6439
  • TDC Geronimo
    #3756
  • giornalista
    #3755
    akkor te elég érdekesen játszod a játékot, ha nem találkozol 18-20 méternél távolabbi ellenféllel :) a pontokhoz meg is kell érkezni, abban pedig verhetetlen a medic. szerintem az a legjobb class egyébként, de pont ezt imádom: az assaulttal sunnyogni kell, keresni a fedezéket, a lövészárkot, a sziklákat, a medic pedig vígan kószálhat szabadabb területen is, de ha véletlenül bekerül egy lövészárokba, nagyon résen kell lennie, hogy egyáltalán esélye legyen a medic ellen.

    a support kelt egyelőre csalódást, a mortaron kívül nincs sok értelme, ammóra ritkán van szükség. az is nagyon furcsa, hogy és ahogy egyre pontosabbak lesznek az LMG-k, ha folyamatosan lősz velük.
  • BEAST #3754
    18-20 méteren belül (vagyis kb a játék lényege, hisz a pontok foglalása kb ekkora területen zajlik) pedig semmi más kitnek nincs semmi értelme. Ja de, a medic jó resbotnak, a support pedig javíthat vagy ammot adhat.
  • giornalista
    #3753
    hova nerfeljék őket? közel, mondjuk 18-20 méterig halálosak, fölötte meg használhatatlanok. ha ezt nerfeled, az egész classnak nem lesz semmi értelme.
  • Ley Roland
    #3752
    Na a mai nap folyamán én is hozzájutottam még +4GB ramhoz próbaképp (12GB). Hát mit ne mondjak, sokkal szebben fut a játék, a dropok teljesen eltűntek. :)
  • yossarianHUN
    #3751
    Mióta? Max a Hellriegel OP kicsit, a többi abszolút rendben van.
  • BEAST #3750
    Remélem észhez tér a dice és hamarosan nerfelik az assault fegyvereket, mert szánalom amit bármely más kittel művelnek.
  • yossarianHUN
    #3749
    Na megvan az összes medál, leszámítva a Fortitude-ot. Nem érzem magamban az erőt rögzített fegyverekben üldögélve rejszolni.
  • ratgab
    #3748
  • simonl #3747
    Tetszett a videód, fel is iratkoztam. Várom a többit
  • giornalista
    #3746
    nos, most meg is nézheted :)

    néhány tippel, tanáccsal, "thought process"-szel kiegészítve feltöltöttem a teljes meccset. remélem, lesz, akinek tetszik majd, ha véletlenül pozitív visszajelzések érkeznének, akkor csinálok még hasonló videókat, ha lesz mondanivalóm :)

  • Adam Jonas
    #3745
    Én ezt ma GSO-n láttam. Lehetne még egy pár ilyet csinálni. :D
  • giornalista
    #3744
    ezt te csináltad? kurva jó :DD
  • oreal
    #3743
    Akinek van kedve kozos Squad playhez az addoljon Originen. Name : OreaL
  • Fritz Von...
    #3742
    Na végre... eljutottam oda, hogy bár csak középtájon végeztem, de kétszer egymás után pozitív K/D arányom volt. Egy 6/4- es és utána egy 14/10-es. Alakulgat... :D
  • Tikal #3741
    Az egyik legutálatosabb hiba most, hogy rengetegszer nem bír felmászni vagy átugrani ilyen fél méteres sziklaperemen, vagy kőhalmon.
  • Tikal #3740
    Milyen az a classic mode?
  • TDC Geronimo
    #3739
    Előbb toltam egy rusht. Argonne forest + model 10 shot =

  • Smithwarden
    #3738
  • TDC Geronimo
    #3737
    :D

  • TDC Geronimo
    #3736
    Although we don't have an ETA for hardcore mode, DICE has highlighted that "It's coming sooner than you think"

    The "classic mode" is also on the DICE's to-do list for
  • TDC Geronimo
    #3735
    Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem kurvára eltalálták azt a csillingelő hangot, amikor megölsz valakit. Élmény ölni :D
  • Paranoia
    #3734
    Joe wtf are you doing ?!?!

  • Jacktor
    #3733
    Ezt még olvasni is élmény volt :) Kár hogy még nem látom át hogy pl. Operations-ben hány pálya lesz és melyiken mit kell csinálni, stb. :/
  • Conqvistador
    #3732
    Én most Kaiserslautern en toltam tudom nem ez a neve de könnyebb kiejteni így. A támadóknál volt egy jó squad Heavy tankakl halomra öltek minket képtelenség volt kiszedni Őket cudar sok pontot szereztek. Nagyon jók ezek az operationok csak csapat nélkül nem sokat ér.
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.10.28. 11:43:33
  • Jacktor
    #3731
    Pedig a 0-ás shotival ugyanolyan gyorsan tudsz lőni mint a pisztollyal, csak ez 62-t sebezés a pisztoly meg csak 44-et :) (na jó, utóbbi tárjában 8 lőszer van nem 5, de akkor is)
  • giornalista
    #3730
    nagyon remélem, hogy ahogy fejlődnek és tapasztalatokat szereznek a játékosok, egyre jobb és jobb lesz az Operations. az egyik halálom, amikor a védekező csapatban vagyok, mert általában senki nem tudja, hogy mi a dolga, mit kellene csinálnia. szerencsére most volt egy jó védekező körünk. a Monte Grappa - Empire's Edge pályán kapcsolódtam be, a második szektoron épp megfogtuk az ellenfelet, jött a Behemoth és a reattack. itt éppen csak, de két szektorral a vége előtt sikerült megint megfogni őket, látszott, hogy van valami csapatmunka, én is próbáltam hozzátenni a magamét, flankeltük, zavarba hoztuk a támadókat, pillanatok alatt kilőttük a kurva airshipet. jött a final attack, sajnos pillanatok alatt elesett az utolsó előtti, két állás, az utolsó szektor pedig csak 1 pontos, a hegy tetején lévő erődöt kell védeni, rohadt hangulatos.

    na, a támadók itt (a re-up után) 140 emberrel indultak ellenünk, és egészen 20-30-ig sikerült fárasztanunk őket! óriási volt, igazi öldöklés, végül is elbuktunk, de maradt az utolsó pályára összesen 1 attackjuk, és ilyenkor ugye Behemoth nélkül kezdenek.

