6439
  • Bogdogege
    #2784
    Ja én is olvasom a konzolosok topikját, amikor rinyált benne én is beköphettem volna, mert nem tetszet amit mond .
  • yossarianHUN
    #2783
    Nemtom, nekem fakóbbnak, kevésbé részletesnek tűnik az egész. A mintha életlenebbek, az effektek gyengébbek lennének, de például mikor az alfa footage-eken elment a streamer mellett egy vizes tank, az államat kapkodtam. Most valahogy nem tűnnek olyan dögösnek. Viszont ezt nem vettem észre single-ben, ott minden ugyanolyan pengének tűnik, mint eddig.
  • lac coo
    #2782
    azmiaz ..?
  • TDC Geronimo
    #2781
    Képzelődtök :)

    Van opcióknál egy új ficsőr GPU Memory restriction. Kapcsoljátok ki
  • JagFater
    #2780
    Komolyan, miért beszélsz te más nevében?
    Hol van az leírva, hogy csak pozitív véleményt lehet leírni?

    "Nem kell..."
    Hogy mit kell és mit nem, azt nem te fogod megszabni, még ha ezt seggnyalóként, moderátor mögé bújva is teszed.
  • lac coo
    #2779
    a sivatagos pályán nekem is olyannak tűnt mintha valami romlott volna... De a jó isten se tudja mi :)
    viszont nekem mikroakadások rendszeresen vannak most, akármennyi is az fps ...
  • TDC Geronimo
    #2778
    Graffal kapcsolatos kommentek előtt érthetetlenül állok. Betahoz képest még az AA is jobb lett, mert nem olyan homályos.
  • Bogdogege
    #2777
    mert te egy igen magas intellektussal megáldott személyiség vagy , vagy csak túl okosnak képzeled magad , de azon nem változtat semmit , hogy beköpted a másikat .
  • lac coo
    #2776
    Engem nem zavar ha valakinek nem tetszik es ezt le is irja . :)
  • Bandicoot
    #2775
    Hiába, ha észérv nincs akkor jöhet egy kis személyeskedés ami bemutatja az értelmi szintet. Grat.
  • ratgab
    #2774
    Ilyen stílussal lesz itt még elakadásjelző kiosztva.
  • Bogdogege
    #2773
    Meglehet csak azon nem változtat , hogy te egy féreg vagy
  • yossarianHUN
    #2772
    Akkor a heves érzelmek közepette egy kis semleges beszámoló az eddigiek alapján:

    Elsőre a grafika tűnik fel, ez egyszer egyet kell értenem Tozával, tagadhatatlanul némileg butítottnak hat az alfa meg a béta után. Mindazonáltal még így is dögös, és ha ez az ára a vállalható gépigénynek, ám legyen (mert azért tényleg megy, mint az olajozott golyó mindenhol ultrán, i5 4590 és GTX 970 alatt).

    Mapokról eddig hárommal találkoztam, az Amiens egy kicsit CoD2 Carentan fílingű, jó rajta játszani, bár egy kicsit lehetne kevésbé zsúfolt, több nyílt területtel. Számomra még épp a határvonalon belül van méretben és játékstílusban. Nem úgy a Suez, azon bár vannak nyílt területek, de az akció nem ott zajlik, hanem a néhány chokepointon, aminek tényleg konstans agyatlan close quarters hent a következménye, ha meg megpróbálsz kimenni kicsit a szabadba levegőt venni, azonnal leszednek a bokorban rejszoló csipások. A Fao Fortress már jobban el van találva, ott úgy éreztem, hogy egyensúlyban vannak a nyílt placcok és a darálos területek, az erődben magában pedig nagy móka kergetőzni az ellenséggel, kicsit olyan, mint az Operation Mortar erődje, csak sokkal jobb. Az egyetlen gondom ezzel a mappal a naplemente (felkelte?) miatti sötétség volt, egyébként se nagyon könnyű kiszúrni az ellenséget, de ebben a félhomályban aztán egyenesen művészet. Szó mi szó, hangulatos sötét sziluettekre lőni a vörös ég háttere előtt, csak azért nem túl megnyugtató.

