6439
  • TDC Geronimo
    #3916
    Supporttal snipereket szedegetek a hegyen kb. Letámasztva lézerpontosságú mg15 is.
  • giornalista
    #3915
    végül is igaz: ha neked nem sikerül, akkor benne sincs a játékban :D
  • giornalista
    #3914
    nekem az előbb leállt a meccs vége után a szerver, elment maintenance-ra. valami van szerintem is. (a Battlelogba viszont be tudok lépni).
  • lac coo
    #3913
    Hogyne ...mindenki fut mintha muszáj lenne , hagyjuk már ezt a sok ha igy ha ugy dolgot ...:)
  • FEARka
    #3912
    Ha valaki távol van simán leszedem Rocket gunnal :D

    Amúgy nektek nem szarakodik most? Az előbb simán disconnectelt a szerver és oylan is volt, hogy nem tudtam belépni squadba hiába nyomogattam a + jelet olyannál ami nem volt lezárva és még hely is volt benne.
    Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.10.31. 10:37:50
  • lac coo
    #3911
    Én assault vagyok mindig, azzal elég jól boldogulok, de teljesen megértem azokat akiknek nem tetszik ez a felemás rendszer .
    Nekem is vicces, mikor a supporttal integetünk egymásnak a domb két oldalán, mert ő se tud ellőni odáig én sem. Aztán mikor közel vagyunk akkor meg anyázik a support, vagy a medic. Ha meg messzebb van én anyázok :) De két hét és tele lesz minden kemper shotgunosoakkal :)
  • Tikal #3910
    Battlelog nektek se megy? Nem tudok bejelentkezni a battlefiled.com-ra már legalább egy napja...
  • lac coo
    #3909
    Jó alul a bannerban , nagy kaland :)
  • Tikal #3908
    pedig azt elég sokáig mutatja mikor lelőttek....
  • Tikal #3907
    Egyedül a Shotgun ellen nincs esélyem, a többit azért meg lehet fogni, de nyilván, ha medic-ként forogsz a házak között akkor nagyobb az esélye, hogy egy shotgun leszed mintha tartanád a távolságot. Az viszont tény, hogy kaphatott volna egy automatát ő is....
  • lac coo
    #3906
    Amugy csak en vagyok olyan lama, higy nincs idom megfigyelni milyen skinnel lottek le :))
  • giornalista
    #3905
    én jobban szeretnék egy olyan skin rendszert, ami a fegyverhez való kötődésedet jelképezi. tehát ha van 100, 500, 1000 killed egy fegyverrel, akkor lenne elérhető az alap, a kék vagy a legendary skin. ennek a mostani rendszernek így valóban nincs sok értelme, főleg, hogy a legtöbb skin sajnos kuka.
  • lac coo
    #3904
    Pedig jó ez így, aki a kacatokért játszik és letiplizik az nem baj ! :P
  • Seten
    #3903
    Azt valaki mondja már meg, hogy a fegyver skin-eknek ugyan mi értelme(!) van?
    Vagy más is szokott lenni a ládákban ezeken kívül?
  • giornalista
    #3902
    nagyon gáz, de a medálok is. hetente 5, de egyszerre csak 1 aktív (és konkrétan most még nem is működik nekem a rendszer, a loading screen alatt az újakat, a szerverre belépve még mindig a régieket mutatja, így haladni sem tudok velük).

    Levelcap csinált egy jó videót erről, a konklúzió az volt, hogy olyan kevés unlockable tartalom van a játékban, hogy valamivel húzni kell az időt, hogy ne legyen meg tényleg minden néhány hét alatt, és ezt bírta kitalálni a DICE.
  • ZiLi
    #3901
    Nálam is így működik a dolog. Sőt....épp tegnap kaptam egy BP-t de már előtte volt egy feltöretlen.... na mondom micsoda öröm lesz kettőt kibontani....hát egyet sikerült Russian 1895, ami már megvolt.... a másik pack eltűnt a semmibe....

