6439
  • giornalista
    #4598
    nem tudom, hogy csak én látom-e így, de amióta megemelték a ticket countot az Operationsben, vagy gond nélkül végigmegy egy csapat a 2 pályán, vagy olyan lusta lesz, hogy még az első pályán megakad.

    szerintem jobb volt a 150-es count, mert folyamatosan ott volt a kés a támadók torkán. azzal egyetértek, hogy a szektorok megszerzése után több ticketet kapjanak vissza a támadók, de a kezdő emelés nem tetszik.

    R6S-ben épp most csökkentették 4-ről 3 percre a támadási időt rankedben, mondván, pörgetni akarják a meccseket, ne azzal teljen el három és fél perc, hogy a támadók kempelnek és várják, hogy kidugják a fejüket a védők. most kicsit olyan érzésem van, hogy a BF1-ben az ellenkezője történik: a támadók 200-250 jegy birtokában ráérősen támadnak, több lett a sniper is hirtelen.

    cserébe ha meg jól támadnak, akkor gyakorlatilag lehetetlen megállítani őket, mert a 200/250 ticket nagyon sok. :/
  • RepeszElek
    #4597
    Èn azt mondom caak addig szàmít hogy egèr vagy joy amíg nem interneten játszòl mert olyan kèsèsekkel jelenik meg a màsik fèl sokszor hogy esèlyed sincs.
    Ma megölt egy gyerek ùgy hogy jobbra lőt mikor èn már balra voltam, vagy beugrom fedezèkben majd ott esi össze az emberem stb stb minden napos dolgok....:)
    Jah ma egy gyere 130/13-ban vègzett operationban jò K/D :D
  • Tikal #4596
    Menj, próbáld ki, aztán meglátod, hogy nem ezen múlik...
  • Bogdogege
    #4595
    Ez nem tudom milyen játék ,be biztos nem battlefield, quake lehet ?
  • Vadnokedli
    #4594
    BC2 óta azt a pár BFet(BF3 utolsó DLC-ig) PS3-on toltam - Amúgy egy ilyen esetben, YouTube videó- semmiből spawnolo enemyvel fűszerezve... szerintem nem sok előnye van a kontrollernek, tudom hogy ha túl gyors nem jó, ha lassú akkor se + random áthúz az enemy között.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2016.11.19. 19:17:08
  • yossarianHUN
    #4593
    Igen, a BF1 az első, amiinél PC-n, multiban is van.
  • Bogdogege
    #4592
    köszi
  • Bogdogege
    #4591
    nemtudom nekem nem voli ilyen bf4 ben pedig playstationon játszottam , szinglibe volt multiba nem
  • yossarianHUN
    #4590
    Automatikusan tölti le, anélkül nem is tudsz játszani.
  • Bogdogege
    #4589
    Szasztok srácok megvettem eme csodás EA terméket , azt szeretném kérdezni a patch-t hol lehet letölteni , mert nem sok szerver van , köszi.
  • yossarianHUN
    #4588


