6439
  • JagFater
    #1382
    Na akkor elugatom en.
    Ja olyan kurva regota tolnad, akkor pontosan tudnad, hogy az itt jelenlevok nagy resze bf42 ota szemelyesen is ismerik egymast ea mar akkor se voltak tinik. Es azt is pobtosan tudnad, hogy a hozzad hasonlo nagyarcu cimboraid hogyan jartak, mikor igy beprobalkoztak...
  • Zegi Norbi HUN
    #1381
    Ok, kösz :) Még mindig nem haladt mondjuk semmit, igazából nem is ír semmit egy nagy nullán kívül :D
  • ronso
    #1380
    Te is egy vicces ember vagy jolvan.. Na csákány ...:)
  • ronso
    #1379
    baszki fenyegetsz adjam a cimem?
  • Moby
    #1378
    >Én csak nevetek rajtatok

    Ez nem az amikor veled nevetünk, hanem amikor rajtad.
  • ronso
    #1377
    Nem kell pl messzire menni ott van egy tök egyszerü játék egyszerü motorral az ETS2 én szakmámbol kifolyolag szeretek vele játszani.sok egyéb iránt ez a játék miatt épitettem gépet karácsonykor több 100 ezer forintért és még ez az egyszerü játék is basszus akadozik néha.Meg fps ingadozás van.a multi részéről ne is beszéljünk..Sajnos az összes BF ilyen..
  • TDC Geronimo
    #1376
    hagyjátok, menjetek inkább játszani
  • JagFater
    #1375
    Sztem addig lepj le, amig jokedvenen talalod a tarsasagot...
  • ronso
    #1374
    Az a baj,hogy manapság összegányolják a játékokat hogy legyen profit,még egy hot egyszerü játék is tele van hibával temeg eszed otthon a kefét hogy bugos kidobál szar fos az egész és sajnálod a lovét amit kidobtál érte.rengeteg játékom van de egyszerüen a fele használhatatlan Saját fülemmel hallom hogy a fiam a másik szobábol szidja a szar COD-ot is tiszta ideg néha.
  • ronso
    #1373
    ez igaz
  • ronso
    #1372
    Fiam cimszoval majd a gyereked illesd barátom.Ne legyél ekkora nagy király faszikám..
  • Gauge
    #1371
    Nem, dehogyis jo:). Epp ez a bajom. Mikor BF4-et megvettem, BF jatekot vettem, ehhez kepest egy fos cod utanzatot kaptam...
  • Gauge
    #1370
    Ez beta, vazz. De egyebkent abban igazad van, hogy Dice/EA siman megcsinalta ezt korabban. BF4 is tele van bugokkal, amiket a kezdetek ota nem javitottak ki..
  • ronso
    #1369
    Ja a COD az jo játék? Na ott egy ember sincs aki nem csalással játszik..
  • yossarianHUN
    #1368
    Mármint mikor, a BF1942 előtt? Mert ha nem, akkor most nagy baromságot mondtál, fiam (nem először). Egyébként meg igen, a Monster jel biciklire, ajtófélfára, vécédeszkára, valamint minden egyéb, elképzelhető helyre való felaggatása tényleg tipikusan a 40+ korosztálynál szokott fétis lenni. Tisztáztad, hogy nem tetszik a játék, akkor meg nem értem, miért vagy még mindig itt. Ja, hogy trollkodnál. Leülhetsz, egyes.
  • ronso
    #1367
    Én csak nevetek rajtatok.hogy kidobáltok egy kiforratlan szarra nem tudom hány ezer forintot .dehát ez Magyarország..mit lehet csodálkozni..Na mind egy anyukának biztos van erre pénze.de hál isten indul a suli holnap.hajrá..na csákány :)
  • Gauge
    #1366
    Hova lehet hibakrol kuldeni infot? A jatekban nincs erre opcio..
  • Gauge
    #1365
    A BF4 egy kibaszott nagy atveres. Reszintem a Hradline utana a legrosszabb, ami tortenhetett. Egy igazi cod utanzat, Rusht teljesen tonkrevagtak, a terkepek altalaban aranytalanok es rettenetesen rosszul megepitettek, levitation egy vicc, es akkor itt van a flir....BF3 jo volt.
  • yossarianHUN
    #1364
    Minden meccs után válts szervert. Az egy szerveren lejátszott körök közül csak az elsőt számolja a class fejlődésnél.
  • TDC Geronimo
    #1363
    A revive rendszerrel nem vagyok kibékülve. Ha nem nyomok Qt nem is látja a medic, hogy meghaltam és kell ress :/

    Remélem ezt átdolgozzák és visszahozzák a régi revive metert halál után
  • TDC Geronimo
    #1362
    ja az marha idegesítő :(
  • TDC Geronimo
    #1361
    Előbb utóbb fel fog majd.
  • oneal1
    #1360
    ez iszonyat gyenge volt! :D
  • Gauge
    #1359
    A jatek jo, grafikailag battlefront, jatekmodra inkabb bf, de azert meg sok kivannivalot hagy maga utan. Erdekes bug conquesten: az auto eltunik mikozben fullig pakolva eppen megyunk vele:)
  • Zegi Norbi HUN
    #1358
    Amihez nem warbonds kell, azokat a fegyvereket hogy tudom feloldani? Azt írja kell hozzá 1,2,3as szint, de játszottam már jó pár csatát és semmit nem ugrik felfele a nulláról.
  • Borg
    #1357
    Egész bf topikok hozzászólásainak százezrei szóltak erről évekig, nincs új a nap alatt.
  • gstup
    #1356
    Megint már az én szültem meg a battlefieldet egy vasárnapi ebéd után a kert végi árnyékszéken szöveg.
  • ronso
    #1355
    Lehet én már akkor BF eztem mikor ti még csak gondolat voltatok.csak sok emberrel ellentétben én nem ugy játszom hogy telebaszom csalással a játékot ..De biztos igazatok van..valoszinü..
  • JaSoN HuNTeR #1354


    Játékról játékra jobban tetszik a game!
  • JagFater
    #1353
    Akkor ezt megbeszeltuk, szevasz.
  • oneal1
    #1352
    tény hogy az elején szokni kell a szemnek, de szerintem csak a látványt, aki fél óra után nem tudja hogy honnan lövik le az törölje :D

    lehet venni az új cod-ot , annak majd minden centje megéri az árát :D :D
  • ronso
    #1351
    Igen szerintem is.nem tudok játszani
  • ronso
    #1350
    Pfff 120 ért 4 normális játékot veszek :)
  • McLarenpowa
    #1349
    Lehet hogy te vagy a béna?
  • toocha
    #1348
    60 ajró az alap,deluxe 80, 130 körül a fullos.

    Utoljára szerkesztette: toocha, 2016.08.31. 13:00:44
  • TDC Geronimo
    #1347
    szerintem f2pnek kéne lennie :(
  • ronso
    #1346
    Én árat még nem láttam de sztem 17 környéke lesz.De max 3 rugót ér..á nem
  • toocha
    #1345
    wat wat?
  • TDC Geronimo
    #1344
    wat?
  • TDC Geronimo
    #1343
    i5 4670, 8gb ram, 1060gtx