6439
  • TDC Geronimo
    #3836
    Ma voltunk olyan operationön ahol az ellenfél TÁMADÓ csapatánál 20 emberből 12 sniper volt. TIZENKETTŐ. Folyamatosan cukkoltam őket chaten pedig nem szokásom. Jól ki is kaptak. Idióta banda
  • Conqvistador
    #3835
    :D Az se rossz elfoglaltság ám ::D
  • Tikal #3834
    Új hobbim a pálya szélén rohangálás és a scoutok torkának elvágása
  • FEARka
    #3833
    Aki akar vegyen fel nyugodtan és mehetünk többen is együtt. Oringin név: nSFEARka

    Hihetetlen, hogy még mindig nem jutott el egyesek tudatáig, hogy nyomják azt a szaros Q gombot, Squad Leaderek se használják. Scoutoknál is dísznek van a Flare Gun, csak befekszenek valahova azt jónapot.
  • Conqvistador
    #3832
    Na ez az operation de tetszett. Végre bekerültem egy léghajóba 5 repülőt leszedtem faroklövészként végre kamatoztatni lehetett a war thunderes dolgokat :D
  • TDC Geronimo
    #3831
    Itt a többség szerintem régi összeszokott squadokkal tolja ám :)
  • Conqvistador
    #3830
    Srácok ennek a játéknak hihetetlen mélysége van. Nagyon kár, hogy nincs rendes Magyar csapat inne is a többség csak magában szólóban tolja.
    Olyan playeket lehet hívni ebben a játékban amit nem is hittem volna még a béta alapján sem.
    Assaulttal nagyon mókás dinamitos kempeléseket tudtam összehozni. Jön be a csávó az épületbe mindkét bejáratra 1-1 dinamit és picit beljebb középre még egy. Fedezék széléből lehasalva várom jöjjön a delikvens. Beszalad mögötte egy másik haverja mondom detonate. Igen ám de picit nagyobb a hatósugara, mint a gránátok bármelyike és mindhárman a levegőbe repültünk.
    Ha normális squadba kommunikálva játszana az ember a fő pontokat tele lehetne szórni dinamittal tank mine al és odacsalni az ellent akár bevállalva egy önrobbanást is ha a közelből a medic élesztene utána.

    A mai másik dolog ami nagyon tetszett egy már megsérült heavy tank asszem operations ban közvetlen közelről rávágtam az antitank gránátot tankkal együtt felrobbantam persze de 2 halott a tankba is volt. Akkor ugye ott a Support Mortar ja hát ha ezeket a dolgokat egy összeszokott csapat összekombinálja nagyon durván meg lehet szedni az ellent.
  • Conqvistador
    #3829
    A tank leader 60 pontért unlockolja a lángszórós változatot a tankba. Azt nem tudom szinthez kötött e vagy sem de akkor a tank személyzete lánglovagot tud játszani :D
  • yossarianHUN
    #3828
    Én is megkaptam ugyanazt a Russian 1895 meg Lewis skint vagy ötször-ötször -.-
  • TDC Geronimo
    #3827
    customize ugyanúgy, mint katonáknál csak járművet kell kijelölni
  • Pyotr
    #3826
    Mostani helyzet :)
  • Snexi
    #3825
    és hol lehet állítani? :D
  • RatBaG #3824
    lvl 50, 50 óra, vegyesen kaptam ládákat, jobb esetben 2-3 körönként, aztán volt, hogy egy egész napig nem.
    0/5, 0/5. azbeszt. és csupa fos egyébként is, mg15 camoból, meg royal russian 1895-ből tuti kaptam vagy 10-10 darabot...
  • TDC Geronimo
    #3823
    jó reggelt kívánok :P

    Minden járműnek van 3 féle változata. Heavynek is van 3
  • Smithwarden
    #3822
    4/5, 4/5
    lvl40, 45 óra játék
    Valamikor sorban adta szinte meccsenként a ládákat, valamikor ritkábban, 3-5 meccs után (vegyesen, mindenféle játékmóddal tolva).
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.10.29. 18:13:52
  • Snexi
    #3821
    heavy tankból lángszóróztak.hogyan? a járműveket is lehet fejleszteni?
  • yossarianHUN
    #3820
    Nekem mindkettőből 1-1... De a bunkóval már öltek meg egyszer.
  • Tikal #3819
    Nekem csak kettő van meg a bunkóból...
  • ddany7
    #3818
    sziasztok,
    javították már az fps dropokat?
    köszi
  • TDC Geronimo
    #3817
    ki hogy áll a 2 legendary melee fegyverrel? Nekem az egyik 2/5 a másik 3/5. Remélem nemsokára meglesz :y
  • Tikal #3816
    Persze, rájöttem, csak az érdekelt, hogy PC-n van e. PS4-en van még egy olyan, hogy dobnád a medic ládát de felveszi a maszkot helyette :D
  • Pitya78
    #3815
    Kössz, kipróbálom.
  • Conqvistador
    #3814
    Nem akartok tolni egy conqvestet vagy egy operationt együtt közös squadban?
    esetleg skype ts kíséretében?
  • Zozzancs
    #3813
    BF4-el ultrán játszottam vele 50-60 fps semmi gond nem volt, ezért mertem megpróbálni :/ na mind1 ne értsetek félre nem sírni akarok, ha nem megy tökéletesen ez van, csak ezért voltam 80%-ban magabiztos, hogy menni fog dropp nélkül
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2016.10.29. 14:53:46
  • giornalista
    #3812
    ez a CPU nagyon gyenge a Battlefieldhez. korábbi epizódokkal játszottál esetleg, onnan van tapasztalatod?

