6439
  • JaSoN HuNTeR #3310


    Tetszik a játék, első videóm, még meg kell szoknom a játékot.
  • simonl #3309
    Sziasztok, a drop ban kapott fegyvereket hogyan és/vagy mikor tudom a COSTUMIZE alatt használni?
  • TDC Geronimo
    #3308
    Nekünk van squad így ilyen gond nincs.
  • VO101Tom
    #3307
    Németországnak 1918-ig voltak Afrikai gyarmatai, gyarmati hadserege. Ennyi pedig ide elég is, hogy hol, mennyi és mikor harcolt az minden más nemzetnél is hatalmas katyvasz, de ez sosem volt BF-ben másképp.

  • giornalista
    #3306
    eddig engedélyezve volt a DX12, most kivettem, mert egyre több furcsaságot tapasztaltam (akadozó átvezetők, elszíneződő kép), és láss csodát, minden meg is javult. az FPS-em meg maradt 80 körül (RX 470 4gb). furcsa.
  • yossarianHUN
    #3305
    Há nemtom, nekem ezekre nincs időm figyelni játék közben :D Pörgősnek mindig pörgős volt a rush, néha már túl pörgős is. Játékosokból mintha tényleg egy árnyalatnyival normálisabbak lennének, mint CQ-n, de azért pubon összetartó squadot még operationsben se láttam soha. A max az, hogy újraélesztenek, meg healelnek/adnak ammót.

    Más: ezekhez a medic puskákhoz én úgy tűnik, low vagyok. A 3-4-ben szerettem a DMR-eket, jól el is voltam velük, itt viszont képtelen vagyok mozgó célpontot eltalálni velük. Néha még állót se.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.10.22. 18:26:01
  • TDC Geronimo
    #3304
    A hangulat az ami sokkal jobb. Zenék, síp, ordibálás szektor megszerzésénél stb és nagyon jól lehet 1-1 squaddal pontokat védeni/támadni. Meg baromi pörgős, főleg, amikor az utolsó pontot véded
  • FEARka
    #3303
    Ha már szerveren vagy akkor bal alul a CUSTOMIZE gomb, ha a menüben akkor pedig a SOLDIER menüpont alatt tudod.
  • yossarianHUN
    #3302
    Nemtom, úgy látszik én vagyok az egyetlen, aki nem kapkodja az állát az operations-től. Nem rossz, nem rossz, de ez gyakorlatilag egy több menetes rush járművekkel, oszt kész. Nálam még mindig a CQ a nyerő.
  • TDC Geronimo
    #3301
    Currently online players

    PC: 166,366 (24h peak: 171,382)

    XBOXONE: 209,798 (24h peak: 248,449)

    PS4: 348,391 (24h peak: 348,391)

    Total: 724,555

    Végignyomtuk összes operationst. Brutálisan jó volt
  • ozimak
    #3300
    Neeee... nem vagyok rasszista, de azért ne már. Oké, hogy történelmileg nem törekedtek a 100%-ra, de ez csak vicc ugye?
  • mate23
    #3299
    udv hogy lehet valasztani fegyverek meg stb?
  • ratgab
    #3298
    Sokat volt a napon biztos...
  • AnuluWork #3297
    Hogy sikerült nekik feketére a német scout? :)
  • ratgab
    #3296
    Nvidia Geforce Experience a 3-as verziótól nem települ autómatikusan. Le kell tölteni.
  • Seten
    #3295
    A konzolokszervize-ről rendeltem és azért nem kérdeztem semmit, mert nekem egyértelmű volt, hogy - ahogyan máskor is - én rendelek, ők a megjelenéskor kiszállítanak, én fizetek átvételkor. Pont.
    Erről a "dlc-ről email-ben" semmit nem írtak megrendeléskor. Azért lepődtem meg.
    Gondoltam, esetleg hasonlóan járt így valaki mint én.
  • simonl #3294
    Jó esetben kell, hogy legyen nálad telepítve egy nVidia Geforce Experience nevű progi.(jobb alsó sarok, kis nvidia ikon)
    Megnyitod, beállítod, hogy megtalálja a gépeden a játékokat, majd ha rákattintasz az adott játék logo -jára, alatta két oszlopban megmutatja a jelenlegi és az nvidia szerint optimális beállításokat. Én szoktam hinni neki:)
  • Fpocok
    #3292
    Nincs. Nem tudom mi lehet a gond. Így volt beállítva, amikor megjelenés előtt próbáltam a trialt, most meg megjelenés után trialnál ezt csinálja. Bármire bindelem a görgőt, csak fordul vele. Nem dealbreaker de nagyon nagyon nagyon zavaró.
  • JaSoN HuNTeR #3291
    Vegyetek fel originen ! ==== mateo019
  • m0tTh0w
    #3290
    Ez nálam is így van. A vicc az egészben hogy ha felmész egyszer az üres szerverre az említett mapokon, meg van a 60 FPS. Kilépsz, majd belépsz ugyan oda, és akkor már hullámzik az fps. Szerintem a dinamikus időjárás tehet róla.
  • lac coo
    #3289
    Azt olvasom sok helyen, hogy akinek van engedélyezze a processzoron a HT-t, több szálat, úgy jobban fut ..
    Valaki próbálta már ?
  • FEARka
    #3288
    Nincs véletlen több dolog is a görgetésre bindelve?
  • Fpocok
    #3287
    VALAKI SEGÍTSEN PLS!
  • Tikal #3286
    célozz fejre
  • TDC Geronimo
    #3285
    így is esik kel az ember. Szép is lenne, ha 2 golyóból halnál
  • Gascan #3284
    nem csak a sniper a gond .. altalaban sok loves kell a halalhoz ami ilyen fel automata fegyvereknel gond

