6439
  • ronso
    #1342
    Öszintén semmi.........az hogy fél percenként meghalsz ugy hogy fingod sincs honnan lőnek mert nem látsz semmit.beülsz egy tankba és végigtolod a pályát 50 killel meg lapos a játék ..
    Ez arra a másik szar BF re hasonlit Hardline.ugyanaz pont ennyit ér..
  • JagFater
    #1341
    Sztem direkt van igy, kulonben egy vagtaval lekaszalnad az osszes pocsot.

    Bugos az egesz gamma nem kicsit.
  • toocha
    #1340
    Nekem tetszik így egy óra játék után, DE iszonyatosan túl van árazva. A fele is bőven elég lenne sz.tem.
  • McLarenpowa
    #1339
    Mi nem tetszett?
  • ronso
    #1338
    Persze mert játék elején megkaparintasz egy gépet és azzal végigtolod a partit nagy dicsöség...
  • ronso
    #1337
    Hát én pénzt nem adok ezért a szarért az tuti ,3 kört lenyomtam aztán ugy letöröltem hogy nyoma sem maradt..BF4
  • patchaou
    #1336
    Köszi szépen! Működik :) Már leszabjáztam egy ejtőernyőst XD
  • joebacsi
    #1335
    milyen konfigon tolod?
  • yossarianHUN
    #1334
    A lovacskázás nekem is bejönne, csak két gondom van vele:

    1. A szablyával valamiért csak a jobb oldalon tudsz suhintani. Elhiszem, hogy körülményesebb a bal oldalon, de azért nem atomfizika, érdemes megnézni a Mount & Blade-et, ott ezt remekül megcsinálták. Ezzel csak az a baj, hogy ha lerohansz egy gyalogost, és az az utolsó pillanatban átbotladozik előtted a ló bal oldalára, akkor halott vagy, max elcsapni tudod, de ilyenkor már ahhoz is késő szokott lenni. Másik, ha mondjuk a házak között váratlanul kiugrik balról egy talpas a sikátorból, megint csak nem tudsz vele csinálni semmit, ülő kacsa vagy.

    2. Nem tudom, hogy ez a hitreg hibája, vagy egyéb bug, de nekem többször is volt olyan, hogy teljesen tiszta, tökéletes vágásnál (konkrétan láttam átsuhanni a pengét a delikvens fején) konkrétan nem történt semmi. Meg se sebeztem az ellenséget, mintha el se találtam volna. Ő meg persze kapásból lekaszál ezek után. Ez kétszer-háromszor is előfordult, azóta nem lovagolok. Épp elég nehéz elég közel kerülni, majd szigorúan a jobb oldaladon tartva lerohanni őket, de ha mindez sikerül, és ezek után a tiszta vágásnak semmi eredménye, és ők szednek szét téged, az elég lelombozó.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.08.31. 12:44:28
  • JagFater
    #1333
    Lo a legnagyobb.
    Karddal koll vele csapatni.
    Tegnap vagy 5 percig kergetoztem az ellen egyik lovasaval, jo poen volt.
  • Fpocok
    #1331
    4K, ultra preset. 50-60 fps. NOT BAD!
  • Zegi Norbi HUN
    #1330
    Nem rossz játék, a hangulata nagyon adja, a grafika is szuper, a hangok is :) Már csak azt kellene kitapasztalnom, hogy tudnám leszedni az ellenséget :D Hitek azok jönnek, de kill az nem :/
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2016.08.31. 12:10:32
  • JagFater
    #1329
    Ott van lejebb, hogy kell a registrybe atirni es elindul.
  • TDC Geronimo
    #1328
    6 óra alatt se változott a véleményem a játékról. Sőt...

