6439
  • ratgab
    #4638
    Ez működik. Assaultként sokat játszom és sokat játszom supportként is...néha Medicként is.

    Ha assault vagyok és shotgun van nálam akkor pláne, de ha más fegyver akkor is igaz, hogy hacsak nem bénázom el a dolgot, aki 20 méterre jön azt 1v1-ben lenyomom ha nem assault kaszt (lehet még akkor is, de innentől ez már mák függő). Scoutnak akkor van esélye, ha csapdázza a környékét vagy van néhány mákos lövése,vagy egyszerűen csak nagyon jó játékos. Medicnél szintén ez a helyzet...még akkor is ha az autómata fegyver van nála (én vagy shotgunnal megyek assaultként...model 10 természetsen, vagy a gyorstüzelő automata fegyverével aminél felnézni sincs az ellenfélnek 20 méteren)... Aztán ha beássa magát meg is lehet dobálni gránáttal, anti tank gránáttal vagy AT-vel is lőheted (ezt amúgy távolra is ajánlom).

    1v1-ben egy support se tudja felvenni a versenyt az assaulttal. A titka az, hogy nem szabad leállni a távharcászokkal tűzharcolni...bele kell mászni az arcukba...Hidd el úgy megzavarodnak, hogy nem nagyon fognak tudni lelőni....Mindig 1 van amikor 2 körül van a K/D-m ha assaulttal vagyok!

