6439
  • yossarianHUN
    #1703
    Ignorálva van, egyszer emeltem szót az ügyben itt, ki lett beszélve, azóta nem is firtattam. Viszont ha már feljön a téma, és valaki idiótázza meg gyökerezi azokat, akiket zavar a játék egy totálisan irreális fícsöre, akkor már úgy érzem, hogy a másik oldalnak is van érkezése megfogalmazni a saját véleményét:)

    Hogy milyen lenne egy ideális első világháborús borító? Igazából tök mindegy, csak ne direktbe egy erőltetett és oda nem illő polkorrektséget sugározzon, mert a jelenleginek eléggé ilyen szaga van.
  • Shep
    #1702
    Ha nem olvasom itt sosem tudom, meg ,hogy az egy homoszexuális néger a borítón, jó nyilván a négerre azért rájöttem, de most ez amúgy mennyiben befolyásolja a játékélményét bárkinek is?
  • ratgab
    #1701
    És ha egyszerűen ignorálnátok a dolgot? Azt nem lehet?

    Ennyire zavar a borító? Az is számít, hogy milyen színű ellenfelet lőttök le a játékban?

    Milyen lenne az ideális 1. vh-s játék borító véleményed szerint?

    Tényleg érdekelne nem trollkodni akarok.
  • ReszegKoldus
    #1700
  • yossarianHUN
    #1699
    Ugyanaz a jelenet két játékos perspektívájából. A homokvihar effektje tök más, mondjuk lehet, hogy ez grafikai beállítás kérdése.
  • JagFater
    #1698
    Ez miez ez?
  • yossarianHUN
    #1697
    Hát ez elég érdekes

    Még a homokvihar se ugyanúgy jelenik meg.
  • TDC Geronimo
    #1696
    Látom témánál vagyunk...
  • RatBaG #1695
    ha már ennyire "PC" a téma, mi van az esélyegyenlőséggel? az SMAFU?
    http://gfycat.com/CooperativeWigglyAmericanblackvulture
  • JagFater
    #1694
  • Seten
    #1693
    Akkor ne olvasd el. :)
  • Mr_no_NaMe
    #1692
    Olvasd el a kommenteket újra és újra. Olyan mintha nem értenéd amit írunk neked. Itt konkrétan senkinek semmi baja a négerekkel. Mással van baj, és ez ki is van fejtve. Olvasd el, értelmezd aztán rájössz.
  • toza #1691
    "Homosexuality was illegal during WW1, and remained so up until 1967"

    "enter into a homosexual relationship was not only illegal but unpatriotic."

    70 vhany ota NEM betegseg orvosok szerint..

    par evvel elotte is bun volt,vagy vmi ilyesmi...

    senkinek nem kell fekete melegek kepe a elso vilaghaborus jatek boritojara az biztos is..


    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.03. 12:13:56
  • yossarianHUN
    #1690
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként szerintem a hozzád hasonló, habzó szájú, elvakult, agymosott pszeudo-liberálisok fényévekkel nagyobb veszélyt jelentenek a modern társadalomra és civilizációra, mint a bézbózütős, hakenkreuzos, gyök kettő IQ-s bőrfejűek, de ez már csak egyéni magánvélemény, és masszívan OFF, úgyhogy csak zárójelben jegyzem meg.

    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.09.03. 12:07:16
  • Softcore44
    #1689
    En mar akkor nem vettme komolyan amikot irtam neki egy nem tetszo komit es elkezdett csaholni meg szemelyeskedni .
  • yossarianHUN
    #1688
    Igen, értjük, te így gondolod, aki nem így gondolja, az hülye, és te leszarod, hogy miért nem így gondolja. Ne haragudj, ha nem tudlak komolyan venni :)
  • lac coo
    #1687
    Tovabbra is az a velemenyem, letezik olyan opcio is, hogy fekete azt jol van, semmi baj vele .
    Ehez tartom magam, velemenyem lentebb a tobbiekrol.
    Engem innentol nem erdekel ki mivel magyarazza a de akkorselegyenfekete dolgot....
  • Mr_no_NaMe
    #1686
    Ott a pont. Köszönöm. Aki ezt nem képes megérteni az kérem haljon meg, vagy menjen VV8 Viviennel szellemi vetélkedőre és égjen ki a retinája.
  • yossarianHUN
    #1685
    Hagyjuk a ködösítést, a Harlem Hellfighters egy pár ezer fős alakulat volt egy olyan háborúban, ahol több tízmillió katona csapott össze. Ehhez képest annyi fekete szaladgál a játékban, mintha legalább 60-40 eloszlású lett volna a rassz-arány, és akkor a borítón pózoló fekete úriemberről még nem is beszéltem. Ennyi erővel miért nem lehet eszkimóval lenni, a több tíz millió katona között tuti volt legalább néhány eszkimó származású. Büdös rasszisták.

