6439
  • HHpanther
    #4478
    Miért tették volna? Ezt nem értem. A HC választható és ahogy korábban is..úgy itt is a szerverek kb 10-20%át fogja kitenni max.
  • Conqvistador
    #4477
    Hát szerintem így még jobban tönkre tették a játékot ezzel a HC módos bigyóval.
    Az Assaultot és a Supportot kb kicsinálták.
    Ugye egyátalán nem látszik célkereszt na de a medic és a sniper távcsövével meg hajszál pontosan lehet ugyanúgy célozni ráadásul gondolom az igazán jó gamerek mentek át oda és ölik halomra a népet.
  • Tikal #4476
    igen, az az oka mindennek!4!!!4
  • lac coo
    #4475
    Miert , HC ban csak feherek lesznek ? :))
  • RepeszElek
    #4474
    Szerintem amíg nincs hardcore mód addig én hanyagolom ezt a bf1 -et. tököm kivan már hittelgetésekből meg hogy mindenki sniperrel meg medickel van . Operation gyakorlatilag játszhatatlan sok ember kis helyen,
    Már akkor gyanus volt hogy szar lesz amikor láttam hogy néger feszít az első vh-s boritón....
  • Frequency
    #4473
    Szerintem azért nem találkoztál kettőnél több alkalommal supportal,aki segített javítani...mert a legtöbb csavarkulcs helyett aknavetőt cipel magával..
  • RatBaG #4472
    annyira imádom ezt a sok gerinctelen féreg csapattársat...
    heavy tankból kiszállva javítani alapból rossz ötlet, mivel spawn pont, a gyökér beleül, höhö üres a "sofőr", már robog is el vele, ezért nem is szoktam, csak belülről javítani. mellesleg a megjelenés óta konkrétan két alkalom volt, mikor egy support segített a repair-rel.

    de ez a tegnapi mindennek a legalja... scar-on light tankoztam, többször szinte a nulláról mentettem meg a gépet, mikor zergeltek rám az assaultok, de kipattantam és fedezékben rájavítottam 20-30%-ot. aztán D-t foglalva beparkoltam a nagy ház meg kerítés közé, tolom neki a csavarkulccsal jó hosszan, és ahogy az utolsókat tekerem a max hp-hoz, kiugrik a faszfej a ház ablakán, be a tankba, és elpöfög, mint aki jól végezte dolgát.
    oké, hogy ez csak egy játék, de ilyeneket látva akkor is az az első zsigeri gondolatom, hogy a rák egye ki belét az ilyen férgeknek.
  • Conqvistador
    #4471
    Én azt nem értem hogy a jó édesbe tudnak mindig eltalálni én 2mp rátartás mellett is melléjük lövök ezek meg csípőből kilőnek droidok ezek a játékosok?
  • yossarianHUN
    #4470
    Egyébként tök mindegy, mert akármekkora császár vagy, 10-ből 8-szor a második lövésre tudsz reagálni, mert az elsőre nem számítasz (nyilván nem arról beszélek, mikor Sinai-on kint szaladgálsz a senkiföldje közepén, mert akkor nyilván számítasz rá). Innentől meg már ha sikerül lelépned, akkor is tök mindegy, mert 10-20% HP-d van, úgyhogy akárkivel összetalálkozol, esélyed sincs. Max ha van a közelben értelmes medic, aki tudja is, mi az a gyógyítás, de erre tudjuk, mekkora az esély.
  • adam46
    #4469
    Próbálok én fa, épületek elé bujkálni, mikor már azt hiszem király vagyok, akkor egy nyüves sniper lelő. :D
  • RepeszElek
    #4468
    Ott a pont! Üzlet az egész, olyan problémákkal dobják piacra amik kiszúrják az ember szemét 1 óra játszás után is nyilván tudnak róla,mire összeszik valahogy addigra grafikailag elavult lesz, és már jön a következő ami megint egy rakás bug halmaz lesz
  • lac coo
    #4467
    Hat mit csinaljon, bujjon a fold ala ? ;))
  • HHpanther
    #4466
    Nézegettem tegnap ezt a szerver bérlés dolgot. Jelenleg semmi értelmét nem látom.

    1. Hiába bérelek szervert...utána semmi kontrolom nincs felette. Nincs bann jogom ha cheater van a szerveren, nincs helyfoglalás azoknak akiké a szerver és fizettek érte. Ugyanúgy sorban kell állnom tulajdonosként, ahelyett hogy egyből bedobna és az utolsót kirakná. Szemétség...de aki fizetett érte annak ez kijár. (BF4-ben volt)
    30 fő kell hogy elinduljon, az 1 napos bérlés miatt most hirtelen lett 1000 custom szerver de egy káosz az egész a sok beállítási mód miatt. Ott van a nevükben hogy hc....de közük nincs hozzá. Mind más és más.

    2. Nem úgy szabható testre ahogy vártam....nincs sniper limit. Vagy kitiltom őket a szerverről vagy engedem. Ennyi. Ki nem tiltanám mert megvan a szerepük. Korlátoznám a számukat pl 10-re.