    Egyéb apróságok: Úgy vettem észre, a sniper puskák lövedéksebességén nerfeltek egy picit. Nem drasztikus, de azért észrevehető. Szerintem élhető kompromisszum, még így is az utóbbi BF részek legjobb sniping élménye, de így egy árnyalatnyival kevésbé OP-k. Hasznos újítás, hogy ha egy elite class felszerelés közelében vagy, a csajszi figyelmeztet erre, így biztosan észreveszed. A Tank Hunter-nek már nem sima pisztoly a másodlagos fegyvere, hanem egy lefűrészelt csövű sörétes vadászpuska, mondanom sem kell, csak közelre jó, de oda nagyon. A járművekkel csinálhatnának valamit, mert másfél óra alatt egyszer nem sikerült repcsibe vagy tankba ülnöm, gyanítom, hogy pár szar életű kecseg azzal tölti a 10 óra játékidejét, hogy remegő ujjal vár a spawn képernyőn, hogy azonnal lecsaphasson a megjelenő járművekre. Ez elég nyilvánvaló hibája ennek a jelenlegi koncepciónak, és merem remélni, hogy van rá valami tervük. Mondjuk egymás után kétszer (vagy kettőnél többször) ne lehessen jármű vezetőülésébe spawnolni, vagy ilyesmi.

    Ja, és a távcső nélküli bolt-action puskákat most már mindig gyorsan tárazza a katonánk, azaz mondjuk 3 kilőtt skuló esetén is gyorsba, töltőszeggel táraz, nem egyenként rakosgatja be őket, mint a távcsöveseknél. Á la CoD.

    Egyelőre ennyi, ha találok még valami megosztásra érdemeset, szétszórom az éterbe.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.10.13. 18:44:27
  • Bandicoot
    #2771
    Felfogtuk van akinek nem tetszik,de ez továbbra is a kutyát nem érdekli itt,ha nem tetszik átléped és ennyi, nem kell ezen napokig-hetekig vergőni. Ennyi.
    Köpőcsészézz,kinek ez kinek az. Én a Bf 2-re nem bírtam ránézni 1 óra játék után, más meg erre. Ez van.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.13. 18:38:08
  • Bogdogege
    #2770
    Köpőcsésze
  • Bandicoot
    #2769
  • TDC Geronimo
    #2768
    Jaj beast...
  • Bogdogege
    #2767
  • BEAST #2766
  • JagFater
    #2765
    Dejó, végre, kezdtem magam egyedül érezni. :-)

    Nekünk már leáldozott, a hiperaktív, faék szintjéig leegyszerűsített csillivilliségé a jövő, húzhatunk a picsába. :-)
    Látod, egy egyszerű összefüggést képtelen a legtöbbje összerakni. Én meg már fáradt vagyok don quijote-t játszani.
    Szekrény se jött elő, úgyhogy itt a vége, fuss el véle. :-)
  • Gyuszopapa
    #2764
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Nézz meg egy mostani codot meg a BFet" Mert van most valami BF játék?Nem is hallottam róla a francba.Az új CODOK szarok de nem is hozzájuk hasonlítottam.
    "Ez nem cod, ez egy modernizált BF a mai elvárásoknak megfelelően." Tehát a modernizáció azt jelenti hogy mindent ami a BF-et BF-é tette kiveszünk.Nem véletlen voltak olyan dolgok a régi BF-ekben(stamina,tárcserénél elvesző lőszer,stb.)amik megtörték ezt az agyatlan rush-olást ami manapság megy.Próbálták taktikussá tenni a játékmenetet.Ja hogy ez ma már nem kell mert nincs rá igény azt csak sajnálni tudom.Lehet lenne csak a sok agyatlannak túl bonyolult lenne gondolkodni meg a többség igénye a fontos,nem baj ha szar de az a fontos.Így csináltak reflexjátékot amihez nem kell gondolkodni csak nyomni a bal gombot a felbukkanó ellenfelekre.
  • FEARka
    #2763
    És a "codbuzi" haverjaid melyik codról tértek át?

