6439
  • Smokk
    #3876
    Udv!

    Olyan kerdesem lenne,h ha a g2play-rol megvettem a cd key-t(es levelben meg is kaptam), hogyan tovabb?
    Honna lehet leszedni a jatekot,amit aztan aktivizalok?
  • RatBaG #3875
    délután beléptem egy serverre, konkrétan csak a kör végi eredményeket láttam, a játékból egy másodpercet se... és battlepack, aww yeeeeah!:DDD
  • ozimak
    #3874
    Nnna, tehát akkor. :D
  • toza #3873
    bikinis fenykeped is van e!?
  • bome9
    #3872
    Üdv mindenkinek!

    26 éves vagyok, Ps4-re keresek csapattársakat.

    Legtöbbször medic vagyok, de, ha a csapatérdek úgy kívánja lehetek más kaszttal is.

    PSN: bomeHUN90
  • Szpecnyaz
    #3871
    Kb ilyen:
  • Tikal #3870
    Én olyan kiváncsi lennék ezekre az emberekre...
  • TDC Geronimo
    #3869
    Ha jönnek nemsokára bérelhető szerverek, akkor innen valakiknek lesz szervere?
  • Norby646
    #3868
    A legújabb van fent 16.10.2. :/ Hát akkor várni kell egy patch-re úgylátszik. Köszi azért a választ neked is meg giornalista-nak is!
  • Norby646
    #3867
    Nekem korábban is előjött meg most is. DX12-őt offoltam mert beszaggat tőle a játék ilyen 1-2-3mp-enként, az új kártyával is.
  • MBP Schaefer
    #3866
    A BAR hoz nem csináltak 30 as tárat , de az utódjához az HCAR hoz igen, és ugyanúgy 30-06 os kaliber.
    HCAR
    Lehet hogy még kompatibilisek is egymással, bár az elég Sci-fi lenne, főleg az adagolás szempontjából.
    Na mindegy csak érdekesség képpen dumáltam bele :-)
    Utoljára szerkesztette: MBP Schaefer, 2016.10.30. 13:52:27
  • TDC Geronimo
    #3865
    get a life gyanús :D

    100 service star =10k kill tankkal


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.30. 13:46:40
  • giornalista
    #3864
    nekem is előjött ez párszor. amióta kikapcsoltam a DX12-t és letöltöttem a legújabb Crimsont, talán csak egyszer találkoztam vele, amióta meg jött az új peccs a játékhoz, egyszer sem.
  • FEARka
    #3863
    Valaki mintha említette volna korábban, hogy neki is előjött. Azt hiszem neki is AMD videokártyája volt. Esetleg próbáld meg felrakni a legújabb drivert. Nvidián én nem találkoztam ilyen gonddal.

    Ahogy nézem csak AMDseknél jön elő a dolog.
    Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.10.30. 13:40:27
  • Norby646
    #3862
    Sziasztok! Valaki találkozott már azzal a hibával hogy időnként ilyen kék, zöld, sárga vagy akármilyen színű lesz a kép? Az egyik pályán még rosszabb a helyzet mert a c pontnál rendszeresen lesz egy ilyen fehér fénylő rész, és ha a közelébe megyek semmit se látok. Chat-ben írták páran hogy náluk is jelentkezett a probléma, de hogy miért is mi rá a megoldás az rejtély.
  • giornalista
    #3861
    lehet, de attól még kevésnek tartom :) de ha így volt akkor, akkor legyen így most is.
  • Piko888
    #3860
    Ez a Punkbuster mellett van?
    Akit a fairfight banol, az örökre ki van tiltva a BF1-ből vagy időszakosan?
  • ozimak
    #3859
    "Fairfight basically works to detect any spike in your usual behaviour.
    Such as, if your usual average accuracy is about 55%, and your K/D ratio is about 0.8.
    But one day you dosed up on energy drinks, and had a sharp sense and mind. And started to rekt accuracy of 80%, and K/D ratio of 1.3. Fairfight would tag you as cheating."

    Utoljára szerkesztette: ozimak, 2016.10.30. 12:38:32
  • kigyi
    #3858
    A rendszer ami figyeli a csalókat dolgozik :D
  • Seten
    #3857
    Viszont ha 30 pluszos tár lenne benne és folyton elakadna a puska-lőszer miatt, akkor meg nem győznél szentségelni.
  • Vadnokedli
    #3856
    Miért? A mai napig nem létezik extended mag hozzá- legalábbis úgy tudom.
  • Piko888
    #3855
    Helló Srácok!

    Mi az a Fairfight ban? Mostanság sok játékost dobnak ki ilyen üzenettel, már a játék indulása előtt.
  • giornalista
    #3854
    a BAR nagyon tetszik, de a 20-as tár komolytalan.
  • Hentes75
    #3853
    Van már magyarok által legtöbbet látogatott szerver?Ha nincs,lehetne kijelölni?Ismerősökre csak jobb lövöldözni. :)
  • TDC Geronimo
    #3852
    Nekem sincs
  • ratgab
    #3851
    Durván addiktív ez a játék...Tegnap nagyon sok időt toltam bele.
  • Running
    #3850
    Na igen, BC2-ben volt is erről egy kiváló fotó, kár, hogy már nincs meg. :)
  • BEAST #3849
    Ez minden battlefieldben így indult :D
  • Running
    #3848
    Ez minden játékmódra igaz sajnos. TDM-re felnéztem a fél csapat csipaként kempelt, Domination szintén, az új játékmódnál a TÁMADÓ seregünk fele leghátul csipázott. 1-2 kör után léptem is le. Sokszor a conquest játékmódban is az a fél dominál, amelyik oldalon kevesebb a földön, pálya szélén hempergő csipa.
    Remélem pár hét után megunják, keresnek más játékot, mert a pub időmennyiség közel fele agyhalott játékot eredményez, mert 2-3-4 emberrel nem tudsz csodát művelni, ha maradék 28 idióta.
  • Krinyo
    #3847
    Tök jó, hogy megint elkezd mindenki rinyálni a fórumokon, a végén mindent nerfelnek, és lesz egy csomó ugyanolyan kaszt, ugyanolyan sebzésű, színtelen, szagtalan fegyverrel és járművel. Éljen az egysíkúság!
  • lac coo
    #3846
    Ilyen erdos palya johetne meg, csak nem ilyen szuk meg cso....
  • lac coo
    #3845
    Semmit, kezdődik mint SW-ben odavissza mindenért sírás lesz, jön a piszkálgatás :)
  • Vadnokedli
    #3844
    Teljesen jók az LMG-k mit kell tweakelni Q_Q
  • Hentes75
    #3843
    Van magyarok gyülekezőhelye szerver? :)
  • Bagoly81
    #3842
    én nem tudok bejelentkezni az originbe, akkor nem nálam van a hiba. pont mikor korán keltem :S
  • lac coo
    #3841
    Megint be van vagy volt halva az egész ....
  • Tikal #3840
    Hát a matchmaking egy fos úgy látom... próbáltam Team Deathmatch-et játszani, de huszadik próbálkozásra jött csak össze egy játék... a következőnél már inkább Domination-t indított, persze az is error-os lett
  • yossarianHUN
    #3839
    Nemtom, én vagyok az egyetlen, akinek nincs baja az LMG-kkel? A Madsen, az MG-15, a BAR mind totál bejönnek.
  • TDC Geronimo
    #3838
    REPORT: DICE plans to make tweaks on LMGs and mortar
  • lac coo
    #3837
    Hétvége van ...:)