    Így én nem látom sok értelmét a bérlésnek jelenleg.
  • Borg
    #4465
    Hát ne kóvályogj gyalog nyílt terepen mint gólyafos a levegőben :)
  • adam46
    #4464
    Sajnos a retkes sniperekkel nem kezdtek semmit. Kör elején 4 halálból 4 sniper által, lépek kettőt és már belém is vágnak egy golyót, -90% hp, hihetetlenül fel tud húzni.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2016.11.16. 10:42:23
  • lac coo
    #4463
    SW jó játék lett volna, ha hallgatnak az userekre... Ott is letojták, itt is .... Ez így működik .EA .
  • yossarianHUN
    #4462
    De az SW egy eredendően fos játék volt. Ez egy jó játék, csak foglalkozni kéne vele, és normálisan javítgatni-foltozgatni. Aminek eddig pont az ellenkezője történt.
  • lac coo
    #4461
    SW-ből is eladtak rekord mennyiséget, ebből is ! :)

    Szerintem rohadt "jól" tolják.... ! :)

    Hogy elhasal, az nekik nem nagy baj, a következőt ugyanilyen vígan fogjuk megvenni megint milliószámra .... Csak legyen szép grafika, meg trailer! :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.15. 22:26:33
  • yossarianHUN
    #4460
    Azért érdekes, hogy ezt, és a revive bugot nem sikerült megoldani, amik a két legnagyobb probléma voltak. Plusz állítólag egy rakás embernél nemhogy nem javította, de drasztikusan rontotta a teljesítményt a patch, meg behozott egy csomó új bugot (fekete képernyő a meccs végén, villogó grafikai glitchek, stb.). A szerverbérlés miatt is irtózatos felzúdulás van (nem alaptalanul), mivel kiderült, hogy a szervert bérlő klánok/emberek szinte egyáltalán nem tudnak belenyúlni a szerver beállatásaiba, nincs konzol, nem tudnak az adminok kickelni/bannolni, és minimum 30 ember kell a szerverre, hogy meccset lehessen indítani. Sokan már mass refund-ot követelnek a fórumon, ami azért sokat elmond. Nemtom mi az atyaúristent csinál a DICE meg az EA, de most már nagyon összeszedhetnék magukat, mert ha ez így megy tovább, el fog hasalni a játék, ami nagy kár lenne.
  • Conqvistador
    #4459
    Nálam ki se lépett. Fogtam azt bezártam a 3,14 csába pár perc után :D
  • TDC Geronimo
    #4458
    Na a quit gomb viszont szarabb mint volt. Most már battlepackek osztása előtt se tudok kilépni instant. 1 perc mire kilép kb lol
  • adam46
    #4457
    Na, a megoldás, ha valaki találkozik ilyennel: Töröld eme mappa tartalmát: C:\Users\YOURUSERNAME\Documents\Battlefield 1
  • adam46
    #4456
    Nálam is sokkal smoothabb, ja nem, mert a játék indítását követően állandóan kifagy a picsába, hogy lehet így kiadni egy javítást, mit csináljak vele?
  • Pitya78
    #4455
    Már látom, húzom lefelé. Nagyon ajánlom az EA-nak, hogy javítsa ki ezt a DX bugot, mert vissza adom nekik a gammát!
  • TDC Geronimo
    #4454
    Hát nálam kurva smooth az egész. Sokkal jobbnak érzem az egészet pedig előtte se volt szar
  • RatBaG #4453
    ejj, de jó, hogy pont délután tettem fel a "legújabbat", mert nem akart elindulni azzal, amivel a trial még jó volt. erre most itt van ez...
    nem tudom, hogy a patch vagy a driver miatt, de gtx 970-el szarabb lett az fps, grappa-n folyton droppol már ilyen 45-50re.
    akkor megint uninstall, hátha ezzel jobb.
  • TDC Geronimo
    #4452
    Mondom hogy jött. Mai driver
  • TDC Geronimo
    #4451
    Na toltam egy kört új suezen. MG15 lmg még durvább. FPSem szarrárombolt suezen is 80+ volt. Nyertem patchel jó 10+ fpst. Itt néha benyalt 60 alá patch előtt, ha sok ház volt rombolva és középen ment a dara. Eddig jó
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.15. 20:02:57
  • lac coo
    #4450
    Na jóvan....
    Ilyen üzit kaptam : :DDD

  • yossarianHUN
    #4449
    Hát érdemes megnézni, mi shitstorm megy a hivatalos fórumon. Most leírnám, hogy mi minden probléma van, de akkor tuti rám lenne sütve, hogy én vagyok az ördög ügyvédje.
  • lac coo
    #4448
    No sokáig működött ez a hóbelevanc... :D
  • zzeN
    #4447
    Annyi rosszat írnak rá redditen, hogy ajánlatos kihagyni vagy várni hotfix-re.
  • lac coo
    #4446
    Nem dramatizalom, ahol eddig siman ledaraltam az embert a dombteton most csak korbelovi a fegyver, nyilvan nem ket meteres tavrol van szo :)
    Fejre meg olyan messze mar nem tudok celozni :))
  • Pitya78
    #4445
    Nem jött és a peccs sem javította a DirectX problémát. Ugyanúgy kidobál.....
  • Running
    #4444
    Lőjjél fejre, akkor mindegy milyen a pufka.
  • yossarianHUN
    #4443
    Én még nem láttam privát szervert a keresőben.

    lac coo: Nem kell túldramatizálni, én kb. semmit nem vettem észre a Hellriegel nerfből.
  • TDC Geronimo
    #4442
    Remélem 48as
  • lac coo
    #4441
    IRAM szerver van, azt láttam ..
  • lac coo
    #4440
    Driverrel jó sokan szívnak, éredemes leszedni ! :DD
    Nekem jó a régi semmi baj vele.

    Hallrieger azért közepes távra eddig jó volt, talán egyetlen assault fegyver volt ami felvette a versenyt mediccel, jobb supporttal...Most már ez sincs ....

  • TDC Geronimo
    #4439
    HC mód a héten jön valamikor. Bérelt szerverek PCn mennek már? PSen már megy