263
Battlefield V
  • RepeszElek #263
    Az igaz de gyors.
    Tegnap kb.100 méter távolságból összefutottam egy ellenséggel akinél tuner volt.
    Mivel supporttal voltam leakartam feküdni a földre a bipod miatt mert esélytelen hogy kézből olyan messze leszedjem.
    2mp alatt leszedett nem volt idő lefeküdni...
    Mondjuk nálam még mindig jelen van egy egy másodperces csúszás.Ha szembejön valaki végem.
    Néha próbálok elbujni ahogy meglátom de vagy nincs idő rá vagy a fedezék mögött esek össze.
    Volt hogy befutottam kétház közé és ott estem össze méterekkel az uttól.
    Néha laggol is.
    Van vagy 30 ilyen videóm már...

Ezért inkább csak repkedek,az most nagyon bejön sokkal jobb mint az 1-ben.
  • adam46 #262
    Turner a kedvencem Assaultnál, keveset esik, viszont már 50 méternél nagyon esik a sebzése.
  • RepeszElek #261
    Jah igen a könnyű tankokkal jobb lenni persze de ügyesebb vagy akkor a tigrissel.
    Én lövök mint az állat, látom ahogy két méterre becsapódok a 88-as skuló mellette de semmi.
    Nem várom hogy légnyomást kapjon vagy repeszek darabokra szedjék mert ez egy játék,meg nemis a world of tanks...:)
    Végignézem ahogy rámrakja a dinamitott még csak sietnie sem kell mert esélytelen a menekvés.
    Amúgy ez tetszik.
    Az nem volt normális hogy a bf4-ben beszáltam egy tankba berongyoltam vele az emberek közé és sehogy sem tudtak kiszedni,mindenkit bedaráltam.
    Ez így most közelebb áll a valósághoz,de sebezhetne nagyobbat hogy még közelebb álljon hozzá.

• gstup #260
    Nekem ellentétes a tapasztalatom. Az tény hogy nem okos dolog behajtani az ellenséges gyalogság közé. Viszont nem egyszer 3-4 kill-t hozok össze mert rádőlt a ház a bent lévőkre. Ritkán használom a Tigrist.Csak nagyobb,nyílt terepeken. A kedvencem inkább a Skoda és a Panzer IV. MInd a két tanknak a specifikációját "közelharcra" és gyalogság ellen állítottam össze. És még ott van a Wirbelwind is!
  • RepeszElek #259
    Még egyenlőre a tanknak is keresem az értelmét.
    Nem arra való hogy gyalogság közé mennyen mert lassú hanem támogató egység ahogy a való életben is.

Viszont hiába lövöm porrá az egész falut messziről vele az emberek mindent kibirnak azt is ha rájuk dől a ház szal nem könnyű az sem.
  • RepeszElek #258
    Jah így van ne reménykedj.
    Most mentem egy kört az assault tuner smle nevű fantázia fegyverével.
    200 méternél sem látok lövegesést, rohadt pontos és csak úgy hasít a levegőben.
    Ha rátehetnék egy távcsővet...mindegy szar a sniper hagyd a pcsába:D
  • N1ggA #257
    ugyanakkora a sebzés, skinektől csak máshogy néz ki de ugyanúgy viselkedik
  • neonx #256
    Hali! Valaki tudja hogy a fegyverek távcsövei adnak extra sebzés növelést,vagy csökkenést? Gondolok ha pl:1x-vagy 3-6x távcsövet használok. És mire jók a RARE távcsövek azt tudom hogy a kinézete más lesz,de csinál azon kívül valamit?
  • RepeszElek #255
    Csesszék meg.
    Konzolra volt egy frissítés.
    Azóta kétszer annyi bug van a fegyvereket embereket skibeket nem látni mikor kiválasztod,a sniper néha nem lő ki golyót,komolyság....

Szerintem a szakmai gárda alapjaiban jó a dice-nál viszont a hozzánemértő pénzéhes főnökeiket kéne jól pofánverni akik sürgetik őket.
    Már pedig ennek ilyennek kell lennie és ekkor és akkora elkell készűlni nincs de!!!!!!!
    Valahogy így néz ki a játék...
  • RepeszElek #254
    Ez meg hogy megmutatja ki lőt le miért kellett berakniuk újra .
    Hisztisztek a noobok?
  • RepeszElek #253
    Úgy sem nagyon hatékony a sniper ha messze vagy.
    200-300 méterröl headshoutokat osztogatni mozgó emberekre baromi nehéz.
    Hatszor elmegy mire odaér a golyó.
    Max a nagyon ügyes pro gamerek hatékonyak vele.
    Tényleg szar lett,hagyom is.
  • RepeszElek #252
    Jah igen.
    Elfelejtettem írni hogy operationsban.
    Operationsben konzolon gyakori.
  • Califa #251
    great op. -ba talán ,bár szerintem ott is ritka .
  • toza #250
    + igen.
  • RepeszElek #249
    Pc-n is ilyen 60-80 killeket csinálnak a játékosok?
  • Califa #248
    Angolul hogyan találom meg a key bindings-ben őket ? Mert nálam semelyik sem működik (valószinü átálitottam még az elején, és nincs hozzá rendelve gomb)
  • RepeszElek #247
    Pontosan.
    Kiváncsiságból megnéznék egy olyan választható verziót is ahol korlátozva vannak a karakterek választhatóságának száma mint a járműveknél,így 10 snipernél több nem lehetne a pályán.

