6439
  • TDC Geronimo
    #3796
    1440p gamingre 1070. Az alatt nem lesz stabil 60 fpsed
  • giornalista
    #3795
    tesztek alapján 45-60 FPS körül van ultrán, kár, hogy a maximum FPS-t nem nézik sehol (mármint, hogy mire képes maximum a kártya, lebutított beállításokkal).

    az a bajom, hogy egyszerűen nincs más AMD oldalon. az RX 480 8gb... meh. jobb lenne, az biztos, de igazából az sem jó megoldás 1440p-re, a GTX 1070 ellen meg semmit nem küld csatába az AMD.
    Utoljára szerkesztette: giornalista, 2016.10.29. 14:00:18
  • TDC Geronimo
    #3794
    azzal a kártyával felejtsd el 1440pt.
  • giornalista
    #3793
    nem próbáltam még egyiket sem, sem a panelt, sem a low-ra váltást. reméljük, idővel jön majd egy peccs.

    viszont kérdeznék: ez a resolutin scale dolog, ez micsoda pontosan? segíthet esetleg abban, hogy megtudjam, mire lenne képes az RX 470-em 1440p-ben? lassan ugyanis monitort kéne venni, 144Hz Freesyncet, és mivel monitort azért ritkábban veszek, mint mást, már nem FHD-ra, hanem 1440p-re ruháznék be. kicsit viszont félek attól, hogy gyenge lesz hozzá az RX 470 4gb, kipróbálnám, hogy mire képes.
  • Smithwarden
    #3792
    Próbáltátok kikapcsolni a játékbeli Origin layoutot / panelt?
    Hivatalos és elég friss DICE-os "soon" válasz is érkezett BF1 fórumon a probléma topikjában.
    FancySquirrel October 29, 2016 1:19PM :
    "Hi all. We are aware of the various DX crashes and we are investigating together with our partners and hope to be able to resolve these issues soon. We will keep you updated when we have new information.
    For those of you who are experiencing DX crashes, have you tried turning down the settings to low? Did that help?"
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.10.29. 13:41:41
  • giornalista
    #3791
    ez velem is előfordul napjában egyszer. bosszantó, nem tudok mit csinálni vele (RX 470).
  • Pitya78
    #3790
    Sziasztok!
    Visszaolvastam 5 oldalt de nem találtam infót "directx functon error .... gtx 680 ...." stb problémáról. Random lefagy és ez az üzi vàr az asztalon. Csak feladat kezelőből tudom kilőni.
    Visszamenőleg 5 drivert feltettem de nem oldotta meg. Win10 + 2500k + 8gbram

    Ha valakinek volt ilyen gondja, leírhatna a megoldást.

    ui: a belinkelt notepad-os hókusz-pókusz sem segített.
    Kössz.
  • Seten
    #3789
    A BF valamikor pont a járművekről szólt, illetve a csapatjátékról mikor a gyalogság és a páncélosok (légierő) egymást támogatva harcoltak.
    Ma már nagyon elmentek infantry irányba.
  • lac coo
    #3788
    Én elvagyok asaulttal. játszok napi max egy órát, ott már uncsi a végén, azt jóvan :)))
    Van, hogy jól megy, van, hogy kettőt nem sikerül lépni halál nélkül, :)
  • ozimak
    #3787
    Inkább t2p vagy inkább t2l2p :) Ezt belátom! Ebben igazad van! :) És sajnálom is kicsit :( De attól még dolgozni meg élni kől...
  • lac coo
    #3786
    Jah.. .! :)

