6439
  • JagFater
    #2464
    Toza jo gyerek, ne bantsd. :-)
    Kicsit "Szekrenyre" emlekeztet, csak o meg perverz is volt. :-)
  • yossarianHUN
    #2463
    Nemtom, miért vártam értelmes választ...
  • toza #2462


    a hevi tank az zaszlofoglalasra jo..light meg irtani a zaszlofoglalos hevit..
  • Tikal #2461
    Összehasonlító video esetleg a három tankról? Mert nekem nem az a bajom, hogy a tank erős, hanem az, hogy a többihez képest is az. A 360 fokban forgatható torony azért kurva nagy előny, nem véletlen hogy nem a heavy tank-ot használták az emberek...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.09.21. 12:17:13
  • Tikal #2460
    már a hírek se jönnek, úgy mint régen, régen minden jobb volt....
  • toza #2459
    #2405

    ica fooking tank!!

    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.21. 12:17:24
  • Tikal #2458
    Akkor miért változtatnak meg egy csomó mindent a béta alapján? ... látod változnak a conquest szabályok is... azért valami alapja csak van annak, hogy túl erős a light tank, ha nem is ez a video a legjobb példa, de én is ezt tapasztaltam mikor játszottam
  • JagFater
    #2457
    Jogos, en vagyok a hulye, hogy leallok ilyen pondrokkal vitatkozni...(nem rad gondolok)

  • toza #2456
    1 bombazo sincs sehol..2 assault siman szetszedte volna 20 mp alatt..

    csak inkabb raszart mindenki..mert probalgattak fegyvereket mashol ..

    betaban nulla teamwork volt..de nem is errol szolt egesz..

    ez a video teljesen lenyegtelen..
    nem valos korulmenyek
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.21. 12:02:18
  • toza #2455
    HUN....

    ennyi...

    mindenki csak unatkozik..van hetente 1 hir jatekrol.. csak jovunk ide idot mulatni...

    jaj de varom..de draga lesz.. tank overpowered..medic class szar..

    igenis kivancsi vok, h hitler meg feketefeher lezbikusok benne lesznek e vagy sem...
  • Tikal #2454
    54-0

  • adam46
    #2453
    Kurva egyszerű a téma, ha számotokra megér 16 ezer forintot az alap játék, örömötöket lelnétek benne, akkor megveszitek, spóroltok rá, ha pedig nem érzitek biztosra azt, hogy jól szórakoznátok vele és másra költenétek ezt a pénzt, akkor pedig nem kell megvenni.
  • Moby
    #2452
    Rendkívül érdekfeszítő ez az ár téma.
  • Tikal #2451
    Ezt már tényleg 40szer leírtad, most már jó lenne ha leírnád a saját érveid, mert kezdem úgy érezni, hogy valami nincs rendben nálad :DDD
  • Tikal #2450
    Nem tudom feltűnt e, hogy milyen fórumon vagy és milyen topikban és hogy mihez is szóltál hozzá elsőköben... de úgy néz ki nem :D

  • JagFater
    #2449
    :-)
    Te hoborogtel, hogy miert kell hetente hisztizni, hogy draga, mikor nem is az, mert te mar 92- ben is elkoltottel egy havi fizetest jarekra. De hat ezt mar 40* irom le, csak ezt szereted figyelmen kivul hagyni...
  • JagFater
    #2448
    Hat baratom, ha ebbol a cikkbol nem tudtad leszurni a lenyeget, akkor veszettfejsze'...
  • Tikal #2447
    Lesz. De ne ezért vedd meg, valószínűleg elég rövidke lesz és több szereplős, tehát nem egy hőst fogsz végig irányítani.
  • djcom
    #2446
    Sziasztok!

    Bocs a hülye kérdésért, de lesz benne single campaign vagy csak multi?
  • patchaou
    #2445
    Pedig már bekészítettem a kukoricát :)
  • Tikal #2444
    Nem, a meccs IQ hiányában elmarad :)
  • yossarianHUN
    #2443
    Nem bántásból, de nálad valami személyes elvárás önmagaddal szemben, hogy még véletlenül se írj soha semmi értelmeset?
  • toza #2442
    bf sg.. uj resz jon!? lejatszatok!?

    lesz map bf1 ben ,ahol hitlert kell nem megolni!? v lehet nyomni hitlerrel !?
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.21. 10:47:22
  • Tikal #2441
    Érdekes cikk. Szóval miért is volt jobb 15 éve játékosnak lenni, mint ma, mert erre nincs válasz a cikkben?
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.09.21. 10:44:09
  • Tikal #2440
    Háborodni te háborodtál fel, én csak megírtam, hogy mennyi volt a játék. Mint látod nem hívtam moderátort, mint az oviban, mert reméltem tudsz viselkedni, nem úgy mint az oviban a kisgyerekek.... de még mindig nem tudsz és továbbra is folytatod, játszod itt az okostojást, közben te vagy az akinek nincs egy önálló gondolata, hiszen még mindig nem tudjuk miért is volt jobb régen minden a játékiparban, mert még mindig azzal vagy elfoglalva, hogy engem minősítgess.
  • JagFater
    #2439
    Nagyjabol errol lett volna szo...
  • TDC Geronimo
    #2438
    Hát a betas az egyik legnagyobb map.
  • JagFater
    #2437
    Faszanak tunnek. Mekkorak lesznek a palyak a betashoz kepest?
  • JagFater
    #2436
    Csakhogy te nem ezt mondtad. Sot, pont te haborodtal fel, hogy nemdraga ennyiert a jatek es erre ervkent elohoztad a 92-es stroridat. Erre reagaltam, ami nyilvan erzekenyen erintett. Nem veletlenul. Ezekre csak annyit tudsz irni, hogy hivod a moderatort. :-) Mint az oviba, hivom az ovonenit...
    Mutasd, hol hulyeztelek le.

    Mar irtam, errol a temarol csak olyannal van ertelme vitatkozni, akinek agya is van es nem szalad rogton moderator urert, ha kifogyott az ervekbol...
  • toza #2435
    100% uaz mint bomba telepitos mod bf4 ben..igazabol semmi ujat nem hoz a jatek...


    meg a kep is vicces..elengedi galambot..erdoben...


    vagany lenne ,ha lenne egy mod ,h tenyleg ujjel 10 orat egyhejbe aztan irany a senki foldje ha megfujjak sipot..

    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.21. 06:33:22
  • RatBaG #2434
  • TDC Geronimo
    #2433
  • TDC Geronimo
    #2432
    origin accessel 13. Early enlisterrel 18tól
  • Tikal #2431
    burzsoá!!!
  • Tikal #2430
    13-a?? Nem 18?
  • TDC Geronimo
    #2429
    We'll have more information on the campaign cin the next month. Stay tuned.
  • Smithwarden
    #2428
    Hibernáltuk volna magunkat megjelenésig...de közben találtunk pár magyarszki BF1 streamet és azokat nézzük vissza.
    Battlefield 1 stream by mösziő pudvánszki Zozseatya

    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.09.20. 22:08:24
  • yossarianHUN
    #2427
    Én csendben mulatok magamban, hogy az amcsik persze ott lesznek a játékban realease-kor, de a franciák nem :D Egyébként faszának tűnnek a mapok.
  • TDC Geronimo
    #2426
    4 euro egy mozijegy ára. Egy film 2-2.5 óra. Mielőtt jönnének a "ez neki túl sok" kommentek
  • TDC Geronimo
    #2425
    origin accessel lehet. Én előfizetek egy hónapra nekem 4 eurót megér a 10 óra BF már 13án :D