6439
  • Zozo76
    #1904
    ez azert teljesen nem fog eltunni, pc-n sajnos meg kell szokni hogy vannak es lesznek is csalok, mivel nem zart a rendszer mint a konzoloknal. persze van amit lehet szurni de messze nem 100℅. annyit tehetsz hogy nem foglalkozol vele, vagy nem jatszol multit pc-n.
  • JagFater
    #1903
    :-DDD
    Pont ezt szoktam csinalni.
  • Vadnokedli
    #1902
    RAM mennyi? Bár kétlem hogy ez lesz a probléma. Nekem 16GB-vel még egyszer nem droppolt,sehol.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2016.09.05. 05:14:43
  • yossarianHUN
    #1901
    Nagyon sokan írják a hivatalos fórumon is, de valszleg nem minden konfignál jön elő. Ettől függetlenül bízom benne, hogy a véglegesben már javítva lesz.

    Más: Most aimbotozott össze egy arc a szemem láttára 105-3-as statot. Beállt a pálya egyik végébe LMG-vel, a kill feedben meg csak pörögtek a fejlövések annak rendje és módja szerint. Azért ilyet ne már...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az már egy másik történet, hogy mekkora aberrált állatnak kell lennie valakinek ahhoz, hogy ez örömet okozzon neki, főleg egy bétában, ahol még a statot se tartja számon a játék. Az emberi idiótaság határtalan.

    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.09.05. 01:03:54
  • Adam Jonas
    #1900


    Leírásban azt írja a srác, hogy amíg 8 GB RAM-ja volt, neki is ugyanilyen problémái voltak....WTF

    Pedig néztem a RAM használatot, nem igazán ment 90% felé.
  • Adam Jonas
    #1899
    Nekem már az első menet közepétől kb...

    De már az önmagába meglepő dolog, hogy a kilépésre szolgáló gomb megnyomásától 30 mp múlva méltóztatik kilépni a program.
    Utoljára szerkesztette: Adam Jonas, 2016.09.05. 00:51:18
  • Rony94
    #1898
    Második/harmadik menetnél nekem is elkezd droppolni az fps ha erre gondolsz. (a gépemet a leírásomban láthatod)
  • Adam Jonas
    #1897
    Van még rajtam és az egyik fórumtárson kívül, aki szenved a játék normális futtatásával? Komolyan mondom, 1,5 hónappal a megjelenés előtt ciki, hogy egy i5-4460 + GTX 960 duóval egyesek Ultra-n tolják ezt a valamit, nekem meg lassan be kell mennem Medium alá...

    Ma beszéltem az egyik szerveren egy sráccal, FX 8370 + GTX 970 OC + SSD = ugyanazzal a problémával szenved, mint én...
  • kissssss
    #1896
    wtf...
  • lac coo
    #1895
    Én már magamtól meghalok :

  • yossarianHUN
    #1894
    Ja, néha rám tör a kísértés, hogy kimenjek oda a Tank Hunter-ért, de aztán elhessegetem:) Nem szokott jól elsülni.
  • TDC Geronimo
    #1893
  • TDC Geronimo
    #1892
    Igen, mivel ma loptunk egy tankot és medickel szállt be csapattárs és simán megjavította.
  • yossarianHUN
    #1891
    Te tudod? Nekem úgy rémlik, hogy egyszer beszálltam valami sima classal egy tankba, és nem tudtam javítani. De nem esküdnék meg rá.
  • TDC Geronimo
    #1890
    Az utolsó scopeos support fegyverrel akkorákat irtottam, mint a picsa. A gyújtós tripwire bombával is a D és C között a házaknál.

