6439
  • TDC Geronimo
    #6239
    Ez jó érzés volt :D

  • TDC Geronimo
    #6238
    BFVbe a gameplay nagyon messze van attól
  • toza #6237
    lol. nem megya origin.. kirajsag:D
  • Running
    #6236
    Nem is kell több, a többihez is elég volt egy metro típusú map, ahol 10 négyzetméterről tunkolta egymást a sok agyhalott.
  • szabii98
    #6235
    Csak két pálya van, nem?

    Az amszterdami pályán megértem hogy kevés a jármű mondjuk :D
  • TDC Geronimo
    #6234
    Hát szerintem a játékmenetnek semmi köze a BF1hez. A kevés járművel egyetértek. Ez már szinte csak infantry only.
  • Borg
    #6233
    Hát ja, mondjuk ez a rész látványosan HC irányba megy. Ami nekem nem baj, sőt.

    De a játékmenet még így is túl BF1-es... nemtom, valahogy nem fekszik igazán. Talán mert túl kevés a jármű.
  • TDC Geronimo
    #6232
    Emberek már azért sírnak, hogy nem lehet látni rendesen ellenfelet és hiányolják a 3D spotot. LOL

    Erről ennyit, én biztos nem lennék játékfejlesztő, mert mindegy mit csinálsz úgyis szar. Mindig lesz egy tábor, aki elégedetlen.
  • toza #6231
    ban
  • TDC Geronimo
    #6230
    Én igen
  • Piko888
    #6229
    Kamu, teszteltem, de nem kaptam kódot
  • TDC Geronimo
    #6228
    Amúgy aki akarja már most is tolhatja betat.

    Redditen van rá topik
  • lac coo
    #6227
    Istenorizzmindmeghalok , dehogy probalom....! :))
  • gstup
    #6226
    Akkor ne tedd!
  • TDC Geronimo
    #6225
    Nehogy kipróbáld! Szarazegész!
  • Nyers
    #6224
    Pedig érdemes, nem kerül semmibe és sok mindenbe tényleg jó irányba mentek el. Amikor nem teljesen hülyegyerekek vannak a squadba akkor nagyon tudja adni.
  • lac coo
    #6223
    Valahogy meg ingyenes demot sincs semmi kenyszerem kiprobalni..:))
  • Running
    #6222
    Ne fájjon már az neked, hogy másnak ez is jó. Tudod, ízlések és pofonok. :))))
  • toza #6221
    szoval hc mod 3d spot nelkul,thief ds emberhuzas 2004 es cod zombis fal epitessel 2009 bol...adja.
  • adam46
    #6220
    Szerintem is baromi jó. Szerencsére távol van a BF1-től.
  • TDC Geronimo
    #6219
    Imádom, tegnap alig bírtam abbahagyni. A 0 3D spot és a taktikusabb/lassabb játékmenet már nagyon kellett
  • s0n1c
    #6218
    BFV review - beta első nap. Csak alá tudom támasztani. Zseniális.
  • toza #6217
    rtx 2080 ti mellesleg..CSAK 35% jobb mint a 1080ti :(

    kell a picsanak se. €1100
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.09.04. 21:01:11
  • lac coo
    #6216
    :)
  • toza #6215
    ja mar toltheto-
    vki elorendelte? csodalatos? kit erdekel ...
  • toza #6214
    mar csak kettot kell aludni..

    kulcsos lesz v barki letoltheti ??
  • Bogdogege
    #6213
  • toza #6212
    cso:cso:k...

  • szabii98
    #6211
    4.-től elérhető előrendelőknek, 6tól a plebejjusoknak is elvileg.

  • toza #6210
    0:35 HAHAHAHAHa

    szept 6 open beta.. csak elorendeloknek?





    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.08.30. 21:00:06
  • szabii98
    #6209
    Új megjelenési időpont a BFV-nek

    November 20.
  • Seat0524
    #6208
    Szevasztok!
  • toza #6207
    izgalmasnak tuno jatekmenet.





    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.08.16. 20:34:20
  • Bogdogege
    #6206

  • RatBaG #6205
  • RepeszElek
    #6204
    Kah meg a wot-ban meg wt-ben volt olyan hogy elkezdtem játszani és rögtön az elején mindenkit szarrá lőttem.
    Mondom de rohadt jó ez a játék.
    Aztán szé lassan jöttek a verességek. Amitől eddig feltobbant most lepattant róla ami eddig rólam pattant le most betalált. stb.stb.
    Látszólag mindent ugyan úgy csináltam de mégse.
    Lehet hogy néha vásárolnom is kellett volna valamit?
    Mindegy végülis nem emiatt hagytam abba viszonylag hamar.
    Túl földhöz ragadt vagyok és szeretem a hadtörténelmet de ezt csak egy játék:)
    Érdekes hogy máshol az ilyen soha nem zavart csak ott.

    A bf-ben sem zavar hogy a játékban a hellrigel egy jó fegyver az életben meg valójában egy rakás szar volt:)
  • RepeszElek
    #6203
    Amúgy attól nem kell félni hogy azért mert kezdő játékos vagy folyamatosan szívni fogsz.
    Én mikor elkezdtem anno a bf-et már rögtön voltak sikerélményeim és a win rate-m 50% körül mozgot már pár óra játszás után is.
    Most kb 1000 óra után a jelenlegi win rate-m 48% :D

    A játékok azért figyelnek arra hogy mindenki jól szórakozzon.

    Egyedül a K/D érték ami változik de a játékosok általában mind hozzák az 1es K/D szintet azaz annyit ölnek mint halnak szal nincs harag:)

    Nekem kettő főlé mászott már de ez csak a rutin nem feltétlen vagyok ügyesebb...
  • RepeszElek
    #6202
    https://mediashock.blog.hu/2017/09/04/igy_vernek_at_minket_a_jatekfejlesztok_sajat_erdekunkben

    Tele van a net ilyenekkel, mármint a játékfüggőség korunk egyik új betegsége.

    Abban már vita van hogy a fejlesztők valóban hibáztathatóak e érte és tényleg belenyúlnak e a játékba azért hogy fenntartság az érdeklődésed vagy sem de szerintem a bf-ben csak rossz a matchmaking.

    Vagy folyamatosan olyan csapatba rak akik tele vannak jó játékosokkal vagy folyamatosan olyanba akik bénák.

    Gyakrabban kellene váltogatnia mert zsinorban a 6ik vereség után az ember már kicsit kezd bepöcceni..:)

  • Nyers
    #6201
    Erre tudnád dobni az eredetit, hogy honnan van?
    America's Armyval kezdtem, ott volt direkt noob server, totál kezdőknek, bizonyos rank (honor) alatt. Nem tudom miért olyan nagy falat ezt rendesen megcsinálni BF szériában. Senki nem szeret jóval a szintje fölötti emberekkel játszani (tartósan, főleg ha szív, egymás utáni körökben).
  • RepeszElek
    #6200
    Találtam egy ilyet a neten;
    Lee Perry Yo!, Gears of War:
    „rájöttünk, hogy az elsőre játszók 90%-a nem nyom 2. multis meccset, ha nem sikerül ölnie az elsőben. Ez az első játék fontossága… Ezért olyan előnyöket adtunk a kezdőknek (pl. plusz sebzés bónusz), amik folyamatosan csökkennek az első ölések folyamán.

    Mekkora gecik már:)
    Ku tudja még mikkel manipulálják a játékosokat, nem csoda hogy ázsiában sokan a gép elött halnak meg...