273
Call of Duty: Infinite Warfare
codiw_banner.jpg
  • maori721
    #178
    Levettem 800-600 ra a fel bontást...kikapcsolva minden és ugyan az..leáll a program...AppHangB1
    Alkalmazásnév: iw7_ship.exe...ezzel a hibanével dob ki.Amúgy frissítve a videokártya ...
  • scomcomputers
    #177
    Mit jelent,hogy nem tölt be,kifagy betöltés alatt vagy sokáig pörög a betöltés jelző?
    Egy havernak is hasonló gépe van nála kb 10 percig tölt,utána indul...persze nem ssd-n van neki a játék...
    Vegyél le minden beállítást a minimumra,kacsold ki amit lehet és úgy próbáld meg...
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2016.11.06. 13:54:16
  • maori721
    #176
    Sziasztok!Valaki megtudná mondani,hogy lehet a játékot elindítani?Ugyan is addig eljuttok,hogy bejön menüpontok és a kampány inditása után pörög nekem valami IVCS betöltés és nem tölt be....Mi lehet a gond vele? A gépem megfelel a kritériumoknak..8 gb RAM.... Geforce GTX760 2gb...i5 ös proci..


    Köszi a segítségeteket!
  • Baker1
    #175
    Na, ez jól hangzik. Köszi a hírt. Scom: ha rajtam múlna, már lenne hozzá magyarítás. Sőt, eleve úgy jött volna ki. Mivel nem rajtam múlt, így marad a programfejtés és a többi és a többi.
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2016.11.06. 13:37:44
  • grebber
    #174
    Jövőre jöhet a Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

    "Az egyik magazin szerint a menetrend a következőképpen fest majd:

    2016: Infinity Ward – Infinite Warfare és Modern Warfare Remastered
    2017: Sledgehammer Games – Új Call of Duty játék (feltehetően világháborús vagy vietnami környezetben) és Modern Warfare 2 Remastered
    2018: Treyarch Games – Call of Duty: World At War 2 és World At War Remastered
    2019: Infinity Ward – Ismeretlen Call of Duty játék és Modern Warfare 3 Remastered éslehetséges Modern Warfare Remastered Trilogy "
  • scomcomputers
    #173
    Igaza van nagyon jó lett a Infinite Warfare single,megér egy magyarítást az biztos,nekem nagyon bejön a scifi......
    Az MW-Remastered meg minek,nem ad semmi új játékélményt a régihez képest......
    Szaturnusz,a Ttánról....élőben....majd egyszer....

  • NikeCortez
    #172
    a bf1 eredetiben van meg. Ezt torrenteztem. A bf story is jó volt. Egyik sem kimagasló.

    Off ami nem neked szól: gyengébbek kedvéért a szidas is egy vélemény. Ülj le egyes...

    Én véleményem: vacak lett , gyenge fejlődéssel.
    Elfogadod vagy sem ez van. Sajnálom. Nőj fel.
  • Shep
    #171
    BF single részét nem csak üti, de a porba is alázza azt a gagyisztikumot.
  • Baker1
    #170
    Én láttam, de mivel ilyen komment még nem volt ebben a topikban, így úgy értelmeztem, hogy Te írtad.
  • grebber
    #169
    Nagyon ,de nagyon távól van ez az ocsmánytól

    UI: Akinek nem verte ki a szemét az idézőjel azoknak üzenem NEM AZ ÉN VÉLEMÉNYEM amit idéztem, hanem kb az egyetlen pozitív komment egy torrent oldalról.... Új olvasgatva eme helyeket azért még mindig oda tudták tenni magukat ,mert sokak szerint megint csak üti a BF single részét..
  • maori721
    #168
    Sziasztok!Valaki megtudná mondani,hogy lehet a játékot elindítani?Ugyan is addig eljuttok,hogy bejön menüpontok és a kampány inditása után pörög nekem valami IVCS betöltés és nem tölt be....A gépem megfelel a kritériumoknak..8 gb RAM.... Geforce GTX760 2gb...i5 ös proci..


    Köszi a segítségeteket!
  • torma1
    #167
    Ti most szidni jöttetek a a játékot vagy beszélgetni róla? Miért ne írja le valaki a véleményét? Én eddig 1 órát játszottam vele de szerintem nem rossz. Persze SP- ről beszélek. A grafika meg szép. Azért nem eget verő de nem is ocsmány maxon. Nem tudom ti mit néztek. Az hogy nem sokat változtattak már az első részek óta az más tészta. De ha el lehet adni mért ne.
  • NikeCortez
    #166
    Ráadásul ocsmány a grafika (MAXON)
  • NikeCortez
    #165
    Ki próbáltam, vélemeény nem változott, csak kidobtam a szemétbe egy órát az életemből....
  • mcwolf
    #164
    Mi az az internet roll? Vagy interne troll? Ezeknek nincs értelme.

