6439
  • yossarianHUN
    #3716
    Ezt mondta ma Jack is. Nem ártana.
  • lac coo
    #3715
    Igen, rettenet sok oda annyi ember .
    Meg még mindig kiidegel a gyökér assault fegyver, hogy messzebb érek el gránáttal, mint amilyen messze egyáltalán megpróbálnék lőni :))
    Azon a Grappa nevű pályán az alagutat nem tudom átlőni vele :))
    szóval értem én mi a cél, de egy kicsit suta ez így .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.27. 23:42:46
  • lac coo
    #3714
    Jaja.
  • TDC Geronimo
    #3713
    Amúgy bármennyire is szeretem a gáz gránátot simán elvenném az egyiket, mert 2 nagyon sok. Egész pálya mindig tele van vele
  • yossarianHUN
    #3712
    Argonne nevetséges 64 játékossal. Majd 48 meg 36 fős módban lesz értelme.
  • lac coo
    #3711
    Ez ilyen szaz fös Quake feeling ....:)
  • ratgab
    #3710
    Oda tényleg tökéletes a shoti.
  • lac coo
    #3709
    Én csak azért ezt nyomom mert ez van legelöl :))
    De valami eszméletlen, én ilyen agyatlanságot még játékban nem láttam ...
    Eleinte nagyon bejött az a pálya, utána már nem annyira, most meg aztán soha többet! :))
    Egymás hegyén hátán az emberek, mindenki lő amit ér, gránát hegyek, semmit nem látni a gáztól...atyavilág ! :D
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.27. 23:23:26
  • SötétBarom
    #3708
    SZtem nem nyomtam egy óra CQ-t se.. Opertaions után tök béna minden más.. :D
  • lac coo
    #3707
    Felnéztem erdős CQ-ra...
    ezt az agyatlan hentelést ami azon a pályán van !! :))
    Én még ilyent nem is láttam .
  • Ley Roland
    #3706
    Na talán nekem is megoldódott a drop. Felraktam a 373.06-os drivert és 1,5-2 óra játék alatt 1 droppal se találkoztam, még az amiens pályán se.
  • giornalista
    #3705
    nagyon csípem Jackfrags videóit, az egyik legőszintébb, legkorrektebb a youtube-szcénában, legalábbis szerintem.

    ez a videó azért nagyon jó, mert valóban ennyire kevés probléma van a játékkal :) ezek nüanszok. nincsenek OP fegyverek, rossz gadgetek, M320 Dart, lehaló szerverek, pálya alá zuhanás. egy-egy kisebb bug, néhány óránként egyszer-egyszer.

    jár egy néma főhajtás a DICE előtt, mert ilyen minőségű terméket talán még sosem raktak le elénk launch dayen.
  • toza #3704
  • Soram
    #3703
    Köszönöm szépen a választ! Akkor valószínűleg így lesz, két részletben....:)
  • adam46
    #3702
    Ha olyan példányt választasz, amihez már hozzá csomagolták a prémiumot, akkor nem. Úgy látom, hogy ehhez kell az alap is. Amúgy igen, a prémium ráér, mikor érkezik az első dlc, addig nem hiszem, hogy bármi extrát kapsz, max a Decemberben érkező új pályához 2 héttel korábbi hozzáférést.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2016.10.27. 16:56:12
  • Soram
    #3701
    Sziasztok! Hamarosan letelik a 10 óra ingyenes időm, és szeretném majd megvenni a játékot. Láttam az Origin-en, hogy van Premium Pass is, ami ugye majd arra lesz jó, hogy a jövő év márciusában megjelenő első DLC ezzel már ingyenes lesz. Ehhez azonban gondolom az alapjátékot meg kell venni ugye? Illetve akkor elméletileg ingyenes dlc-k szempotjából a premium ráér jövő februárja körül?
  • VO101Tom
    #3700
    Egy admin igazán kipucolhatná innen ezt a szart, mielőtt valami kevésbé gyakorlott kolléga lefuttatja a gépén. :/

    Originen az account lopás ellen a két lépcsős, telefonos sms-es megerősítést kell beállítani, így akkor sem tud semmit kezdeni az accounttal, ha a nevet és a jelszavat is ismeri. Kb egy éve nekem is megpróbálták ellopni, a jelszó elég rövid volt, valahogy kitalálhatták vagy megszerezték és telószám sem volt beállítva. Csak kaptam egy e-mailt, hogy beállítottak valami török telefonszámot az accountomhoz. Egyből hívtam az ügyfélszolgálatot, de mire beléptem az originbe, már az e-mail címem is át volt írva valami .ru végűre. Szerncsére a helpdesk-es csaj gyorsan és profin kitakarította a gyökeret, én meg beállítottam az sms megerősítést és sokkal erősebb jelszót. Azóta nyugi van.
  • rage
    #3699
    A programot nyilván pontosan tudod mit csinál - ezért osztottad meg. Összegyűjti a gépen az eltárolt account - password párokat és elküldi neked.

