6439
  • joebacsi
    #6039
    Na látom, megint kezdi összefújni a szemetet a szél....
    Ha lesz egy jó Gazala, akkor nincs az a lotyó karakter, aki el tudjon tántorítani az autentikusságtól.
  • toza #6038
    es ha lelosz wgy noi karaktert azbugye rape nek szamit..szoval megtobb baj lesz...
  • [UNQL]Echo
    #6037
    Nem ez a legnagyobb problema de ettol még nagyon nem hiteles.Viszont ha maradnak ezen a vonalon akkor az valamelyik ingyenes dlc-be igazan bekerulhetnenek a meleg indián törpék is mert biztos statisztikailag 1-2 megfordult belőlük a ww2-ben USA oldalon.Ez a video inkabb hasonlitott egy techdemora vagy scriptelt beépitett benchmarkra mint real gameplayre.Egyébként ez a coop modot hivatott bemutatni ugye?
    Mindenesetre varjuk meg a normalis 64 playeres CQ videot ugyis az lesz a mervado gameplay szempontbol.
  • Running
    #6036
    Úgy tűnik próbálnak sok újdonságot behozni, aminek nagy része, így első olvasásra jól hangzik. Valószínűleg gyakorlatban fog eldőlni, 2 hétnél többet ki fog e bírni a játék, vagy utána megint az lesz, hogy mindenki nézi a zászlót 6 km-ről és mesterlövészkedik.
    A trailer nagyon szar lett, ez alapján egy szép techdemo a 10 éves korosztálynak. Nő is nagyon kellett a játékba, gyakorlatilag 5% alatt van a női játékosok száma fps-ekben.
  • szabii98
    #6035
    Felőlem legyenek női karakterek, csak legyen egy gomb hogy az én kliens oldalamon ki lehessen kapcsolni a pink lgbt-s mellény skineket.
  • TDC Geronimo
    #6034
    Jajj női karakterek multiba. World first problem
  • [UNQL]Echo
    #6033
    ....then can customize things like gender... nagyon remelem ez nem a 64 playeres multira vonatkozik hanem csak a coop-ra mert eleg rohejes lenne ha 64 nő lovoldozne egy tortenelmi husegre torekvo ww2-es jatekban.Nehez lett volna egyszeruen a BF1942 alá betolni az engine aktualis verziojat,átvenni a BF2 squad rendszeret es kiadni a gamet?
  • Wreck86
    #6032
    Kicsit olyan mintha a Battlefield Heroes + Bf1 lenne összegyúrva és nagyon mesevilágosan kiszínezve. :S
  • TDC Geronimo
    #6031
    pár példa...

    •No Season Pass

    •Launch locations are France, Africa and Rottedam and North Africa desert

    •Coop Mode called Combined Arms

    •Single player War Stories return

    •Fortifications are things like sand ags, trenches, tank stoppers. Only supports can build offensively defense fortifications such as machine guns, field cannons and are much faster at building everything.

    •Predetermined areas to build such as at flags, can rebuild destroyed buildings

    •Attrition system - health bar is in stages, only regen up to closet stage not to 100 anymore

    •Physical interactions - every action in the game requires a player interact for things like medkits, spotting, ammo, ledge grabbing (example: healing requires walking over to a health pack, character animation to pick it up, then start healing)

    •No more HUD/map spotting, spotting is based on movement/changes around you

    •Attrition system - much less ammo on spawn, out of ammo after a few fights, but more ways to resupply ammo in the battlefield from packs, crates, or grabbing small amounts of ammo off of bodies (all requires physical interactions)

    •Revive system has a full on animation, takes a few seconds to complete, no more revive trains, takes time to complete

    •Ragdolls are server side, can now drag a downed player's body elsewhere

    •Any class can do a squad revive, takes longer than a medic revive, does not give full health points

    •Can call for help when down such as in the trailer

    •Ragdolls (player bodies) effect the environment, push down grass etc.

    •Gunplay completely changed

    •No more visual recoil

    •Each gun has a unique recoil pattern that can be learned and mastered

    •Bipods easier to use and setup

    •Bullet penetration through thin wood, sheet metal, walls

    •Movement change, can now dive froward, backward, left and right similar to R6 Siege prone system

    •Diving has a delay to prevent dolphin diving

    •Crouch sprinting is in the game

    •Can burst out of widows and commando roll, no destroying windows first

    •Can catch, throwback or shoot grenades

    •Less grenades because less ammo

    •Can tow items in the game with vehicles such as previously stationary anti-air guns, teammate can use an anti-air gun while you tow it with a vehicle

    •For example, can drive a tiger tank towing a field cannon behind it or a truck towing ammo crate to resupply teammates on the front line

    •Destruction explodes inwards or outwards based on where the destruction happens. Throw a grenade inside of the building? The explosion sends things outside of it. Outside of it? Breaks inwards.