    Arról nem is beszélve, hogy ha még félretesszük ezt a (igen gyenge kifogásként szolgáló) Harlem Hellfighters-t, akkor is megmarad a tény, hogy nem egy számítógépes játékon keresztül kéne lecsapódnia bármilyen társadalmi problémának, feketéket lelövöldöző rendőröknek, akárminek. Ennek nem itt van a helye, hanem a társadalmi és politikai fórumokon. Első világháborúról beszélünk, legalábbis kéne beszélnünk, nem pedig egy "21. századi társadalmi gondoknak görbe tükröt állító, polkorrektesített első világháború"-ról. Arról nem is beszélve, hogy ez megint rohadt nagy álszentség, mivel ezek amerikai társadalmi problémák. Tudtommal Európában - ahol az első világháború döntő zöme zajlott - jelenleg nem létező fogalom a feketék elleni erőszak, legalábbis nem jobban létező, mint a fehérek, vagy bármilyen más rassz elleni. Megint sikerült az amcsiknak a saját fontosságukat hangsúlyozni egy olyan játékban, amiben a témája alapján huszadrangú jelentőségük kéne hogy legyen, de persze hol máshol tudnánk jobban terjeszteni a politikai nézeteinket, mint egy első világháborús videojáték európai hadszínterén.

    Akárhogy csűrjük-csavarjuk, ez bizony a 21. századi, ráerőszakolós "píszí" kultúra újabb terméke. A BF2-ben anno miért nem lehettél nővel? Ott még aztán apropója is lett volna, elvégre manapság az amerikai hadseregbe simán bevonulhatnak nők is. De nem is ez a legfontosabb kérdés, hanem hogy miért nem volt senki kiborulva, amiért nem lehettél nővel? Tán mert az emberek (ez esetben nők) nem voltak még olyan hülyék, hogy ha nem látják a nemüket/rasszukat/nemi beállítottságukat reklámozni legalább 3 percenként a létező összes médiafelületen, akkor kapásból offendálva érezzék magukat, és diszkriminációról, rasszizmusról, meg egyéb orbitális baromságokról kezdjenek sápítozni.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.09.03. 11:52:28
  • Mr_no_NaMe
    #1684
    Tényleg kéne ide egy moderátor, most hogy elkezded a feketézést olyan irányból ahonnan senki sem kíváncsi rá. Értem ez alatt, hogy az USABAN lelövöldözik a négereket. Hogy jön ez ide? Nem erről volt szó hanem a dolog ideológiai és üzleti részéről...
  • JagFater
    #1683
    Mert ez a jatek kezdokepe, mondjuk azert...
  • Tikal #1682
    Ha tisztában vannak a történelemmel, akkor tudják mi a Harlem Hellfighters. Valószínűleg az volt a Dice célja, hogy beszéljenek róla az emberek, hogy téma legyen, pláne mostanában, amikor annyi feketét lőnek le a rendőrök az USA-ban. Jó téma. Csak nem itt kellene róla beszélni.... nem is értem, hogy miért nincs itt moderátor.
  • yossarianHUN
    #1681
    Nem biztos, hogy többség, csak azok, akik legalább minimálisan tisztában vannak a történelemmel. Így belegondolva valszleg inkább kisebbség.
  • Tikal #1680
    mekkora az a többség? lemérted? van róla statisztika?
  • Tikal #1679
    LOL.

    Akkor neked tulajdonképpen mi is a bajod?
  • Moby
    #1678
    Ez üzlet. Nem szól másról. A cégeknek azért kell ezt a képet mutatniuk, hogy a feketék beüljenek a filmekre, megvegyék a játékokat. Ennyi, felesleges túlfújni. Majd lecseng ez is, és lesz helyette más szar, amit lehet rágni :)
    Ráértekkurvára, azabaj :)
  • JagFater
    #1677
    Mostmár dereng valami, hogy anno BF2-ben, (vagy 42?) nem valami hasonló ügy miatt lettél véletlen közellenség?
  • yossarianHUN
    #1676
    Köszönöm, hogy alátámasztod azt, amit már régóta tudok:)
  • Softcore44
    #1675
    Megertjuk a te allaspontodat is de miert kell szemelyeskedni? Ettol erosebbnek erzed magad ?

