6439
  • Bogdogege
    #6319
  • toza #6318
    auto ballancing?v vip usereket atpakolja nyertes csapatba amig lehet.
  • Vadnokedli
    #6317
    Az akkor egyéni szerver lesz - És ennél jobb módszer nincs is arra hogyan csökkentsd a szervered forgalmát. :D
  • RepeszElek
    #6316
    Egy jó ideig pihentettem a játékot és most azt látom hogy játék közben átdob a másik csapatba néha.
    Jól látom vagy én hülyültem meg?
  • szabii98
    #6315
    Azért 5 ojróért, fullosan elég jó cucc, elleszek vele én is, csak legyen meg az új CPU-m.
  • Bogdogege
    #6314
    Battlefield 1 - újra ingyenes a teljes Premium Pass
  • RepeszElek
    #6313
    Jah hát kicsit gondolkodás nélküli futószalag lett a sorozat.
    Én megmondom öszintèn a bf5 grafikailag szerintem ugyan az kb mint a bf1 amennyit eddig láttam belőle,de mondjuk ilyen kis idő alatt nem is várható el talán nagy fejlődès
  • szomferi
    #6312
    pont, mint eddig! oh wait...
  • lipovics
    #6311
    Biztos, hogy nincs nagy fejlődés, EA diktál, évente jönnek az újabb BF verziók, csak mint a sportjátékoknál.
  • RepeszElek
    #6310
    Ki kellene találniuk valamit hogy ne lehessen számbeli főlényben a másik csapat.
    Hiába írja hogy 32en vannak a csapatban a valóságban sokszor jó ha 15 játszik míg a másik csapatban mind a 32.
    Az egyik csapat játékosai kényelmesen gyilkolásznak a mező közepén rohangásznak míg a másik csapatban fedezékben kuporognak és ha rálőnek valakire három másik lő vissza, mivel hogy a csapattagok nincsennek bent a pályán.
    Erre kellene kitalálni valamit bár én sem tudom mit...:)
  • RepeszElek
    #6309
    Ugyan az mint az bf1 mint a bf5, én nem látok a nagy különbséget még grafikában sem...
    Igazából tökmindegy mivel gyilkoljuk egymást csak izlések és pofonok,egyik fegyvernek sincs köze a valósághoz de mondjuk nekem a mai kor fegyverei tetszenek.
    A bf4et nagyon szerettem.
  • Bogdogege
    #6308
    A Battlefield 1 től
  • s0n1c
    #6307
    Honnan ez a sok frusztráció?
  • toza #6306
    es mi ez a rohadt sok bug- at texturak egymasba masznak csomoszor-

    mar ki kellet volna jonnie jateknak..mit csinaltak eddig!?
  • toza #6305
    fosh.. miert ilyen furi a grafike?!
    ugy nezki mintha szep lenne,de inkabb nem az,meg nem realisztikus..

    6:01 nel- verd le a lakatot esetleg!?

    3 d spotting rulz.. not...
  • Bogdogege
    #6304
  • toza #6303
    jaj... nem szabad jatszani
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.10.18. 14:13:03
  • Bogdogege
    #6302
  • Borg
    #6301
    Ennyi erővel mondjuk 5000 másik játéknak se kéne legyen saját topikja itt...
  • toza #6300
    bf5 rol volt szo.
    csak annyira szar h nem eri meg topikot nyitni neki.
    egyebjent is bf1 ujra skinezve csak tobb ciberpunk elemmel... tudod...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.10.16. 10:39:30
  • jocking
    #6299
    Minek a megjelenéséig? A Battlefield 1 az szerintem már elég régen megjelent... :p
  • dr Kotász
    #6298
    Mert a megjelenésig még több mint egy hónap hátravan.
  • jocking
    #6297
    Mi a bánatos lófaxért nem lehet játszani?? Bárhová is próbálok belépni, "Matchmaking Failed". Mi a toszért van ez?
  • N1ggA
    #6296
    Félreértetted. Minden új map, fegyver, jármű stb. ingyenes lesz. Fizetni skinekért lehet majd csak.
  • yossarianHUN
    #6295
    Egy-két hónapja még az volt a mondás, hogy a preorderek 85%-kal vannak elmaradva az új CoD mögött. Ezután jelentették be, hogy eltolják a megjelenést. Érdemes megnézni az összes BFV témájú YT videót (élükön a rekord dislike reveal trailerrel), mindenütt a játékot temető kommentek vannak a legtöbbre pontozva.
  • toza #6294
    mi a jelenlegi helyzet?!
  • yossarianHUN
    #6293
    Feltéve, hogy hozza a játék anyagilag, amit várnak tőle. Ami a jelenlegi helyzetet figyelembe véve nem biztos.
  • Bogdogege
    #6292
    Nem hiszem a pályák ingyenesek lesznek, azt mondták
  • Sheltem
    #6291
    Srácok valaki elmagyarázná nekem a rendszert ami a Battlefield V ben lesz a season pass helyett? Mert ahogy én fordítom a saját kis szerény angol tudásom alapján a legnagyobb f*szság ami valaha eddig létezett "megvehető tartalom" címen. Remélem valaki kiokosít, hogy hülyén olvastam / félreértettem / nem értettem meg.
    Szóval 8 alap multiplayer pálya lesz addig oké.
    És lesznek "szezonok" amikor megvehetjük az aktuális(!) dlct amiben vannak új mapok, challengek, rewardok VISZONT ezek csak x hónapig vannak meg utána SOHA TÖBBÉ nem lehet azokon a mapokon játszani, csak az alapmapokon és a következő dlc mapjain?
    Tehát gyakorlatilag x pályákat csak adott időszak alatt lehet játszani úgy hogy még fizetni is kell külön értük?
    Ugye félreértem és ilyen nincs és én voltam ostoba? :) (ez még a jobbik eset, mintha az van ahogy értelmeztem )
  • toza #6290
    gyengitettek.65 ot sebez.. ez van..

    nezz meg par videot arrol h hogyan erdemes hasznali..


