6439
  • yossarianHUN
    #5158
    Pedig az az egyik legjobb assault fegyver, úgyhogy ne várj sokat a továbbiaktól :)
  • S8DJ
    #5157
    Na hát így elsőre tetszik. A bétához képest sokat javítottak rajta :D de ez az MP 18... valami ritka szar, kész szenvedés :F
  • S8DJ
    #5156
    Állítsd át Dx12re.
  • fabercastel
    #5155
    Üdv!

    Másnak is volt már olyan, hogy 20 perc játék után ezzel a Directx error-ral crashelt a játék? http://fotos.subefotos.com/4d19abbf68d86767951b99adac7a24a0o.png

    Van, hogy 2-3 meccset végig tudok úgy játszani, hogy nem crashel ki, máskor meg 15-20 perc után kampec. Egyébként GTX 770-em van, legfrissebb driverrel.
  • RepeszElek
    #5154
    Azért most már kezd aláfagyni a lelkesedés, az emberek kezdik unni, mondom én csak a hip fire-t venném lejjebb hogy ne sorozzon úgy mint az állat, viszont azt vettem észre hogy a scout sniper fegyverei sokkal erősebbek mint az infantry pedig a damage ugyan az,viszont a sniper testre is beadja a one shot-ot sokszor.
  • RepeszElek
    #5153
    Így van! :D
    Azért is! Én azokra gondolok ilyenkor akik csak azzal hajlandóak nyomni nem beszélve arról hogy a fél csapat azért nincs benn mert egyik fele a tankra vár a másik meg a repülőre, és ha az ellenfél normálisabb csapatból áll akkor kétszer akkora erőkkel támadják a pontot én meg 16 emberrel nem tudom megállítani őket, egyébként meg nem kell engem komolyan venni:D


  • HHpanther
    #5152
    Tehát azért menjen el a picsába mert rákattint a repülőre és elviszi és ezért te nem tudsz rákattintani és elvinni? :D 32 emberből megvan rá az esély hogy valaki látja hogy ott van...és hopp kattint :)
  • toza #5151
    mortal 2 percnal.. r
  • Maxyka
    #5150
    Pedig az világháborút az orvosok nyerték nem tudtad? :) Mármint a dice szerint...
  • SzinesGeza
    #5149
    Én pont azokon röhögök amiket itt olvasok vagy a bf videókban hallani lehet.
    Pl: "ez egy olyan puska, ami pisztolylőszert tüzel" :)
  • RepeszElek
    #5148
    Nem ez igaz szinte soha sem vagyok medicel, csak az elején próbálgattam kicsit mégis 450 valahányat öltem vele....:p
  • yossarianHUN
    #5147
    Úgy látom, nem sokat játszol medic-kel.
  • RepeszElek
    #5146
    De ha nem céloz jól akkor sincs nagy baj mert azt a kb 20at ami a tárban van ledarálja 2mp alatt, golyónként átlag 37%os sebzéssel.
    Most is 60 felett ölt vele egy tag, supportal oldalba kaptam elkezdtem darálni ő rámfordúlt és meghaltam, azt hittem valaki más közben lelőtt de a killcam megmutatta hogy 1mp alatt belémeresztett hármat vagy kettőt és ugrott a 100hp-m.. Ő meg 8%al életben maradt../:
  • S8DJ
    #5145
    Na 10kilóért lecsaptam egy dobozos kiadásra és hamarosan én is jelentkezek. Remélem a BF4 után ezt sem bánom meg
  • Vadnokedli
    #5144
    Why? Egyik leghaszontalanabb profession jelenleg, ha jól céloz az ember akkor jó lehet persze.
  • RepeszElek
    #5143
    A medicet könyörgöm nerfelje már a dice!!!!!!:)
  • Báthorya
    #5142
    Üdv Atyám fiai!
    Ha valakinek kedve támadna squadban tolni, létre lett hozva egy discord channel a BF1 játékosoknak. Mert hasznos, mikor a medic éleszt, a support tápol, és mindenki végzi a dolgát... Magyar BF1 Discord chat Remélem találkozunk ingame! Krynir
  • RepeszElek
    #5141
    Azért elmennek a picsába de tényleg egyszer egyszer kiprobálnám a repülőt is de képtelenség hozzájutni, miért nem a warthunderrel baszakszik az ilyen.
    A csapatom fele nincs benn a pályán mert egyik fele a tankot várja másik meg a repúlőt, közben meg mindent elfoglalnak...
  • Tikal #5140
    Ebben igazad van, a példád viszont nem volt jó :)
  • RatBaG #5139
    https://www.battlefield.com/en-gb/news/article/they-shall-not-pass-battlefield-1-expansion
  • RepeszElek
    #5138
    De kemény..
    Köszi:)
  • VO101Tom
    #5137
    igen, ez mondjuk elmond mindent a bf1 színvonaláról is, amikor szaknyelvet már használni is röhejes :)
  • yossarianHUN
    #5136
    Voltak.
  • RepeszElek
    #5135
    Nem is gondoltam volna hogy a repcsik ilyen népszerűek a játékosok közt.
    Gondoltam repkedek egy kicsit, de nem tudok elég gyors lenni ahhoz hogy lecsapjak a gépre, ahogy megjelenik az ikon már el is vitte valaki:D
    Azok a rakéta szerű izék a szárnyon mennyire korhűek?
    Ez nem szimulátor úgy hogy pont leszarom hogy ha nem volt akkor még ilyen, de szerintem nem.
    Vagy igen?:)

  • yossarianHUN
    #5134
    Hát én soha az életben nem hallottam ilyet katonától, pedig volt egy-két évem, amikor elég gyakran találkoztam velük. Gyanítom, hogy ha van is ilyen, az az a tipikus szakbarbár fajta, aki a közértben is katonai zsargonban kéri a 20 deka parizert. Általában az igazi szakember nem szórja nyakra-főre a szaknyelvet civilben is. Ez pont azoknak a szokása, akik kompenzálni próbálnak valamit.

