6439
  • lac coo
    #3675
    A hip fire az a tuzgyorsasag ?
  • yossarianHUN
    #3674
    Valszleg nem egérrel repült, hanem billentyűzettel. Bár ki tudja, a legjobb megoldás a botkormány, de azt tudtommal még nem támogatja a játék.

    Shotgunoknál vehetsz M97-et, de azzal nem kapsz sokkal többet, mint a Hellfighter sörétessel. A Model 10-A igaz, hogy kisebb tűzgyorsasággal operál, de irtózatosat sebez, én ezt választanám. Ha tűzgyorsaságot akarsz, ott a 12g Automatic, de abból állítólag a hunter verziót érdemes megvenni. Én nem tudtam kivárni a feloldását, és megvettem a backbored-ot, de eddig csalódás. Kis tárkapacitás, kis sebzés. A verziókkal is érdemes eljátszani, a factory a sima, a sweepernek nagyobb a szórása, és messzire vacak, de nagyobbat üt közelre, a backbored kisebbet harap, de jobb hip fire-ben, a hunter közelre gyengébb, de a kisebb szórás miatt messzebbre jobb alternatíva, mint a többi. Plusz néhányból még van extended (növelt lőszerkapacitású) és slug (sörét helyett egy, nagy lövedéket lövő) verzió. Gondold át, a te egyéni stílusodhoz melyik illik a legjobban.
  • nortsen
    #3673
    Budaörsi TESCO-ban reggel kifosztottam a BF1-et.
    2 db volt, és nem tudják mikor kapnak megint, de vmikor lesz.
    Az akció 2 hétig szokott tartani.
  • Jacktor
    #3672
    Illetve annyi kérdésem lenne még, hogy ha pl. repülőt "fejlesztek" akkor az pontosan hogy fog megjelenni a játékban? Mikor beülők egybe akkor pl. jobb gépágyúval lőhetek?

    Ja, és avatart hol tudok beállítani (csak az avatar mögötti képet sikerült)?
    Utoljára szerkesztette: Jacktor, 2016.10.27. 09:49:26
  • Jacktor
    #3671
    Tegnap küldtem invet, de láttam Te is elfoglalt voltál nagyon :)