    Red Orchestra-ban azert mukodik mert ott 1 vagy 2 golyo .. de nem 5 meg sokszok tobb
  • lac coo
    #3283
    Jah, azzal kieggyezek ! :)
  • TDC Geronimo
    #3282
    Sniper only játékmód. 2 hegy egymással szemben azt lőjék egymást a szerencsétlenek
  • lac coo
    #3281
    Nagyon sokan meg a rengeteg sniperrel nincsenek kibekulve, ekeve ovis szi tre vittek le, meg sebezzen is minz az allat ? :))

    Akkor most mi legyen, melyik lenne a jo megoldas ?
  • TDC Geronimo
    #3280
    sniperek pfejjj. Amúgy meg sweetspotnál elég 1 golyó, ami okádék szerintem
  • Gascan #3279
    tudja valaki h terveznek-e hardcore mode-ot?

    nem nagyon vagyok kibekulva azzal h sniperrel sniper tavolsagba min. 2 golyo kell es ilyen ugri-bugri jateknal ez eleg nehezkes :) ... meg ugy altalaban 4-5 a halalhoz
  • AnuluWork #3278
    Azt hiszem amit te keresel:
    Controls/Invert Vertical Flight ON (de csak azt, a lookot ne!)
  • AnuluWork #3277
    Nvidia optimalizálást? Itt mire gondolsz?
  • simonl #3276
    Nálam is ilyen a kép, mondjuk 1440p -ben, de az nVidia optimalizálást követtem a beállításoknál.
  • yossarianHUN
    #3275
    Illetve St. Quentin-en is, de ott nem mindig. Kutya legyek, ha értem
  • yossarianHUN
    #3274
    További tanulmányozás után azt mondhatom, hogy Amiensen és Monte Grappán van jelen ez a gusztustalanul hullámzó FPS, a többi mapon az eddigiek alapján semmi gond nincs.
  • kigyi
    #3273
    Na és a kérdés már csak az, hogy honnan rendelted elő és miért nem kérdezed meg ezt tőlük? :D Komolyan mit tehetünk mi ebben az esetben azon kívül, hogy azt mondjuk hívd fel a céget ahonnan rendelted.
    Utoljára szerkesztette: kigyi, 2016.10.22. 12:24:16
  • Seten
    #3272
    Ez hogyan működik?:
    Elő lett rendelve a játék, a futár pénteken nem érkezett meg.
    Email-ben viszont küldtek egy DLC kódot. Azt viszont csak akkor tudom beváltani ha megvan az alap játék, nem?!
  • FEARka
    #3271
    Úgy tudom a 3.0-tól már külön telepítőt kapott.
  • RatBaG #3270
    nem mintha nagyon hiányozna, de ugye feltettem az új nvidia drivert, és nincs geforce experience. mondom wtf, én néztem el valamit? de egyszerűen nem volt a listában a custom installnál. na most akkor mi van?