6439
  • Borg
    #6359
    Mindig elcsodálkozok ezen 20 év gaming után is, hogy egyesek milyen pókerfésszel keverik a szezont a fazonnal, ha valamit technikailag meg kellene magyarázni :) Input lag vs ping, Hz vs fps, vsync on/off... végülis krumpli-burgonya, persze.
    De semmi baj. Játsszatok csak 60 fps alatt, meg vsync-el, legalább lesz kit lelőni.
  • szabii98
    #6358
    Le is lövöm őket, igen :)

    Az meg hogy más 200 fps-sel játszik az nekem oly mindegy, ha meghalok meghalok nem a világ vége, nincs nekem fél millió forintom arra hogy nekem is 200 fps-ssel fusson 4kban a Béefegy :D
  • yossarianHUN
    #6357
    Gondolom ha 100-120 FPS-ről beszélünk, jogos a feltételezés, hogy az illető 144 hertzes monitoron játszik, de legyen akkor 120. A mindenki más helikopter kapcsán meg egyelőre én csak téged látlak itt a fent említett mindenkiből, de még ha igazad is lenne, ez akkor se minősülne értékelhető érvnek semmilyen vitában. Erre van a remek mondás, hogy 50 milliárd légy szerint a szar finom. Mind nem tévedhetnek.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2018.11.07. 11:59:21
  • Nirz
    #6356
    30hz=33.33ms
    60hz=16.66ms
    75hz=13.33ms
    120hz=8.33ms
    144hz=6.94ms
    240hz=4.1ms

    Tehát 60fps vs 120fps közti különbség 8ms azaz 38ms ping Ellen mondjuk neked van 30ms...ezen aligha mulik vmi....
  • Borg
    #6355
    Egyrészt, senki sem beszélt 144ről, de még Hz-ről sem. Sőt, 15 éves játékokról sem, hanem a BF1 és 5-ről.
    Másrészt ok, TE nem érzed a különbséget, csak mindenki más a helikopter nyilván.
  • yossarianHUN
    #6354
    Felejtsük már el ezt a "144 Hz masterrace" marhaságot, 15 éve 60 FPS-sel játszom, és sosem éreztem magam hátrányban a 100+ FPS-es majjerekkel szemben. Újabb sikeres agymosó akció a nagy hardvergyártók marketinggépezetétől.
  • Borg
    #6353
    És le is lőssz néha valakit? Vagy csak sniperkedsz, meg a szerencsés lövésekre vársz?
    Ugyanis egy ilyen játékban a 60fps lenne a minimum 60Hz kijelzőhöz, nem 50-60. Ráadásul a BF1/5 pont olyan játék, ahol még 60 fps-el se mész semmire közelharcban, főleg vsync-elve. 100-120fps felett lényegesen jobban "adja" a találatokat.
  • szabii98
    #6352
    Gyakorlatilag minimum gépigényen tolom a BF1-et (1050 helyett 950), nemtudom mi akar lenni náluk a minimum de 64 fős szerveren majdnem minden pályán stabilan 50-60 fps egy Ryzen 5 1500X-el párosítva, medium (alap) beállításoknál.
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2018.11.06. 19:38:53
  • yossarianHUN
    #6351
    Na nem mintha a gyárilag megadott gépigényeknek lett volna valaha bármi jelentősége.
  • toza #6350
    nem kell uprgedelni ... dejo

    Recommended

    OS: 64-bit Windows 10 or later
    Processor (AMD): AMD Ryzen 3 1300X
    Processor (Intel): Intel Core i7 4790 or equivalent
    Memory: 12GB RAM
    Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
    Graphics card (AMD): AMD Radeon RX 580 8GB
    DirectX: 11.1 Compatible video card or equivalent
    Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
    Available Disk Space: 50GB

    Recommended For DXR

    OS: 64-bit Windows 10 October 2018 Update (1809)
    Processor (AMD): AMD Ryzen 7 2700
    Processor (Intel): Intel Core i7 8700
    Memory: 16GB RAM
    Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce RTX 2070
    DirectX: DirectX Raytracing Compatible video card
    Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
    Available Disk Space: 50GB

    Minimum

    OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
    Processor (AMD): AMD FX-8350
    Processor (Intel): Core i5 6600K
    Memory: 8GB RAM
    Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 1050 / NVIDIA GeForce GTX 660 2GB
    Graphics card (AMD): AMD Radeon RX 560 / HD 7850 2GB
    DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
    Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
    Hard-drive space: 50GB
  • soundsonic
    #6349
    köszi szépen
  • toza #6348
    bar nem ugy irjak de te processzorod kb 5% al "gazabb" mint az ajanlott minimum.
    biztos elindul az.