    Norby646: Amiens pálya közepe fehér fényben úszik nálam is (nem mindig) AMD..16.10.2
  • Shep
    #3900
    Hát az utóbbi játékaik mind jobbak, mint ez szóval szerintem nem az.
  • lac coo
    #3899
    Az nem jo, hogy minden fegyvert ezaltal kb minden kasztot egy szuk teruletre lottek be. Nem tudom, lehet a Team Fortressbol emeltek at :)))
    Vagy az olyan nagy baj ha egy fps ben vissza is tudsz loni ? :)) Vagy ha egyaltalan erdemes lonod, es nem csak elfutni mert nincs ertelme loni:)
    En elvagyok vele, amennyit jatszom fps sel nekem jo igy is, de megertem azokat akik nem veszik be ezt a maszlagot.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.31. 09:31:06
  • TDC Geronimo
    #3898
    Milyen idióta balance? Mindig sír mindenki mindenért. Szar az smg, szar a medic, szar a support. Akkor mi jó?
  • lac coo
    #3897
    Azert en kivancsi leszek mi lesz itt fel ev mulva, rengeteg embert frusztral ez az idiota fegyverbalansz, legtobben , a jatekosok 70%-a esik kel a palyan, inkabb esik...:) Mindjuk EA nak mindegy, igy is ugy is elad mindent millioszamra, talan meg jobban is jarnak ha hamar kifuj, johet a 2.vh...:)
  • manacz
    #3896
    Visszavonom. Látom már csak a single-ről beszeéltél! :D
    A citys dolog akkor is butaság :)
  • manacz
    #3895
    Single-ről megítélni egy csapat alapú multiplayer játékot... :D
    Ta vagy az év hülyéje a citys okosság miatt amúgy! Gratulálok a címhez! :)
  • yossarianHUN
    #3894
    Azért ez a battlepack rendszer senki ne mondja nekem, hogy normálisan működik. Pár napja már direkt írom a statisztikákat. A legutóbbi 20 (!) meccsem alatt összesen egyetlen egy darabot kaptam, abban is olyan volt, ami már vagy háromszor megvolt. Ezen felül a legutóbbi 12 darab (a fenti statisztika alapján sejthető, összesen mennyi időbe került összeszedni ezeket...) kapott battlepack ugyanazt a három skint tartalmazta (egy Russian 1895, egy Lewis, és egy Kolibri), 5-4-3 arányban, ráadásul úgy, hogy mindhárom időtlen idők óta megvan... Mondanám, hogy nevetséges, de inkább rohadt dühítő kezd lenni. Az ember 10 óra körüli játékidőt vár egy battlepackra, hogy valami idióta, mezei Kolibri skint találjon, amit egyrészt soha nem fog használni, másrészt már vagy hatszor megkapta korábban...
  • Bandicoot
    #3893
    Későn kapcsoltál, a jóárasított kulcsokat elkapkodták a népek pár nap alatt, ~12-13k volt a cdkey-en a kulcs számtalan kulcsot vettem onnan sosem volt semmi gond. Persze mindig előfordulhat baki ilyenkor mindig előugrik valaki hogy minek rizikózni.

    1. mert jóval olcsóbb és nem lehúzás mint origin/steam/uplay trió 0day árai.
    2. mert megbízható helyről bármi gond van megoldódik pár óra alatt - és ritka hogy gond legyen. Csak találj megbízhatót.

    Perpillanat mindenhol ~15k a kulcs, ha instant akarsz játszani hát játssz de ennyiért már boltból kihozod.

