6439
  • patchaou
    #1422
    Bétában csak ez az egy map lesz?
  • Mozes
    #1421
    Nem tud csatlakozni az EA Online-hoz, agyam eldobom.

    Valakinek ötlet?
  • patchaou
    #1420
    Elfogy a vram. 1 gigás kártyák már rendre elvéreznek manapság, némelyik játéknál a 2gigások is, még akkor is ha egyébként viszonylag erősek.
  • Moby
    #1419
    De legyen, berakom neked :) (a sört fogyasszátok el az egészségemre, én nem iszok alkoholt :) )
  • toza #1418
    ja..kb 4 en irtuk h 2-3 kor urmtan akad lagol..20 fps 2-3 mp ig is..
    azthiszem mindenki amds volt ..akkor az lesz a gond..
  • Moby
    #1417
    És mit fogunk látni? Hogy a röccenésmentes 150fps 150 marad?:D
    RTSS fut folyamatosan nálam. Minden apró kilengésre lecsapok azonnal.
  • ZiLi
    #1416
    Valaki tegnap írta hogy melegszik a gép azért szaggat a 2. körtől a játék. Most megnéztem és nem melegszik....Gpu 65-70.....CPU -55-fokos volt játék alatt. Akkor sem ment feljebb amikor már játszhatatlan volt. AMD 8350.... 7850 1 Gb RAM....kevés a ram?? de akkor miért nem mindjárt az első körtől csinálja....80-100 Fps. minden low.
  • TDC Geronimo
    #1415
    Dehogy csak az van. Vannak eu szerverek is 20-30as pingel
  • oneal1
    #1414
    azért a szem nem mindig árulja el az apróbb változásokat :)
  • tobias88
    #1413
    Gondlom csak amcsi szerverek vannak, mert iszonyatos pingem van (80-100). Más játéknál európai szerveren nem éri el a 20at sosem. Így nem csoda hogy nem találok el egy embert sem
  • TDC Geronimo
    #1412
    Gondolom ha nincs gond vele 8al akkor 16al se lesz változás :)
  • oneal1
    #1411
    Moby!

    Ha már ott rohad a fiókban! megtennéd, hogy kipróbálod milyen 16 al a 8 al szemben?

    vendégem van egy sörre! :D
  • Moby
    #1410
    Hát az nem a 8 giga miatt. Nekem is annyi van a gépben (itt rohad a fiókban még 8 giga, de nem kéri semmi). Egyetlen akadás sem volt.
  • TDC Geronimo
    #1409
    Amúgy ugye pár napja volt egy kisebb vita a becsúszás miatt. Mi a vélemény? Személy szerint én egy emberrel se találkoztam 8 óra alatt aki használta volna :P

    Ja és a hero classok is szerintem nagyon jól vannak balanceolva. Egyáltalán nem OPk.
  • Snexi
    #1408
    hát valószínűleg már ideje volna egy vga csere
  • TDC Geronimo
    #1407
    Én annyival tolom és nincs vele probléma
  • Snexi
    #1406
    valaki tolja 8gb rammal? i5 4590 és egy r9 270x van mellette,tükörsimán fut highon, viszont néha néha beakad
  • CalebJoe
    #1405
    Ja kb. nálam is ez volt telibe lövöm az embert pár méterről és persze no hit ő megfordult és egygolyós a gépfegyóval mert ő prő, ez azért nem fasza, oké hogy szinte 0 hitbox meg régi fegyverek de azért haljon már meg az ellen ha meglövöm.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2016.08.31. 16:38:34
  • TDC Geronimo
    #1404
    ja de jó lenne, ha ezekből az op tankokból 3* ennyi lenne
  • Zs0lt1
    #1403
    Nekem épp most lett elegem az egészből. Sniperek folyamatosan szednek, A tankot alig lehet kiszedni, az anti tank rocket vagymi egy vicc, van benne három lőszer, de a háromból a felét épp, hogy leszeded. A homok vihar baromi jól néz ki, meg az egész grafikai rész, a hangok kurvajók ez tény. De pl megyünk a sivatag közepén eltűnik a seggünk alól a tank az mi. Kurvajó tankos map lehetne ez, ha oldalanként nem két hanem kb 10 tank lenne. MAjd ha kb fél-egy év mulva benne lesz az ea acces vaultban adok neki egy esélyt, de ha nem nerfelik a snipereket akkor esélytelen számomra.
  • toza #1402
    mindeki masoknakra gondoltam h terjeszek a legecys szart.. felre ertetted.. azonnal mennyel rushholni!
  • lac coo
    #1401
    Aztaqrva...ez azert derek :)
  • SzirmosSzisza
    #1400
    :DD