    Ez sima lopás, amiért rendőrségi feljelentést kell tenni, majd leülni érte a megfelelő büntetést.
  • Jacktor
    #3698
    Többen 12GB-ot ajánlanak minimum, 8-cal akadhatnak hasonló gondok. (nekem is annyi van, véletlenül tálcán maradt a wot, ráindítottam a bf1-et és ki is fagyott mint a huzat)
  • Ley Roland
    #3697
    Igen-igen, ezt próbáltam. Az elején úgy is tűnt, hogy jó lesz de aztán nem. :( Az Amiens pálya szó szerint játszhatatlan, bár ezt úgy olvastam, hogy a többségnek az. Csak sajna a többi pályán is elég sűrűn előfordulnak dropok és ilyenkor a játékból is alig tudok kilépni, annyira lassú.
  • yossarianHUN
    #3696
    Megpróbáltad az FPS-dropos megoldást, amit itt már többen benyomtunk a fórumba az elmúlt pár napban?


    Ha nem, akkor próbáld meg.
  • Borg
    #3695
    Ráadásul az pont semmit se jelent, hogy ilyenolyan program mekkora ram használatot ír. Fogalma sincs ugyanis róla, hogy mi miért van a ramban, mi az aktív terület, és mennyi a cachelt adat benne. Szal az hogy "tele van", csak a látszat. Ettől még nem biztos, hogy szükség van többre, de ami van, azt mindig ki fogja használni amennyire lehet. Szal ez lényegében nem "tele van", hanem rendeltetés szerűen használatban van.
  • rage
    #3694
    Mármint nem neked, hanem neki, mielőtt félreérted :-)
  • Coolfire
    #3693
    Nekem is van...de mielőtt linkelsz valamit,miért nem próbálod ki?
  • Coolfire
    #3692
    Csak úgy érdekességképpen;ezek a "progik" kilistázzák,és szétküldik az accokat.:)
  • Ley Roland
    #3691
    Aha, az a bosszantó, hogy néha szépen fut, valamikor meg csak úgy elkezd dropolni... Afterburner meg sokszor 7800 mega ramhasználatot ír. Csak ebből gondoltam, hogy nem ártana a 16. :)
    De reméljük, hogy minél előbb orvosolják a hibákat.
  • nortsen
    #3690
    Amíg el nem veszi az eredeti gazdája...
  • Borg
    #3689
    Ezen egyelőre kár gondolkodni, mert az se biztos mitől vannak fps dropok.
    Nálam pl 100-150fps között mozog, átlag 130-140, fhd/ultra, szal különösebben nem érdekel, de nyilván jönnek még patchek, új vga driverek, amik ilyen gondokon is segítenek.
  • Ley Roland
    #3688
    Sziasztok!

    Ram bővítés 16GB-ra mennyit segít az fps dropokon? Mert én 8 gigával csak szenvedek... mikor a játékból kilépek a menübe, akkor is először csak fekete háttér, majd szép lassan bejön minden.
    Esetleg patchről van már valami hír?
  • DonPedro22
    #3687
    ömm... nos én meg gondolnám mikor káromkodok :P egyébként ki a reteknek kellene az accod? nekem van sajátom
  • rage
    #3686
    Az ilyenért minimum végleges ban jár.
  • giornalista
    #3685
    az összes BF-ben tudsz ölni a defibbel, itt most a syrenge van helyette, de szintén működik :)
  • Coolfire
    #3684
    Nem nagyon hiszem,ez inkább acclopásra jó,te köcsög buzi.
  • Conqvistador
    #3682
    Ez most komoly? Ha Medic el fecskendővel megszúrod az ellent közelharcban akkor megdeglik? Talán régen az egyik COD-ba volt ilyesmi :D
  • nortsen
    #3681
    11.990

    Eddig ennél jobb árat sehol nem találtam.
    Utoljára szerkesztette: nortsen, 2016.10.27. 12:59:29
  • TDC Geronimo
    #3680
    revision 2 battlepackok liveok. Ebben új skinek vannak. Gondolom hetente fog rotálni
  • Jacktor
    #3679
    Akkor Model 10 lesz, aztán vagy bejön vagy nem.
    Avatart hol állítok be?
  • lac coo
    #3678
    A granatokat vegig probalta mar valaki ?
    Az impact meg a mini erdekelne, mekkorat sebez, mennyit ad belole a jatek...
  • T800
    #3677
    Mennyibe került a tescoban?
  • yossarianHUN
    #3676
    A célzás nélküli pontosság.