    Hát , nem lehet mindenki pro :))
  • BEAST #3785
    Arra utalt, hogy egyeseknek meg kellene tanulnia játszani :d
  • lac coo
    #3784
    Tankok szerintem jok, neha nehez kinyirni oket, ha szuk helyekre jon akkor konnyebb, bar nyilvan oriasi segitseg nekik, hogy kivulrol latnak mindent, de egy tank legyen ilyen. Hal istennek nincs beloluk sok, de hat valoeletben gondolom leginkabb menekules volt eloluk :))
  • lac coo
    #3783
    Azmiaz ? :)
  • BEAST #3782
    Jó, a te véleményedre majd akkor adok amikor már felszállt a rózsaszín köd és levetted a hype szemüveged. :y
  • TDC Geronimo
    #3781
    l2p issue vanik itt egyeseknél látom :y
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.29. 12:39:29
  • ozimak
    #3780
    Ajánlanám pl. ezt a csatornát böngészd át :D Nézni is rossz/jó :) Persze ilyenkor mindig lehet mondani, hogy noob csapat ellen volt, de akkor is. Ráadásul ennyiszer nem lehet noob csapat. BF1-ben még nem vettem a fáradtságot, hogy utánanézzek. De szerintem már lassan itt is van egy-két ilyen fószer. És ez is csak egy a sok közül.
  • BEAST #3779
    Olyan nincs, hogy valakit ne lehessen kicsavarni a járművekből.
  • ozimak
    #3778
    Amit még nem értek (eddig se értettem), hogy miért jó csak járművekkel lenni. Most az előbb is volt egy csóka aki 8x ölt meg zsinórban, de csak járművel láttam. Vagy lebombázott, legéppuskázott repülőből, vagy kilőtt tankkal. Persze értem én hogy fasza meg minden, de azért más is szeretne ezekkel lenni mondjuk. Meg sose értettem ezek miért nem mennek WoT-ozni, War Thunder-ezni vagy tököm tudja. Arról már nem is beszélve, hogy ezekből 1-2 hónap múlva "pro jet"-esek meg "pro tank"-osok lesznek, akiket aztán nem lehet majd kiszedni egy egész menet erejéig egy adott járműből. Persze ezt is meg lehet tenni, mondanák itt sokan. De ezzel kicsit leölik a gameplay-t. Főleg az újaknak és az olyanoknak mint én (casual). De ez már így megy BF3 óta sajnos :) Here we go again... :) Mondjuk itt azért kevesebb cuccal és inkább közelebbről lehet őket kiszedni a járműből. Nem tudom... kíváncsi leszek ennek is a kimenetelére. Kíváncsi vagyok mi lesz itt, kb. 3-4 hónap múlva! :)
  • BEAST #3777
    A dinamitot én is átadnám a supportnak. Az assault-medic fegyver csere érdekes ötlet, de szerintem akkor az assaultok problémáznának, hogy de hát így hogy "assaultkodjanak". Viszont félreértettél, nem azt akarom, hogy a medic legyen minden távolságon a legjobb választás, csupán választást szeretnék, ahogy a korábbi bf részekben is megvolt az esély kiteken belül cqc/medium/long range fegyverekre és akkor még nem is beszéltünk az all kites fegyverekről.
  • giornalista
    #3776
    nekem 8, de medic-kel is simán életben lehet maradni a pontoknál, sőt. hiszen a társak mellett magadat is tudod healelni. jó reflexek kellenek meg időnként némi szerencse, plusz én medic-ként (conquesten) biztosan nem egy choke pointhoz mennék, hanem flankelni próbálnék, akár társakkal, akár nélkülük. nyilván egy bunkerben, trenchben előnyben lesz az assault, viszont én azt tartanám OP-nek, ha a medic közel ÉS medium távolságon is a legjobb választás lenne. akkor aztán semmi értelme nem maradna az assaultnak.

    egyébként érdekes kísérlet lenne felcserélni mondjuk a két kaszt fegyvereit, azt aláírom. gondolkoztak ezen szerintem a dice-nál is. akkor kapnál két, a saját céljának nagyon is megfelelő kasztot: az assault a puskáival rohangálhatna a szabadban és a robbanóanyagokkal irthatná a járműveket, a medic pedig az SMG-kkel és a medbaggel nagyon erős első vonalbeli támadó kaszt lenne.

    talán túl erős is, és talán emiatt nem így lett végül. ha az smg-s medic még gyógyíthatná is magát, akkor - ismerve a játékosokat - 90% assault, 10% sniper lenne a pályákon, a járművekkel meg senki sem foglalkozna.

    én még a supportnak adnék valami értelmes anti-tank fegyvert egyébként, pl. a dinamitot. azzal a kaszttal kellene valamit csinálni.
  • BEAST #3775
    Ezt csak te érzed így. Valójában minden kit megfelelően kiegyensúlyozott, főleg az assault.
  • ratgab
    #3774
    Nekem nagyon fura assault után a többi class...Egyszerűen nem adja. Viszont aki kitalálta az assaultnak a shotikat az egy állat. Közel ha összefutsz egy ilyennel már gondolkodhatsz is rajta, hogy éledj újra.

