6439
  • lac coo
    #5478
    Én a topikot követem, hátha lesz valami fejlődés a játékban, játszani nem játszom mert ultragagyi az egész, meguntam, na ! :)
  • yossarianHUN
    #5477
  • toza #5476
    segg..
  • yossarianHUN
    #5475
    Szerintem csak mindenki megunta az artikulálatlan marhaságaidat olvasni.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2017.02.08. 17:20:26
  • toza #5474
    metro szintu tomeg es zuazas alakul ki egy ponton.. roppant erdekes valoban... nekem eddig 5 bol 1 szer be is toltott egy nem ures szervert az utolso 2 percre.. izgis volt..

    biztos mind jaccotok,azert pang 2 hete a topik..
  • kenderes
    #5473
    te csak Operationst tolsz?
    Nem tudom mi olyan menő abban modban, literally rush, csak nagyobb térképen.
    Mondjuk hozzátartozik, hogy nekem csak a Ballrom Blitz valamint Amiens tetszik operation módban.
  • RepeszElek
    #5472
    Ez jò... Három napja nem nyer a csapatom operations-ban, 8 támadás 8 vereség, ráadásúl 7szer az első pályán sem tudtunk tovább jutni, nem igazán értem a dolgot kiváncsi vagyok mikor szakad meg a sorozat
  • axelfolie88
    #5471
    Köszi a válaszokat!
  • giornalista
    #5470
    10 órát tölthetsz a játékban. számolja a menüt és a konkrét gameplayt is. de ezt a 10 órát akármennyi időre eloszthatod.
  • toza #5469
    idot.. 10 oranyit jatszhatsz.. osszesen.
  • axelfolie88
    #5468
    Sziasztok! Egy kérdésem lenne. Kaptam 10 óra trialt a Battlefield 1-ben, a kérdésem pedig az lenne hogy a lejátszott időt szamolja ilyenkor vagy onnantól 10 óra hogy elinditom.
    Köszi előre is a választ!
  • toza #5467
    annyira uncsi multi h vegignyomtam kampanyt... hear the desert masodik fele az vicc?

    robbantasz teton.. leugrasz.. szaladas sinhez,lerax 2 aknat..
    alrebb mesz,es vonat bele cuppan es vege a pajanak..

    kb 15 mp az egesz.. hujek e ezek?


    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.02.05. 15:27:56
  • zsozso29
    #5466
    köszi már jön is lefele még fél óra
  • Bogdogege
    #5465
    Amióta van szingli nem nagyon megy ez a battlefield dolog a dicénak ,de ugye kell a konzolos lámpicsekek miatt .
    De kit is érdekel ,mert azok viszik mint a cukrot .

  • Jude666
    #5464
    OFF: látom fel is törte a CPY a singeplayert
    hátha kikerül végre a játékból a Denuvo
  • giornalista
    #5463
    valamit félreérthettél :) a BF4 nem 134 ezer játékossal indult, amikortól ez a statisztika számolódik, a BF4 már másfél éve a piacon volt...
  • etniez
    #5462
    Egyébként unatkozom, mert 3 napja 39 fokos lázzal vagyok, ezért megnéztem a statokat.
    A BF4 nem indított sok játékossal (134.526), de másfél év alatt sem veszítette el a felét: 70012
    https://battlefieldtracker.com/bf4/population?days=-1

    A BF1-hez hasonló elvándorlást a Hardline produkált: 227277-el indult, 3 hónap után 93120-nél járt, másfél év alatt 11.483-ra esett.
    https://battlefieldtracker.com/bfh/population?days=-1
    Nagyon kíváncsi lennék a Battlefront számaira, nem találtam hozzá adatokat.

