6439
  • Borg
    #3635
    78-0 is volt ma, szerintem már simán megtalálták a módját a csalásnak ebben is.
  • Ulvar
    #3634
    Autentikusnak ott a Verdun
  • Conqvistador
    #3633
    Skacok olyat láttam el sem hiszem a csávó Assaulttal 123 kill-t ért el az Argonne pályán. WTF?

    itt a video linkje
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.10.26. 19:59:59
  • FartingSquirrel
    #3632
    Azért mondtam, hogy megmaradt akciójátéknak. De azt hiszem, egy olyan fegyver sincs benne, ami ne létezett volna legalább a terevezőasztalon. (Megoldhatták volna egyszerűbben is, hogy beletesznek mindenféle hülyeséget...)
    Aztán – ha már a mapokról volt szó – az autentikusságot a jellegzetes "gyalogsági" terepre értettem.
  • Seten
    #3631
    "autentikusak maradni"?

    Kizárt dolognak tartom, hogy ennyi félautomata és automata fegyver lett volna a csatatereken, még akkor is ha léteztek az adott évben. Mert rendszeresítve biztosan nem volt ennyi.
  • FartingSquirrel
    #3630
    Ja, minek single akármelyik játékba?

    Még jó, hogy ilyen pályák lettek, látszik, hogy megpróbáltak autentikusak maradni.
    Rohadt jól feldolgozták az 1. VH-t. Akció terén megmaradt tipikus BF-nek, de hangulatban és látványban mégis remekül hozza a Háborút. Kellemeset csalódtam benne.
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.10.26. 19:24:02
  • Seten
    #3629
    Egyáltalán minek single a BF-be? :)

    Egyébként nekem a pályák a negatívumok. Túlnyomó részt infantry-re vannak kihegyezve, akkor is ha nagy méretűek és vannak járművek.
    A BF2 - szerintem - azért (is) ütött anno akkorát mert nagyon tuti map-ok voltak benne.
  • FartingSquirrel
    #3628
    lol, én szerintem még nem játszottam annyit, mint te, de már legalább 6 battlepackot kaptam (ha nem többet). :DD
    Ezt még optimalizálhatnák. Vagy ha teljesen random jön, akkor nagy pech-szériád volt. :)
  • jan5650
    #3627
    Hát most majdnem felgyújtottam az egész gépet... Az egyik sivatagos pályán játszottam TDM-et, simán vezettünk, amikor hirtelen a SPAWN rendszer mókázott velünk egy picit, és elkezdte a csapatot egy helyre visszarakni. Sajna ez a hely gyakorlatilag egy puszta volt, velünk szemben pedig egy város, tele házakkal, ahol az ellenfél szépen fel is állított egy frontot... Mondanom sem kell, ahogy megszülettünk gyakorlatilag meg is haltunk. Esélyünk nem volt még csak városig sem eljutni, de még csipaként sem tudtam gyors fedezékbe vonulni, mert egyből lőttek ahogy megjelentem. Na így lett kb 34/12-ről hirtelen 34/100.... Gratula... Már készíttettem a kannát meg a gyufát amikor megláttam, hogy ez a retek dobott nekem egy Battlepackot.... Csak így lazán kb. 12 Conquest, 7-8 TDM, 3 galambos meccs után... Egy apró könnycseppet elmorzsoltam, pajkosan megsimogattam a bal egérgombot. Most az egyszer mákja volt!
  • Vadnokedli
    #3626
    Olyan eszméletlen lehetetlenségek sikerülnek nekem a pigeonban... :D Majd csinálok gifet.
  • giornalista
    #3625
    a galambos semmi extra. random feltűnik egy galamb a pályán, fel kell szedni. aki felszedte, elkezdi írni az üzenetet. ha szalad, lassan ír, ha megáll, leguggol, akkor egyre gyorsabban. az ellenfél persze lát és megpróbál megölni és megszerezni a galambot. ha sikerül megírni az üzenetet, akkor útnak kell ereszteni a galambot, ami feltűnik a térképen és az ellenfél utolsó próbálkozásként még lelőheti reptében, és akkor nincs jutalom. ha sikerül elrepülnie, akkor kaptok egy pontot meg egy tüzérségi támadást az ellenfélre. 3 pont kell a győzelemhez.