    Na mindegy, abban megegyezhetünk, hogy a mortal tényleg hülyeség, mivel a jelentésének köze nincs ahhoz, amit a beszélő mondani akart, de azért elsütőbillentyűzni egy árkád FPS topikjában szerintem már nettó röhejes lenne :)
  • VO101Tom
    #5133
    Nem éppen. Azért hívják szakkifejezésnek, amit a szakemberek használnak, akik ismerik azt a szakmát. Most tök mindegy, hogy vízszerelőről vagy katonáról van szó. Ha egy katonának vagy fegyveres testületi tagnak azt mondod, hogy meghúzod a ravaszt, akkor vagy elnézően mosolyog, vagy ha ismerős, akkor tuti azzal fog szívatni, hogy te tényleg megdugnád azt a szegény rókát? :) Ebben biztos lehetsz
  • yossarianHUN
    #5132
    A mortal oké, hogy hülyeség, a lövedék meg az elsütőbillentyű viszont már szőrszálhasogatás. Katonaságnál se használják egyiket se hivatalos meg kiképzési szituációkon kívül.
  • VO101Tom
    #5131
    Mortal a mortár, golyó a lövedék, ravasz az elsütőbillentyű... ez azért elég -khmm- standard errefelé, szerintem csak te teszed túl magasra a lécet
  • Running
    #5130
    Nagyon szétnerfelték a mortalt? Csak ezt szerettem volna megkérdezni, tisztelettel...
  • Bogdogege
    #5129
  • Tikal #5128
  • RepeszElek
    #5127
    Jó akkor mortar bocsánat!:)
    Ha ezen ennyire kiakadsz nem akarom tudni mit csinálsz ha egyszer nagy a baj:)
  • SötétBarom
    #5126
    MORTAR a jó büdös kurva életbe MORTAR

    Ideg szétbasz ha mégegyszer meglátom leírva hogy mortal esküszöm


    Utoljára szerkesztette: SötétBarom, 2016.12.19. 11:58:20
  • RepeszElek
    #5125
    Ment a hiszti a mortal miatt is mikor nerfelték, pedig aztán az annyira könnyen használható hogy szinte csalás
  • Maxyka
    #5124
    Sose kellett volna kipróbálnom :D nem tartanák itt. De talán márciusban jön valami orosz csoda.
  • giornalista
    #5123
    én elhiszem, és meg is értem, de maradjunk akkor abban, hogy egy egészen parányi kisebbség, legfeljebb néhány tucat ember az az egész világon, aki a Martini-Henry nerf után képtelen, vagy szimplán egyáltalán nem akar játszani a Battlefield 1-gyel. mindenkinek viszont sose lesz megfelelő a cucc :)
  • Maxyka
    #5122
    Nem-e? Privátban elküldhetek ezt azt. Pl azt is megjegyezném hogy a cod2-vel megjelenés óta játszottunk a csapattal és már minden tag túllépett a 10éven (játékban..) és még most is pörög, és azt kell tudni, hogy a mi csapatunk 10 éven keresztül egyetlen EGY mapon játszott. ha tíz éven keresztül kibírtam, hogy egy mapot játszok akkor beszéljük meg újra ezt a fegyverrel való elkötelezést :D
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.12.18. 22:56:20
  • giornalista
    #5121
    értjük. lépjünk már tovább :)

    minden eddigi BF-fel ezt csinálták, folyamatosan változnak a fegyverek. én is szerettem a Martini-Henryt, most meg már nem azt használom, hanem más classok más fegyvereit. ha neked egyetlen egy játékstílusból állt a Battlefield, hát, isten nyugosztalja a katonádat, ennyire azért sosem lehetett elkötelezni magad egyetlen fegyver iránt sem :)
  • RepeszElek
    #5120
    Én is szerettem a cod-ot amíg nem kezdték el ezt az idegbeteg ugrálòs scifi műfajukat amihez én már öreg vagyok és epilepsziás rohamot kapok tőle...:)

    Amúgy nem értelek ezek szerint te nem játszottál s BF4el?
    Csak mert most kezd olyan lenni a játék mint az.
    Én még a medic-et nerfelném annyiban hogy ne fossa olyan gyorsan a golyót, mert erős és nagyon pontos fegyverek ahhoz hogy cserébe megtanuljon célòzni a használòja...

    Jön vérpistike rám lő 15öt 3mp alatt golyonként 37% sebzéssel,és elég ha 3 betalál ha meg profi kezében van akkor nagy a baj:)
  • szabii98
    #5119
    11 éves a cod2, már ciki vele viccelődni :D