6439
  • Conqvistador
    #4678
    Én War Thunderben az orosz Yer 2 vel is zuhanóbombázót játszottam.
    4-5 tonnányi bombával megrakodva pl Pillbox vagy Hajók/Církálók ellen 5000 méterről indulva közel 700km/h ig gyorsulva süllyedtem és 90-95% os találati arányom volt 100 gépre vetítve. Hajó mellé nagyon kevésszer dobtam főleg nem 5-6 db bombánál a maradék alkalomkor leszedtek de elég nehéz volt nekik mert ugye sokan csak 1500 méter körül vettek fel, mint célpont és hát nem volt meg a sebességük vízszintesben még néha Focke Wulf 190 el sem.
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.11.22. 13:17:51
  • NEOreg3
    #4677
    revision X-től (X = tetszőleges szám) kezdve csak premium pass tulajoknak fognak droppolni
  • giornalista
    #4676
    nocsak, nocsak: az ingame menü Store részéből kikerült a "Battlepack" opció. a lehúzás helyett más tervei lettek a DICE-nak a Battlepackekkel végül?
  • Pitya78
    #4675
    Milyen hiba üzenettel?
  • rico86
    #4674
    Sziasztok
    Ma megpróbáltam volna multizni a bf1 el, de egyfolytában kifagy a játék, pedig béta még simán ment.
    Valami ötlet?
  • RepeszElek
    #4673
    Ha úgy csinálod ahogy a csávó akkor nehéz eltalálni, és mire meglenne a gyalogság szétszedi a AA truckot, a másik baj meg az hogy a fele nem arra használja amire kéne, helyette inkább a gyalogságot lövi vele, ahogy a medic is csak akkor add életet ha könyörgöm vagy akkor sem sokszor :)
  • RatBaG #4672
  • SötétBarom
    #4671
    Tank helyett el kell hozni az AA truckot, aztán csókolom.
  • RepeszElek
    #4670
    https://www.youtube.com/watch?v=f7NVsbMqF5w
  • RepeszElek
    #4669
    A gyerek pont ugyan azt csinálja amit én,ez azért jó mert gyors zuhanás után csomó energiád lesz és gyorsan tudsz emelkedni, majd újra rárepülsz meg újra meg újra és ez olyan gyors hogy kevesen tudnak közben eltalálni, az életben is ezt csinálták a innen a zuhanóbombázó kifejezés gondolom, pl. Junkers Ju87 (stuka)
    Persze a nehéz bombázók 4-5 ezer méter magasan repülnek az más műfaj.
    Az megint más kérdés hogy a való életben nem volt ekkora emelkedése egy ilyen gépnek, sőt abban sem vagyok biztos hogy bírná a szárny a terhelést, de ez ugye nem egy repülő szimulátor szal. kit érdekel, a lényeg hogy nagyon könnyen és gyorsan lehet vele gyilkolni, kiváncsi vagyok kezdenek e vele valamit vagy így hagyják mert egyre többen jönnek rá erre, mint arra is hogy ha látsz egy lovast jobb egy gránátot oda dobni mint lőni rá.
  • Conqvistador
    #4668
    Video vajon van erről a neten?
    Megnézném hogy csinálják :D
  • RepeszElek
    #4667
    Van egy olyan gyanùm hogy a vadàsz repcsik a következő patch után màr nem dobàlhatnak kèzigránàtokat vagy csak korlàtozott mennyisègben, ugyanis nagyon OP a cucc :)
    Van 2 beteg àllat akik mindig operationban vèdőkènt az olasz pàlyàn repkednek, ketten egy repcsivel, ès azzal kezdik hogy kivülröl tudjàk hol vannak a lègvèdelmi ütegek ès azokat gyorsan szètlővik aki meg felszàll azt leszedik, akkor vannak kisebb bajban ha másik gèpben is ketten ülnek, na most bőven 100 felett ölnek, ès egyre több az ilyen tegnap èn is kiprobàltam ès csak grànàtok dobàlàsàval egy felszàllàssal 20-at öltem ùgy hogy èn nem szoktam repkedi :)
  • lac coo
    #4666
    Battlepackban van, ha vannem, nekem is van ketto ...Semmire nem jo ! :))
  • kigyi
    #4665
    Na olyat hol találtál?
  • csokiskex
    #4664
    Jól felbasztam magam a játékon. Volt egy squad xp boost nevű motyóm. El is használtam, lett sok jó xp, a meccs vége előtt a szerver kidobott mindenkit. Se a megszerzett fő + új rank, se az xp boost nincs meg. F@szom...
  • lac coo
    #4663
    Hat en nemnem tudom, nyilvan probaltam en is messzebbrol a 18-asokkal, de szemre egy , madfel metert szor , nekem lehetetlennek tunik, foleg ilyen gyorsan....
    Mondjuk csalo van annyi mint a szemet, SW ben is volt rengeteg, biztos van aki okosan megoldja !
    Aki engem csunyan leszed , az meg eleve csalo ugye ! :))
  • Running
    #4662
    Fejre lőnek. Egyre gyakoribbak az olyan pro arcok, akiknek elég a pisztoly is, azzal darálnak le mindenkit. A hétvégén minden nap belefutottam ilyen arcokba.