    nekem a meelee killekre volt jó ez a mód, ugyanis mindenki egyfelé szalad (nem úgy, mint TDM-ben vagy Dominationben), így szépen az ellenfelek hátába lehetett kerülni és lehetett szurkálni őket az acsiért :)
  • zeoos
    #3624
    Pontosan erre szamitok en is :)

    Egyertelmuen tapasztalhato, hogy ha olyan korbe szall be az ember, amiben tobb a komoly jatekos, akkor elvezheto es nagyon jo kis jatek ez ... ha viszont tobb az idetlen gamer, akkor az ideg szetvagja az agyamat (ilyenkor engem is elkap a gepszij es olyan pusztitast vegzek, hogy mindenki csak kamillazik) :) De bevallom mar nem esik jol az eszetlen henteles. En jobban szeretem az ellenfelem kiismerni, rajonni a gyenge pontjaira es kicsit odapiszkalni ... hagy tanuljon csak az oreg rokatol. (halkmosoly)

    Lehiggad a jatek, lekopnak az idetlenek, kialakul egy jo garda es jokat lehet majd jatszani ... maganak a jateknak csak aprobb bajai vannak, amik idovel talan javitasra kerulnek.

    Galambos palyakon jatszott mar valaki? En meg csak ures szervereket talaltam ... azt sem tudom mit kell ott csinalni (vagyis valami olyanrol hallottam, hogy valakinek kell irnia egy levelet es azt elkuldeni a madarral ... persze az ellenfel probalja megakadalyozni ... sajnos meg nem volt alkalmam kiprobalni ... mi ez?)
  • FartingSquirrel
    #3623
    Olyan nem volt még senkinek, hogy random átvált teljes képernyősből ablakosra? Kicsit idegesítő...
  • TDC Geronimo
    #3622
    Biztos nem lesz
  • giornalista
    #3621
    az eddigi küldetések nekem is tetszenek. bár sok esélyt nem látok rá, de nagyon kellemes meglepetés lenne, ha a DLC-kkel jönne 1-1 SP fejezet is a játékba.
  • TDC Geronimo
    #3620
    Na lepörgött single. Jó volt ez... Nem is kell hosszabb BFnél. DICE szép emléket állított azokról akik itt harcoltak/meghaltak. Főleg az utolsó videó. Respect
  • T800
    #3619
    https://www.youtube.com/watch?v=n861O8U38Bk

    A battlefield 2 project reality csapatából verbuválódott brigád akik early access alatt készítgetik a játékot. Érdemes utána nézni. Aki anno szerette a project realityt az tudja hogy miről van szó.


    http://joinsquad.com/
  • Borg
    #3618
    Minusz még egy ezres, ha az újságból kivágod a kupont.
  • lac coo
    #3617
    Asszem PH-irta egy srac, hogy bement felrerakatni egyet , gondolom ismeros, es mondtak neki, hogy 3 db van belole :)
  • Fritz Von...
    #3616
    Nem, hivatalosan az EA szállítja... szerintem valaki elrontott valamit.. Tuti ki lesz írva, hogy hibásan jelent meg az ára, vagy hogy átmeneti készlethiány.
  • Conqvistador
    #3615
    Tesco gazdaságos verzió Nem lesz benne HD pack meg fegyverek és félig kész pályák fogadnak. hehehe
    Gyanus nekem ez a Tesco lehet lejárt kulcsokat osztogatnak !? :D
  • Fritz Von...
    #3614
    Nézzétek meg a Tesco legújabb akciós katalógusát. :D
    BF1 PC: 16990 helyett 11990, a PS4/X1 pedig 21990 helyett 11990. :D

  • Borg
    #3613
    Nekem olyan is volt, hogy a fő ágyúnak eltűnt a célkeresztje. Lőni tudtam, de csak valahova :) Majd javítás után visszatért.
  • RatBaG #3612
    akkor konkétan engine disabled, egyébként meg mondjuk heavy tanknál az oldalsó géppuskák lesznek használhatatlanok.
  • lac coo
    #3611
    Ha granatozok egy tankot es irja , hogy disabled, akkor nem annak kellene lennie, hogy nem tud mozogni a tank ?
  • Conqvistador
    #3610
    Origin/Friends menüpont. Jelöltelek.
  • Jacktor
    #3609
    Jacktory az Origin accom. Még dolgozom de 5 körültől már leszek. TS-t intézek ha gondolod.