    •Tank driving into a building slowly destroys a building, walls slowly crack/fall, not instant

    •Heavily focused on squad play, instant placed in squad when joining a game

    •New squad spawning system, squad deploy system that shows what squad mates are doing in third person in real time before the tactical map screen, so spawning on squad is kicker than spawning on tactical map screen

    •Since squad spawning/deploying is faster than tactical map, squad wipes are serious

    •Squads accumulate points that can be spent on "squad call-ins", only squad leader can spend them in

    •Squad Call-ins are V1 or JB2 rockets as seen in the trailer, supply drops with ammo/health, a smoke barrage, heavy weapon pickups (not hero kits), squad only vehicles such as Churchill crocodile flamethrower tank or the Sturm tiger

    •Elite classes are gone

    •Behemoths are gone

    •Large, non-fatal explosions can knock a player over

    •Four classes are back: assault, medic, scout, support

    •Create a solider, add them to a company of soldiers, then can customize things like gender, face look, face paint, outfit, accessories, etc. and assign them a class archtype

    •Class archetypes highly customizable
  • TDC Geronimo
    #6030
    A reveal trailer szar lett, viszont amilyen infók jackfrag videójába vannak az alapján kb teljesen megváltozik a gameplay és iszonyat jó dolgok lesznek benne. Én megvárnám az E3as gameplaty mielőtt leírnám a reveal trailer alapján...
  • Hexex86 #6029
    ww2. a brit szalad szamurájkardal a hátán miközbe szenved a művégtaggal küzdő nő mellette.
  • lac coo
    #6028
    Ezmostmi? 2.VH akar lenni ?
  • Snexi
    #6027
    Most ez nőknek készül? Vagy komolyan nem értem, hogy milyen réteget akarnak ezzel az erőltett egyenjogúsággal megszólítani
    Utoljára szerkesztette: Snexi, 2018.05.23. 22:47:29
  • RatBaG #6026
    pfff...

  • toza #6025
    vov.

    4 et is meg jatszak azert paran.. kiraj
  • Bogdogege
    #6024
    Jön az V senkit nem fog érdekelni.
  • toza #6023
    megint olcso a teljes jatek. 20 euro... most vegyetek!

    hatha visszamegy 50K fo:le-
  • toza #6022
    :(
  • TDC Geronimo
    #6021
  • RepeszElek
    #6020
    Jah és nem panaszkodom ez fobtos mert ugyan ezt megcsinálja visszafelé is.
    Van hogy csak olyan csapatba rak hogy zsinorban nyerek.
    Általában ezt akkor csinálja ha már nagyon lement a win rate-m.
    Kicsit felhozza 50% ra.
    Kb. Mindenki 50%-on mozog, igyekszik egyensúlyt teremteni a játék csak elég furán csinálja..
  • RepeszElek
    #6019
    Zozo...
    Talán azért bizonyitja ezt mert ezt akarom bizonyitani.

    Nem rajtam mennek el a meccsek, egy ember kevés a 32ből, úgy is mondhatnám egy fecske mem csinál nyarat,ezért fura az egymás utáni veresség vagy nyereség sorozat, főleg a 9 egymás után. Ez most rekord.
    Majd ti is figyeljétek.
  • Zozo76
    #6018
    "Konkrétab elmentem hugyozni és mire vissza értem már a csapatom megnyerte a csatát nélkülem"

    ez azt bizonyitja hogy nem oszt-nem szoroz ha jatszol vagy nem. :D
  • RepeszElek
    #6017
    Ezek nem a barátaim,de ha te szeretsz idegen kreténekkel játszani akik nem jönnek pontot húzni és végig nézik a kis kempelő állásukból ahogy szarrá lőnek de persze nem jön segíteni sőt még a medic sem húz fel mikor elmegy melletted akkor szerintem az a gáz,de te tudod.
    Ha van rá módom az életben is kerülöm a hülyéket.
    Ezek nem csapatjátékosok,megérdemlik a sorsukat,én meg ilyenekkel fogok együtt játszani ha nem muszáj.

