6439
  • RepeszElek
    #5879
    Azt én is észrevettem hogy darálósabb mint a sorozat elöző részei.
    A bf4-ben ha valaki 50-60 kill-el végzett egy játék végén arra már azt mondtuk ez már valami!
    A bf1-ben rendszeres a 50-60 kill, mindkét csapatnál szinte mindig van 3-4 ember aki ezt csatánként hozza,és még csak tank sem kell hozzá vagy repülő.
    Én is sokat ölök de sokat is halok,és aki engem megölt nagyon sokszor látom meghalni rögtön utánam, de a Bf4-ben is a locker, meg a metro agyatlan darálós pályák nagyon népszerűek voltak így úgy látpm sokakat nem zavar hogy kicsit gyorsabb lett a játék.
    Erre van igény, ha 5másodpercet egyhelyben állnak már unatkoznak:)
  • RatBaG #5878
    akkor te már a vásárlásnál nagyon elnéztél valamit, ha egy bftől mást vársz.
  • Bogdogege
    #5877
    Nivelle Nights tetszik többi felejtős , fejétől bűzlik a hal, a játékmenet nem változik ,darálós gránát hajigálós idegsokkos baromság.
  • RepeszElek
    #5876
    Jóindulattal kérdem milyen két ellentétes fogalmat látsz ebben a mondatban?
  • SzinesGeza
    #5875
    "Nagyon jó az új városos pálya!"

    Na ez így egy oximoron. ;)
  • SötétBarom
    #5874
    PUBG óta egy perce sem indítottam el :|
  • Bogdogege
    #5873
    Lehet nyomni a prémiumos tartalmakat, hajrá.
  • RepeszElek
    #5872
    Nagyon jó az új városos pálya!
    Szép és ahogy telik az idő hajnalodik ami különösen jól néz ki!
    Végre egy jól sikerült plusz tartalom.
    Kár hogy a buzi hellrigelt nem nerfelték:(
    Elég hangulatromboló mikor a hatodik ember is azzal lő le, mintha klónok lennének..
  • RODLEE
    #5871
    Kössz az infot!
    Pont a kontroller nem fogott meg, mivel egér billentyű párti vagyok, azért nem is veszek PS4 et!
    Reménykedtem, hogy működik az online kompatibilitás PC,és PS4 között!
    Pár haverom belefáradt a PC konfig frissitésbe és vettek PS4 et, a War Thunder támogatja közös onlinet, ezért volt a kérdés én inkább a PC-nél maradok!
  • Vadnokedli
    #5870
    Nem. De lehetséges kontrollerrel játszani PC-n.
  • RODLEE
    #5869
    Hali!
    Volna egy olyan kérdésem!
    A War thunder nevezetű játékot, gondolom sokan ismerik, lehetséges,hogy PC játékos tud játszani PS4-es játékossal online!
    BF1-ben ez lehetséges tud e valaki erről infot?
    Előre is kösssssz!
  • RepeszElek
    #5868
    Van egy olyan gyanum hogy a helrigelt nerfelni fogják. Box-on azinte az összes assault azt használja vajon miért..
  • RepeszElek
    #5867
    nah jah:)
    Amúgy ez sem igaz én lőttem fejbe 1 méterről sniperrel emberkét mikor pont kinézett az ablakon és csak hitteltem.
    Fel is vettem videóra...
  • Vadnokedli
    #5866
    Én erre csak ezt tudom be-linkelni. Lőjj mindig fejre, és nem lehet gond. Ráadásul ennél nincsen sweetspot szóval, nincs para.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2017.07.15. 23:02:02
  • RepeszElek
    #5865
    Ezt értem, és ezt mondom hogy úgy érzem hogy sweet spoton találtam el és nem adja be, lehet hogy rosszúl érzem nem tom, nehéz hinnem ezeknek annyit hibáztak már
  • RatBaG #5864
    mert az nem a sweet spot.
    http://symthic.com/bf1-weapon-charts?recon=1&sort=Class&adsc=DESC
    ahol tetőzik a grafikon, ott lesz one hit kill. pl SMLE 40-75 méterig. ha közelebb vagy, mint 40 m, vagy távolabb, mint 75 m, akkor fogsz ilyen 86-okat látni. ha mondjuk 99-et sebzel egy közeli célpontra, akkor tudhatod, hogy na majdnem megvolt a sweet spot. meg persze számít az is, hogy végtagot talál-e, mert annak kisebb a szorzója.
  • RepeszElek
    #5863
    Ezt mondom hogy nem értem, egy bizonyos távon 100hp-t levesz mondjuk, de azon a bizonyos távon van hogy csak 86-it. Miért?
  • RatBaG #5862
    te valamit nagyon félreértelmezel.
  • RepeszElek
    #5861
    Na jah, nálam ez következetlen, van hogy ideális távolságon be adja van hogy nem, olyan is van higy bárhonnan lövök mindig beadja és sorra gyilkolok távolságtól güggetlenül, aztán van hogy egy csatában 50 felet hottelen semmit sem ad be, le van írva hogyan kellene müködnie az igaz.
    Kellene...
  • Vadnokedli
    #5860
    Ahogy írják 'Sweet Spot' de már Bétában is működött. A fegyvertől függ az ideális távolsága.
  • RatBaG #5859
    ez így ki tudja mennyi játékórával, ennyi hónappal a megjelenés után komoly kérdés?
    sweet spot, dereng?
  • RepeszElek
    #5858
    Tudja valaki normal módban hogy kell scout-al egy lövéssel 100 hp-t levenni úgy hogy nem fejre lövök?
  • RepeszElek
    #5857
    Hát nem tudom én most elkezdtem megint erőltetni a hc módot,persze folyamatosan meghalok mert megy a pontra...
    Hiába próbálsz okos útvonalat választani mert a többi játékos azt hiszi hogy igaziháborúban vannak és ha lelövik tényleg megfog halni szinte lehetetlen ezért kicselezni a sok beszarit.
    DE az igazán bátrak felviszik a tankot a pont szélére, persze nem mennek be vele foglalni mert az veszélyes inkább iztos távolból lövöldöznek.
    Egy tank notmál módban is egy gyilkoló gép hc-ben meg pláne
  • RatBaG #5856
    micsoda fejlesztések:




    én egy hónappal ezelőttig kb folyamatosan toltam, néhány kört pár naponta legalább, de most már átvezényeltek vietnámba.
  • RepeszElek
    #5855
    Sokáig nem értettem hogy lát az ellen a füstön, tűzön keresztül engem, de rájöttem hogy nem lát.
    Ha tudom hogy a füstben ellenfelek vannak akkor elég ha oda célzól és az auto aim behúzza.
    Rengeteg embert szedtem le úgy hogy nem is láttam csak rácéliztam a füstre és beadta....
    Van az az agyatlan bunkeres pálya, na az is roppant érdekes, ha az jön már lépek is ki..
    Amúgy teljesen megértem hogy a játékba vetett hited elszállt, nekem azért még több olyan dolog van amit szeretek benne mint utálok:)
  • toza #5854
    felraktam jatekot tegnap viccbol..es tenyleg nincs..:(
    roppant erdekes a 3d spotting markert lovoldozni kodon- fuston at 200 meterrol..

    1 ora utan uninstall...
    mindenki hackert kiabal csak meg anyaz... vicces volt..
  • Running
    #5853
    Hát mi csapattal 2014 óta Elder Scrolls Online játszunk, a Bf1 csak amolyan mellékes volt mellette, de az első dlc után kifulladt. Mondjuk még mindig tovább húztuk, mint pár ismerős, akiknél kb 2-3 hét volt.
  • RepeszElek
    #5852
    Miért nincsen hardcore-ban operations?
    Az rákényszerítené a játékosokat hogy támadják a pontot nem mindenki egy helybenállna mint a horgászok.
  • RepeszElek
    #5851
    Műfajűban ez is más.
    Az ilyen taktikai lopakodós cuccokhoz nekem annyira nincs türelmem :)
    PL:az arma is szép meg jó de én maradok az arcade rohangálós háborúnál,nekem a bf hardcore módja tökéletesen elég kár hogy nagyon kevesen játszák, a bf4-ben is szerettem és csak azt nyomtam de szerintem az bf1-ben nagyon jól kitalálták,hogy még egy kicsit nehezítettek rajta viszont sokaknak ez már túl sok lett és beszarva kempel mindenki egy bokor alján sajnos tönkretéve ezt az egyébként nagyon élvezetes módot.
    Minap Normál módban meg kerültem az ellenfelet, és vagy 5 ember állt háttal nekem egy szobában kezemben meg az mg15 support gépágyú egy 100zas tárral. Szerintetek mire volt elég? :)
    Kaszálhattam én ott orba szájba csak hitteltem hiába álltak háttal ahogy egy végre méltózkodott meghalni a többi szarrá lőtt :D
  • yossarianHUN
    #5850
    Én most a Squadot. Na az nem komolytalan :)
  • Bogdogege
    #5849
    Ez ma a menő cucc
  • RepeszElek
    #5848
    Hát ez az hogy a bf4 és a bf1 hiánypótló helyette nagyon nem lehet mit tolni ami műfajában azonos lenne, nagyon sok a scifi téma de talán majd a ww2 cod
  • S8DJ
    #5847
    És helyette mit tolsz?
  • Running
    #5846
    3 hónapig toltam, aztán meguntam.
  • S8DJ
    #5845
    semmi baj
  • RepeszElek
    #5844
    Ocsi az elírásokért csak telefonon pötyögök és nem figyelek kellően!
    Bocsánat
  • RepeszElek
    #5843
    Hagyjad, mindenkibe bele köt ne húzd fel magad írj nyugodtan, sokakat köztük engem is érdekel volt játékosok véleménye, de ami igaz az igaz egyre kecesebben játszák..
    Ma akartam nyomni eggyet hardcore módban és egyetlen egy szerver volt ahol voltak hatvanan.
    (Xbox one)
    Szánalmas azokhoz a számokhoz mérten hogy hány millióan rendelkeznek konzollal és ebből hány ember kátauok a játékkal egy adott pillanatban.
  • S8DJ
    #5842
  • yossarianHUN
    #5841
  • toza #5840
    csak aktiv jatekosok irhatnak a topikba topikmesterkiraly?! nem tudtam bocsi...egyel szart akkor.. szia