    G2A-n pedig figyelni kell az értékeléseket az adott hirdetőről,illetve célszerű a security-val vásárolni - bár akkor máris kb egy ezressel drágább volt a stuff. Náluk már én is fürödtem be, de megoldódott hamar.
    Legközelebb cdkeys.com.... Jobbak az áraik és sosem szívtam, a support is gyors, nem kell várni míg a vendorok nagykegyesen megnézik mivan - már ha megnézik.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.31. 01:07:17
  • Jim Morrison
    #3892
    Orulj neki, nem kell forgolodni :D
  • Tikal #3891
    A hullára spawnolás kezd már kurvára idegesíteni. Lelövök valakit és egy pillanattal később már ott egy újabb játékos...
  • Shep
    #3890
    Nyilván :DDD
  • Tikal #3889
    Remélem nem a single miatt vetted meg
  • Shep
    #3888
    Istenem mekkora egy kurva nagy átverés volt már ez a játék megint (single-ről beszélek) mutogatták a jobbnál jobb videokat amikből semmi nem volt benne a játékban, max átvezető formában, amik amúgy tényleg jól sikerültek, de ennyi, egy gagyi hulladék 15 évvel ezelőtti színvonalat képviselő játékmenetet sikerül összehozniuk, Mortyrra emlékszik még valaki, na az volt ilyen kaliberű. Igénytelenség tetőfoka az egész és még azt mondták ,hogy a singlere is figyelnek és jobb, lesz, mint a COD, hahahaha. Az elmúlt jó sok évből nem tudok ettől rosszabb FPS-t mondani, pláne nem olyat ami AAA kategóriás. Gyakorlatilag az összes Citys játék is körberöhögi ezt a produkciót.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.10.30. 23:50:37
  • ozimak
    #3887
    Én a kinguin-on 28 játékot vettem meg és csak egyszer volt ilyen problémám. Amit azonban 24 órán belül javítottak is egy másik kulccsal. A 24 óra is csak azért volt, mert meg kellett várni hogy az eladó(vendor) jelentkezzen. De ha benyomod a garanciát (plusz 2 euro, eddig 1 volt), akkor ők garanciát vállalnak helyetted a keyért. Tehát nem érhet kár. Mindenestül vettem kb. 43 euroért a gamet a megjelenés napján. 13.000-ért nem vettem volna meg itthon sehol még közel sem ennyiért. Tegyük hozzá most se nagyon. Ráadásul ezt rögtön kézbe kapod. Nem ismerem a g2play-t, de a kinguin-on is szerepel vendorként. Sőt mi több a Titanfall 2 kulcsomat is tőlük kaptam a héten, és gond nélkül működött elsőre. Szóval azért ne temessük teljesen a dolgot.
  • JaSoN HuNTeR #3886
    Miért ilyen ez a játék hogy néha beenged csatlakozni a barátok játékba és néha pedig nem???
    Néha még az origin újra indítása se segít rajta, vicc ez az origin..... Ezt nemcsak nálam csinálni.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.10.30. 23:11:49
  • Smokk
    #3885
    Koszi a hasznos tanacsokat!
  • adam46
    #3884
    Én ilyen oldalnak a bankkártyám adatait sem adtam volna át, az is biztos. A futár lényegében házhoz hozza, csak nyilván előre kell gondolkodni pár nappal. :)
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2016.10.30. 22:38:02
  • Smokk
    #3883
    De nem ertem h 2016-ban miert kell szemelyesen atvennem egy jatekot?!
    Hosszu 7vege van,minden all.Kiszallitas sincs.
    Nem gondoltam vna h ilyen rizikos vallalkozasra szantam magam,mar korabban is vettem igy jatekot.
  • adam46
    #3882
    Jó, de akkor is nézz szét a neten, ott az árukereső. Aqua.hu-n például 14k, ingyenes kiszállítással.
  • Smokk
    #3881
    Haaat azert ez eleg meredek lenne...
    Amugy par hete pont itt a forumon kerdeztem ki hol veszi,vki jol el is kuldott a fenebe,h ez mar leragott csont.
  • adam46
    #3880
    Most komolyan 15k ezen az oldalon is key, mikor a dobozos verzió is ennyibe kerül? Amiért biztosan jó kulcsot kapsz. Nem értelek titeket, kockáztattok sok pénzt egy bizonytalan oldalon, mikor ott a bolti verzió, ugyanennyiért.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2016.10.30. 22:23:02
  • giornalista
    #3879
    na, a G2A cigány banda újabb károsultja... komolyan nem értelek titeket. 15 ezer a key, amit én látok. originen 18 ezer a játék, dobozban 12-16 ezer szintén, de azért csak onnan vásároltok lopott, vagy lopott hitelkártyával vásárolt kódokat.

    én is rájuk fanyalodtam egyszer, át is kúrtak, a support nem segített, végül óriási szerencsém volt, mert a 3 (!!!) kamu kódból, amit kaptam, egyet össze tudtam ollózni (feltűnt egy sorminta a számokban, 0-O különbségek, ilyenek) és hagytam is őket a fenébe. nem éri meg, azóta pedig már azt is tudom, hogy milyen szemetet vásárolsz ott, és hogyan jutnak hozzá az eladók.

    (kevés kivételtől eltekintve, ugye)

    a supportban én nem bíznék a helyedben, de persze meg kell próbálni. ha nagyon nem sikerül semmi, esetleg a bankodnál próbáld letiltani a tranzakciót, de ahhoz dokumentálj mindent.
  • Smokk
    #3878
    Igen azt megtalaltam,de kiirta h mar hasznalatban,azert gondoltam h van mas lehetoseg is.
    De azota rajottem h rendesen megszivtam...
    Mas is jart mar igy?
    Persze supportba beirtam,de ebbol ma mar rohadtul nem lesz jatek.
  • Piko888
    #3877
    Origont letöltöd és ott megadod a kulcsot és már tölti is.