6439
  • RatBaG #6399
    szerintem fasza. csak nem az én stílusom, szóval nem is erőltetem.
  • toza #6398
    jatszatok? tenyleg csodalatos?

    topikjaban csak 29 hsz van.. hatha itt tobben latjak..

    titanfall alapok .. eleg kaka :(


    Utoljára szerkesztette: toza, 2019.02.11. 17:19:36
  • RepeszElek
    #6397
    Tegnap 6 kört játszottam hatszor nyert a csapatom,ma megint lenyomtam 6 pályát mind a 6ot elvesztette a csapatom,kiváncsi lennék mikor ad be már egy gyözelmet de nincs kedvem reggelig játszani.
    Rendszeresek ezek a “véletlenek”

    Valami nagyon nincs rendben eztel a játékkal skacok...
    De azért szeressük... :)
  • ezttalaltamki
    #6396
    Sziasztok!
    Egy kéréssel fordulok hozzátok.
    Régi "barátotokról" Goodspeedről lenne szó.
    Tudja valaki,hogy mi a gamer csatornájának a linkje?
    Részletekkel nem untatnék senkit sem. Van 2 csatornája 2 illetve 0 követővel, de az állítása szerint van egy régi jól bejáratott márkafiók alatt levő is.Engem az a csatorna érdekelne.
    Az esetleges válaszokat előre is köszönöm. Ide is küldhetitek: [email protected]
    Szép napot mindenkinek!
  • Jim Morrison
    #6395
    BF 5 topik
  • bigdawid
    #6394
    Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem.Megvettem a battlefield 5öt felraktam megy szépen.Az elején automatikusan bejön egy filmes rész amiben játszani is lehet stb.végig kell tolni megnézni a videókat stb aztán bejön a menü.Beállítok mindent grafika stb.Megy a multi is a single player stb. A problémám az hogy ha kilépek a játékból és újra visszalépek akkor előröl kezdi az egészet a kötelező filmeket a kötelező lövöldözést és persze minden beállítást is elfelejt.a battlefield 1 nél ilyen nem volt ott bejön rögtön a mneü és választhatok bármit.Erre valaki tud nekem valami megoldást?Amit tudni kell hogy egy új winyóra lett felrakva és az elérési utvonal nem lett beállítva.Lehet hogy ez a probléma?
  • Bogdogege
    #6393
  • Baker1
    #6392
    Hali Übersoldatok! Elkészült a Battlefield 1 magyarítása, további infók a Baker Online-on! Fegyverbe katonák és irány a csatatér!
  • Jim Morrison
    #6391
    Bf 5 topikba.
  • gstup
    #6390
    Sziasztok,

    Akkor BF V-el kapcsolatosan ide vagy a "BF V" topikba írjon az ember?

    ÜDv,
    G
  • fazerus
    #6389
    1., Nincs crash
    2., Cheaterrel nem találkoztam
    3., Squadokban általában egységes az összetétel, de van amikor reagálnak a voice chat-re és váltanak, recon elég kevés van ahogy megfigyeltem
    4., Én általában medic-kel játszom, de ettől függetlenül ha squad leader vagyok és navigálom őket igenis jönnek és segítenek, sőt a squadon kívűli játékosok is.
    5., A játék szerintem elég jól balanszolt
    6., Robotkarú kabbefaszommal nem találkoztam, fogalmam sincs hogy és mikor jelenik meg ez egyáltalán a játékban
    7., A hangulata eszméletlen, a falusi és a hídas pályán szakadó esőben mocskos sárban ahogy a töltés oldaláról érkeznek a németek és remegve építi az ember a fortificationt hogy fedezéket keressen miközben a többiek fedeznek, epic :D
  • toza #6388
    aktualis?

    leertekeles ennek "oromere"?
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.11.11. 12:17:15
  • adam46
    #6387
    toza, menjél kapálni inkább, mint hogy állandóan telefosod a fórumot a sírásoddal.
  • N1ggA
    #6386
    - krassozik e?
    nem tapasztaltam még
    - van e millio csiter?
    ha szar vagy igen, ha nem akkor nem
    - mindenki sznajperkedik csak?
    igen, de spot hiányában nem annyira hatékonyak
    - reviveznek e barki is e?
    nem jellemző
    - balanszolt e a jatek?!
    meglepően igen
    - hanyadik masodperctol jatszhatsz robotkaru nokkel?! ez a legfontosabb. ha nem 10 alatt van meg se vesszuk..
    fasz vagy

    + 3D hang (sima sztereo fülessel) kurvajó élményt ad
    + nincs grenade spam, ez óriási plusz

    én adok neki egy esélyt, jól elszórakoztam a trial alatt
    persz neked nem kell - de ha nem játszol vele akkor inkább ne is oszd itt az észt, köszi
    Utoljára szerkesztette: N1ggA, 2018.11.10. 20:36:49
  • Jim Morrison
    #6385
    #6380
  • Bogdogege
    #6384
  • Bogdogege
    #6383
    pro k nagyon
  • toza #6382
    ezekafijuk olyan furin toljak..
    mindig ugy nez ki h fogalmuk sincs rola h mit csinalnak,vagy mit kell meg hogy csinalnie ...
  • Bogdogege
    #6381
    pisti meg jani tolják keményen
  • Borg
    #6380
    Mostantól itt a BF5 saját topikja.
  • toza #6379
    tudjuk h szep.kit erdekel hogy nez ki?

    grafika semmit nem jelent....


    krassozik e?
    van e millio csiter?
    mindenki sznajperkedik csak?
    reviveznek e barki is e?
    balanszolt e a jatek?!
    hanyadik masodperctol jatszhatsz robotkaru nokkel?! ez a legfontosabb. ha nem 10 alatt van meg se vesszuk..

    koszi
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.11.10. 14:48:19
  • fazerus
    #6378
    Béta után kiakartam baszni ezt a játékot, de kellemes csalódás. Medium-High-on baszakoidtam, most ultrán úgy megy mint a huzat multi/single-ben. Adja a találatot, nem hülyékkel játszik az ember, mutatok pár képet, bocsi a konzol rajta maradt... és igen v-sync miatt 60 az FPS. Ha kilövöm megy feljebb bőven ..