    Ez számomra elég egyértelmű. Lehet mentegetni, hogy ilyenkor meg olyankor nem segít, de a gyalogos közel- és középtávú összecsapások során gyakorlatilag már csalás szintjén segít, márpedig a játék 90%-át ezek teszik ki.
  • Tikal #4587
    Akkor honnan tudod milyen az az aim assist? Az aim assist nem fogja a cél keresztet ráhuzni a célra és követni is. Az aim assist nem segit ha sniper vagy vagy egy tankban ülsz vagy repülőt vezetsz. Segít, de nem ezen múlik, hogy jó játékos leszel e vagy sem, ezt már itt is kitárgyaltuk korábban.
  • yossarianHUN
    #4586
    Nem.
  • Tikal #4585
    játszottál már konzolon a BF1-el?
  • Pitya78
    #4584
    Én csak azt vettem észre, hogy még mindig kidobál! Pedig peccs és új VGA driver is fenn van...:-(
  • yossarianHUN
    #4583
    Egyébként észrevett valaki grafikai romlást a patch óta? Mert irdatlan sírás van miatta a fórumon, és állítólag a DICE is elismerte, és dolgozik az ügyön. Én speciel egyáltalán nem vettem észre, hogy szebb lett volna a grafika a patch előtt.
  • giornalista
    #4582
    bármelyikük ellen kiállok :) kontrollerrel még csak felvenni sem érdemes a harcot egy közepes PC-játékos ellen.
  • yossarianHUN
    #4581
    Főleg aim assist-tal
  • Tikal #4580
    És te honnan tudod ki hogyan játszik? Mellesleg ismerek olyanokat akik kontrolerrel is nagyon ügyesek, elpicsáznának sok játékost akik egérrel játszanak...
  • Seten
    #4579
    Mondjuk az tény, hogy a "Medal of Honor"-t (a legelsőt) nagyon tré volt anno PSX-en játszani. :)
  • Alien69
    #4578
    Ok, de én ROSSZ példa vagyok. Én még PS1-l kezdtem, és már akkor egérrel nyomtam a C&C-t, míg a konzolos többség ma is láma idióta. Csak azért, mert nem képesek venni egeret és billt, amikor már rég óta ez is elérhető konzolra. Persze, repcsinél előny lenne a gamepad, valszeg. Míg fpv lövöldénél meg ugyan egér+bill kellene. Ja, értem én, hogy kényelmes a gamepad rásegítéssel, ami kisebb csít, de ez most mellékes.
    Utoljára szerkesztette: Alien69, 2016.11.19. 16:30:49
  • Tikal #4577
    az még soká lesz :)
  • RepeszElek
    #4576
    Ha ki hal a jàtèk azèrt is lesz mert nincs elèg variàns, ès scout meg medic-en kivül nem nagyon szeretnek màssal lenni de elöbb utòbb ràunnak...
    Minden tiszteletem azokè akik assaultkènt mp 18al rohangàlnak ès közèptàvròl is 2 mp alatt leszednek :)
  • Tikal #4575
    pl. #4574
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.11.19. 15:02:49
  • Alien69
    #4574
    A frissítést nem akarja felrakni. Azt írja, frissítsem a windows 7-t a 6.1-s verzióra. WTF. Tiszta öröm ez a játék.
  • RepeszElek
    #4573
    Igen a pàlyàk tùl hosszùak ès nem elèg szèlesek ebben igazad lehet...
  • giornalista
    #4572
    skineket lehet megnyitni, ha érdekel az ilyesmi.
  • TDC Geronimo
    #4571
    Én is szeretek. Nem kell megérteni :)
  • yossarianHUN
    #4570
    'Murica. Sosem fogom megérteni, miért játszik valaki konzolon FPS-sel.
  • TDC Geronimo
    #4569
    Ez már 4nél is így volt. PSen van a legnagyobb online játékosbázis BFeknél is már
  • Tikal #4568
    igen, PC-n jelenleg csak 55ezren tolják, PS4-en meg 120ezren
  • yossarianHUN
    #4567
    Alig látok szervert. Ennyire kezd lehalni a játék?
  • Gabhess
    #4566
    köszi
  • Vadnokedli
    #4565
    Kampány és kész
  • Gabhess
    #4564
    Sziasztok. Engem csak az érdekelne, lehet-e single player modban mapot megnyitni, mint a régi bf1942 -be? Vagy csak van egy kampány és kész? Válaszokat előre is köszönöm.
  • Seten
    #4563
    Akkor állna össze lassan a játék, ha lenne végre megfelelő számú jármű (nem csak oldalkocsis motorok és matchbox-ok) és ennek megfelelő méretű pályák.
  • lac coo
    #4562
    64 -es szerveren meg ha egy rakáson vagyunk sokan, akkor nem győzi a netkód ...szar .
  • yossarianHUN
    #4561
    Maguk alatt vágják a fát
  • TDC Geronimo
    #4560
    Most néztük azért nincsenek 48as CQ szerverek, mert ha CQt raksz be csak 64es opció van. Gratulálok DICE. Szép munka. Idióta barmok.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.18. 22:29:15
  • RepeszElek
    #4559
    A martini èrezhetően nerfelve lett, az ereje a règi de sokkal pontatlanak messzire meg felejtős, ennek örülök mert nem tom minek kellett ilyen szinthez kötött op szarokat behozni a BF-be màr csak a medic fegyvereket kellene nerfelni ès lassan összeàll a jàtèk.