    mivel nem a grafika fogja meg a processzort, hanem a rengeteg történés, a 64 játékos folyamatos követése, a szerverről kapott töménytelen mennyiségű adat feldolgozása, ezért mindegy, hogy milyen részletességgel játszol, droppolni fog a játék.

    nagyon jól optimalizált játék grafikai vonalon, de a processzorokat zabálja a BF1. sokan panaszkodnak erre egyébként.
  • Zozzancs
    #3811
    Athlon 750k, tudom hogy nem egy mai darab, de több mai játékot nagyszerűen vitt frame dropp nélkül, ráadásul mint mondtam minden beállításon próbáltam és Argonne forest pl szinte dropp nélkül megy Ultrán
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2016.10.29. 14:46:31
  • Smithwarden
    #3810
    Akkor talán a 4 magos AMD proci lehet a gyenge láncszem (bár abból sem írtad le, hogy melyik típus van, mert az sem mindegy).
    De még lehet lassú vinyó, rosszabb vagy túlzottan telerakott ssd, nem duálban hajott ramok, stb, de ezeket végig kellene tesztelni, ami nem egyszerű meló.
    Talán még a virtuális memóriát / lapozófájlt próbáld meg álligatni, a 16gb ramod mellett (teljesen kikapcsolni / fix értéket adni, kevesebbet-többet beállítani, stb).
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.10.29. 14:45:12
  • giornalista
    #3809
    OFF, és igazából nem is vicces, de Aleppóban megjelent a Heavy Tank 2016 Edition
  • giornalista
    #3808
    első olvasatra én ezt CPU bottlenecknek érzem, a BF4-ben tapasztaltam hasonlót: mindegy, milyen kártya volt a gépemben és milyen részletességgel játszottam, mert a CPU-m nem bírta a 64 embert. a négymagos AMD egy FX, vagy Phenom II X4?
  • giornalista
    #3807
    igen, ultrán. de alatta is van élet :)
  • giornalista
    #3806
    van, simán válts a pisztolyra és vissza, utána már jó lesz.
  • Frequency
    #3805
    Köszönöm szépen a választ!
  • giornalista
    #3804
    a ládából nem kapsz fegyvereket, csak skineket. hogy használni tudd őket, ahhoz előbb meg kell venni a fegyvert az adott classnál.
  • Smithwarden
    #3803
    Azok nem fegyverek, csak az adott fegyverek skinjei.
    Amikor a játékban unlockoltad és megvetted azokat (Warbonds-ért), azután tudod a skineket kiválasztani hozzájuk.
  • Zozzancs
    #3802
    igen , mind a kettőt kikapcsoltam :(
  • Frequency
    #3801
    Sziasztok srácok!
    Kellene egy kis segítség!Nem vagyok tisztában azzal,hogy azokat a fegyvereket hogy tudom használni amiket a ládából nyitogatok.Inventory-ba berakja..de hogyan tovább?
  • Smithwarden
    #3800
    Win10-ed van? DX12 ki van kapcsolva? Vsync ki van kapcsolva?
  • ratgab
    #3799
    Vagy folyamatosan újratöltöd a fegyvert (vagy 50 lőszert töltöttem be egy shotiba így....xD)
  • Tikal #3798
    PC-n is van az a bug, mikor a medic feléleszt előfordulhat, hogy nem látod a crosshair-t és/vagy nem tudsz lőni?
  • Zozzancs
    #3797
    srácok eléggé idegesítő frame problémáim vannak, legyen low ,med, high vagy akár ultra, r9 270 16GB ram és 4 magos amd, nem egy erő mű, de tudok játszani ultrán 720p-ben és amikor elindul a játék tök folyamatos az egész 30-40 +fps de felmegy egészen 50-60 ig is, viszont amikor robbanások vannak olyan dropjaim vannak mint az állat, tudom hogy nem egy atom gépem van, de ezt csinálja minden beállításon, próbáltam lejjebb venni a resolution scalet, kikapcsolni a memory restrictet stb, esetleg valami tipp?