    Battlefield V open beta PC minimum system requirements

    OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, and Windows 10
    Processor: AMD FX-6350 or Intel Core i5 6600K
    Memory: 8GB RAM
    Graphics card: AMD Radeon HD 7850 2GB or Nvidia GeForce GTX 660 2GB
    DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
    Online connection requirements: 512kbps or faster Internet connection
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.11.01. 20:08:29
  • soundsonic
    #6347
    hello! Szerintetek az i5 4690-es proci elég lenne? Sajnos nem éri el a minimumot sem a többi hardverem megfelelő. Bétával sajnos nem játszottam, igy nem tudom hogy mehetnék biztosra
  • adam46
    #6346
    Várjuk! Jól néznek ki ezek a mapok.
  • TDC Geronimo
    #6345
  • toza #6344
    nem... mert ha evente egyszer fizetsz elo es vissza mondod, de kozben 1 honap alatt szarra kijatszol mindent akkor csak 1 honap...
  • Bogdogege
    #6343
  • Bogdogege
    #6342
  • szabii98
    #6341
    Mondjuk szerintem így, hogy Tides of War lesz és mindenki játszhat minden mappon, lehet később kerül csak be az Origin Access-be, vagy azt teljesen kukázzák is és marad a Premier.

    Jó lesz ez csak menjen le az ára, cdkeys-en már most 40 ojróért lehet venni.
  • gstup
    #6340
    Svéd
  • Vadnokedli
    #6339
    Cseh - Dán - Svéd?
  • gstup
    #6338
    Igen :D .Nekem 1000 korona volt 1 évre...
  • Borg
    #6337
    Akarod mondani havonta.
  • toza #6336
    evente 15 euro megeri.

    jona karacsony ugyis. csomo mas jatekot lehet tolni olcson ami tavaj kimaradt...
  • gstup
    #6335
    Igen,viszont a prém access lejár egy év múlva(vagy amennyire előfizetted) és amelyik játékot/kat nem vetted meg azok nem lesznek benne a library-ben az access lejárta után.
  • szabii98
    #6334


    úgy látszik inkább a quality over quantity vonalat követik, mondjuk az a plusz egy map januárig még így is karcsúnak tűnik nekem, de ha jók lesznek a pályák, akkor ezen felesleges aggódni, majd jön a kontent csak idő kell hozzá.

  • toza #6333
    mi ertleme van mielobb jatszasnak egyebkent!? h telegyel a "kiraj" es mindened unlockoljad?!
    es ezert szetszegyel mindenkit?! akik 10 nap mulva utolernek es baszhatod?!

    lol?
  • Borg
    #6332
    Akkor access premierrel éri meg ha jól értem. Hiszen ahhoz a full game jár, nem csak a standard vagy a deluxe, ami csak patchek formájában 2 év alatt lesz full game :)
  • Jim Morrison
    #6331
    és akkor fél év múlva pedig már a teljes játékkal játszhatsz. Mindig is bírtam a DICE-t, sajnálom, hogy az EA alatt vannak.
  • yossarianHUN
    #6330
    Mindig van lejjebb.
  • Bogdogege
    #6329
    Egy kis plusz pénz és már 9-én nyomhatja aki akarja.


  • lipovics
    #6328
    Nem tudom, én az ötvenedik szint környékén ráuntam.
    Sejtettem, hogy az első VH nem az én világom, de a sniper puskákon kívül egyik fegyverrel sem szeretek játszani, az meg uncsi egy idő után.
    Én is fillérekért vettem, többet nem ér sajnos.
  • yossarianHUN
    #6327
    Azzal, hogy a launch katasztrófa, még együtt tudok élni. Azzal, hogy félkészen adják ki a játékaikat, és aztán a másik felét fél/egy év alatt szenvedik ki magukból jobb esetben ingyenes, rosszabb esetben fizetős DLC-k formájában, már kevésbé. Na meg az aktuálpolitikai üzenetek játékokba erőltetésével sem vagyok kibékülve.
  • Bogdogege
    #6326
    Erre énekeljünk egyet
  • RepeszElek
    #6325
    Nálam az egyik alalpjáték a bf. és én is megvettem eddig rögtön ahogy kijött,de asszem most már várok legalább fél évet én is mert kezdem unni amit a dice és az EA.művel.
    Lehet nem ők tehetnek róla hiszen ilyen nagyszámú játékosállománnyal nem tudják tesztelni így csak a piacra dobáskor derülnek ki a hibák nem tom...

    Mondjuk a bf1 meg a bf4 netkodja is csinál olyanokat a mai napig hogy nem értem...
    De ezeket már nem is hibának hívom hanem az online játék tulajdonságának :D
    A gta a legszarabb az viszi a pálmát online-ban....
    A bf széria netkódja ahhoz képest űrtechnológia:)
  • szabii98
    #6324
    Ezt lehet már 20-30ért is, ha jó lesz, csak ki kell várni.

    Úgy tesznek az emberek, mintha nem lenne minden egyes BF launch katasztrófa már évek óta.
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2018.10.25. 20:59:35
  • Jim Morrison
    #6323
    fél év múlva veszed meg valami akcióban, és minden szempontból jobban jársz :)
    vagy úgy csinálod mint én, megvárod míg 5eur lesz originen :D
  • yossarianHUN
    #6322
    Na de a legjobb, hogy még legyenek baromi hálásak is a játékosok, mer hát ez itt kérem mind INGYEN posztrilísz kontent! INGYÉ!!!
  • Bogdogege
    #6321
    Addigra megunják a cod-ok a Blackout-ot azt majd jönnek trial by fire ni
    Meg itt lesz singleplayer is nagyon komoly
  • yossarianHUN
    #6320
    Csak fél év, és lesz annyi tartalom a játékban, mint amennyinek induláskor kéne lennie