    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.10.09. 11:23:31
  • jocking
    #6289
    Valaki tudna tippet adni, hogy ez az airburst mortar hogy a bánatos lófaxba' működik? Engem rendszeresen one-shotolnak vele, de ha én lövök meg egy támadó tömeget, csak 50-60 pontnyi sebzést kapok. Vagy fejlődik a használattól és növekszik a sebzése?
  • lipovics
    #6288
    Köszi a tippeket, kipróbálom.

    Szóval pár fontért megvettem az egész játékot, elmentem vele 35. szintig, leírom a véleményem.

    Elég régen kezdtem BF-el játszani, '42, DC, stb. Úgy kb. a Vietnámig HC voltam, utána meguntam, majd a BF4-el megint toltam egy ideig.
    SW-al akartam visszatérni a BF-hez, de sok rosszat olvastam róla, ezért kihagytam. Ezt viszont szinte ingyen dobták utánam, ezért megvettem.

    A játék egy tisztességes iparosmunka. Nem tudom, milyen volt amikor kijött, most úgy nagyjából rendben van. Szép a grafika, jók a hangok. Nekem nem jön be ez az 1. VH, nagyon idegenek a fegyverek és a környezet.
    Nem tudom, hogy a pályákat még mindig meg kell-e venni, én ezért is hagytam abba annak idején, mert folyamatosan lehúztak pénzzel. Most viszont sok pálya van, változatosak, stb.

    Ami nem tetszik, hogy a játékmenet szinte semmit nem fejlődött, az az érzésem hogy "átszkineztek" mindent, de ugyanúgy a squad alapú hentelés a lényeg. Ami még nagyon fura, hogy iszonyatosan láma mindenki a szervereken. Rendszeresen az első 5-ben végzem, pedig nincs klánom vagy barátaim, akikkel együtt nyomnák, sima random squadokba csatlakozom be.
    Ez nem azt jelenti, hogy én vagyok valami szuperhiró, hanem iszonyatosan kazuárok a társak, nagyrészt rohangásznak, mint a birkák.

    Összeségében megérte megvenni. Ennyiért. Ha ezt annak idején teljes áron veszem meg, csalódott lettem volna. Sajnálattal kell megállapítanom, hogy összeségében nem sokat fejlődött a BF, pedig éveket hagytam ki.

    Ettől függetlenül felnézek heti pár órára valami random szerverre, de nem tud lekötni ez a játék :I

    Szerk: a Ryzen 2600 szépen viszi a játékot, pedig a vgam még csak GTX960, nem a 1070ti, az jövőhéten jön.
    Utoljára szerkesztette: lipovics, 2018.10.06. 18:04:03
  • Jim Morrison
    #6287
    nem próbálgattam végig, de

    gametime.maxvariablefps 60
    RenderDevice.RenderAheadLimit 1

    mellett 1440p low/mediumon megvan a 90% ban 60fps, proci 80-90% on megy, vga meg 35 :D többi változattal is kipróbálom azért, de ez már játszható.
    Sniper op, szinte csak azzal toltam, nagyon bejön. Még kicsit keszekusza az egész (vennem kell fegyvert meg ilyenek), de egyszer csak majd beletanulok.
  • toza #6286
    jaja. i7 2600k 40% al jobb,regit elad 16e korul,
    i7 meg 22k naggyabol.

    eleg lesz meg par evig bizonyost.
  • Borg
    #6285
    Nem lehet, hogy valami resolution scalet is felhúztál, amit nem kellene?
    Amúgy első körben a vsync-et lődd ki nagyon gyorsan. Ha megvan a 60fps, akkor is inkább csak limitáld rá, mert vsynctől a BF1 játszhatatlan input lagot kap. A vsync 60fps, és mondjuk 120fps cap között ég és föld a különbség játszhatóságban.
  • Jim Morrison
    #6284
    hát ha nem muszáj akkor egy darabig nem, emiatt nem fogok venni az tuti :( kár érte
  • RatBaG #6283
    cpu upgrade...
  • Jim Morrison
    #6282
    Na kipróbáltuk. Single elég szépen futott 1440p ben, nem kell hozzányúlni. Majd jött a multiplayer. Egyszerűen olyan szarul ment, hogy az nemigaz. 1440p ultra ról váltottam fullhd lowra, és ugyanúgy alig volt meg a 60fps (szinte mindegyiknél 25 és 50 között mozgott). Egyszerűen nem tudom mi baja. Valahol azt olvasom, hogy cpu limit (de single nagyon szépen megy), máshol hogy minden patch el rosszabb lett. Mit próbáljak meg (ami nektek bevállt), hogy játszható legyen a multi?

    toza: ty
  • toza #6281
    teljes valtozat ugy tunik 10euro most igen.
  • Jim Morrison
    #6280
    Hali!
    Olyanokat olvasok, hogy Sept 18 ig ingyenes az összes premium cucc BF1-hez, de jelenleg storeban még mindig azt írja, hogy ingyenes. Szóval ha most megveszem és aktiválom a premium passt, akkor teljes bf1 meglesz ugye? (Amibe beletartozik az összes dlc, kivéve a red baron pack meg 1-2-t?)