    Nekem eddig 10/10...
    Utoljára szerkesztette: fazerus, 2018.11.10. 12:50:26
  • toza #6377
    na milyen?
  • Darkman86
    #6376
    Üdv! BF5-nél találkozott valaki olyan hibával hogy a játék nem menti el a beállításokat és minden egyes újraindításnál be kell állítani mindent?
  • Borg
    #6375
    Én néztem a WW3-at, de valahogy nem visz rá semmi hogy játsszak vele. Sötét, unalmas, nyomasztó helyszínek, teljesen elnagyolt mindennek a megvalósítása. Ráadásul ugyanúgy repetitív a játékmenet, mint amit te a BF-ben kifogásolsz, csak más módon :)
  • TDC Geronimo
    #6374
  • Running
    #6373
    World War 3-ban sikerült megoldani, minden olyan gondot, amit 10+ éve nem akar a DICE/EA. Ahogy néztem, a régi Battlefield-ekre az a játék sokkal jobban hasonlít, mint a jelenlegi Battlefield-ek. Valahol ironikus.
  • Borg
    #6372
    Hát igen, már a BFBC2-be is az lehelt életet újra, amikor olyan HC szerverek kezdtek el terjedni, ahol a sniper kaszt úgy ahogy van le volt tiltva.
    Itt meg by design kevesebb golyó kell az öléshez, mint a korábbi BF-ekben, tehát közelebb áll a HC-hez. Igy legalább illene korlátozni, mondjuk 1/squadra a sniperek számát.
  • Running
    #6371
    Tetszettek a térképek, gondoltam belenézek egy twitch-be, hátha mégis megfog a játék. Rotterdam pálya ment, srác egy mesterlövésszel lőtte a többi mesterlövészt és kb 20 mp-ként halt meg. 10 perc után mondtam azt, hogy ezt az elbarmolt játékélményt publik szerveren már láttam az előző 4 játékukban is. Kb kettő forintot nem ér az egész így. Kár ezért a frencsájzért is.
  • Borg
    #6370
    Semmi trükkös nem volt benne... trial letölt, 10 órát lehet tolni.

    2 mapon voltam eddig:
    - Rotterdam ami a bétában is volt. Szerintem egy picit szebb a grafika, viszont az fps is jóval alacsonyabb. A bétában szinte mindig 100 fps fölött volt, most csak néha megy fölé, az átlag 70 körül van, de ha lerombolnak egy házat, főleg eleinte, 20 fps-ig is bezuhan. Írják is a chaten többen, hogy elég szar a teljesítmény. (FHD Ultra, képcsúnyítók off) Ja, és jobban "adja" mint a béta. Olyan, mintha még tovább csökkentették volna a recoilt. Kicsit még HC-sebb érzés lett. De igazából élveztem, szerintem jó.
    - Valami mezős map, talán az Arras. Gyalogként a mezőkön bolyongani nem olyan fasza dolog. Vagy a tank üt el, vagy a repülők szednek ki, vagy sniper valami random helyről. Viszont repülőztem egy jót.

    Ami még feltűnt, hogy a főmenü, meg progression, platoon stb egy óriási katyvasz. Teljesen logikátlanul széttagolt, furcsa menükkel, eldugva mindenféle ide oda amoda. Mintha teljesen koncepció nélkül tűzdelték volna tovább fícsörökkel a BF1 menüjét. Valszeg amúgy is ez történt, elvégre az egész játék így készült. De azért csak áttervezhették volna a főmenüt valami használhatóbb, egységes dizájnra.
  • N1ggA
    #6369
    edit: mégis sikerült elindítani csak trükkösen :)
  • TDC Geronimo
    #6368
    Azt mondják, hogy a pálya design is az egyik legjobb, ami volt eddig BFbe
  • Adam Jonas
    #6367
    Ez elgondolkodtató...Mert bár lehet, hogy látványvilágban nem lesz akkora látványos ugrás, mint a BF4 és BF1 között, ugyanakkor meg elképzelhetőnek tartom, hogy ezen doksi alapján elég sok részletet tekintve nagy fejlődésen ment keresztül a sorozat új tagja.
  • N1ggA
    #6366
    szerintem ez kamu legalábbis hivatalos infot nem találtam és nem tudom elindítani, pedig van basic-em
  • TDC Geronimo
    #6365
    Launch note

    Nem semmi részletességgel mennek bele mindenbe.
  • szabii98
    #6364


  • fazerus
    #6363
    Utoljára COD2/COD4-ben volt létjogosultsága a fix 125-250-nek :D :P
  • Nirz
    #6362
    Itt arrol volt szó hogyha meg van 60 FPS a 60hz monitoron hatranyba nem fogsz kerulni a 144hz 144fps monitoros Ellen...input lag akkor 6.94 ms helyett 16.66ms, ez aztan...
  • toza #6361
  • Wreck86
    #6360
    Ilyenkor úgy visszatérnek bf1942-ből az emlékek, a jó kis lengyel és orosz szerverek, magas pinggel, laggal, pocket lossal és társai, pedig mekkora meccsek voltak! :D
    Utoljára szerkesztette: Wreck86, 2018.11.08. 10:25:48