6439
  • RepeszElek
    #6199
    Nem csak a játékosok retardáltak, a matchmaking is szar, szeretem a bf szériákat több ezer órám van már bennük és észrevettem hogy sokszor van hogy zsinorban nyer a csapatom vagy zainorban veszít.
    Véletlen?
    Majd figyeljétek meg.
    Van hogy tök mindegy mit csinálsz úgy is meg fogsz dögleni:)
    Aztán van hogy akire ránézel kb meghal.
    Sok játéknál van így.
    Gondolom így akarnak függőséget kialakítani.
  • Wreck86
    #6198
    Jogos! :D
    M.
  • HUmanHunter
    #6197
    Miller ez nem nekünk való már, öregek vagyunk hozzá :D attól függetlenül én is megpróbálom néha :D
  • toza #6196
    mi 17 col crt n jatszuk igen...

    dolby vision a legjobb egyebkent allitolag pedig tesztek alapjan.

    sajnalatos h a te tvd pont azt nem tudja.
    sajnos kuka akkor...

  • chris0000
    #6195
    hi.
    a játékban van HDR10 és Dolby Vision támogatás is.Ezek működnek használja vki?nekem csak a HDR10 megy.LGB7-em van.
    a Dolby Atmost is kezeli,működik is nekem,de a Dolby Vision-nél marad alapba a kép semmit nem vált...thx.üdv.

    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2018.07.15. 10:55:29
  • Wreck86
    #6194
    Amúgy számomra, aki a BF1942vel kezdte és a hozzá kreált BF1918 moddal is tolta érdekes változás. :)
    Tudom, tudom, haladni kell a korral. :D
    M.
  • szabii98
    #6193
    Sajna az hogy a játékosok retardáltak, nem a játék hibája. Elképesztő mennyi idióta található meg akármilyen multiplayer játékról van szó.
    A többségnek ez az ugrálós, fregelős, sniperes gameplay kell sajna, meg az egérrel egyszerre mozgó Tigris tanktorony...
  • Bogdogege
    #6192
  • Bogdogege
    #6191
    Na ne mond már , ezeket a szipcsy szupcsy játékokat kontrolleres lámpicsekeknek készítik, az a lényeg beszülessen aztán akció ,szaladjanak lőjenek mint állat ,dobálják a gránátot , ők nem akarnak bajlódni avval , hogy felkeltsenek vagy esetleg vigyázzanak a squad lider re , szép legyen tartalom meg minek , megveszik trendi 3hónapig aztán jön a másik csili villi game.
  • TDC Geronimo
    #6190
    Ja elég unalmas. A BF minden csak nem fos. Azt aláírom, hogy teljesen más, mint régen, de változnak az idők, változnak az igények, változnak a trendek. Akinek nem tetszik, lehet felvenni a nosztalgia szemüveget és lehet játszani a régi részekkel. Szerintem akik azokat sírják vissza, azoknak a 90%a már fél órát nem tudna a régi részekkel játszani. Az akkoriban tökéletes volt, mai szemmel már meh
  • szabii98
    #6189
    Szeretem az olyan veteránokat, akik a BF3-4 óta játszanak. Nem mintha én különb lennék, mert a BC2-vel kezdtem, de legalább nem járatom a pofám hogy mekkora fos a játék.
  • toza #6188
    ha ha

  • Running
    #6187
    Nem, ahogy az elmúlt 10 évben sem kezdtek. Max lesz pár custom szerver, ahol talán majd egyszer lesz fegyver, vagy kaszt limit.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2018.07.06. 07:51:35
  • toza #6186
    smoke....no flir server.. stb
  • Zegi Norbi HUN
    #6185
    A zárt alfatesztben volt pár olyan meccs, ahol mesterlövész találkozó volt. Na az ilyen minden volt, csak élvezetes nem. Főleg mikor még az első szektort sem tudtuk elfoglalni mert én személy szerint kaptam a fejlövéseket dögivel, mindegy volt mit csináltam. Nagy nehezen talált egy másik meccset, ott már a második szektorban jártak, de az ellenfél csapatának fele minimum sniper volt. Az egész játékomra az tette fel a pontot, mikor futottam az objektíva felé és a dombról elém ugrott a játékos, de mire emeltem volna a fegyverem már fejlövést kaptam :D
    Tudtam normális meccseket is menni, de én személy szerint aggódom, hogy ezzel kezdenek-e valamit egyáltalán.
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2018.07.05. 10:39:34
  • lac coo
    #6184
    Lehet öreg vagyok már, de ebben nulla WW2 hangulat van .
    Valahol szerintem szivárvány is lesz, csillámpónival ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.07.05. 09:15:03
  • Running
    #6183
    Ezt megértem, csak ott lesz a kiégés, amikor a 32 emberből 30 sniper lesz és az lesz a dolguk hogy a hegy tövében gugoljon a bokorba, amíg te egyedül próbálod az objektívet foglalni. Ameddig a fejlesztők nem értik meg, hogy a feladatért, csapatmunkáért adjanak rengeteg pontot, másért meg lószart se, addig semmilyen bf nem lesz élvezhető hosszabb távon. Teljesen mindegy mennyire jó a gémplay, meg a grafika, meg a hangulat, meg a többi, ha a játékosok a kd-re mennek és ennyi.
    Tudom a divatos játékhoz ez kell még mindig, kd meg villogó acsizászló meg xp, meg skinek.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2018.07.05. 09:12:34
  • TDC Geronimo
    #6182
    Fikázzák, mert fragre játszanak és fingjuk sincs az új gameplay elemekről. Nekem soha nem volt gondom a lőszerrel. Nem lőttem ész nélkül, supportal mentem vagy kerestem egyet, odamentem a supply pontokhoz és szedtem lőszert. BFV alpha után visszamentem kicsit BF1ni. Hát kurva nagy különbség van gameplaybe az V javára. Meglátjuk milyen lesz más mapokon összes fegyverrel/gadgettel, de már most látszik, hogy az alap gameplay változtatások elég nagy hatással van a gameplayre.
  • toza #6181
    dehata sznajpernek a sznajperkedes a dolga. nem zaszlo foglalas.. lassitja ellenfel elore nyomulasat. addig tobbiek is tevekenykednek. itt egyebkent is vedet,eleg ugyesen .. szoval minden rendben volt.




