6439
  • RepeszElek
    #4558
    Tegnap egèsz este jàtszottam, Operation 5 tàmadàs 5 veresèg de nem is ez a lènyeg màr az sem zavar ha így marad a ballansz, szeretem a kihívàsokat :) viszont az hogy az oil of empire mapon vègig tàmadok a hàrombòl 2 pàlyàt, ezerrel küzdök, hùzom a pontokat közben mortalal lőnek, csipák terrorrizàlnak ès közben szívom a gàzt de MEG VAN ràadàsùl ùgy hogy a harmadik pàlyàra maradt mèg kèt tàmadàsunk, erre mit csinàl??? Àtrak a vèdelemhez??? Visszaakarok menni tàmadni de bem enged mert UNBALLANS!!
    Nem gondolja hogy majd megàllítom a tàmadò csapatomat akikkel eddig küzdöttem ezek!!!
    Rohadt sutyeràkok! :)
    Ki is lèptem a francba, de most nincs igazam?:)
  • Running
    #4557
    Én úgy szoktam váltogatni, hogy ha közelharc van, házakban, bunkerben, cső helyeken, akkor shoti, ha nyílt terület, akkor hellrieger. 10 méteren belül egyértelműen shoti a sztár.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2016.11.18. 13:09:02
  • Borg
    #4556
    Nekem nem jött be annyira, mint a shoti.

    Shotival közelharcban 4-5 ember is meg szokott lenni egymás után, hellriegellel jó ha 1. Ráadásul a hellriegelt baromira célon kell tartani ha pötyögtetsz, ami engem felbasz, és nem is megy annyira, a már általad is említett életkori adottságok miatt :D

    A hellriegelnél azt vettem észre, hogy nagyon közelre lehet vele jól irtani, de mégis alacsonyabb az esély mint shotival, mert a hitreg és a mozgás miatt sokkal nagyobb az esély a kárbavesző golyókra. A shoti meg... dirr aztán meghal. Vagy max egy második még kell neki ha kicsit messzebb van, de a stopping power miatt azt se nehéz bevinni. Középtávra meg már sokat kell lőni ezt tiszta sor, de még a harmadik negyedik buckshot is könnyebben talál be, mint a hellriegelből a golyók, amik ekkorra már szórnak rendesen, ellenben az ellenfél már keringőzik mint gólyafos a levegőben.

    Szóval én egykét pálya kivételével vissza is tértem a Model 10-A Hunterre.
  • Running
    #4555
    Hasonló, de már peccs előtt is ez volt. Pötyögtetve távolra is keményen adja, ha olyan van, nem tudom minek köszönhető, de néha olyan mintha aim húzná fejre a hellrigert. :)))
  • lac coo
    #4554
    Nalam valtozo, tegnapelott tok jo volt, tegnap meg gyoztem daralni.
  • RatBaG #4553
  • RepeszElek
    #4552
    Van hogy adja, mùltkor a martinivel azt is megöltem akit ùgy làttam el sem talàltam, a patch òta azt sem adja be sokszor amire esküdni mernèk
  • RepeszElek
    #4551
    Najah, ezèrt vannak a behemotok de kevès, amit meg "javitottak szart se èr, èn azt mondom több tankot a támadòknak,vagy elite egysèget :)
  • RatBaG #4550
    nem tudom, hogy valójában mit állítgattak a hellriegel-en, de a nerf ellenére most távolra is úgy szórom a fejeseket, ahogy előtte soha. korábban vagy 20 golyó simán elment egy enemy-re, még elég közelre is, most meg alig eresztek el egy sorozatot és fekszenek.
  • Tikal #4549
    Az update előtt már majdnem 100 órám volt a játékban... most nézem és 70 óra... emiatt jelentősen nőtt a score/min is... más is tapasztalt iyet?
  • lac coo
    #4548
    Jó de ide már medic limit is kell lassan :))
    Meg mortar, meg gáz, meg sniper flair meg a sok vacak ...:))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.18. 00:05:46
  • VO101Tom
    #4547
    BF4-ben alig van szerver, ahol nincs csipa limit. Azért az sokat segít a játszhatóságon, ha nem no-rules szerverre megy be az ember...
  • lac coo
    #4546
    Védeni mindig könnyebb, ez már csak ilyen .
  • RepeszElek
    #4545
    Operation tovàbbra is szar, vèdeni sokkal könnyebb az tök mindegy mennyi ideig ha szar a csapat 1 òra alatt sem foglalja el a pontot ezek ott totàl fogyatèkosok a Dice-nàl kivàncsi vagyok következőleg mit talàlnak ki a megoldàsra :D :D