  • patchaou
    #1399
    Utána is írták, de azért köszi neked is :)
    Hozzátenném hogy ennyi spam közt nem keveset kell ám visszaolvasni. És bocsi hogy ennyire fájt, hogy megemlítettem.
  • toza #1398

    olvass vissza... van megoldas!! terjeszetek mar ezt a legacy szart!!


    #1212
  • oneal1
    #1397
    ember, minden intelligenciát mellőznek a megszólalásaid, úgyhogy csak bátorítani tudlak hogy ne írj ide többet
  • JagFater
    #1396
    Nyilvan. Kerek en is ketto elakadasjelzot a nevem melle, akkor eltakarodsz vegre?
  • ronso
    #1395
    Látom te sem az olvasásbol doktoriztál...olvass már lejeb ember ne azt emeld ki az egészből ami neked tetszik...De nem is tudom minek irogatok ide sok agyatlan IQ bajnoknak...tistelet a kivételnek akikkel normálisan beszélgettünk az elején..
  • oneal1
    #1394
    azért élég érdekes felfogásod van a normális hangnemről:

    "én már akkor nyomtam amikor csak gondolat voltatok.... csak röhögsz rajtunk stb..."

    tényleg iszonyat normális :D
  • ronso
    #1393
    Az egész ilyen fajta beszélgetést te kezdted.addig semmi baj nem volt mig te nagyeszü ember be nem irtál ide egy okosságot..Mert igy kitüntél a csapatbol.egész addig normális hangnemben ment a duma..
  • JagFater
    #1392
    Pontosan ugy beszelek/nek veled ahogy megerdemled.
  • oneal1
    #1391
    úgy mint "baszki fenyegetsz , adjam a címem" ? :D
  • adam46
    #1390
    Az EA-nél biztos elmorzsoltak egy könnycseppet, hiányozni fogsz.
  • ronso
    #1389
    Hát gyerek már nem most voltam.hál isten engem még megtanitottak a másik emberrel tisztelettudoan beszélni nem ugy mint JagFatert ....sajnos vannak hiányosságok...mondjuk te sem vagy kutya..
  • TDC Geronimo
    #1388
  • JagFater
    #1387
    Es az uj hazigazda megjelent. :-)
  • Running
    #1386
    Ja a második sor már nem a f***arcúnak szólt.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2016.08.31. 14:10:09
  • oneal1
    #1385
    amúgy mondod hogy te vagy a nagy öreg, lehetne több eszed mikor olyanokat írsz egy fórumra, hogy mindenkit magad ellen fordítasz.

    Senki nem mondta, hogy fasza hogy vannak bugok, meg hogy istenkirály a béta és hibátlan, azonnal meg kell venni.

    De ha akkora player vagy ahogy írod, azért csak észre kéne venned, hogy honnan lőnek. Nem cseszegetésből, most halál komolyan!
    Ilyet még egy fórumon sem olvastam.
    Utoljára szerkesztette: oneal1, 2016.08.31. 14:09:06
  • Running
    #1384
    Mekkora egy szerencsétlen sorsú hülyegyerek vagy te, édes jó istenem, hogy nincs jobb dolgod, mint itt kiröhögtetni magad.

    Ja mellékesen 2 óra után azt állapítottam, hogy a BC2 után ez lesz a következő kedvenc. Vannak bugok, érdekességek, de simán el lehet lődözni vele.
  • JagFater
    #1383
    Marpedig az vicces volt, humorerzek nelkul szar lehet elni.