  • Vadnokedli
    #4661
    Egyszerű, csak a neked megfelelő recoil-t válaszd ki,(és persze tarts ellen) automaticoval szerintem egyszerűbb azért távolról leszedni mint mp18al.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2016.11.21. 06:31:29
  • lac coo
    #4660
    Az iment en tapasztaltam ezt, es tenyleg ! :)
    Bezzeg en ilyen messzirol egy hp t nem tudtam leszedni amig 18-am volt csak :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.20. 23:39:39
  • csokiskex
    #4659
    Sziasztok! Van valakinek kedve kb éjféltől squadban lenyomni pár conquestet? Ketten már vagyunk.
  • RepeszElek
    #4658
    Az assault vitàròl csak annyit hogy ismètelten mondom minden tiszteletem azokè aki mp 18 al rohangàsznak ès akàr 80 mèterről is 2 mp alatt szedik le a 100 hp-mat, nem tudom hogy csinàljàk akik csinàlják de csinàljàk :D
  • RepeszElek
    #4657
    Ma ùgy làtom egyre többen vannak supportal meg assaultal ùgy làtszik vègre ràuntak a medic-re meg a scoutra persze azèrt mèg akad bőven akik kènyelmesbe nyomjàk, a support 10 szintű fegyvere anùgy kegyetlen pontos mèg kézben sem ràngat de elèg gyengus valahogy keveset hittel ezèrt tàcolròl érdemes hasznàlni szerintem
  • Tikal #4656
    Mekkora hülyeségeket beszélsz....
  • Tikal #4655
    Kevés pálya van, ahol nem szeretek Assault-tal lenni, mert a legtöbb pályán simán van fedezék és olyan környezet, hogy az assault a nyerő.
  • yossarianHUN
    #4654
    Pontosan erről van szó.
  • ratgab
    #4653
    Nem ezt mondtam....Azt mondtam, hogy ha 20 méternél nagyobb a távolság megszívod...Ezért kell közel kerülni bármi áron. Vagy esetleg mehetnél a többiekkel ami megosztja az ellenfél figyelmét.
  • ratgab
    #4652
    Jól van akkor hagyjuk...Ha neked nem kell segítség csak sírni jársz ide, akkor nem próbálok segíteni.
  • lac coo
    #4651
    No de hat pont nekem adsz igazat, igen az assault arra jo, ha ugy jatszol ,hogy lehetoleg ne talalkozz ellenseggel....:))
  • lac coo
    #4650
    Ez mar a hulyeseg resze, ebbe mar bele se megyek...
  • ratgab
    #4649
    Megkerülöd, gránátot dobsz, vagy simán elfoglalsz egy védtelen zászlót, amitől a bunkerben kempelő kis sunyik azonnal agyvérzést kapnak majd és szépen kijönnek. Egyébként conquestben külön jó ha bezárkóznak a bunkerbe...Kevesebb ellenfél marad a pályán.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.11.20. 17:55:14
  • ratgab
    #4648
    Én meg nem értem a te érvelésedet...Nem lehet univerzális mindentudó kaszt az assault sem... Az közelre jó, meg tankok ellen! Ennyi. Egyik sem az. Különben is ha conquestet játszol ott nem is a kill a lényeg, hanem a pont.

    Egy játék vagy szórakoztat vagy nem szórakoztat. Ha téged nem szórakoztat az assault akkor menj másik kaszttal. Ha meg a kill szórakoztat, akkor nem biztos, hogy a BF a te játékod.
  • ratgab
    #4647
    Általában egy területet több irányból lehet megközelíteni és általában nem figyelik mindet ;-)
  • lac coo
    #4646
    Jóvanakkó...! :)
  • yossarianHUN
    #4645
    Ha főleg assaulttal játszod, és még mindig azt próbálod megmagyarázni, miért gagyi az assault, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Próbálj meg másik classt, ezzel láthatóan nem megy neked.
  • lac coo
    #4644
    Hat pontosan, mindenki igy is tesz ! :))
    Fust kod gaz robbanas fuggony veget nem eroen, tok jo ! :)
  • lac coo
    #4643
    No majd ha bunkerbol kellene kifustolni az enemyt, majd ott lehet gondolkodni, hogy jutsz at a tuzvuharon ami az ajtokban van ! :)))
  • lac coo
    #4642
    1-1 es kd nekem is megvan, de nem az a lenyeg...Hogy lehet tamadni egy tamadoval ha csak legpuskaja van....?
    Kerjek meg minden enemyt ne lojjon ram csak ha kozel megyek ? Es ha ott vagyok akkor meg aki meg nincs ott az se lojjon ram ?
    Nem kell megmondani a tutit, foleg mert 100 %-ban assaulttql jatszom, szoval tudom hogy jutok be valahiva es mik az eselyeim, es hogy legtobbszor beleszolasom sincs a dolgokhoz....
    Egy jatek nem abbol all, hogy egymas mellett allva ki huzza a rovidebbet, nem is ertem ezt az ervelest....
  • ratgab
    #4641
    Assaulttal ha nem tudsz közel jutni esélyed nincs ....Ez van...De ha közeljutsz...
  • lac coo
    #4640
    No de hat ertelme nincs visszalonom nagyon sokszor.
    Mi mukodhetne ezen ? Akkor jutok kozel ha ra tudok spawnolni valakire, vagy ha sikerul fu alatt beosonnom .... Aztan imadkozom, hogy ne vegyen eszre a szomszed hazrol egy medic vagy support mert akkor csak elfutni tudok.....:)
  • ratgab
    #4639
    Abba meg nem kell belemenni...oda kell dobni a gránátot had hulljanak.