  • RepeszElek
    #4544
    Vègülis èrtem amit mondasz de akkor ùgy mondom hogy a bf4 kempfeszt szorozva hàromszor ès megkapod a Bf 1 hc-t :)
  • Seten
    #4543
    A skill ahhoz kellene, hogy az emberek megtanuljanak csapatban játszani, ne rohangásszanak összevissza. Akár HC, akár normál.
    Leszedhetsz te akárkit egyetlen lövésből ha egy csapattársa kb azonnal feléleszti míg egy másik/harmadik fedezi őket.
  • yossarianHUN
    #4542
    Hát én már BF4-ben is ezt tapasztaltam, nem is erőltettem sokáig. Kempfeszt, és szerintem a skill-gapet is elmossa a HC. Egy szerencsés sorozattal bárki bemákolhat egy killt HC-ban. Simában sokkal több skill kell ahhoz, hogy le is tudd követni a célpontot.
  • RatBaG #4541
    nem ez volt a rejtély, hanem hogy miért nem csináltak ez ellen még semmit.
  • lac coo
    #4540
    HC ez ilyen lesz, mondjuk a sima is lassan :)
  • RepeszElek
    #4539
    Baszki most inditottam el egy 64es pàlyàt a csapatonban csak èn vagyok support a többi scout meg medic :D :D
  • RepeszElek
    #4538
    Hàt azèrt a Bf4-ben müködik a hardcore, főleg a rushban ott aztàn mindenki rohan, èn ott csak hardcore-t toltam van benne vagy 1500 òràm, köze nincs ahhoz ami itt megy
  • yossarianHUN
    #4537
    A hardcore mindig is ilyen volt, ezért nem szerettem soha. Persze, hogy kempfeszt van, ha mindenki egy-két lövésből hal, főleg úgy, hogy most már gyerekjáték a sznájpolás.
  • lac coo
    #4536
    Hát gondolom amíg ledobja az égből, az idő alatt lőtted le ...
  • RepeszElek
    #4535
    Hehe, a Hardcore Rush mòd annyira Rush hogy kb mindenki sniper ès a bokorban fekszik kurva nagy Rush volt...:) :D
    Mi lett ezzel a jàtèkkal, vagy inkàbb az emberekkel?
  • RatBaG #4534
    pont ma délután történt:
    amiens, E ponton felrohan a lépcsőn az enemy, én utána, lelövöm, aztán megfordulok és indulok a kijárat felé, amikor is a semmiből odateleportáló társa hátba lő... nem káromkodtam, áááh.
  • lac coo
    #4533
    Most ezek mar huvatalos HC mod szervrek, vagy csak berelt , piszkalt ,HC-ra kereszteltek ?
  • Vadnokedli
    #4532
    Azt hogy halott csapattársukra az emberek spawnoljanak még mindig nem lett javítva?... Had ne demonstráljam.
  • RepeszElek
    #4531
    Hardcore CQ szinte csak csípa meg medic van , a csapatonban 2 assault ès 4 support volt a 32ből màsik oldalt hasonlòan.
    Az a vicc hogy vègig nèzek a pàlyàn ès ahhoz kèpest hogy hàborù van tùl nagy a csend egy 64 fős szerveren senki sehol nah mondom azèrt csak az a jàtèk lènyege hogy foglaljunk pontokat ùgy hogy megindulok ès abban pillanatban kapom is a golyòt :D
  • Seten
    #4530
    Ügyes, az tény de vehetne egy lottót is.
    Elég lenne egy szelvény, tuti, hogy nyerne. ;)
  • lac coo
    #4529
    Na en ezert nem allok meg soha, meg ha foglalok is szaladgalok folyamatosan mint a bolond ! :)
  • Running
    #4528
    Nagyon szépen játszik.

    Nekem is ez az egyik hobbim, így biztosan, ameddig lehetőségem van mindig fogok játszani, de a reflexek egyre rosszabbak, ez ellen sokat nem tudok tenni. :D
  • toza #4527
    ez egy allat...
  • SötétBarom
    #4526
    Na most délelőtt volt egy OP amit elbasztak a sniperek. :D Az egész ellenséges csapat csipa volt szinte, és ők támadtak Fao-n.. Ennyire uncsi 3 köröm kurva rég volt. Mondjuk szórakoztató volt bomberrel ötösével darálni őket :DDD
  • Pitya78
    #4525
    (Ha) megéred a nyugdíjat akkor kib@szott sok időd marad..... ;-)
  • HHpanther
    #4524
    nem jó...sry
  • HHpanther
    #4523
    ;)
  • Conqvistador
    #4522
    Ó én örökre játszani fogok. Ha megérem az 50et esetleg a 70et akkor is. A Gamerség egy életérzés.
    De tény nincs napi 8-10 óra gyakorlásra idő ami ugye előny.
  • HHpanther
    #4521
    Azért 30 x évesen még ne üljetek ki a lócára a régi jó dolgokról morfondírozni :)
  • Conqvistador
    #4520
    Én is ezért vagyok elkeseredve :D 35 évesen már messze nem olyan, mint régen.
    Persze folyamatosan fejlődök és az agyam sokkal elöbbre dolgozik, mint a kezem hiába tudnom mit kellene csinálni amíg lereagálom már késő. Gondolatvezérelt irányítás kellene 0,05 mp reakció idővel akkor a kis hüly@knek is nehezebb dolguk lenne :D
  • lac coo
    #4519
    Nem kell ahhoz olyan hudejo squad, tiz masodperc a spawn, annyit valaki mindig kihuz a squadbol.