6439
  • Bogdogege
    #5799
    Mégis volt...


    Szerecsen honvéd a körúton. Egy Budapesten élő török állampolgár rabszolgája volt, aki ura halála után a fővárosban maradt, majd a háború kitörése után besorozták.
  • janik
    #5798
    nekem kb. 2 perc után. Irták hogy próbáljam meg dx11re rakni akkor vmivel több ideig bent voltam de ugyan úgy kibas*ot.
    Utoljára szerkesztette: janik, 2017.05.26. 17:26:01
  • Hompi01
    #5797
    Sziasztok az utóbbi időben engem is kidobál minden szerver változóan vagy 10 perc van hogy 1 óra után server disconnecteddel és kur*** idegesít mi lehet a baj ?
  • RepeszElek
    #5796
    Játékos csökkenésről még annyit hogy a hardcore mód is elesett xbox fronton
  • janik
    #5795
    Miért van mostanában hogy pár perc játék után kidob hogy server disconnected minden serveren?
  • RepeszElek
    #5794
    Eddig a játékos csökkenésből annyit vettem észre hogy operation módban estére szinte minden szerver üres amit kár mert az a kedvencem, viszont a cq még úgy ahogy járható út (xbox)
  • TDC Geronimo
    #5793
    Pont, hogy azért húzzák el ezt, mert nem jön a következő csak jövő év végén. 4 DLC eddig 1 év alatt jött ki, most elhúzzák 2 évig. Ezzel mondjuk jól elkúrták az egészet az tény. Meg azzal is, hogy megint szétbontják a communityt és bármennyire jók az új mapok, 1 hónap után üresek a szerverek.
  • SötétBarom
    #5792
    Elbaszták keményen a DLC ütemezést sajnos. :/
  • toza #5791
    de majd lemegy az ara es ha full lesz minden dlcvel akkor tobben megveszik es jatszanak kicsitparhonapig vele majd.. 1 ev mulva kb...
  • RepeszElek
    #5790
    Hát ha az adatok igazak akkor ez elég dúrva, szerintem az új dlc az oroszokkal sem fog segíteni rajtuk, de ma már semmit sem csinálnak tartósra, játékot sem szal szerintem leazarják ebbe ennyi volt jöhet a következő
  • toza #5789
  • NEOreg3
    #5788
    nagy volt ma a kísértés, hogy hónapok után újra elindítsam, de inkább töröltem

    valószínűleg ez volt az első és egyben az utolsó BF, amit megvettem
  • Vadnokedli
    #5787
    Nincs bajom ezzel a grafikonnal csak az Xbox miért Kék a PS4 miért Sárga és a PC miért Zöld? Helyesen; X:Zöld - PS:Kék legalább ez a kettő.
  • toza #5786
    :(
  • RepeszElek
    #5785
    Alap fegyverekkel is ugyan olyan jól lehet játszani csak gondolom már minkenki unja azokat
  • dr Kotász
    #5784
    Ugyanez van supportnál a Huot LMG-vel. Korábban soha nem láttad, de most 300 kill kell.
  • RepeszElek
    #5783
    Ja így már értem!
    Nem tudtam hova tenni ezt a nagy hellrigel őrületet mitől van:)
  • ratgab
    #5782
    Yossariannál a pont. Egyébként tényleg jó kis fegyver.
  • yossarianHUN
    #5781
    Azért használják, mert az assignment-et csinálják az új, letámasztós verzióhoz. De egyébként ja, nem rossz.
  • RepeszElek
    #5780
    5ből három assault hellrigelt használ szerintetek is olyan jó fegyver az?
  • ratgab
    #5779
    Az nem kevés. Mondjuk olyan szempontból igazad van, ha össehasonlítjuk a martinivel való ölés egy scope-os orosz puskával a hatékonyságomat (mondjuk akár bármilyen távcsövessel), akkor utóbbival nagyobb esélye tudok bárkit eltenni láb alól.
  • RepeszElek
    #5778
    Tévedtem, a martini henry-vel egészen pontosan 1601 killem volt eddig nem 500:), persze a nerf elötti el.

