6439
  • yossarianHUN
    #1944
    Valószínű, de senki nem mondja, hogy ne legyen sniper kaszt. Csak valami kontroll kéne, hogy ne a csapatok 70%-a sniperrel kempeljen valahol.
  • koschwarz
    #1943
    Meggyőződésem, hogy ha nem lenne sniperkaszt egy BF-ben, az eladások a felére esnének vissza.
  • JaSoN HuNTeR #1942
    Nekem tökéletesen fút!

    Amúgy a béta meddig tart?
  • Tikal #1941
    hát ez elég gyászos, azt hittem elsőre a laptopom nem bírja a videot :D
  • Rony94
    #1940
    BF1-es.
  • youtubeGM
    #1939
    BF 1 Gameplay on Nvidia Geforce 920M / 4 GB Ram / N3540 2.66ghz
  • youtubeGM
    #1938
    www.youtube.com/watch?v=rM2djIwOSoo
  • yossarianHUN
    #1937
    Az a baj, hogy egy jobb csipás ezt ugyanúgy megcsinálja a háztetőről egy sima puskával. Ezért kéne valami csinálni a sniperekkel, de ha felveted a hivatalos fórumon, egyből jön a "l2p git gud ne álldogálj a pusztaság közepén" szöveg. Aztán magyarázhatod te már, hogy se nem álldogáltál, se nem a puszta közepén, de az már senkit nem érdekel.
  • toza #1936
  • yossarianHUN
    #1935
    Még sosem használtam ilyesmit, de akkor lehet, hogy most majd eljön az ideje:)

    Azért látom, jött pár új bug is a peccsel :D Most például olyan volt, hogy a bombázó orrgéppuskájánál ülve lövéskor se hang-, se vizuális effekt, semmi torkolattűz, meg se nyekkem a kezemben a mordály. Először azt hittem, hogy az egeremmel van valami, de aztán láttam, hogy a kráterek megjelennek a földön, ahova lövök (de még port se vernek fel a lövések). Szóval sebezni tudtam, csak épp a becsapódásokon kívül semmi jele nem volt annak, hogy lövök :D
  • RatBaG #1934
    btw jobb felső sarokban az fps számláló az bf1 fícsör, vagy origin?
    minden más játékban a steam számlálóját szoktam használni, msi afterburner offon van, origines játékkal meg nem játszottam vagy 2 éve...
  • Tikal #1933
    Az ellenfél két light tankosa 50 feletti killel fejenként, hagyjuk már :D
  • patchaou
    #1932
    Nálam nem szaggatott amíg volt netem, bár full low beállításokkal toltam mert most nincs vga-m :) A10-5800k proci
    Utoljára szerkesztette: patchaou, 2016.09.05. 13:37:16
  • TDC Geronimo
    #1931
    Az mindent szétkap. Fullba nerfelve is lesz
  • Tikal #1930
    WTF, a light tank szétkapja a heavyt mint a szar :DD
  • toza #1929
    azonnal mondja meg mindenki h intel e vagy amd..

    nallam szaggat akad es fx 8350 -gtx 970 4gb- 8 gb 1866 - os -ssd rol

    ja nem bocs..most gtx 780 ti 3gb vel szaggat,de elosszor nyomtam 970 el es azzal is akadt.. (szegeny 970 meg 2 honap gar van rajta,szoval gyorsan elkuldtem cserleni .:D )
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.05. 13:22:26
  • TDC Geronimo
    #1928
    Nekem akkor nagy szerencsém van, hogy minden gond nélkül fut.
  • toza #1927
    olvass vissza.. kb minden otodik hsz arrol szor h szarul van beta optimalizalva,es durva full stoppok,meg fps droppok vannak 5-10 perc utan..
    ne aggodjal beta.. csak azert kell jaccani h szoljal fejlesztoknek h mi szar- mi nem,mit valtoztassanak,h megjelenesre jobb legyen.

    majd megjelenes utan is jon ugyis pecs meg uj gpu drajverek es meg jobb lesz..

    atlagban kb 1 ev alatt rendbe szoktak rakni a " kesz " jatekot..

    persze h beta szar.. ez a dolgok rendje..
  • dienesoft
    #1926
    Sziasztok,

    valaki találkozott olyan problémával, hogy 1FPS-e van a játékban? Először ablakban futott, akkor volt 120 a menüben, majd a játékot Fullscreen-re állítva azóta 1 FPS-em van és nem tudok vele mit kezdeni, a menüig se jutok el, kilépni is csak feladatkezelővel tudok. Van erre valami megoldás?