    Hát gyerekek, azt kell mondjam, hogy egy jó pilóta mindennél többet ér (talán mert én képtelen vagyok irányítani a repülőt egérrel). Tegnap beültem egy profi mögé... zseniális amit tolt... célpontra (behemótra is) repülések, javítások, ellen repülővel szembeni manőverek úgy hogy tisztán tudjam azt lőni, időbeni javítások, stbstb... (f*ngom nincs hogy lehet így irányítani a repülőt egérrel - ráadásul inverzen!) már nem emlékszem a srác nevére de utólag is köszönöm neki azt az élményt amit mögötte ülve kaptam :)
    Azt hiszem kezdek már én is kicsit ráérezni a dologra (persze a jótól még messze vagyok), de már nem rohangálok agyatlanul a pályán, használom a budgeteket is ha tudom, illetve megtaláltam hogy használhatom a Hellfighter shotit, amit azóta is imádok. Assaultnál ma meg lesz az 1. szint úgy látom, mit ajánlotok helyette? Model 10-A Factory? Bár az úgy látom "egylövetű", nekem az meg talán még korai lenne ilyen célzási "skillek" mellett... M97 hunter?
    Utoljára szerkesztette: Jacktor, 2016.10.27. 09:43:14
  • Conqvistador
    #3670
    Gondolom azért egy Gamer egérrel 3000dps+ sokkal gyorsabban céloz fejre és pontosabban, mint kontrollerrel.
  • Conqvistador
    #3669
    Ezt hol merre látni?
  • Bandicoot
    #3668
    Azért mert sokan használják ne akarjuk már lebutítani a sárga földig. Ha valaki tudja használni és tud vele dolgozni csapatban nagy segítség és kiváló fegyver. Így is van 1-2 ami annyira le van butítva hogy használhatatlan, holott puskaként használva lenne értelme menni vele de 3 találat kell közelről is az emberbe és hiába gyorsabb mint a csipa változatok (ugyanakkpr lassabb mint a dmr-ek), szart sem ér mert mire 3-at lősz bármivel kitáraznak...
    Limit kell és annyi.....
  • Tikal #3667
    Nézegetem a dog tagjeimet és van egy pár amit 100-astól vettem el, meg egy két 80,90es szintű
  • Tikal #3666
    PS4-en nem olyan veszélyes a helyzet sniperek terén... vannak, de nem bosszantóak annyira, lehet PC-seknek vonzóbb a sniper class :)
  • Conqvistador
    #3665
    Végülis 5-6 évvel járunk időben a Titanic után. Hátha azt hiszik Ők erősebbek az erődnél :D
  • Tikal #3664
    Mint kapitány én se... de egy két hülye mellé már kerültem akik egyenesen az erődnek mennek orral :)
  • yossarianHUN
    #3663
    Én még egyszer se tudtam bekerülni a hajóba
  • Tikal #3662
    azért mielőtt beül egy két ember a csatahajóba elküldeném őket World of Warshipezni :D
  • yossarianHUN
    #3661
    Headshottal. Aimbottal persze, de az egy lövés még így sem indokolt. Viszont úgy ölt a csávó.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.10.26. 23:37:28
  • TDC Geronimo
    #3660
    48as CQt szerettem bf3ba meg 4be is. Novemberben jönni fognak
  • TDC Geronimo
    #3659
    1 lövéssel szerintem biztos nem lő pofán lmgvel. Nemhiszem hogy a sebzést tudják módosítani
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.26. 23:28:36
  • lac coo
    #3658
    Igen tobbek kozott ez a baj, mikor a csapat fele kempel valahol ...
  • yossarianHUN
    #3657
    Egyébként valaki mondja már meg, hogy lehet kiimádkozni a szerverkeresőből, hogy ne csak az első 50 találatot mutassa.
  • yossarianHUN
    #3656
    Nekem most volt egy köröm Sinai Desert-en, ahol végig kb. 40-en voltunk. Komolyan mondom, teljesen más játék, százszor élvezetesebb :D Lehet, hogy minden bajomra a 48 fős szerverek fogják a megoldást jelenteni (na meg a sniper limit :).
  • giornalista
    #3655
    és akkor mi lenne a DMR-okkal? teljesen jó így a sniper, nekem nagyon tetszik, hogy bizonyos részeket el kell kerülni, mert esélytelen átjutni rajtuk. cserébe ők se jönnek be a városokba, hiszen nincs olyan sniper, ami 30 méter alatt 1 hit kill lenne a bodyra.
  • lac coo
    #3654
    Az alap az ilyesmi, az szerintem semmire se jo.....
    Mondjuk az teny, ha jobb sniperek vannak jobb fegyverrel akkor ertekelhetelen lesz a jatek.
  • Conqvistador
    #3653
    Nem sniper limit kellene csak nerf.
    A testlövés 50% a Fejlövés 60%-100% ig ergo 10ből 4 fejes nem lenne halálos máris sokkal kevésbé lenne vonzó...
  • lac coo
    #3652
    Jah.. a granat az masnal is olyan, hogy elobb halok meg tole aztan robban fel ? :)
  • lac coo
    #3651
    Annyi mar a sniper, gyak a squadom is atment sniperbe a sivatagoson, hogy szinte egyedul futkosva, 4 killel behuztam 11'zaszlot :)))
    Nagyon kene az a sniper limit, nem is ertem mit elvezten benne, alig van mar killjuk....
  • ratgab
    #3650
    Jah a videót nem láttam hozzá....Jól tolja. Kicsit túl pontosak ezek a shotik ilyen távolságokra nem?
  • ratgab
    #3649
    Nekem az szokott gyanús lenni, amikor mindig egy lövésből ki tud lőni. Ezek általában fejesek.
  • yossarianHUN
    #3648
    Mikor ötödször lő pofán LMG-vel egy lövéssel 600 méterről, akkor se nézed a scoreboardot gondolom.
  • TDC Geronimo
    #3647
    Hát nem tudom én cheaterrel még nem nagyon találkoztam. Lehet azért, mert nem a scoreboardot nézegetem játék helyett?!
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.26. 22:37:03
  • FEARka
    #3646
    Nem hiszem, hogy csal. Twitchen is szokta élőben közvetíteni és nem hiszem, hogy beállítható úgy a cheat, hogy a monitorján látszik viszont Twitch közvetítésen meg nem.

    Argonne Foresten amúgy se nehéz sok killt összeszedni. 55-20 körüli már nekem is volt assaulttal.
    Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.10.26. 22:34:36
  • Hexex86 #3645
    OFF
    Squad nálam még "jegelve" van egyenlőre. Megvárom, hogy pár dolog belekerüljön. Magyar közösségről nem igazán tudok. Arma 3-ba össze lehetne röffenni páran! :)
  • giornalista
    #3644
    ugyanúgy, ahogy a normál ranked is nő. az igaz, hogy lehetne egy kicsit értelmesebben jelezni, hogy mennyi van még hátra a szintlépésig.
  • Conqvistador
    #3643
    Nekem azzal van tele a hócipőm, hogy nem lehet látni az adott kaszt hogy lép szintet.
    Van az a csík de semmi részletesebb leírás, hogy azon belül mitől és hogyan nő a szint.
    Ki tudja lehet sose érem el a 3as szintet se a mediccel se a supporttal :D
  • yossarianHUN
    #3642
    Csalót már én is láttam, Quentin-en a pálya végéből osztogatta a heccsatokat Lewis-szal.
  • lac coo
    #3641
    Nekem hetente van ennyi ....:))
  • ratgab
    #3640
    Extrémnoob ellenfél ellen persze, hogy megoldható.
  • RatBaG #3639
    65-2



    annyira azért nem egyértelmű. kell egy fix squad vagy okosan kell tankozni, és simán össze lehet hozni ilyen statokat.
  • ratgab
    #3638
    Egyértelmű csalás. Battlefrontban is összefütöttam pár ilyen "szupergamerrel"

    Borg: Az a 78:0 is gyanús.
  • TDC Geronimo
    #3637
    Az a legdurvább shoti, arra a pályára meg főleg
  • Conqvistador
    #3636
    Nem tűnt csalónak végig közvetítette.
    Valami Shotival A-10 Hunter kb egyhitelte az ellenfeleket. Anti tank gránáttal bunkerbe 2-3 embert kinyírt stb és 21szer halt.
    Ha csíter lenne nem hagyta volna ennyiszer kinyírni magát.