6439
  • RepeszElek
    #5559
    Amikor kiválasztok egy tankot és egy piros karika villog majd a végén nem kapom meg az mit jelent?
  • RepeszElek
    #5558
    Nem, hanem a sniper fegyverei között, így már a martini is használható valmire.
    Az assault fegyverek kis tereken verhetetlenlek, ha még messzebbre is hordanának akkor op lenne, amúgy lehet vele messzire is lőni csak kurva nehéz:)
  • lac coo
    #5557
    Balansz ??? A 20 meteres assaultok ellen ?! :)))
  • RepeszElek
    #5556
    Így már van értelme a fegyvernek kb. most helyén van a ballansz.
  • Mester61
    #5555
    30-80 méter között kapott egy kis plusz sebzést, legalább is ezt írták a patch noteszben.
  • RepeszElek
    #5554
    Valamit mókoltak a martinivel, egész jól szuperál
  • Gen Veers
    #5553
    Ha valaki jönne squad-ban bf1-ezni, vegyen fel! Az origin nevem veers87
  • kenderes
    #5552
    ti miért nem rendeltétek elő?

    Pedig tök jó volt a collector
    Utoljára szerkesztette: kenderes, 2017.02.15. 17:39:48
  • RepeszElek
    #5551
    Bf4-ben szinte csak HC-t nyomtam és ég és föld a két játékban.
    itt kicsit amolyan elite sniper 3 érzésem van, de ez nem a játék hibája a játékosok kempelősebbek, nagyon dúrván mindenki arra vár hogy valaki megunja és kimásszon a fedezékből, vagy azt a 10 pontot foglaló embert lövik 40-en akik mozognak.
  • Tikal #5550
    Nem mindenki volt játékos 10 éve mikor ezek a címek pörögtek... és valljuk, ők a nagyobb tábor.
  • Jude666
    #5549
    Hát, ha kempelsz sznájperrel persze nem látsz senkit ;>
  • toza #5548
    probald ki 64 hc t..
    3d spot hianya miatt sokkal csendesebb,neha percekig nem latsz senkit... tok nyugisabb.
  • zuzu7
    #5547
    Hali!

    32 fős conquest szerverek lesznek valamikor?
  • RepeszElek
    #5546
    Jaja, azt nehéz ügy lehet megoldani ha még mindig nem sikerült.
    Viszont a gáz grànátot jó ötlet volt rövidebbre venni, már nagyon idegesített hogy semmit sem látok.
    A nerfeléseket nem értem, de nem zavar nekem így is jó, martinivel senkit sem látok játszani mióta nerfelték, igaz elötte se sokat azon elfondolkodhatnának mire jó így.
    A netkód javulását egyenlőre mèg nem látom
  • kenderes
    #5545
    Én a jövőből jöttem.
    2018 nyár: bejelentik az újabb Battlefieldet.
    A hardline eszmei folytatását :)
    Orbán újra nyer. Kína hepajkodik a Csendes-óceáni határai miatt.
    Csakratisztítást is vállalok!
  • yossarianHUN
    #5544
    Jól hát... Fő, hogy AAA fejlesztőstúdió :D
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2017.02.14. 20:36:49
  • FartingSquirrel
    #5543
    Jól látom, azt még mindig nem oldották meg, hogy revive után ne "ragadjon be" a fegyver(animáció)?
  • giornalista
    #5542
    jó pár generációval ezelőtt voltak a csúcson a második világháborús játékok, lassan 10 éve, hogy elfordult tőlük a mainstream. a mai tizensok, huszonkevés évesek aligha játszottak az előző évtized közepi COD-okkal, BF-ekkel. plusz olyan grafikával még mi sem, amilyennek a következő Battlefield ígérkezik, és azért az sem mindegy :)

    a modern shooterek leheletét még a nyakunkon érezzük, a sci-fi a Battlefield esetében szerintem nem valószínű, így marad a második világháborútól a 90-es évekig tartó hadviselés. egy hidegháborús időszakban, pl. a 70-es években játszódó Battlefield ellen sem lenne semmi kifogásom egyébként, az is érdekes hibrid korszak volt a hadviselés terén, elképesztő víziókkal és gépekkel.

    (máig nem értem például, hogy hogy voltak képesek kifejleszteni az SR-71-et, de az is elképesztő, hogy akkor sikerült embereket küldeni a Holdra, ma meg egy rakétát is alig bírnak fellőni az űrbe...)
  • toza #5541
    noi karakterek?!