    Azóta nem használom...de azért durva mennyit öltem vele ilyen kis idő alatt ha nem netfelik már vagy 5000 killnél tartanék:)
  • ratgab
    #5777
    Nincs azzal baj, csak mocskos jól kell tudni ironsightttal vele lőni. Jó az messzi célpontra is csak használni kell a scoutok távcsövét és bejelölni az ellent.
  • RepeszElek
    #5776
    Hát lehet hogy a martini sniper jó de mióta nerfelték a sima martinit azóta egy kalap szart se ér, messzi célpontokra ugye nem való közelre meg csak hittel igazából nem tom mire lehet használni mert ugye még lassú is, de hogy kipróbálhassam a sniper verzióját ahhoz megkellene ölnöm 300 playert ezzel a szutyokkal ami azért vicces mert a régi martinivel én olyan 500 körül gyilkoltam de azt nem veszi figyelembe
  • Mester61
    #5775
    Nagyon durva a Martini-Henry Sniper.
    Már kétszer is volt vele dupla kill, egymás mögött áltak, úgy 60-70 méteren.
    Csatánként TD-be azért jön az átlag 13-15 kill vele és nem játszok jól csak szeretek.
    Ezt biztos nerfelni fogják.
  • TDC Geronimo
    #5774
    Jól elkúrták ezt hogy a 4 dlct széthúzzák majdnem 2 évre...
  • yossarianHUN
    #5773
    Késő augusztusra / kora szeptemberre várható az orosz DLC...
  • RepeszElek
    #5772
    Az a baj a kontrollerrel hogy ha meglátod az ellent és nem jól húzod be akkor nehéz igazitani, hiába a sok beállitás az egér sokkal finomabb, de ha sokat játszol egy idő után érzed hol van az a pont ahol ha behúzod célzásra a fegyvert akkor az ellen a célkereszt közepében lesz, vagy nem:)
  • RepeszElek
    #5771
    Ha pc-n is kipróbálnám a játékot nyilván érezném a különbséget de joy-al nekem így is nehéz célozni, az egeret jobban szerettem.
  • toza #5770
    aim assist igazabol..bele van epitve ..fps konzolon!?

    lehetetlen lenne elvezhetoen jatszani,ha nem lenne minimalis...
  • RepeszElek
    #5769
    Gta-ban nem lehet nem észre venni az auto aim müködését de én mint konzolos a bf-ben még nem vettem észre hogy van auto aim, lehet hogy azt kúlön kell beállítani valahol?
  • toza #5768
    mert kevesen tudnak celozni.. konzolon meg jol jon az auto aim.. aztan mindenki azthiszi mijen ugyes .. pedig nem is
  • N1ggA
    #5767
    Szerintem PC-n messze nincs annyi bug és glitch, mint konzolon, legalábbis a videók alapján. Stabilabb is, szebb is. Más kérdés, hogy a játékosbázis csak kis része játszik PC-n.
  • ratgab
    #5766
    Én olyan 4 hónap után tértem vissza. Utóbbi 2 hétben napi 2 órát játszom vele és teljesen jó. Élvezetes. Játékos is van épp elég.
  • SötétBarom
    #5765
    A négyet is összerakták 2 év alatt kurva jóra..
  • RepeszElek
    #5764
    Én csak megjegyeztem hogy konzolon a fekete képernyős grafikai bug a játék kezdete óta fenn áll, nem akartam én ezzel semmit sem mondani max annyit hogy szarnak rá amúgy persze játszható a játék mindig is az volt, kb mint egy kocsi elvisz A-ból B-be panaszod nem lehet..
  • etniez
    #5763
    Ha megnézed a statisztikát, akkor láthatod, hogy a játékosok kb. ötöde játszik még, a dlc mészárlást rendezett.
    Ha kijavítják a hibákat, nőni fog a bevétel?
    Utoljára szerkesztette: etniez, 2017.05.03. 12:18:01
  • Mester61
    #5762
    Lehet egyedüli vagyok, PC-n játszom, nagyobb gondom a játékkal nem volt, ami van a T-HOME net miatt történik mindig, nálunk nagyon gagyi 4Mb/s nem is várok sokat tőle, de így is ritka a kilépés, 60fps stabil és idegesítő bug sincs számomra, normálisan játszható még így is.
  • RepeszElek
    #5761
    Nem tom te hogy érted ezt én úgy értettem hogy a bugokat és egyéb idegesítő dolgokat még mindig nem javitották ki szerintem már nem is fogják
  • Mester61
    #5760
    Szerinted semmi, akkor elég ha két havonta belépsz tíz percre, vagy be se lépj. :D