    Btw. Barátfelkérést hol kell elfogadni? :D Origin oldalon? EA oldalon? Kliensben?
    Utoljára szerkesztette: Jacktor, 2016.10.26. 14:20:18
  • Smithwarden
    #3608
    4 DLC lesz, nem "minimum 5-6" (maximum valami 1 ingyenes vagy 1-2 free map talán) és nem kell megvenni őket, mivel azok nélkül is simán tudsz játszani tovább másokkal, csupán nem kell bekattintani szerverkeresőben a DLC-s szervereket.
    A legtöbben később is az alap játékkal és mapokon fogják tolni, ez a többi BF-nél is így volt.
    Ráadásul ha eleget vársz, akkor később olcsóbbak /akciósak lesznek, sőt idővel ingyenes letölthetőek akár, ahogy a BF3 / BF4 / BFH, stb esetében, persze nem mostanában, hanem kb 1.5-2+ év múlva kb.

    Ha meg tényleg megtetszik az alap game, akkor 13-15ezer forintért nem is biztos, hogy nagyon sok az a 4x4 (16!) map, új játékmódok, fegyverek, stb.
    Más hasonló játékoknál legtöbbször többe kerülnek a DLC-k, csak ez így egyben tűnik nagyon soknak.

    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.10.26. 14:15:17
  • FartingSquirrel
    #3607
    Ja, jogos, hülye vagyok. Néztem is a processzorhasználatot. Mind a 8 megy...

    #3603
    Nincs, 11-et használok.
  • lac coo
    #3606
    Az miaz a Squad....? :)
  • T800
    #3605
    Nekem megvan a Squad és az Arma3 is. Squad hoz keresek épp valami magyar közösséget, nincs esetleg valami tipped,hogy van e egyáltalán? Elég Early még a játék, de biztos vagyok benne hogy pár magyart össze lehetne szedni. Talán még tényleg ezek a játékok állnak a legközelebb a BF2 höz.
  • T800
    #3604
    Nagyon szépen köszönöm a hosszú és mindenre kitérő válaszodat! :) Megmondom őszintén,hogy nem is ez a 12-13 ezer Ft vágna a földhöz, hanem a DLC-k. Már belegondolni is borzasztó, hogy ehhez a részhez is meg fog jelenni minimum 5-6 és azt mind-mind fizetni, hogy tudj játszani a többi játékossal. De sajnos ez elkerülhetetlen. Viszont tényleg látványban első, ahogyan te is írtad. Hasonlót se tudnék mutatni...

    Így a DLC-k miatt szerintem kihagyom, éppen ezért COD-ot se fogok soha venni... Hiányzik a BF2-es időszak,de soha nem fogjuk már viszont látni..
  • giornalista
    #3603
    DX12 be van kapcsolva? nálam amint kikapcsoltam, megszűntek az akadások.
  • Conqvistador
    #3602
    Oké de milyen néven vagy a játékban?
    Akár mehetünk is egyet :D
  • Conqvistador
    #3601
    könnyen kiderítheted pl ha I3asod van 2 maggal és 4 szál dolgozik vagy ha I7 esed 4 maggal és 8 szál dolgozik akkor be van kapcsolva.
    I5 nél macerásabb mert elvileg 4mag 4 szálon dolgozik ott nem tudom hogy látni :D
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.10.26. 13:41:48
  • FartingSquirrel
    #3600
    Jaa, azt be kéne kapcsolni? :O =D Nem megy az magától? És azt hol kell?
    Amúgy nem tudom, de nem hiszem, hogy kéne. Max. 90%-ban használta ki a processzoromat, ami amúgy elég durva, mert még nem láttam játékot, ami akár csak a felét is használta volna...
  • Jacktor
    #3599
    Ahh, na végre (jó)néhány tanács a tök kezdőknek is (én is az volnék) :D
    Conqvistador (vagy bárki), ha gondolod vegyél fel barátnak (bár én még nem találtam meg azt hol lehet, akár csak elfogadni)
    Utoljára szerkesztette: Jacktor, 2016.10.26. 13:02:27
  • lac coo
    #3598
    Jah, bocs ! Hyper traiding, virtualis processzor szal vagy mag ....ilyesmi, igy magyarazta ki Arpi ! :)
  • FartingSquirrel
    #3597
    Szóval, mi az a HT?
  • Running
    #3596
    Kb teljesen egyetértek mindenben, hasonló érzések kerülgettek. A gyorsaság miatt, még a nagyobbnak tűnő térképeket is pillanatok alatt át lehet szaladni.