    Na befejeztem ezt a topikot, kívánok nektek patch-ket és olcsó dlc-ket!
  • toza #5461
    ja
  • Gyuszopapa
    #5460
    Még adj hozzá több mint 100 map-ot amit a modderek készítettek.A BF2-nek közel 500 modderek álltal készített mapja van és még lehet hogy kicsit alá is becsültem.Volt olyan mod amiben több új jármű volt mint az alapjátékban.
  • RepeszElek
    #5459
    Igen, én is így gondolom, tökéletesen igazad van csak kiemeltem hogy a bf 1 ebben élenjàró.
    pl. a pcars is mikor kijött egy bughalmaz volt, szinte használhatatlan, de az első héttől kezdve folyamatosan reagáltak a hibákra és ezerrel dolgoztak a javításokon, életben tartva a játékosok hitét,utána meg sorra jőttek a megfizethető DLC-k,de félek a dice kifut az időből..
  • HHpanther
    #5458
    No para. :) Inkább ez mint a disconnect, alaplap, upc,diginet stb....csak ezidáig azt hittem hogy megvetted a játékot és ezért vannak vele gondjaid.
  • etniez
    #5457
    Mint írtam, kivártam az időt és figyelemmel követtem az eseményeket.
    A gondolataim pedig nem offtopicok, ezért gondoltam elétek tárom.
  • etniez
    #5456
    Ne a Dice-ot szidd, az EA ilyen.
    USA multi, menedzserekkel, részvényesekkel. Máshogy gondolkoznak: csak a pénz. Amcsiban a menedzserek szinte minden esetben bónuszt kapnak. Hatalmas bónuszt. Ezért ők úgy gondolkoznak, hogy 3 hónap, 3 hónap, 3 hónap, stb.
    Biztos ki vannak adva a bevételi számok és azt a játék menedzsere mindenáron hozni akarja. Mert az az ő pénze lesz. Lehet, hogy fél év múlva már nem is lesz a cégnél, mit érdekli őt a játékos, a brand vagy az EA és a Dice. Neki most kell profitot termelni.
    Patch-ből lesz bevétel? Nem. DLC-ből lesz bevétel? Igen. Egyértelmű, hogy melyiket választják.
    Az EA nem akar minőséget, legendát gyártani. Csak bevételt akar. Ezért van az, hogy minden évben van Fifa, BF, már lassan Dragon age, stb. Ezért adnak ki évente 200 DLC-t. Folyamatosan bevételt kell szerezniük.
    És ez a mentalitás nem összeegyeztethető a minőségi, gondos munkával. Ez a hozzáállás ragályosan terjed: Activision és Ubisoft is fertőzött lett.
  • HHpanther
    #5455
    Na de ha meg se vetted a játékot...akkor minek rugózol rajta hogy szar és ki fog halni? Nem értem.

    Tényleg semmi rosszindulat nincs a mondandómban,csak írásban nyilván annyira nem jön át a hangsúly.
  • etniez
    #5454
    De a BF1942 egy úttörő játék volt, annak mindent megbocsájtottunk annak idején.
    Azóta viszont sok év eltelt, nem attól lesz egy pálya nagyon jó, ha tele van pakolva dolgokkal, hanem a balansztól. Ha jól van kiegyensúlyozva, akkor akár egy sivatagi pálya is lehet.
  • etniez
    #5453
    Pontosan ezért szoktam le a játékok előrendeléséről, meg első napos vásárlásoktól.
    Mindent csak úgy veszek már meg, hogy várok legalább 2-3 hónapot. Ezért nem vettem BF1-et és már nem is fogok.
    Annyiszor megszívattak a kiadók...
    Ma, - tisztelet a kivételnek - ha veszel egy játékot, akkor megveszed kb a 70-80%-át és teljes összegért kapsz egy béta-vége fázisú játékot.
    Minden játék megjelenése után egy héten belül jön egy hatalmas patch...
    Még az általam nagyon szeretett Civilization sorozat legújabb tagja is kapott egy 2,5 gigás patchet egy héttel a megjelenés után... És ha már a Firaxis is itt tart..
    Nincs bajom a béta vagy ne adj Isten az early acces játékokkal, csak akkor írják rá.
    BF1 hány patchet kapott a megjelenése óta?
  • RepeszElek
    #5452
    Akkor már én is bele akarok dumálni :D

    Engem ami a legjobban idegesít az a hanyag munka, itt már elvekről beszélünk van pofájuk ennyiért ilyen sok hibával kiadni egy terméket totál szégyen,de jó ezt mèg elnéztem volna nem korrekt de ez van oké gyorsan akarják értékesíteni majd folyamatosan dolgoznak rajta de NEM!
    Gyakorlatilag semmit sem javítottak azóta viszont helyette ezerrel dolgoznak a drága DLC-ken hogy még gyorsan azt is lenyomják a torkunkon, amik persze gondolom megint tele lesznek hibával..
    Félreértés ne essék, a játék megüti a játszhatóság színtjét, használható, de a Dice vagy az EA hozzállása a vásárlókhoz számomra elfogadhatatlan, legalább annyit mondanànak hogy boccs! :D
    Mindenesetre most már tudom hogy gondolkodnak ezek és erősen gondolkozom rajta hogy addig nem fogom megvenni a dlc-ket amíg nem dolgoznak javításokon...