    Noname : igen enis leszurtem , hogy egy allasponton vagyunk .
  • lac coo
    #1674
    Nem erdekel a libsizesed, leszarom, agyatlan gyokerek vagytok azt kesz, nem fogom megszakerteni mint ti.
    Nehigymar egy jatek al is a gyoker miertfekete agymenest kelljen latnom ! Azt persze magyarazat az van, higy de nem is .....
    Leszarom mit gondoltok rola, maganugyetek, de ne kerulkon elo ez naponta !'
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.03. 11:11:39
  • yossarianHUN
    #1673
    Azért szeretem, hogy fura módon mindig a nagy toleráns, felvilágosult, "mindenkit szeretünk" liberálisok szokták elkezdeni dobálni a szart a másikra, meg teli szájjal anyázni, ha nem úgy gondolják, ahogy ők Valamiért mindenhol visszaköszön ez a tendencia, ahogy te is megerősítetted most.
  • lac coo
    #1672
    Vagyis se ugy se ugy ne legyen fekete. Ertem en.....
    No mindegy leszarom, idiotasagot probaltok nagy gonddal megszakrrteni....
  • Mr_no_NaMe
    #1671
    A legjobb példa: a mostani Oscar gálán hatalmas botrány volt abból, hogy egy néger sem lett jelölve.
    Kik háborodtak fel? A hülyébb, erkölcstelen emberek (direkt nem csak négereket írtam), akik rögtön 5 perc hírnevet, és profitot láttak abban, hogy hőbörögjönenek picit ezen a dolgon.

    Rögtön rasszista mindenki, mert egy néger sem kapott jelölést. Ez CSAK ÉS KIZÁRÓLAG AZÉRT LEHET, mert rasszista mindenki, akinek köze van a jelölések eldöntéséhez. Csináljunk botrányt!

    Na én ettől undorodom, és valószínűleg ez a hozzáállás váltja ki a nagyobb cégekből a "Mutassuk meg, hogy mi nem vagyunk rasszisták" ömlengést.
  • JagFater
    #1670
    Pont ezt mondjuk.
  • lac coo
    #1669
    Vagy el kene huzni a picsaba a sok oksokodo gyokernek, azt nem kellene naponta talponalloban ereznem magam. Egyszer bebofogtetek, megertettuk.
    Vegen meg tenyleg nekem kell gondolkodnom, mertq semmi bajom a keppel..... Jol nezunk mar ki !
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.03. 10:58:11
  • JagFater
    #1668
    Azt nem, de hogy teljesen hidegen hagy az azért jelent valamit.
    Ez kb pont olyan, hogy már lassan nem csinálnak olyan filmet, amibe ne lenne buzi...
    Mindenki vágja, hogy vannak melegek, meg négerek, kínaiak.
    Szerintem a legtöbb embernek éppen pont semmi baja nincs senkivel, míg nem akarják ráeröltetni, mondjuk a meleg felvonulást.
    Otthon mindenki azt csinál, amit akar. De én sem vonulok fel a gyerekemmel, hogy heteró vagyok és szerintem ez a világ rendje. Érted?
    Nulla bajom van a négerekkel. Csak egy I.vh-s játék arcaként annyira illik, mintha egy plázacicát raktak volna kivakolva, miniszoknyába, rózsaszín AK-val. Ezt értsd meg.
    És ezt az erőlködést az EA részéről kifogásolják többen.
    Ha ez nem megy át, azon neked kéne elgondolkodni.
  • Mr_no_NaMe
    #1667
    Hülye. Ugyan azon az állásponton vagyok mint te csak más perspektívából írtam. Azt értettem ez alatt, hogy manapság mindenki rasszista a libsik szerint, ez pedig pont azt szüli, hogy mindenki képmutatóan a világ elé akarja tárni valahogy (nagy cégek stb), hogy ők bizony nem...hát itt is ez van: front kép: fekete csávó.
  • Softcore44
    #1666
    Attol ,hogy vered a melled az emberek tobbsege felhuzta a szemoldoket , hogy miert egy fekete ember van a loading screenen egy elso vh-s jatekban .
  • Seten
    #1665
    "ugyis a tengelyhatalmakkal leszel mindig"?

    Nem inkább azzal, amelyik oldalra betesz a rendszer?
  • Gauge
    #1664
    :)