    Eddig a 6+ óra alatt 0 crashem volt és 0 lag
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.08.31. 11:45:04
  • TDC Geronimo
    #1327
    jaja :D
  • Moby
    #1326
    Jaja, de a legnagyobb, amikor a hullámat cipelő lóval még eltaposom a snecit, aki lelőtt :D
  • patchaou
    #1325
    Szomorú :( Az apu-mnak 15.7.1 a legfrissebb drivere, pedig elzörgettem volna 720p lowon :)
  • TDC Geronimo
    #1324
    Ja és horse roadkill > all :D
  • tobias88
    #1323
    még alszanak amcsiknál, majd estefelé (igaz, eléggé lassan jön lefele már most is)
    Utoljára szerkesztette: tobias88, 2016.08.31. 10:37:08
  • JagFater
    #1322
    Azt nemtudom, de en ott leszek. :-)
  • JagFater
    #1321
    Na, most lesz csak igazan kaosz.
  • TDC Geronimo
    #1320
    Ja ott az anti tank hero class mi? :D
  • TDC Geronimo
    #1319
    Tölthető az open beta mindenkinek originről
  • JagFater
    #1318
    Gyere csak az E-re, kapsz az arcodba. :-)
  • TDC Geronimo
    #1317
    Ha megvan assaultnak a rocket gun, akkor 2 ember már könnyedén elintéz egyet amúgy. Csak sok embernek még nincs vagy nem használják
  • gstup
    #1316
    Sajnos még vagy már sok a retardált.Ott vannak a tüzérségi ágyúk.Nem egy tankot visszaszorítottam velük.Kevesen használják őket.
  • TDC Geronimo
    #1315
    Tankkal, amit le lehet művelni az gusztustalan. Már én szégyelltem a pofám.

  • Borg
    #1314
    BF1-ről van szó ebben a topikban, jó reggelt.
  • grebber
    #1313
    Attól függ melyik játékban... Kb mindenhol máshogy van írva. Ethan Carterbe pl az alap az 100% és ott 200%-ig lehet húzni ...
  • Borg
    #1312
    A natív felbontásod mindig 42%-on van. Bármi másra teszed, akkor nem natívban számol.
  • Borg
    #1311
    Nem, a felbontást növeli lényegében, amivel a kártya számol. Aztán azt downsamplingeli a monitorod natív felbontására.
    Kb olyan mint az Antialiasing, csak nincs annyi anomália vele. Leszámítva a növekedő input lagot...
  • grebber
    #1310
    Valami olyasmi...pl full HD-nél a 100% scale olyan mintha 4k-ba csapatnád....
  • TDC Geronimo
    #1309
    downscaling
  • JagFater
    #1308
    Akkor szerintem itt az ideje hazigazdit valasztani.
  • tobias88
    #1307
    Az augusztus 31-es kezdési dátum pontosan mit takar, nem tudja valaki? Lassan már Los Angelesben is annyi lesz az idő, de még nem láttam béta lehetőséget.
  • lac coo
    #1306
    Ez a resolution scale amugy mire valo ? Noveli a betoltott texturak meretet, hogy extrem esetben extra kozelrol se legyen pixeles ?
  • Moby
    #1305
    Clickbait...
  • toza #1304
    termeszetesen elorol kell kezdeni mindent..semmit nemtarthatsz meg...

    beta..csak azert jatszol h teszteld es jelezd keszitoknek a hibakat..

    ingyen dolgozol nekik ,h ne teljesen fost dobjanak ki megjelenes napjan..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.31. 08:10:06
  • Vadnokedli
    #1303
    A resolution scale kicsit fura.. 50%-nál van kb az 1080p-nem úgy mint BF4-nél.
  • Softcore44
    #1302
    Arra vagyok kivancsi ,hogy a teljesen jatekban lesz e grafikai finomhangolas mert nalam tulajdonkeppen minden a elesseg beallitasan mulik . Mar megtalaltam az arany kozep utat szamomra az pedig a 40 es ertek. Btw ha full mediumon van minden akkor is 40-50 kozott van az fps ha minden lowon akkor is . Radasul a kepi vilag kozott is kb 0 kulombseg van --szamomra--.

    Erdekes .. Nem nagy vasam raadasul laptopon tolom de eleg fura , eleg nagy kaosz egyenlore ez is .

    Off : ha csipaval vagyok kerem valaki mondja meg hogy miert tudnal EGY LOVESBOL leszedni engem ami raadasul nem is fejloves az esetek 90% ba ? Mivel en a fejlovesen kivul egy lovessel soha nem oltem meg meg senkit .. Legalabb ketto kellett a csipabol is . Talan az is szamit h hason lovom vagy sziven ?
    Nem hiszem :(