    Köszönöm előre is!
    Utoljára szerkesztette: dienesoft, 2016.09.05. 13:06:00
  • patchaou
    #1925
    Valami gameboosterrel nem próbáltad még közben pucolni a ramot? Most nincs netem így nem tudom a bf-el kipróbálni, de gta közben amikor érzem hogy kifogytam egy gyors alttabbal és ram pucolással megoldódik a dolog (csak nyolc giga van amiből kettő az apu-é). Több ilye cuc is van, nekem az asus vált be amit még a 960-hoz szedtem le (gpu tweak II), de elvileg az iobit-es is jó, vagy egyéb vga gyártó progija ha tud ilyet
  • toza #1924
    jee..de vki rajta van meg bf3 csinositasan azert..

    es tenyleg!!nem u volt h modolhato lesz majd!?!vannak mar ra izgis cuccok esetleg!!?utne ha vkik csinalnanak jobb vvvv1 mod es mindenki azzal jaccana bf1 helyett!!
  • toza #1923
    de...bf 4 is ott van..kaming szuun.
    ps4 nel biztos legalabbis.. swbf mintara..dejo..
    bf 3 mat leszarjak mar nyilvan..



    jatek utani nem cseteles a legszornyubb egeszben..meg pl ha nem nyomsz kontinnyut,nem tolt be magatol kov map..:( foss
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.05. 11:46:13
  • Gauge
    #1922
    Az összesé nem hiszem....
  • Adam Jonas
    #1921
    Egyébként nem ez lesz az összes BF-nek az új felülete, amit már mondanak egy jó ideje? Mármint a menü rendszerre gondolok.
  • Adam Jonas
    #1920
    8 GB van, ami azért sztem nem kevés. Nem 100%-os még igyse a memória használat, ezért nem értem, hogy miért kell neki 16, és miért nem eleg a 8.
  • TDC Geronimo
    #1919
    szerver oldali cucc volt. Nem tudok többről. A fegyverek eltűnése, rangok stb ez mind szerver oldalon javítható
  • JagFater
    #1918
    Javitottak meg valamit?
  • DivXion94
    #1917
    12-16 ezer forint körül lehet majd kapni. Platinumshopnál már ki is tették , 15 990 ft. Bár én onnan nem vennék, inkább megvárom a cd galaxis árát.
  • TDC Geronimo
    #1916
    Na kiszedték az időlimitet. Felfelé megy számláló és így mindig 300 pontig megy a meccs
  • oneal1
    #1915
    dobozos verzió ára lehet tudni hogy alakul?
  • toza #1914
    csinalj 1 perc alatt kamu reget es probald azzal..rem bonyolult..
  • Tikal #1913
    jaja, én szeretem, mindig jó DUEL-ek vannak ott, néha meg egy egész osztag is odakerül.... :D
  • adam46
    #1912
    Szegény E pontot mindenki csak bántja, amúgy ahol én voltam eddig szervereken, mindig volt valaki az E pontnál, alig tudom sokszor elfoglalni.
  • primus88
    #1911
    azt tudom h nem kell ps+ hozzá de mégsem rakta be a kosárba ha rámentem és többet már nem elérhető ez a lehetőség és nem is találom sehol
  • TDC Geronimo
    #1910
    Nem kell ps+ hozzá
  • TDC Geronimo
    #1909
    10kor ma jön patch betahoz
  • primus88
    #1908
    ps4em van olvastam az egyik oldalon h ki tudom próbálni a bétát ha nincs ps plusom.felmentem a ps storeba azt írták menjek az add to basketre majd akkor bekerül a kosárba a játék.rámentem de a kosár az üres és az add to basket lehetőség sem elérhető már.mit tudnék csinálni?volt ps plusom korábban de már lejárt és most jelenleg nincsen.lehet h ezért nem tudom kipróbálni?
  • Rony94
    #1907
    Lehet hogy egyszer én is belefutottam egy csalóba. Az ürge ott hasalt a szikla peremén, közel az F ponthoz, tudjátok miről beszélek, a sniperek kedvenc helyéről. Na és azt az ürgét elkezdtük többen is lőni a sziklától 20 méterre, mert pont kilógott a fél teste.. Sniper puskával eltaláltam HÁROMSZOR és nem halt meg, végül valaki bevitt egy negyedi vagy ötödik lövést és az ölte meg. Ez WTF?
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2016.09.05. 08:54:44
  • toza #1906
    jaja..en vaganyul lecsapom tapot es vissza..gyorsabb "ujrainditani "gepet mint kilepni..

    utanna meg 2 pecig win 98 szinten van ugyis..lassu fos minden mas is...

    majd kijavitjak biztos..

    cseten csak bant latni kb tenyleg..ugyesek nagyon..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.05. 08:34:07
  • Mersant
    #1905
    tegnap du. szo szerint a fel csapatot kidobtak cheateles miatt a szerverrol...neztem mint a moziban.