  • yossarianHUN
    #5451
    Csak a rendelkezésre álló eszközök voltak gagyibbak. Nehogy azt hidd, hogy a BF1942 mapokkal nem vacakoltak ugyannyit a maguk idejében, mint a BF1-esekkel. Főleg az ilyen Giant's Shadow félékkel, ahol az objectek 90%-a más mapokról van átemelve. Azt már meg sem említem, hogy hány ember dolgozott a BF1942-n, és hány a BF1-en...
  • lac coo
    #5450
    Dehogynem. Modellezni, mapolni, texturát gyártani ma is ugyan az a kulimunka mint volt mindig is ...
  • yossarianHUN
    #5449
    Viszont a rendelkezésre álló technika is fejletlenebb volt, ergo a befektetett munka semmivel sem volt kisebb.
  • lac coo
    #5448
    Hát csak akkoriban a 20 mapon volt annyi object, ergo annyi munka mint manapság egy felen ... :)
  • yossarianHUN
    #5447
    Nem-e? Mondjuk ott kezdődik, hogy 21 map volt benne, tök ingyen. Na ott a Road to Rome és a Secret Weapons of WW2 már tényleg csak hab volt a tortán.
  • SötétBarom
    #5446
    Szerintem a BF1942-ben szemernyivel sem volt több tartalom, mint ebben.
  • NEOreg3
    #5445
    hát igen, gondolom mindenki ismeri a képet:

  • yossarianHUN
    #5444
    Csak az a különbség, hogy most a fullos, összes DLC-s játékban van annyi kontent, mint anno az alapjátékban.
  • NEOreg3
    #5443
    mellesleg én is elítélem a DLC-zést, ehhez sem fogok venni egyetlen darabot se, ha pedig a DLC-s fegyvereket átengedik az alap pályákra is úgy, hogy azok nincsenek jól balance-olva, akkor azonnal törölni fogom a játékot, mert onnantól kezdve az már pay to win és semmit sem utálok jobban a pay to winnél
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2017.02.02. 22:13:14
  • NEOreg3
    #5442
    DLC-k helyett régen kiegészítők voltak. Ezek általában jóval több content-et tartalmaztak egy nagyobb DLC-nél, viszont drágábbak voltak és ritkábban jöttek.

    Meg lehetne csinálni, hogy nincs DLC-zés, viszont akkor 1 év múlva egyszerre adnák ki a 16 új multis pályát kiegészítő lemez címen ugyanannyiért, mint most a premium pass-t. Nem lenne olcsóbb viszont többet kellene rá várni.

    A két szép szemünkért meg sajnos elég ritkán készítenek manapság ingyenes tartalmakat (ha mégis, akkor az adott játék általában tele van pakolva mikrotranzakcióval)
  • SötétBarom
    #5441
    Anno mondjuk a Brood War 30 dolcsi volt, és azóta eltelt majdnem 20 év..
  • SötétBarom
    #5440
    Nekem nem fáj, csak nem tartom kontentnek..

    Amúgy meg..
  • Zegi Norbi HUN
    #5439
    Ha neked nincs hiányérzeted, akkor rendben, elfogadom a véleményed :) Nekem viszont van, lentebb már kifejtettem hogy miért :)

    giornalista #5430 : Szerintem a pályákból is kevés van :/ 4 hadjárat(!!!) összesen 9 pályával, amiken nem biztos hogy mind játszani fogsz. Franciák és oroszok csak pénzért jönnek nyilván Az elején nem zavart annyira, de kb 3 hónap játék után már igencsak keserű a szám íze :/ A felvetéseiddel egyetértek, felőlem lehetne picivel drágább is, de akkor minden plusz tartalom hozzá ingyen vagy az RS Siege példája is jó lenne :) De a legjobb az lenne mint régen. Ha megvetted a játékot, az magában foglalta a jövőbeni tartalom frissítéseket és nem kellett egy 80 €-os játék mellé ~40 €-os szezonbérlet. Kisebb kiadóknál megértem hogy ilyen módszerhez nyúlnak, de egy EA, Ubisoft, Warner? Biztos vagyok benne, hogy a szezonbérlet nélkül is bőven pluszban vannak/lennének, szóval megint a mérhetetlen kapzsiság játssza a főszerepet. Nem vagyok rossz ember, de aki kitalálta ezt a DLC-s gyökérséget, az remélem a pokol legmélyén rohad meg.