoztatója óta (+ a híres Szalai sajtótájékoztató) végignéztem az összeset, beleolvastam a kommentekbe és sajnos továbbra is meg kell állapítanom, hogy a magyart még mindig két szólás írja le tökéletesen: dögöljön meg a szomszéd tehene, nekem a szar sem elég büdös. Emellé meg hab a tortán, hogy interjúkat adnak a régi szövi kapitányok, hogy minden az ő érdemük. o0

    Egyetlen dolog bizonytalanít el, hogy a stáb tagjai nem győzték hangsúlyozni, hogy nagyon elégedettek a szurkolókkal + a médiával, szóval mintha a pozitív változásokra igény volna és nem hallt még ki mindenkiből a közös irányba történő előremozdulás, ha hiteles a "vezér".

    Bár én nem értek a focihoz, de egyszerű két fülű egy orrúként az jött le, hogy politikus mentalitású ember helyett edző mentalitású kapitánnyal látványos változásokat lehetett elérni. Kíváncsi vagyok, hogy ez mikor fog átgyűrűzni mondjuk a politikába: szakemberek, olyan gárdával, akik, ha nem dolgoznak repülnek.
  • molnibalage83
    #760
    Nálunk nézve a meccset ment a "sírj, sírj, sírj" rigmus C-nél. XD
  • Pluskast
    #759
    Ja hát ennyit tud. Meg kamillázni a pályán.
  • Palinko
    #758
    nem tudom, nekem elég gyenge a megítélésem ezen az eb-n. a hatharom.com játékán játszom, minden meccsre teszek, 42%-os eredménnyel találok el :D azt hittem bár lesz 60
  • IXEMGabeo
    #757
    fasza el is ment veluk a mixem...ugyanis a romanokra tettem...ez a csapat jol leult a vegere
  • Lópikula
    #756
    Dögölj meg te troll. Anyád temetésére fogadtam. Nem jött be te dögöltél meg. Baszus. 1.2es volt rád a szorzó. A halálod se ért meg egy fogadást féreggané
  • Lacee86
    #755
    Jó hír a félidőben, vezetnek az albánok! :)
  • Devv
    #754
    "Sziszokó izzad a legjobban, legalább is rajta látszik a legjobban, mivel őt mutatták." /Hajdú B.
  • AnuluWork #753
    Ha már albán ... :)
  • ManoNegra
    #752
    Ok, köszi!
  • Lacee86
    #751
    Igen, a Duna TV.
  • ManoNegra
    #750
    A román-albán meccset adja a TV?
  • Devv
    #749
  • ManoNegra
    #748
    Az izlandiak sem vesztettek, döntetlen lett.
  • Lacee86
    #746
    Ezen felröhögtem. :D
  • bakkerman
    #745
    Ha ma a romanok nem nyernek akkor mar csak 1 csapatnak kell 3 ponttal zarni az egyik csoport 3. helyen.
  • Lacee86
    #744
    Így van. Ezért nem végezhetünk már a 3. helynél hátrébb. Amúgy, szerencsés esetben az A és B csoport utolsó köre után már biztossá válhat a továbbjutás, ha mondjuk mind2 csoportban csak 3 pontja lesz a csoportharmadiknak.
  • Tetsuo
    #743
  • Jim Morrison
    #742
    most már érem nélkül haza ne merjenek jönni :D
  • Count Adyn
    #741
    Jah de ha jol tudom egymás elleni eredmény számit ugyhogy osztrákoknak hiaba lesz 4 pontja:)
  • benőmenő
    #740
    Sokan a pontszerzésben sem. Én azért bíztam benne, hogy nem 0-val jövünk haza. Innen már minden csak ajándék szvsz. :D
  • Sippie
    #739
    ha pedig pontot szerzünk, megnyerhetjük a csoportot, és akkor jönnek a Belgák, és már ki is esünk, és fúdeborzalmas lenne... pedig előzetesen a többség még egy továbbjutásban sem reménykedett :D