1797
  • Rudee
    #1306
    Az barátságos meccs volt, sokat levonni belőle nem lehet.
  • Rudee
    #1305
    Igazán nagy védeni valója nem volt.
  • ManoNegra
    #1304
    Az ilyenek, mint te, még akkor is fanyalognának, ha megnyertük volna az EB-t.
  • Amiga
    #1303
    "Ez a leggyengébb csoport".

    Ezt nincs mire alapoznod. A-B-C csoport sincs tele nagy futballnemzetekkel. A csoportharmadikunk megverte a D-csoport győztesét, mi pedig a 78. percig potenciális egyenlítési lehetőség előtt álltunk a világ 2. legjobb csapata ellen. Miről beszélsz?
  • Bandicoot
    #1302
    Nem azt mondtam hogy erősek és überek. Azt leírtam azzal hogy a leggyengébb csoport.
  • Amiga
    #1301
    Az osztrákokat és az izlandiakat miért nem verték meg a portugálok? :-)

    Világos, hogy el akarták kerülni a belgákat, akik 2-0-ra kikaptak az olaszoktól. Nyilván inkább azokat a horvátokat akarták, akik megverték a spanyolokat. :-D

    Teljesen egyértelmű...
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.06.27. 08:54:44
  • argo001
    #1300
    Van egy olyan érzésem, hogy nem én hitegetem magam. De akkor légy boldog ezzel az "énmegmondtam" hozzáállással.
  • Bandicoot
    #1299
    Ha döntetlent nyomnak nem kockáztatják a kiesést.:)
  • argo001
    #1298
    Persze, nyilván megkockáztatták, hogy kiesnek, csak azért, hogy ne játsszanak a belgákkal.
  • Amiga
    #1297
    Nem értek egyet a portugálokról alkotott véleményeddel. 3 döntetlennel mentek tovább, és a kieséses szakaszon is épp csak átcsúsztak. Ez a portugál csapat most gyenge, és nem érdemli meg innen a továbbjutást.
    Portugáliában az egész teljesítményüknek nagyon negatív viszhangja van, és ők maguk is ki voltak akadva a magyar meccs után. Két góljukat pedig az a CR7 szerezte, aki az egész EB-n nem volt eddig formában. Szerencsés gólokat rúgtunk azon a meccsen, de a portugálok is örülhetnek, hogy a végén döntetlenre hozták.
  • Bandicoot
    #1296
    Céerhét mindenért vergődik. És a kihagyott büntetője után látványosan elmaradt a vergődés.
    Vergődött mert újabb gólt kaptak. És mindet kiegyenlítették szinte azonnal. Ha kiegyenlítő válasz gyakorlatilag mindig lazán meg volt akkor vajon 30-40 percig mikor nem vezettünk miért bénáztak?:)
    De hitegesd magad...:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.06.27. 08:48:21
  • Amiga
    #1295
    Az első félidőt csak Király bravúrja miatt tudtuk 1 gól hátránnyal lehozni. Igazából a világ 2. helyre rangsorolt csapata ellen, amelynek minden játrékosa drágább, mint a mi válogatottunk együtt, ez a 4-0 reális (és ne feledjük, hogy a 78. percig ez 1-0 volt).