    ja és supportnak végtelen gáz gránátja van. Kis ammos táskával egyből vissza lehet tölteni. Elég gáz. A másik meg, hogy ha egy nem tank classal beszállsz tankba miért tudod javítani? Ezt is marhaságnak tartom.
  • TDC Geronimo
    #1889
    Medices dologban biztos vagyok, mert mindenhol sírnak miatt teljesen jogosan. Elképzelhetetlennek tartom, hogy ez ilyen formában jöjjön ki
  • yossarianHUN
    #1888
    Ja, ezeket megjelenésig tuti nem gyomlálják ki teljesen, de ha az ilyen ordasabbakat, mint a medices javítják, a többi nem fog zavarni annyira. Amit viszont baromira megcsinálhatnának, az a memory leak javítása, mert elég zavaró, hogy egy-két meccs után minimum a játékot, de inkább a gépet is újra kell indítani, különben lezabálja az összes RAM-ot, és akadni kezd.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.09.04. 22:37:11
  • TDC Geronimo
    #1887
    Én azon a ponton vagyok, hogy jelenleg nincs olyan ficsőr a játékban, ami ne lenne bugos :D
  • yossarianHUN
    #1886
    Mondjuk szerintem a lőszerkérés ugyanolyan bugos, mint a medicek jelzői. Én legalábbis eddig ha egy alkalommal láttam összesen ilyet, pedig azért mentem supporttal rendesen. Általában találomra dobálom a lőszert mindenkinek, aki szembe jön, aztán vagy kell neki, vagy nem.
  • yossarianHUN
    #1885
    Tegnap megvolt az első köröm, ahol a pont-, nem pedig az időlimit miatt ért véget a meccs. 300-51-re nyertünk. A vonat gyakorlatilag a meccs második percétől bent volt, de nem sok vizet zavart. Őszintén szólva hiába tud foglalni, ugyanannyira nincs értelme pontszerzési szempontból, mint a léghajónak. 48-as szintű vagyok, úgyhogy van pár órám a bétában, de egyetlen egyszer nem láttam olyat, hogy a vert helyzetben lévő csapat visszahozta volna a meccset a vonat segítségével.

    Ami viszont baromi fun, az a bombázó orrgéppuskájával trollkodni a lent szaladgáló gyalogosokkal. Brutális az a fegyver, egy-egy sorozattal ha sűrűbben állnak, két-három gyalogost is simán le lehet kapni, a háztetőkön kempelő csipások fülének kicsipkézése meg külön öröm. Repülőket szinte lehetetlen eltalálni vele, de ha véletlenül mégis, belőlük is nagyot szakít.
  • Rony94
    #1884
    Kedvencem mikor 2 percen át kértem lőszert a supporttól, nem győztem nyomogatni a Q betűt, még rám is nézett a gyerek, nem értette hogy mi a szart akarok tőle, aztán hátat fordított nekem és rohant tovább. Kész paródia.

    szerk.: Jelenleg jobban jártok ha kerestek egy halottat és felveszitek annak a fegyverét.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2016.09.04. 22:26:25
  • lac coo
    #1883
    En nagyon ritkan kerulok jo csapatba . Vagy mire lemegy ot perc negy sniperrel vagyok egyutt :))
  • kissssss
    #1882
    reméljük hogy kapni fog egy szép nagy buffot a célzásra és a fegyverletámasztás képességet is adhatnának neki mert ez így nagyon vérszegény(supportal együtt).
  • Bandicoot
    #1881
    Ez egy beta itt keresni kell a közösséget,majd ha lesz full lesznek fix szerverek fix arcokkal akkor ott lesz közösség és csapatmunka.

    Én továbbra is abban reménykedem hogy az autobalance kiiktatható lesz - vagy sokkal finomabb, mert jelen formájában egy idegesítő szemét.
    Ma is 8 meccsből 8-szor egymás után támadtam, mert állandóan minden meccs után átbalanszolta az egész csapatot.... Iszonyatosan idegesítő főként mikor egy jó csapatban vagy....
  • lac coo
    #1880
    A csapatmunkáhot nem csak én kellek, egyelőre még járművel se állnak meg, hogy felvegyenek :))
    BF public nagy átka ....
  • Bandicoot
    #1879
    No látod ilyen esetekben jó ha például support vagy, illetve ha van a csapatban support és csapatmunka is létezik....:)
    A support viszonylag gyorsan ledarálja a páncélos f*szt.:)
  • yossarianHUN
    #1878
    Lőni nem érdemes, rettenthetetlenül rá kell rohanni, és áttolni a hasán egy bajonettet:)
  • lac coo
    #1877
    Hat valami ilyesfele volt , kozelrol nem tudtam szemrevetelezni .:)) Szerintem futni nem tud csak setalni, de ket tarral alig tudtam 40 hp t lecsalogatni rola :)
  • yossarianHUN
    #1876
    Ja az a Sentry, vagy mi a vér. Egyszer tudtam eddig felvenni a cuccát, de nem tűnt valami acélosnak. Élete van dögivel, de az a fegyver... Célozni nem tudsz vele, gyakorlatilag csak közvetlen közelre ér valamit, de arra akkor már a lángszórós jobb, arról nem is beszélve, hogy szuronyrohammal, vagy sima közelharccal simán lekapnak. Szerintem vagy egy tucat Sentry fejét lékeltem meg vagy döftem át szuronnyal az utóbbi napokban. Egyszer meg lángszórósként összefutottam eggyel egy utcában, mindketten full HP-n voltunk, na már dörzsöltem a tenyerem, micsoda bossfight lesz itt, és majd kiderül, melyik az erősebb. Hát, elárulom, nem a sentry:) Még épphogy csak kezdtem volna belejönni a lángszórásba, az pedig már el is patkolt.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.09.04. 21:46:05
  • Rony94
    #1875
    Sentry-re gondolt. :)