    Én is a 3. résztől tértem át BF-re, mert rohadtul undorodom attól, amit a cod képvisel a 4. résztől multiban (kibaszott perkek meg a sok baromsága). Ez a BF legalább annyira tetszik, mint anno a cod2, leginkább a korszak és a rifle fegyverek miatt. Nem lehet, hogy a haverjaidnak is elege lett a perkekből meg az idiótaságokból?
  • JagFater
    #2762
    Régi szép idők. :-)
  • TDC Geronimo
    #2761
    Szidod a netkódot amikor BF1nek van az egyik legjobb netkódja az fps piacon. Tales from my ass. Nézz meg egy mostani codot meg a BFet. Kurvára semmi köze a kettőnek egymáshoz. Ez nem cod, ez egy modernizált BF a mai elvárásoknak megfelelően. Lehet ma már én is elunnám magam egy BF2őn.
  • Gyuszopapa
    #2760
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazi BATTLEFIELD játék már senkinek nem kell.Miért mert kellett gondolkodni,itt meg már csak a reflex számít,a sok fps,minél jobban fusson a játék mert anélkül szar vagy.Kell az akció meg a pörgés mert ha 2 másodperc szünet van akkor gyenge a játék.
    Ha ezeknek a régi BF2-vel kellene játszani meghalnának az unalomtól.
    Ha eladást akarsz akkor Codos játékot kell gyártani jó grafikával.kellenek a csilli-villi effektek mert azok elvonják a figyelmet attól hogy a fél tárad elveszik a szerver és a kliens között és nem reklamálsz hisz gyönyörű a játék.Lehet bármilyen szar akkor is lesz eladás dögivel ez láthattuk már a COD-nál.
    Engem csak az bánt a legjobban hogy van pofájuk ezekhez a szarokhoz a BF nevet odarakni.
    Hogy mennyire lett CODOS,erről csak annyit hogy az összes ismerősöm aki CODBUZI volt a BF3 óta csak ezekkel a CODLEFIELDEKKEL játszik.
  • SötétBarom
    #2759
    Done.

    Need for Speedet úgy is meg akartam lesni amióta kijött.
  • TDC Geronimo
    #2758
    Igen. Nekem a deluxe is olcsóbban jön így ki. Ezért mondtam múltkor, hogy ez az origin access no brainer annak, aki originen veszi játékot
  • SötétBarom
    #2757
    Jól értelmeztem, ha veszek access-t, akkor kapok 4 euróért 13 euró kedvezményt a fullos packra?
  • TDC Geronimo
    #2756
    Az ammo/medic pack kérésre vonatkozó jelzések is sokkal jobban láthatóak, mint betaban
  • TDC Geronimo
    #2755
    ja azt nem tudom észrevettétek-e de vannak loadoutok már
  • TDC Geronimo
    #2754
    Mi az
  • toza #2753
    az...
  • TDC Geronimo
    #2752
    Na letoltam 2 kört. Többit majd este, megvárom többieket. A 2 kör alatt annyit láttam, hogy sokkal polírozottabb, mint a beta. Semmi bugos baromsággal nem találkoztam. Rengeteg apró tweak/változtatás került bele beta óta. Új battlepack rendszer is tetszik. Amien map zseniális. Kurvajól fut. Az már most látszik, hogy ez a BF lesz a legjobb állapotban a megjelenés napján.
  • Zozzancs
    #2751
    Le is daráltam a 10 órámat, tegnap 4-5 körül kezdtem el éjfélkor pihi aztán reggel a maradék két óra lement. Hát ez csak az én saját véleményem, de durva lett, szinte mintha tényleg a csatatéren lennék nekem 10/10
  • KáTéCé
    #2750
    Te Ősbéefes köcsög :)
  • TDC Geronimo
    #2749
    Na kaja aztán belevetjük magunkat
  • Smithwarden
    #2748

  • JagFater
    #2747
    Pont ennyit mondtam, hogy codos.
    Csak erre a sok kicsicsira kiakadt.
    A masik fele meg nem is erti amit beszelnek neki, erre szalad a modibacsihoz panaszkodni

    Akkor tarkovban talalkozunk.
  • lac coo
    #2746
    En csak singleben tudtam kicsit jatszani vele, de elg sokszor volt, higy ha leromboltam valami fa fedezeket akkor sem tudtam utana leloni a mogotte levo embert.....
  • toza #2745
    bunti pontok ezert!? mar anyazni sem lehet!? :(

    rohadt frusztralo lett eza jatek... nem adja be fejeseket meg 1-2 hp kkal elszaladgal akibe 2 tarat beletolok...:(