    #6171 videoban is elhangzik 3:20 korul,meg az oszes nagy bf es jutubernel is megfigyelodott ,h racsodalkoznak es fikazzak a keves loszer es health problemat.

    pedig trelerben is benne volt,es vagy mondtak-irtak.

    es egy videoban sem latod h felvennek a foldrol halott emberektol,csak atrohangalnak rajta,es aztan aggodnak h jaj nincs loszeruk..

    pedig rohadtul nem tunik problemanak,csak 1 plusz gomb nyomas lenne neha..

    eleg idegesitoek es benak.
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.07.04. 16:10:00
  • Running
    #6180
    Megvan ennek is az előnye. Fölösleges pénzt költeni a frencsájzra, úgysem ér egy kalap szart se már a BC2 óta. 12 évesek majomkodása a kd-ra, erről szól a játék.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2018.07.04. 13:42:19
  • Gyuszopapa
    #6179
    Úgy látom továbbra sem kell gépet fejlesztenem.
  • lac coo
    #6178
    Pont letojja a zaszlot :)
  • Running
    #6177
    Ennyi zászlót húzott be, vagy segített behúzni?
  • lac coo
    #6176


  • lac coo
    #6175
    Az 5 másodperc alatt fulra öngyógyító medicet miért nem felejtik már el ?????
  • TDC Geronimo
    #6174
    V1 rakétát imádtam. Hangja meg a robbanás durva volt. Ha feletted ment el a hangja, akkor lehetett imádkozni :D

  • Vadnokedli
    #6173
    Vajon milyen gépen fut? Mert a "paks 2" beszólásból gyanítom legalább egy GTX1080 + Ryzen 1800x / i7 8700K lehet. - És ha így van, nyek.
  • TDC Geronimo
    #6172
    Na vége :(
  • Bogdogege
    #6171
  • TDC Geronimo
    #6170
  • TDC Geronimo
    #6169
    STGvel kilométerekről le lehet szedni pötyögtetve az embert, ugyanez igaz LMGre is. Szóval nem olyan, mint BF1ben volt
  • lac coo
    #6168
    Hat hogy az assault megint csak ot meterig jo, medic meg ismet arat kilometerekrol, stb.....
    A legeslegelcseszettebb dolog volt volt bf1 ben....
  • TDC Geronimo
    #6167
    ?
  • lac coo
    #6166
    Amugy jol latom videokon, hogy a nyomorek BF1 fegyver hatotav rendszer ebben is benne van ?
  • RatBaG #6165
    https://streamable.com/exzm4
  • TDC Geronimo
    #6164
    Ah imádom az építkezést :D

    Lassabb játékmenet miatt van is értelme. Faszán körbe lehet rakni fedezékkel pontokat, 2 pont között kisebb minifrontot csinálni homokzsákokkal. Vannak ilyen kör alakú silók amire fel lehet mászni, annak a tetejét is körbe lehet homokzsákozni.
  • [UNQL]Echo
    #6163
    Azert a BF4 hc ennel tobb dologban kulonbozott a normal szerverektol szerencsere.No hud,no regen,no crosshair.Nagyobb sebzes vagy kevesebb hp.Nincs kulso nezet stb...remelem vagy ezek lesznek a defaultok vagy marad a ketfele szerverbeallitas es lesz valasztas.
  • toza #6162
    akkor add meg az acc kododat legyszives. hadjal minket is jatszani.
  • TDC Geronimo
    #6161
    Tart. Szerintem hétvégén még menni fog
  • toza #6160
    picsaba

    meg tart a alphingolas?! mutassatok kepeket!




    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.06.29. 13:40:59