    De abból egyébként egyszerre csak egy lehet. 2-3 ember már könnyedén elintézheti. Valaki eltereli a figyelmét, míg a másik hátulról leszúrja.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2016.09.04. 21:44:45
  • lac coo
    #1874
    En nem tudom mi az, valami pancel volt rajta meg a fejen valami plehsisak, az arca elott is ha jol lattam. :)
    Olyan kutyuk meg fegyverek vannak itt nekem lassan mar steampunk erzesem van nem vh :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.04. 21:44:09
  • yossarianHUN
    #1873
    Páncélos, támogató izé? He? :D
  • lac coo
    #1872
    Lattam ma olyan pancelos, tamogato izet, terminator vagy mi az...
    Na az kemeny , ha azok otosevel raszabsdulnak a palyara elvezetes lesz :))
  • Tikal #1871
    a Skype
  • Piko888
    #1870
    Másnak is bezavar a skype?
    Tegnap óta, ha skypeon beszélek valakivel, és elindítom a játékot akkor 1 fps-t ír ki a jobb felsőbe és szaggat a menü.
    Leteszem a hívást és azonnal megjavul. Mi lehet a gond?
  • TDC Geronimo
    #1869
    Én imádom assit, medicet meg supportot is. scoutot mindig is utáltam, de sajnos túl jók lettek azok is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.04. 21:03:50
  • yossarianHUN
    #1868
    Egyetlen használható kaszt az assault? A scoutnak röhög a vakbele :D Egyébként nem lennének rosszak a medic puskák, csak drasztikusan buffolniuk kéne a damage drop-offon, mert ha távoli célpontra lősz velük, lepkefingnyi sebzést okoznak, 5-6 lövés is kellhet egy emberbe, ami röhej. Ugyanez igaz a support LMG-kre is, bár azoknál egy fokkal jobb a helyzet.
  • DivXion94
    #1867
    Az köcsögség,hogy úgy söpröm ki az ellenséget a házból,hogy dinamitot teszek az első szintre,felrobbantom leszakad a második szint vele együtt meghal az ellenség is? Jobb híján egyedül több ellen csak ennyit tudok tenni.. Egyetlen használható kaszt,mit mondták már, az Assault(Az alapfegyók sem olyan rosszak).20 meccs után úgy döntöttem kipróbálom a medicet hátha tudok érvényesülni a csatatéren. Háát, házak között-khm akarom mondani szobák között- nem igen lehet lőni az elsődleges fegyverrel,de a sivatagban valamivel jobb a helyzet..Ha egyáltalán összejövünk egy páran ,azt hiszem medicel fogok szaladgálni..
  • yossarianHUN
    #1866
    Én azt szeretem még nagyon, mikor zajlik a parázs közelharc, ütöd az ürgét, elkezdődik a kivégzőanimáció, már diadalmasan vigyorogsz, erre a kivégzőanimáció felénél hirtelen te halsz meg, ő meg elfut.

  • Rony94
    #1865
    Megpróbálkoztam a sniperkedéssel. Még van hova fejlődnöm, de mikor összejönnek a headshotok, az nagyon jó érzés. :)
    Videó