    Hogy őszinte legyek a pontosságát nerfelni kéne, mert középtávra is gusztustalanul pontos.
  • ozimak
    #3773
    Na ez hasznos volt! Köszönöm! Úgy látszik azért levelcap is osztja a véleményemet erről a rigotti-ról :) Már csak idő kellene, hogy a medic class-ot fel tudjam tornászni a kellő szintre :)
  • BEAST #3772
    Ahogy a videóban is említették, csak a tárkapacitás és a töltési sebességben rosszabb.
  • Conqvistador
    #3771
    Szerinted nem jobb az M1916 Marksmannál a Mondragon Sniper? Még a tűzgyorsasága és a kontrollja is jobb.
  • Smithwarden
    #3770
    Medicnél használd főleg a Selbstlader M1916 Marksman-t, kb 20 méteren belül pedig egy jobbféle (+neked kézreálló) pisztolyt: pl M1911, Taschenpistole M1914, Auto Revolver, stb.
    Support fegyverei meg közelre persze nem a legjobbak, viszont neki meg ott van az air mortar, amit jól használva durván lehet hentelni és betámadni egy pontot.



    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.10.29. 10:33:24
  • ozimak
    #3769
    :/ Hajjaj... remélem én azért elleszek a pontosabbakkal is. Nekem az a zavaró, hogy elég pontatlan. Egy puskánál nem ezt a mértékű pontatlanságot várnám. Talán nekem nem lesz annyira rossz, mert a bolt action-höz vagyok szokva úgyis. De a min. 3 lövéses dolog azért aggaszt egy kicsit. Ezek szerint nem sok jó származik abból, ha még be is tanulom valamelyik erősebb de pontosabb fegyvert?! Mert adott idő alatt én leadok 4 célzott lövést amiből 3 talál, addig az ellen mondjuk 10-15-öt kapkodva amiből 4-5 simán talál... hajjaj :) Nem az én újdonsült gaming technikám lesz a nyerő úgy érzem :D Utóbbi 1-2 évben átálltam a "keveset de azt minőségit" taktikára minden téren. Hát a nagy címeknél nem biztos hogy ezzel labdába rúgok :) Sniper meg nem akarok lenni mert annyi van már így is mint a szar. Ráadásul ott szeretek lenni a játék lényegi részénél, és nem messziről figyelni. Kiderül mi(kor) lesz a vége...
  • BEAST #3768
    Sok tekintetben csak rosszabbak. (legalábbis nekem sokáig a rigotti vállt be a legjobban) A Selbstlader és a Mondragon pontosabbak, de cserébe viszont lassabban is tűzelhetnek és csak félautomata módjuk van. Ezen kívül csak a tárkapacitásban vannak különbségek, hisz a sebzés majdnem mindegy, mindenképpen 3 testlövés kell a killhez. Végül van még egy Autoloader sorozat is, ami egy meglehetősen könnyen felejthető fegyver.
    Utoljára szerkesztette: BEAST, 2016.10.29. 09:49:23
  • ozimak
    #3767
    Most a vita kapcsán: Ez az alap medic fegyver "rigotti" vagy mi a túró, ugye ennél csak jobb lesz a classban? :D Mert nekem speciel nagyon nem jön be :D
  • BEAST #3766
    Rendben, megfogadom a tanácsodat. Medic-kel nem megyek többé pontok közelébe, még véletlenül se keltek vagy gyógyítok embereket akik nincsenek karnyújtásnyi távolságban. Így szépen kényelmesen kihasználom a fegyvereim által adott előnyeimet. El kell fogadnom, hogy medic-nek helye nincs az akció sűrűjében.
  • giornalista
    #3765
    szerintem viszont működik a dolog. a nagyobb átfedés a fegyverek között elkerülhetetlen, amikor 100-nál is több fegyver van egy játékban. ebben viszont a variánsokat nem külön számolva, 25-30 lehet. nyilván más hozzáállást igényel ez a fajta kompromisszumokra kényszerítő stílus. az biztos, hogy régen kiválasztottam egy kitet és akár napokig elvoltam vele, minden pályán, minden helyzetben. ez most nem működik, hiszen attól függően, hogy hová spawnolok, leszek medic vagy assault, esetleg ha gyorsan be kell vetni a mortart, akkor egy élet erejéig support.