    Ez totálisan működik, maximum te nem használod megfelelően. De ha gondolod mehetünk squadban és megnézzük mit csinál jól és rosszul a másik!
  • Bogdogege
    #4637
    battlefield2 -ben strike at karkandon Hotel-on volt ilyen gránátot dobált mindenki meg lőtt mint állat mindenre ,de ha sikerült behúzni egy zászlót ment a játék rendesen ,de itt mindenhol dara van.
  • Conqvistador
    #4636
    Ez az MG 15 Supressíve gusztustalanul jó fegyó.
    Maradok is ennél egy ideig. És még nagyon újra se kell tölteni :D
  • yossarianHUN
    #4635
    Ha neked nem működik, akkor nálad van a hiba.
  • lac coo
    #4634
    Egyetertek.
    Amilyen oriasi palyak vannak, nagyon sokszor alakulnak ki tomeghentek, no hat az maga a csuda :))
  • lac coo
    #4633
    Aha, es ez mukodik is szerinted ? :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.20. 17:27:41
  • ratgab
    #4632
    Egy assaultossal szemben minden más kaszt esélytelen 20 méteren belül...Szóval ez így normális. Ha távolról akarsz ölni akkor ne assaulttal legyél.
  • Bogdogege
    #4631
    Ez egy idegsokkos játék , azon röhögök ,hogy aki megölt azt is ledarálták ,meg azt is akit őt is megölte , darálás az egész.
  • yossarianHUN
    #4630
  • lac coo
    #4629
    Azt viszont agyonverném, aki a support fegyverből snipert csinál, egy assaultos meg bohockodik a maga kemény 20 méterével ! :))
  • ratgab
    #4628
    Én kifejezetten nem szeretem a bar-t. Jelenleg nekem a madsen mg a kedvencem.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.11.20. 16:55:51
  • yossarianHUN
    #4627
    A BAR azért még mindig jó, de én mindegyiket szeretem. A Benet-Mercé például most szerintem pofátlanul pontos, még bipod nélkül is (storm változat), csak a kisebb tűzgyorsaság miatt közelre annyira nem éri meg. De az MG-15 is állat, a suppressive verzióval, letámasztva Scar-on gyakorlatilag a pálya másik végéből kaszáltam le a futkározó hangyácskákat, szerintem még sniperral se találtam volna el őket.
  • ratgab
    #4626
    Én is szoktam pislogni mikor látszólag totál fal mögül szednek ki....
  • ratgab
    #4625
    Én is most azt húzom amikor szaggat ez a szar.... 6-os vagyok jelenleg....10-es fegyverére gyúrok . (amúgy nagyon gyilkos kaszt a support...beállsz egy fal mellé, egy forgalmasabb út mellett és csak jönnek sorba az agyaggalambok.
  • Conqvistador
    #4624
    Akkor melyik fegyó jó ott?
  • yossarianHUN
    #4623
    Gondolom fellépegettek az emberek, aztán mikor látták mi van, és már ötödször ölte le őket, lelépegettek. Így ilyen vetésforgóban farmolhatta a killeket.
  • yossarianHUN
    #4622
    Na, azt pont nerfelték
  • TDC Geronimo
    #4621
    Hogy van annyi killje, ha túloldalt alig van halál?
  • Conqvistador
    #4620
    Ennyire megbuffolták Őket? :D
    Akkor ideje megnézni a Bar1918M emet :D
  • Conqvistador
    #4619
    Ez valami vicc ugye? :D
  • yossarianHUN
    #4618
    Lol. Hivatalos fórumról.
  • lac coo
    #4617
    Ami meg fura tok sokszor olyan szinten lo ek le fedezek, fal mogul, higy gyakorlatilag egy pixel nem latszik belole, killcamban neha ko kretan meterek kellenek, higy egyaltalan lasson engem...
    Gondolom ez is a jo netkod miatt van...
  • Bandicoot
    #4616
    Semmiből előtűnésbe még nem futottam.
    Viszont halál után sokszor máshol van a holtested mint amit te látsz.
    Erdős mapon ellőttek ágyúval hídon. Lerepültem balra vagy 20 métert....Várok. Erre ugrik a kamera híd jobb oldalának tövébe felélesztett ott egy medic, nála ott volt a testem....
  • lac coo
    #4615
    Rá kell álljak a supportot kicsit felhúzni, ott tartunk, hogy kb sniper távolságból kiírtják fél szervert ! :DDDD
  • lac coo
    #4614
    Olyan fura ez a netkód!!
    Felélesztenek úgy, hogy ember nincs a közelemben, konkrétan 4 enemy tapos rajtam ...Semmiből előtűnő emberek, tankok, minden történés nélkül meghalok, csak feliratból látszik, hogy megölt valaki vagy valami ...hát , lehet a kevesebb már jobb lenne ...
  • ratgab
    #4613
    Érdekes módon a ping nem ugrál..Ez konkrétan szaggat.
  • lac coo
    #4612
    En privat szerverekre vartam, de az egy losz@r lett.
    Kellene a sniperlimit, kellene a granatlimit, a asztok fegyvereit kicsit ujra kellene gondolni,stb stb stb.....
    Valoban neha jo neha rossz. Nehany mortar, vagy nehany tucat kempelo sniper, medic total szetcseszi az egeszet. A netkid az meg neha valoban erdekes, sose gondolkodtam ezen , de itt valoban ugy tunik mintha neha megbolondulna a szerver :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.20. 13:57:21
  • Bogdogege
    #4611
    Olyan laggok vannak mintha menne a torrent.
  • Running
    #4610
    Nem történik semmi extra, ez is olyan játék, mint a többi, akik egyedül játszanak 1-2 hónap után lekopnak, a baráti társaságok, csapatok meg tovább bírják nagyrészt. Kivételek mindig vannak persze.
    Mondjuk a játék életképességén sokat javítana, ha a fegyverek választékát, kiegészítőit jobban mélyítenék, mert ami van, az tré, a medálokkal együtt.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2016.11.20. 13:52:23
  • Conqvistador
    #4609
    Nálam 116órát ír az Origin bár gondolom nem effektív ennyit játszottam próbálok visszaszokni az fps világba. Viszont én is egyre jobban elkedvetlenedek tetszik is a játék és néha nem is.
  • lac coo
    #4608
    En keson fekszem, minden nap letolok egy max ket CQ t, azt eleg is :) 33 oranal tartok :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.20. 13:01:13
  • ratgab
    #4607
    Mondjuk mert én beosztom...Nekem még csak 48 órám van a játékban....Hétköznap nekem nincs időm játszani mostanában.
  • lac coo
    #4606
    Hlgy birod olyan sokaig ! ? :)
    En egy CQ -t letolok eleg is , olyan ordenari unalmas ez a jatek.... Egyszeruen tenyleg nem szol masrol, mint lovok mint a bolond mindenre ami mozog....
  • ratgab
    #4605
    Csak nálam van az megint, hogy 3 max 4 kört tudok menni utána úgy elkezd szaggatni az egész hogy játszhatatlan a játék? 2 órát bír utána ki kell lépni, mert úgy szaggat, mint az állat.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.11.20. 12:50:40
  • yossarianHUN
    #4604
    Ne félj, PC-n már előtte is az volt.
  • Marci0115
    #4603
    xboxon az utolso frissites ota tiszta bug az egesz jatek :(
  • RepeszElek
    #4602
    Nah mai nap termèse : operations 8 tàmadàs 8 veresèg :D
    Annyi a különbsèg a hosszabb ticketes pàlyàk miatt hogy többet ölök ès halok.
    Nem baj vègre egy kihívàs, èn ezt simàn így hagynàm a dice helyèben csak a tàmadòkat győzelem esetèn dupla xp-vel vagy fullos battle pack-al jutalmaznàm, az a baj hogy a behdmotokat pik pak kinyírjàk , emlèkszem règen hogy utàlram a zeppelint most meg kb 5 perc alatt leszedik :)
  • RepeszElek
    #4601
    Hàt elvileg muszàj nekik làtni aztàn mègis....
    Alapvetően tetszik a jàtèk nem bàntam meg hogy megvettem, de gyakorlatilag monopoliumban van a dice az ilyen nagy lètszàmù multis hàborùs jàtèkok gyàrtàsàval ezèrt szívesen megnèznèm hogy oldanà ezt meg egy màsik csapat is :)
  • Tikal #4600
    Szerintem meg pontosan látják a statisztikákból :)
  • RepeszElek
    #4599
    Ha jòl tàmadnak teljesen mindegy mennyi idő van, èn szinte csak operation jàtszom ès mindig a tàmadò csapatot vàlasztom, ma màr hatot jàtszottam ès mèg nem nyertem :) az embereken mùlik nem az időn a dice nagyon naiv nincs tisztàban a fizető jàtèkos àllomàny jàtèk stilusàról ès kèpessègeiről èn el hiszem hogy hàzon belül profi gamerekkel tesztelve müködik a ballansz....:)