6439
  • lac coo
    #2744
    Nekem ott soha nem volt .
  • Running
    #2743
    Jag kicsit kikészültél, de ezt most én sem értem miért. Persze, hogy fos a start, decemberig biztosan lesz csomó hiba is. CoD-os? Persze, hogy az, Bf2, meg elődjei már senkinek nem kellenek, akiknek igen, ott az arma. Vagy felzárkózol, vagy nem, de ha nem ugri bugri játékot szeretnél, akkor az Escape from tarkov lesz a te játékod, én már előrendeltem azt is.
  • SötétBarom
    #2742
    Aki itt hibátlan löncsöt várt az vagy hülye vagy hülye.
  • BalikaHUN
    #2741
    Nos ha a cod2-höz hasonlítjuk akkor van némi hasonlóság a hangulat, a pályák, a fegyverek és a bf4-hez hasonló pörgősebb játék menet miatt de az újabb codokhoz semmi köze az égadta világon.
  • Krinyo
    #2740
    Bétában is volt az egyik frissítés után, de végül kijavították.
  • lac coo
    #2739
    En is .Betaban nem lattam, itt igen.
  • Krinyo
    #2738
    igen
  • Zozzancs
    #2737
    Más is tapasztalt frame droppot?
  • JagFater
    #2736
    Hat ez egy Bf forum, ugyhogy engem kurvara erdekel, hogy codos e.
    Maskulonben kiafasz vagy te, hogy megmond, ki mit erdekel.
  • lac coo
    #2735
    Tobbet kell kempelni, most az kifizetodobb :)
    De nem zavar engem, se a Cod se ez, nekem jo igy , ilyen azt kesz. Szektakba meg nem lepek be ! :)
    Kemperekkel meg nem lehet mit kezdeni, a varosi palyan letapossak majd egymas sarkat az emeleti ablakok elott ! :)
    Engem az assault fegyver gyengesege zavart, de nekem ugy tunik azt javitottak, mar nem rangat annyira meg talan mintha gyorsabb is lenne .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.13. 08:53:57
  • Bandicoot
    #2734
    Jò köszönjük viszlát.
    Francot sem érdekel itt a vergődés mi mennyire codos nem codos...
    Nem tetszik átléped. Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.13. 08:21:56
  • Newfronter
    #2733
    Rosszul értelmezed. Amúgy ha BF1942-re vársz, akkor olyan játékra már ne várj. 2016 van, nagyon részletes pályákat tudnak már csinálni, ezért is nehéz észrevenni az ellenfelet, és azóta(1942) sokkal élvezhetőbb lett az infantry harc. Ha úgy nézed, akkor a COD felé mozdultak el, de egyáltalán nem cod ez....ha játszottal már cod-al, akkor értenéd, ott sok minden nagyon egyszerű, lebutított és gyengén van kidolgozva.
    Sajnos ebben a BF-ben nem lesznek tele járművekkel a mapok, de ez valamennyire érthető az első VH körülményei miatt.
    Ettől még itt is szükség van csapatjátékra, sőt. Viszont az első napokban ne várj csapatjátékot, mindenki ismerkedik a mapokkal, játékkal, pc-t konfigurál játék alatt ,stb, stb...tehát úgymond rohangálnak össze vissza.

    Ha meg komolyabb csapatjátékot szeretnél, akkor csatlakozz egy klánhoz! Ennyi.
  • JagFater
    #2732
    Ebbol mem sikerult leszurnod a lenyeget, akkor nalad nagy baj van...
    Milyen bf anyazas?
    Pont, hogy annyira kodos lett, hogy istenitik a kodosok. Annyira fasza bf lett, hogy kodos. Hmm?
    Tenyleg nem erted?
    Best bf, mert kodos. Igyse?
    Nembaj....
  • lac coo
    #2731
    Nagyon szép az a pálya, iszonyatos mi modell rákerült, de épp emiatt ott aztán a fuss mert valahonnan lesből úgyis lelőnek fog menni . :)
  • VO101Tom
    #2730
    Egyébként meg a "Cod RIP" szlogen a legelső BF1 intró óta kering a neten (Cod helyett Activisionnel és Infinity Warddal is - wikipedián nézd meg kik azok, ha nem tudod), és nyugodj bele, aki ezt írkálja, az egyáltalán nem a bf1-et anyázza. Vergődhetsz ezen még ameddig akarsz, de akkor sem lesz igazad.