    BEAST: cserébe az a fegyver középtávon is használható, mert 3-hit kill, még ha nem is a legpontosabb az automata miatt. egyébként meg játékmódja válogatja, rushon nyilván nem mennék az mcomhoz közel medic-kel, Operationsben is véleményes, mert jól lehet csökkenteni a távolságot, de conquesten inkább a medic az alap classom, mert ott azért sok gyaloglás van a zászlóhúzások között, és a zászlóknál is lehet olyan pozíciót felvenni, hogy hátrányba hozz egy assault játékost, ha feltűnik a középtávolban.
  • lac coo
    #3764
    De most pont az mondod ami neki nem tetszik.
    Assaulttal athidalod a tevolsagot, mert kicsit rohangalsz, bujkalsz es odaersz az esemenyhez, ahol is folenybe vagy, a medic viszont hiaba megy oda, vagyis mikor a medic van nyero helyzetben az assaultnak van kiut, forditva a medic nem tud mit csinalni....
    En csodalom , hogy egyaltalan van medic aki odamegy a zaszlohoz....En tuti leszarnam :)
  • BEAST #3763
    Ha a medic rigottijára gondolsz (ami az alap fegyvere) akkor remélem hasonló szintre nerfelik az assault fegyvereket is, hisz ezek szerint az is elég. :P

    Az eddigi játékokban a medic volt az assault, hisz mindig a dolgok sűrűjében kell lenniük. Emberről emberre rohangálnak és így rendszerint az ellenség orra előtt találják magukat. Erre a bf1-ben a medic kapott egy nagy halom felautomata dmr-szerű fegyvert amivel pont közepes és hosszú távon lenne bármi esélye.
  • lac coo
    #3762
    Azert van igazsag abban amit kollega mond, papiron ez valakinek balanszoltnak tunhet, hogy az assault automatat kapott, cserebe mar 15 lepesre is alig lehet olni vele, a medic mondjuk meg egylovetu, cserebe jo pontos es nagyot sebez messzebbre is. Ez igy balasznak tunik, de nem ertem miert.
    Gyakorlatilag egy medic es egy assault soha nem fog ugy szembekerulni egymassal, hogy az egyik ne legyen rohadt nagy hatranyban a masikhoz kepest.
    Az a szerencse , hogy ilyen idegbeteg tempo van es elfutni mi dig lehet :)))
    Nekem jobban bejott volna a regi hagyomanyos recept , ahol nagyobb atfedes van a fegyverek kozott....
  • giornalista
    #3761
    egyedül a scoutnak nincs automata fegyvere, de neki nem is kell. a medicnek is van egy, a supportnak rengeteg. az meg, hogy ne lehetne közlekedni két pont között, ugyan már :) lehet, nem egyenesen kéne futni két pont között. meg vannak ilyen térképek és olyan térképek. Sinai Desert és Fao Fortress pl. sniper friendly, de a városok pl. egyáltalán nem azok. cserébe ha a városban az utca egyik végében egy assault áll, a másikban meg egy medic és elkezdenek lőni egymásra, az assaultnak nem sok esélye van. a sikátorban összefutva meg fordítva.
  • giornalista
    #3760
    mielőtt még elfelejtenék erre reagálni, nagyon szépen köszönöm, nagyon jól esett :)
  • Vadnokedli
    #3759
    Szerintem mindegyik class egyaránt ki van balanceolva. Support számomra a legjobb- BAR Telescopic(Scoutot is kiszeded vele 200 méterről). Amúgy csak néhány LMG lesz pontosabb- a low-weight-ek nem.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2016.10.29. 08:12:47
  • BEAST #3758
  • BEAST #3757
    Szabad területen senki sem kószálhat, mert kiszedik a scoutok. Ezen kívül pedig mindenki más úgyan olyan jól haladhat, mert a medic gyógyíthatja. A tényleg fontos résznél, vagyis a pont körül, lövész árkok is társai, pedig senkinek sincs akkora előnye, mint az assaultnak. Nevetségesen nagy a tűzereje a milliónyi robbanószerrel, a kislábujjnál is halálos model 10, az alap spray n' pray automatico és a már említett Hellriegel.

    Vagy szerinted az normális, hogy csak az assaultnak vannak ténylegesen halálos automata fegyverei, míg mindenki más kattingathat ahogy akar, a nyomukba sem ér?