Mostanába sikerült többször normális csapatba osztania a gépnek így a win rate-m 11%-ról elérte a 41-et!!
    Az első 30 meccsemből 27szer voltam vesztes csapatban.
    Ilyet még nem láttam
  • N1ggA #246
    Én úgy érzem, hogy ebben a játékban a sniperek minden eddiginél haszontalanabbak.
    Mivel az összes többi fegyver nagyot javult BF1-hez képest (pontosabbak, nagyobbat sebeznek), és az összes sniper fegyver meg szarabb lett (nincs sweet spot, mindenképp headshot kell a 1-hit killhez), ezért a sniper csak jó távolról használható, ahol biztonságban vagy a rendes fegyverektől. Viszont ha mindentől messze vagy, akkor meg nem tudod az objective-t tolni.
    Hány meccset buktam egyértelműen csak amiatt, hogy a csapatban túl sok sniper volt...
  • RepeszElek #245
    Köszi.

Mondjuk elég a 6os zoom.
    Neccesen de elég..

Nagyon megnövekedtek a távolságok a bf5-ben,mesdzebb kell menjek a sniierrel mint az eddigi részekben ha biztonságban akarom magam tudni egy a többiek fegyverével szemben :/
  • N1ggA #244
    Bipod: néhány fegyvernél mint specialization lehet választani.
    6x-os e a max: igen
  • Pink Tiger #243
    helloka, ez egy igen jó játék:)
  • RepeszElek #242
    Hogyan lehet bipodot tenni a sniperre?
    A 6szoros a legnagyobb zoom?

• Califa #241
    köszönöm
  • Borg #240
    Ejtőernyő az a space - már ha sikerül.
    Supportokat B-vel tudsz behívni.
    Squad célpont meg Q-val.
  • Califa #239
    Némi segítség kellene: Mivel nyitom ki az ejtőernyőt ? Mivel tudok V1 rakétát bekérni. Squad célpontot mivel tudok kiadni ?
  • Big Blaster #238
    Akkor nem csak én szívok ezzel. Micsoda öröm. :-)
    Apropó, neked van gyereked?
  • Borg #237
    Tegnap délután nekem is ez volt... a gyereknek akartam venni akciós sims kiegészítőt, de az istennek se tudtam. Most meg már persze teljes áron van...
  • Big Blaster #236
    Tegnap regisztráltam, de nem tudok belépni. Ezt dobálja folyamatosan az Origin: "Sign in is currently unavailable. Please try again later." Mi lehet a gond?
  • ZiLi #235
    Katt a "get the game" és ott van a basic lehetőség is.
  • Big Blaster #234
    Ezt értem, de nem lehet, hogy megváltoztatták és már csak premierben van? Lásd: Battlefield V
  • dr Kotász #233
    Tévedés, én kipróbáltam, működött, 10 óra.
    15 euróért korlátlanul játszhatsz vele, nem 10 órát.
    Utoljára szerkesztette: dr Kotász, 2019.01.11. 14:15:37
  • Big Blaster #232
    Hoppá. Lehet, hogy én néztem be valamit, de úgy néz ki, hogy BF V, csak PREMIER-ben érhető el, BASIC-ben nem. Viszont így már nem 4 euró, hanem 15. Faszom.
  • Big Blaster #231
    Óóóó, egy isten vagy. Köszi. Ez tetszik. Nem is habozok, kipróbálom a gémet, legalább az is kiderül, hogy a jelenlegi konfiggal mire számíthatok.
  • Big Blaster #230
    Köszi a tippet. Elég sok lóvét elszórtam mostanában mindenfélére. Ennek két folyománya lehet. Most parancsolok megálljt és nem költök többet vagy egyszer élünk alapon beruházok egy ilyen procira.
  • dr Kotász #229
    Oigin Access 4 euró/10 óra. Az elég a döntéshez.
  • toza #228
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

van egy elado i7 3770 em ha erdekel vkit. :) geppel egyutt..

( talaltam utcan -Londonban :)

van valahol bf5 server tracker mint bf1 hez??

erdekelne mennyien jatszak!!
    Utoljára szerkesztette: toza, 2019.01.11. 10:59:02
  • zebrock #227
    Bocsesz, 222-re ment.
  • zebrock #226
    LGA1155 foglalatba i7 3770 most 30e Ft-ért lehet kapni. Csodákra képes... Érdemes körül nézni. Kérdés hogy ennyit megér e neked. Szitu nálam szinte ugyan ez volt, 1155 lap és nem akartam sok pénzt kiszórni az ablakon. Nálam a videó kártya 980 Ti amúgy a felállás hasonló. Full maxi grafon 60-70 fps, ha ilyen "tunning" beállításokon játszom (low minden kivéve mesh) akkor 120-140 és nem ronda. I5 2500 volt előtte és azzal is elment de nagyon gyatrán. Ezért lett a 3770.
  • RepeszElek #225
    Amúgy nálam meglepően stabilan fut a game,csak ez az 1mp késésem van.
    Már beleöltem 14 órát de most elösször találkoztam bug-al.
  • RepeszElek #224
    Nah baszki ez lefagy??? :D
    Hosszú évek alatt egy játékkal sem találkoztam ami xboxon lefagyotz volna.
    Hogy csinálta ezt a dice? :D