    @lac coo - Nyilván, hiszen a BF3, BF4 sem egy Arma, ez is ugyanaz az árkád lövölde lesz, mint az elődei (csak szebb). De a fejlesztők sem mondtak mást. Aki kiadáskor, ennyi preview meg beta teszt után azon rinyál, hogy ő másra számított, az szimplán hülye (vagy barlangban élt az elmúlt fél évben ).
  • lac coo
    #2729
    Hat ...pedig a varosi palyan boritekolhato a codos rohangalos jatekmenet:))))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.13. 06:15:54
  • VO101Tom
    #2728
    Öreg, visszavehetnél az arcból, főleg akkor, ha faszságokat hordasz össze vissza. A cod-ot nem iróniából "temetik", buta, túltolt hightech faszság az egész. A best bf ever-re meg te sem tudsz már jobbat kitalálni, ezért "nem segítesz benne" mi? Szánalmas vagy.
  • JagFater
    #2727
    Az iagzi facepalm esete a tiéd. :-)
  • JagFater
    #2726
    Hátöcsém, hogy egy egyszerű összefüggést nem sikerül értelmezni...
    De azért se írom le kerek perec, csak rájössz ha pöttyet erőlködsz rajta.
    Menni fog, hajrá, nem olyan bonyolult az, csak picit gondolkodni kell.

    1; Cod rip
    Mitől lesz neki rip? He?
    (Ha megvan rá a válasz, tovább mehetünk a következő kérdésre)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha esetleg nem jutna eszedbe semmi, vagy a: "há me csak" lenne a szerinted megfelelő leírom.
    Nyilván azért, mert annyira fasza ez a BF, hogy az összes kódos átpártol ide. Más különben mitől lenne rip
    Annyira fasza BF-et sikerült csinálni, hogy a kódosok összefossák a bokájukat a gyönyörűségben....


    2; Best BF ever:
    Most, hogy már tudjuk az első kérdésre a választ, vizsgáljuk meg ezt a kijelentést abból az aspektusból.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt már nem segítek, ha innen nem megy, reménytelen
  • rage
    #2725
    A gépemen jobban fut ez a játék high-on, mint a Mafia III mediumon....pedig egy kicsit jobban néz ki.
  • BalikaHUN
    #2724
    Origin/EA access előfizetőknek 10 óra trial. (4 euro/hó)
    Kíváncsi vagyok nálam hogy fut majd a beta után.
  • oneal1
    #2723
    mi az amit most le lehetett szedni?

    mindenkinek trial vagy csak előrendelők tolhatják?
  • lac coo
    #2722
    Nálam rosszabbul fut mint a béta az biztos,. megnéztem az össz pályát ...
    Nem is fps -ben, de kicsit néha mintha akadna...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.12. 23:30:03
  • TDC Geronimo
    #2721
    Jól fut nagyon, mindenhol írják
  • lac coo
    #2720
    De ezt csak így első blikkre mondom.
  • yossarianHUN
    #2719
    Ez nem jó hír. Eddig az volt a feltételezés, hogy a sivatagos a leggépigényesebb. Ha most rosszabbul megy, akkor valszleg vissza kell vennem a grafból...
  • TDC Geronimo
    #2718
    Elvileg nem rajtolt még el early access azért sincsenek multis szerverek. Holnaptól már lesznek azok is
  • lac coo
    #2717
    Azért ez lassabb lett valamivel, bár én gyanítom, a sivatagos pálya volt a legkevésbé gépigényes. a városi pályát megnéztem , igaz egydül voltam a szerveren mert ember az nincs , de most viszi úgy százon, mint a bétát vitte 100-on .
  • lac coo
    #2716
    ember az nem igen van, egy europai szervert látok ,az viszont fullos állandóan ...
  • yossarianHUN
    #2715
    Wow. Hát, végülis tudjuk már egy ideje, hogy az ezres kártyák nagy ugrást jelentettek a 900-asokhoz képest. Szívom is a fogam, nem volt kevés azért a 120 rugó két éve a 970-ért...
  • lac coo
    #2714
    Bétát 100-on használtam, egy 1070-es már stabilan 80 fps-el vitte .
  • TDC Geronimo
    #2713
    Ne csináljátok már ezt én csak holnap délután tudom tolni :(((
  • yossarianHUN
    #2712
    Úgy értettem, hogy a bétában ugye valami 45 volt az, aminek 100-nak kellett volna lennie, úgyhogy ha felhúztad 100-ra, megevett reggelire bármilyen gépet szinte :D Bár azért valszleg a gamescomon használt SLI 1080-as gépet úgy is vitték volna, mint az olajozott golyót.
  • lac coo
    #2711
    Nekem nem talál semmi online meccset, igaz én üresnek látom az összes szervert. Ha nyomok egy cancelt, akkor meg marad a földgömb se menü se semmi :)
  • zzeN
    #2710
    Amiens ahogy kinéz, meg a hangok...ohh.
  • lac coo
    #2709
    A multi az mást is tud, vagy ennyi, hogy bámulom a loading feliratot? :)
    Vagy már behalt az egész ?
  • lac coo
    #2708
    Az elso, tankos reszt kiprobaltam kampanyban...hat a Dice meg most se tud jo kampanyt csinalni :)))
    De nezelodni jo, a rombolhatosag remek :)
  • lac coo
    #2707
    Nem esik le, eletem olyan ritka pillanata mikor jo gepem van :))
  • yossarianHUN
    #2706
    Hát ha nem esik le vele 5-re az FPS-ed, akkor igen :D
  • TDC Geronimo
    #2705
    Igen, javítva lett
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.12. 22:19:18