    Vagy csak annyira nem reális, mint ahogy a legutóbbi vébén a brazilok is kaptak a németektől 5 gólt az első félidőben. Ez benne van a fociban. Gyorsaságban és technikában magasan fölöttünk állt a belga csapat, ezt tudomásul kell venni. A játékosainkat rangos ligákba kell juttatnunk jó csapatokhoz, hogy nemzetközi tapasztalatot szerezzenek és sztáredzőktől, sztárjátékosoktól tanulhassanak. Aztán ugyanezzel a küzdőszellemmel folytatni, és akkor a focinkra jó évek várhatnak.
  • argo001
    #1294
    Jaja, biztos céerhét is azért vergődött úgy, mint egy óvodás, mert nem akartak nyerni...
  • Bandicoot
    #1293
    Megkaptuk az első komoly ellenfelet aki játszani is akar. Ennyi történt nem több.
    A leggyengébb csoportban egy győzelemmel és döntetlenekkel bejutottunk. Oortugália látványosan döntetlent akart nem véletlenül, nem akarták a belgákat. Ha akarnak rommászedik a csapatunkat, nemhiába volt minden egyes gólunkra 5 percen belül gól a válasz, majd amikor nem szültünk gólt látványosan semmit nem csináltak a portugálok...
    Szép volt jó volt. De ennyi a magyar foci. Mindeközben míg egy győzelmet és két döntetlent úgy ünnepeltünk mintha vb-t nyertünk volna más sportokban amikbe nem ölünk milliókat zsinórba hoztuk az aranyakat és egy egy mellékhírecskén kívül senki nem foglalkozikvele...
  • argo001
    #1292
    Benne van, ha 2-0-nál felhozunk 2 támadót, akkor nemcsak rúghatunk, hanem kaphatunk is még kettőt. Ez sajnos így jött ki, ettől függetlenül nem hiszem, hogy szégyenkezni kéne. Ott voltunk egy rangos tornán, ráadásul bejutottunk a legjobb 16 közé. Végre tényleg volt értelme szurkolni, nemcsak azon ment a vita, hogy Németország vagy Spanyolország a jobb, hanem egységesen ment a "Hajrá Magyarország!". Nagyon kellett ez a magyar focinak.
  • AnuluWork #1291
    ... de mondhatjuk úgy is, hogy Courtois kivédte a szemünket.
  • AnuluWork #1290
    Gera és sajnos mások is katasztrofálisak voltak tegnap. Mintha sokszor nem lett volna középpályánk. Hogy ez most Kleinheisler kiesése miatt volt, mert ő hiányzott, mindenki rá számított, nem tudom, de a védelmünk is gyengus volt.

    Szalai legalább hármat rúghatott volna, de nem jött össze.
  • AnuluWork #1289
    Amikor támadni kell, akkor bejöhet pár ilyen gól.

    A gond az volt, hogy a mieink közül egy se ment be. Sajnos, a portugálok ellen eljátszottuk minden szerencsénket. Ráadásul meccs előtt közvetlenül átszervezett csapat voltunk. Így meg pláne nehéz. Amikor a szlovákoknak bepakoltak a németek hármat, rögtön tudtam, hogy három alatt mi se ússzuk meg, de bíztam abban, hogy lövünk is ugyanennyit, mint a portugálok ellen. Nos, tegnap semmi sem jött be.

    Nálunk volt többet a labda, mégse rúgtunk egy gólt se. Ez azért ritka.

    A belgák jobbak voltak. Ahogy a végén szó is volt róla, nálunk Kleinheisler kiesett és csak néztünk, nem tudtunk újat húzni, ők meg bedobtak mindenkit akijük csak volt és bejött nekik minden.

    Nem kell nagyon elszomorodni, 1954 óta nem jutottunk tovább, pedig volt párt klasszis játékosunk azóta. Azért lett volna fontos ez a meccs, mert akkor a bronz mindenképpen elérhető állapotba kerül, és már csak Walesen kellett volna átmenni.

    Ez van. Jöhetnek a szurkolók a klubmeccsekre, majd a világbajnoki selejtezőkre. Szerintem ez akkora pluszt fog adni a játékosoknak, hogy a klubjaikban is kamatoztatni fogják a mostani sikert.

    Megj. mára a magyargyűlölő hangok közül csak Szanyi kapitány maradt meg, ami azért két hét alatt egész jó, látva honnan indultunk.
  • Stockbauer33 #1288
    http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2016/players/index.html
  • Palinko
    #1287
    ez így van szerintem is.
  • SzocsA
    #1286
    Ez a 4 gól jelzi azt, hogy hol tartunk a másodiknál már feladták....
    Nem hiszem el, hogy a csávó egyedül a 16 os előtt végigviszi egy csomó magyar játékos előtt a labdát és senki nem mer odalépni neki....