    nalatok is ledobal -megszakad internetrol picsaba e?!
    uninstalaltam inkabb, majd vissza nezek fel ev mulva h erdekes e lett..
  • bélanéni #5540
    Sziasztok,
    lehet volt már róla szó, de nem tudom, hogy lehet teljesen újrakezdeni ("reset"-elni) a kampányt?
    Elölről kezdeném!
    Előre is köszi!
  • lac coo
    #5539
    Ww2 johet, grafika jihet, naná....
    Rohangaszos owerwatch jatekmenet viszont nem kell....:))
  • yossarianHUN
    #5538
    Érdekes, úgy tűnik mindenki erre vágyik, a fórumokon is WW2 után ácsingózik mindenki. Nem tudom, nekem nem volt elég ez a pár év ahhoz, hogy újra megjöjjön az étvágyam a témára. Erről már tényleg lehúzták az utolsó utáni bőrt is. Háromszor. A CoD-ok, MoH-ok, BF-ek, és a kismillió másik, kisebb név lerágták a legutolsó kis húscafatot is a WW2 csontról, minden fegyvert, hadszínteret, csatát, járművet, frakciót, harci helyzetet unalomig ismerünk már. Szerintem legalábbis. Engem egy WW2 shooterral már nem tudnának vásárlásra csábítani, hacsak nem hoz valami irdatlan nagy újítást a zsánerbe, de ilyet szerintem esélytelen kitalálni.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2017.02.14. 18:37:57
  • giornalista
    #5537
    ezt kizártnak tartom :) a Hardline nevet lejáratták, nem hiszem, hogy el lehetne vele adni bármit a jövőben.
  • Krisztiam #5536
    én várok egy modern grafikával feldolgozó második világháborús BF-et :D
    mondjuk lehetne a neve Battlefield WW2 :D
  • Jude666
    #5535
    Éljen a párt!
  • toza #5534
    mindennek vege!

    Increased horizontal recoil by 14.3%:

    Automatico Trench
    Hellriegel Factory
    M1909 Storm
    Madsen Storm
    MG15 Storm
    BAR Storm
  • NEOreg3
    #5533
    igazából 10 szintre se volt szükség, 4-5-6-7-8-9-es szinten se unlockoltál már semmit, ha jól rémlik
  • RepeszElek
    #5532
    Van új update, de minek az 50es szint?
  • RepeszElek
    #5531
    Én sem úgy gondoltam, más okok miatt mondtam.
    Tudom hogy már más is meglépte de olyan formában mint a bf?
    Azért egy 64 fős multiban, a náci németország szemben az amcsikkal hát nem tom, lehet túl gondolom:)
  • kenderes
    #5530
    Szvsz jövőre egy hardline 2-t kapunk.
    Eléggé összecsapott trehány munka lenne, ha a DICE kiadna egy újabb bf-t (vagy csak egy reskin, illetve re re re reskin)
  • RatBaG #5529
    https://www.battlefield.com/news/update-notes?setLocale=en-us
  • giornalista
    #5528
    ez továbbra sem magyarázat arra, hogy miért ne "mernék meglépni" a II. világháborút. játszódott már ebben a korszakban Battlefield, most a COD is oda tér vissza jó eséllyel, megteheti nyugodtan a Battlefield is. a faji kérdéseknek nem sok közük van a konkrét harchoz, nyilván nem lesz Auschwitz-pálya és nem kell gyerekeket a Dunába lőni Pesten sem.

    ha tippelnem kellene, az idén jön egy új Battlefront, az viszi majd a sci-fi vonalat, ezért sci-fi Battlefieldtől nem kell tartanunk. modern shooter... hát, jó kérdés, egy 90-es évekbeli, visszafogott stílus, még inkább analóg, de már modern korszak jöhetne, Vietnam szintén, de a legnagyobb esélyt én speciel tényleg a második világháborúra látom.

    és azért lássuk be, egy Frostbite 3 enginen futó, vagy még szebben megrajzolt második világháborús Európa szinte leesne a képernyőről. partraszállás, ejtőernyőzés, sivatag, sarkvidék, dzsungel, mindenhol voltak harcok abban a korszakban. ott aztán bőven lenne tartalom...
  • Tikal #5527
  • RepeszElek
    #5526
    Az első vh érdekes felvetés hiszen rengeteg szörnyű dolog történt a front vonalakon, szerintem sok esetben embertelenebb volt mint az első vh, és lezárulta kegyetlen megtorlásokat és igazságtalanságokat hozott de az senkit sem érdekel.
    A lényeg az az hogy nem vett fel olyan faji kérdéseket amire ma ugrunk.
  • RepeszElek
    #5525
    Neeem feltétlen csak azért :)

    Sztori módban nem gond gyilkolni a nácikat vagy elveszteni velük a háborút.
    A wot-ban ès a wt-ben sem szerették egymàs ellen állítani nagyon a népeket, de csak pár hónapot játszottam velük, ebbe inkább nem megyek bele :)
  • Jude666
    #5524
    mert nem rakhatnának bele négger kolóniai német harcosokat
  • Snexi
    #5523
    miért ne mernék meglépni a 2. vh-t ha az elsőt megmerték? :D
  • RepeszElek
    #5522
    Jah de akkor vajon mivel drukkolnak elő, a többi témát már kipipálták a többiek, esetleg egy Cod féle űrcsata csak amolyan battlefield módra?
    A második vh szerintem nem merik meglépni, viszont egy battlefield vietnám?:)
    Áhh az sem jó ott meg csak két nép lenne...pedig jó pályák jó fegyverek, helikopterek, napalm, stb én adnám! :)


    (Senkit ne tévesszek meg, borzalmas ami ott volt és elitélek minden háborút.....)
  • Jude666
    #5521
    Év végére max battlefront jön :)
    na majd 2018-ra hardline 2
  • Bogdogege
    #5520
    Sebaj ,évvégefele gondolom jön az új battlefield játék ami sokkal, szebb, és jobb, és nagyobb ,és trendibb ,kit fog érdekelni a bf1, senkit, azt is megvesszük játszunk vele 3hónapot és kezdődik minden előröl .