    Egyébként a legtöbb meccs az inaktivitáson csúszik el.
    Most operationsban a három részes sivatagos pályát egy támadásból csinálta meg az ellenfél.
    Nem volt ellenállás. A játék szerint mi is 32en voltunk bent de láttam igazábol 15-20nál sosem voltunk többen a pályán.
    Egyébként nem panaszkodom mert sokkal többet ölök mint halok,még ilyenkor is de szeretem ha nyer a csapatom ez csapatjáték vagy mi.
    Nah egy időre szüneteltetem a gamet, jó lenne ha már jönne a következő sorozat...
    Addig is jó játékot nektek!



  • N1ggA
    #6016
    "És persze nem enged át a másik csapatba mert unballance!"
    Mondjuk ha szop a csapat és te emiatt át akarsz menni a másik csapatba az elég gáz
  • RepeszElek
    #6015
    azt gondoltam k/d-tt néz vagy ilyesmi..
    Kezdjétek el már ti is nézni mikor hova dobál mert ez a zsinorban 9 vereség most kicsit elvetette nálam a véletlen gondolatát.
    És persze nem enged át a másik csapatba mert unballance!
    Szopok egy rakás kreténnel ráadásul a fele szarik, telefonál,pizzát rendel vagy mit tudom én de sokszor kb. 10-en vagyunk a pályán míg az ellenfél mind a 32 játékosa játszik.
  • RatBaG #6014
    csak a csapat alsó harmadából, meg a csapatban eltöltött időt is nézi.
  • Nyers
    #6013
    Valószínűleg azért, mert az algoritmus egy sima sorsolás és kész. Menet közben néha átdobál néhány jól teljesítő embert az éppen győzelemre álló csapatból és ennyiben ki is szokott merülni a "balance".
  • RepeszElek
    #6012
    Én nem tudom milyen algoritmus alapján sorsolja a csapatokba az embert ez a játék, de pl. az hogy zsinorban 9szer egymás után veszítsen a csapatom kicsit gyanús föleg elötte lévő nap meg csak olyan csapatba kerültem aki nyert.
    Konkrétab elmentem hugyozni és mire vissza értem már a csapatom megnyerte a csatát nélkülem.
    Elég gyanus...
  • Zozo76
    #6011
    XBOXon nekem mostanaban elegge hektikus volt a kereso. PSen nem volt ilyen gond, es sokkal tobben is jatszanak. PC meg nem az en asztalom.
  • N1ggA
    #6010
    Vannak szerverek, de én megvárnám a 2018-as BF-et
  • robi3
    #6009
    Hy! hogy állnak a szerverek? érdemes még erre beruházni?
  • toza #6008
    "givavej" ...


    teljes valtozat is meglehetosen olcso.. mint sosemeg 20 euro
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.04.21. 14:56:29
  • buddabudda
    #6007
    nekem van úgy 30 db európai szerver, 0tól 10 szabad helyig szürve, conquest és frontline játékmódban
    Utoljára szerkesztette: buddabudda, 2018.04.13. 14:16:41
  • Zozo76
    #6006
    most neztem az elobb, es meg most sem jo. krimi az egesz.
  • drakulalugosi
    #6005
    Ezt PC-n is eljátssza a játék. Elvileg 10-12 ezer ember játszik épp, de a kereső alig talál 1-2 épkézláb szervert.
  • Zozo76
    #6004
    nalam tegnap ota nincs 2 szerver tele, europai szerver, minden tovabbi filter alap. az egesz kib@szott jatekban most epp van 2 full szerver, meg egy 6-os meg egy 1-es, es kifujt. kizart hogy ennyire nem jatszanak vele. ezzel szemben ps-en az utolso dlc palyaira, conquest-ben van vagy 2 tucat szerver fullon, az xbox-on meg az osszes palya, osszes jatekmodjara van 2 szerver fullon azt csokolom...
  • RatBaG #6003
    https://www.battlefield.com/en-gb/news/update-notes/easter-update
  • Belvarosi
    #6002
    A servert reseteltem, más pályákon folyamatosan játszom, csak a prémiumosokkal van gond.
  • RatBaG #6001
    akkor vagy a serverkereső filter van rosszul beállítva, vagy a neteddel van valami, mert dugig vannak a serverek...
  • Belvarosi
    #6000
    Próbáltam ezt is, sajnos ugyanaz a helyzet.