    Empire's Edgen az "A" pontot kezdtük védeni, a squad egészen fogható volt a csapatmunkára, amit igyekeztem a chaten irányítani. ugyan elesett az A-pont, de most volt annyi esze a csapatnak, hogy megosztottuk erőinket, és a B védelme mellett a vezetésemmel elkezdtük visszaszerezni az A-t is. több percnyi (!) "hol erre-hol arra megy a csík" után sikerült is, közben a B veszett el, de azt hamar visszaszereztük, kisebb erőt koncentrált oda a támadó csapat. ezért én is maradtam az A-nál és itt is kurva jó macska-egér harc alakult ki, itt van ugye trench is, épületek, többször elkezdték húzni a zászlót, majd visszaszereztük, óriási volt az egész, és ehhez annyi kellett, hogy a védekező csapat tudja, hogy mi a dolga:

    ha elveszett egy zászló, egy-másfél perc múlva, amikor "kiürül", szerezzük vissza!!

    végül az utolsó percekre elveszett az erejük, látszott, hogy a B-t nem szerzik meg, és az A-t sem hagytuk nekik, így az első szektornál sikerült is megakasztanunk a 150 fős támadást, ami azért ritka, azt hiszem. és mivel ez a Last Attack volt, meg is nyertük az Operationst!

    remélem, sok ilyen jól védekező csapatban lesz majd szerencsém játszani :) ez volt az első menetem ma egyébként, és ki is léptem, annyira jól sikerült, hogy kár lenne elbaszni valami frusztráló conquesttel :D
  • Conqvistador
    #3729
    Lehet hogy világi troll noob vagyok de én az egyik kis pisztollyal szaladgálok mert a 0ás szintű shoti nem sebez úgy ahogy reméltem 5 killből 4 et kis pisztollyal szereztem. De remélem a Factory már jobb lesz ha elérek odáig.
  • Jacktor
    #3728
    Igen, a Factory-hez 1-es szint kell. Mindenképp megéri kihúzni. Kicsit féltem hogy túl nagy lesz a lövések közti idő (ezért is kértem tanácsot ez ügyben), de még így is teljesen korrekt (gyors).
  • Conqvistador
    #3727
    Lol most nézem csak, hogy a Factory és a Hunter között mindössze 5 accuracy van az utóbbi javára. Akkor egyértelműen érdemes kifarmolni az 1 es szintet Assaulttal is.
  • Conqvistador
    #3726
    A 10-A Model az 3as szintű nem?
    Legalábbis az a bazierős amit a Yt-n is orrba szájba mutogatnak.
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.10.28. 08:47:44
  • Jacktor
    #3725
    A kezdőknek írnám (én is az vagyok): aki nem próbálta még assaultnál a shotgunt, mindenképp próbálja ki (ha más nem a hellfighter csomagban kapottat). Már az alap is marhajó, de az 1-es szinttől választható Model 10-A mindent visz (89 sebzés, 6-os tár, és még ez is egész gyorsan lő).
  • lac coo
    #3724
    Fustnek hasznalja mindenki...
  • Vadnokedli
    #3723
    Felveszed a maszkot és kész- nem sebez. 4db is lehetne a katonáknál ha haszontalan. Fedezékből- távolabbról lövőkre szoktam rádobni.
  • lac coo
    #3722
    Közelre lehet, hogy erős, valóban, főleg ha máshoz viszonyítjuk ...
    Bár nem is az, hogy erős. én továbbra is azt mondom, nem jó, hogy ilyen vékony szeletekre osztották fel a fegyvereket, egyrészt az user is szív , ha pl nem tud közepes távra lőni vele, másrészt egymással szemben is valaki mindig szív, kivéve ha nem tök ugyanaz a fegyver :)Ha két különböző fegyver áll szemben , általában egyik csak kereszteket tud dobálni :)))
  • Conqvistador
    #3721
    Vazze eszméletlenül jó ez az Operations. majd egy óra volt rendkívül izgalmas változatos. Újra 12kill :D

    Már csak kéne egy 5 fős squad TS el vagy akár Skype jó elosztásban akkor lenne igazán hatékony és élvezetes.
  • Tikal #3720
    Az MP 18? Az egy rohadék, maradjon olyannak amilyen, de még inkább gyengíthetnék, mert túlzás
  • Tikal #3719
    Imádom :D Főleg mikor özönlenek az emberek a szűk ösvényen, repülnek a gránátok meg a gázbombák, teljesen kész :D
  • Tikal #3718
    Abból kettőt is lehet vinni?? Én incendiary-t használok, abból csak egyet ad...
  • Conqvistador
    #3717
    Azt az egyet még nem próbáltam :D
    A Rush viszont eddig nagyon bejött. Supporttal 12 killig jutottam ami nálam már non + ultra kategória jelenleg.
    Az első 10 percben vezettem a pontlistát 3kill és 1 telegráf robbantással el sem akartam hinni.
    Szóval az Operations szerinted jó és érdemes. Akkor mindenképpen teszek vele egy próbát.
    Remélem sok pontot lehet ott szerezni :D