    Igazából ami a portugálok meccsén bepattant az most itt kipattant..... nem azt mondom, hogy szerencsénk volt.
    Az íreknek is volt több lehetősége arra, hogy gólt szerezzen, nekünk is voltak jó helyzeteink.
    De akkor is jól játszottunk, mert nem csak ellövöldöztük legtöbbször a labdát, amerre a védő nézet, megpróbáltuk kihozni, csak sajnos nem ment mindig, meg a kontrák sem mentek, lett volna lehetőség rá de megállt a támadás és inkább visszafele passzoltak.

    Az a baj, hogy még kellene fejlődni az iram területén. Semmi más nem kell, csak az, hogy végigbírják futni a meccset és ha kell még kontráznak a 90 percben is....
  • Palinko
    #1285
    nem tudom minek neveznéd a második félidő végét, egy csapat akkor kap egymás után 2 ilyen gólt mikor össze van szarva. a negyedik meg már... hagyjuk.

    a meccs 3/4-ben szépen játszottunk, a korai gólban még az is jó volt hogy volt 80 percünk javítani, de sajna kb azt csináltak velünk amit akartak. szép helyzeteink is a 16-oson kívül voltak. lehetett volna 1-1 és akkor teljesen más a játék képe, már felénk billent a mérleg, de nem lett. sajnos a védőink lassúak, nem is csoda az olasz védők is lemaradtak erről a belga támadósorról, de ők azért helyezkedéssel kompenzálták a sebességüket. mi ezt nem tudtuk megtenni. mikor hátrányból ilyen időhúzás stílusba rugdosták hátra a labdát az nagyon ocsmány volt, épp hogy nem azt mondtam hogy álljunk be védeni a vereséget... valljuk be a 2. félidőre visszavettek a belgák és engedtek egy kicsit játszani minket, mert ők sem bírták volna végig az iramot és nem akartak a végén meglepődni.

    sajna a végén nekünk kellett meglepődni :(

    abban igazatok van, hogy magunkhoz képest nem voltunk rosszak, de még egy tegnap továbbjutó portugáliához képest is sokkal szebb és élvezhetőbb játékot nyújtottunk, de ez a 4 gól akkor is csúnya mondjon ki mit akar.
  • BreakDown89
    #1284
    Gratulálok a magyar válogatottnak! Sajnos ennyire futotta, bár szerintem nem érdemeltük meg a 0-4-es vereséget. De tény, hogy jobbak voltak nálunk a belgák. A pesszimista varjak meg huzzanak hangyát szedni box kesztyűben, tök sötétben.... RIA RIA HUNGARIA!
    Utoljára szerkesztette: BreakDown89, 2016.06.26. 23:49:08
  • LasDen #1283
    úgy kell neked... idd is meg az egészet akkor :D
  • bakkerman
    #1282
    Tudod milyen jo szodaval ebben a melegben??!! :DDDD Ne legyel mar negativ :D
  • LasDen #1281
    rozé
  • bakkerman
    #1280
    En nem tudom velemenyezni ezt a meccset, ezt megoldja helyettem mas/masok ezt itt ebben a forumban , annyit fuznek meg hozza (amig megbontom a kovetkezo uveg rozém) hogy:

    KURVAJO ERZES MA MAGYARNAK LENNI !!!!! Es ezt az erzest semmi es senki nem fogja elvenni tolem/toluk/toletek elvenni,a magyar nemzettol, ezt a ket hetet...
  • Tuvok #1279
    Hirtelen jött siker után egy csúnya pofon, ami után nem szétesni kell, hanem rengeteget tanulni belőle. A fiúk tudják ezt, ahogy Storck is. Az elmúlt két hét álom volt, bízom benne, hogy nem csak egyszeri fellángolás, hanem az első fontos lépés egy hosszú távon sikeresebb magyar csapathoz. Szép teljesítmény volt amit az EB-n láttunk, szerintem mindenki várakozásait messze felülmúlta ami nyújtottak, annyi de annyi sportban az élen vagyunk ami remélhetőleg látszani fog most Rio-ban is, talán a jövőben a foci is egy méltóbb helyre kerül Európai, és akár világszinten is.
    Köszi magyar válogatott, szép volt fiúk!
  • Pares
    #1278
    Azért azt tegyük hozzá hogy az első gólért sokat nem kellett csinálniuk, totális potyagól volt. A másodikat hasonlóan olcsón engedtük nekik belőni. És ez mellett azért nekünk is volt nem egy és nem is kettő komoly gólhelyzetünk... Ami a Portugálok ellen bement, az most nem. Ez van. Szerintem ha nincsenek azok a bődületes védelmi hibák, és egy kicsit pontosabban passzolunk, akkor simán hozhattuk volna legalább döntetlenre, mert igazából a belgák a magyar csapat hibáiból építkeztek.
  • molnibalage83
    #1277
    A meccsek nem ennyire egyformák. Ha miding papírforma szerinti eredmény lenne, akkor nem is kellene játszani...
  • fonak
    #1276
    Sajnos ezen a meccsen kijött a különbség köztünk és a nemzetközi elit között, az akarat sem pótolhat mindent. De le a kalappal a csapat előtt, ők megtették amire képesek. Ha nem rohanunk a végén legalább a szépítésért, akkor nem tömnek ki ennyire, de a belgák így is kihagytak annyi helyzetet a gólok mellett (vagy Király védett), hogy össze sem tudom számolni.
    Én nem gondolom, hogy a belgák megnyerik az eb-t, az a fajta csapat, amelyik minket ennyire el tud verni, de egy élcsapattal szemben, lásd olaszok simán elbuknak. A németeknél semmiképp nem jobbak.
  • ManoNegra
    #1275
    Lehet, de az is látszik, hogy elindultak egy jó úton, amiből még bármi lehet. Szemmel látható a fejlődés!
  • Maximus4
    #1274
    Innentől kezdve az lesz a baj,hogy nagy lesz az elvárás a srácoktól.
  • ManoNegra
    #1273
    Storck nemrég még azt nyilatkozta, hogy ez lényegében felkészülés a VB selejtezőkre. Arról ne is beszéljünk, hogy a hosszútávú célokhoz mekkora lökést adhatott ez a szereplés!
    Utoljára szerkesztette: ManoNegra, 2016.06.26. 23:11:43
  • dave9004
    #1272
    én EB előtt azt mondtam mewg is nyerik.
    Monjuk csopmeccsek után a Horvátra is azt mondtam.. majd a németek behúzzák ezt is.
  • LasDen #1271
    de a németek múltkor csak 2 góllal vertek meg minket, tehát közelebb állunk a németekhez, mint a belgákhoz, akik meg jobbak, mint a németek. EZ...
  • Pares
    #1270
    Ezt az egy meccset tekintve szomorú, mert nem 0-4-es meccs volt. Az első két gól orbitális védői hiba volt, szinte már öngóllal értek fel. Az utolsó kettő meg már nem számított. Ha valami következtetést le lehet vonni, az az, hogy az ilyen védelmi hibákat meg kell szüntetni. A második dolog hogy a passzok pontosságán kell javítani, mert rengeteg eladott labdánk volt. Egyébként viszont megvoltak a helyzeteink, a belgáknak is azért szerencséjük volt mert egy-két gól simán beakadhatott volna. Összességében viszont szerintem hatalmas siker volt ez az EB, hatalmasat fejlődött a csapat. Hajrá magyarok!
  • Moby
    #1269
    +1
  • molnibalage83
    #1268
    Szép játékkal estünk ki. A belga csapat ennyivel jobb. A világbajnok németek szintjén vannak.
  • bakkerman
    #1267
    Koszonom ezt a 2 hetet a sracoknak, egy oriasi csoda volt amit veghezvittek, egy kibaszott ORSZAG BUSZKE RAJUK !!!! MAGYARORSZAG !!!!!!!