    Leírásod alapján neked tetszik a SINGLE KAMPÁNY. Oké, ez a játékidő kb. 10 %-át teszi ki (vagy annyit sem). Ami a legtöbb embert érdekli az a multi, ami a látottak alapján ugyan olyan, mint évek óta,csak más pályákkal. Abban aztán minden van, csak innováció nincs.
    Néztem Twitch-en jópár multis gameplay-t, de alapvetően semmi olyan nincs benne, amit ne láttunk volna az eddigi COC-ok valamelyikében.
    Vedd meg nyugodtan ha tetszik, csak az a baj, hogy az ilyenek miatt nem fejlődik semmit a COD már évek óta,mert a sok birka (már bocsánat) megveszi így is,hogy szinte semmit sem fejlesztenek rajta. Technóban ugyanott tart már évek óta, tartalomban pedig csak minimális változás van (amelyek többnyire az eddigi COD-okban lévő dolgok variálása).
    Valami nem attól jó ,hogy megveszik millióan. Ugye ismered a sok légy és a xar kontextusát? Erre tökéletesen igaz ez.

    Amúgy mocsokság, hogy a MW remastered az alaphoz nem adják. Azt szívesen megvenném most azonnal. Bár gyanítom, hogy fél év múlva kiadják külön, addig remélhetüleg patch-elik a PC verziót, mert ahogy olvasom okádék a port (jogosan, hisz egy nagyon fejlett motor dolgozik alatta .. NEEEEEEEEEEEEEEM)


    Utoljára szerkesztette: mcwolf, 2016.11.06. 10:48:49
  • Baker1
    #163
    Na, ez volt az eddigi legütősebb komment a topikban! Ezzel kiérdemelted a Medal of Honor érdeméremet.
  • BaliBoy
    #162
    Nálam ez nem oldotta meg. Egy idő után ugyan úgy half life 1 színvonalat hoz a textúra.
  • grebber
    #161
    "TAPASZTALATOK KB. 5-6+ ÓRA JÁTÉK UTÁN

    Mondhat akárki akármit, de ez bizony kibaszottul jó lett. Hajnali 1 körül kezdtem el, és annyira befüggtem vele, hogy már lassan reggel 8, és még csak most hagytam abba.

    • A soundtrack a legjobb sci-fikre, és általánosságban véve a '80-as évek filmjeire emlékeztet, ez pedig segít az erős atmoszféra létrehozásában
    • A játékmenet nagyon gördülékeny, a lövöldözési mechanizmus jól eltalált, a gameplay pedig így élvezetes
    • Rengeteg az innováció - tulajdonképpen olyan sok, hogy ez már egy új IP is lehetne, nem csak egy újabb Call of Duty
    • A sztori egészen jó eddig, a karakterek pedig abszolút szerethetőek és azonosulhatóak (még ha azért olyan sok mindent nem is tudok róluk)
    • Vannak tényleges mellékküldetések, méghozzá nem is kevés, és ezek gyakorlatilag ugyanolyan, vagy hasonló összetettséggel és színvonallal rendelkeznek, akárcsak a fő küldetések
    • Minden fegyvernek van egy sajátos stílusa/jellege, mind vizuális dizájn, mind felhasználási mód terén
    • Az űrcsaták a játék szerves részét képezik, tehát nem csak egy egyszeri set-piece-ről van szó - így kvázi az FPS kampány mellett kapunk egy space-game-et is (az űrharcok pedig baromi szórakoztatóak)
    • A grafika szerintem meglepően jó, élesek a textúrák, nagyon ütősek a fények, illetve a környezeti/részecske effektek, mind e mellé pedig kiváló művészi dizájn társul
    • A pályák a lineáris dizájn ellenére a legtöbbször meglehetősen nyitottak, és többféle útvonalat kínálnak a játékos számára

    No tehát, kedves csőgondolkodású monitor előtt gubbasztó internetrollok, a játék minden, csak nem szar. Nem attól lesz szar egy játék, hogy milyen témájú, vagy milyen korban játszódik, stb. Ezt csak arra reagálom, hogy folyton valaki elkezd azzal jönni, hogy ez már nem az a CoD, meg hogy régen mennyivel jobb volt. Egy játék attól lesz szar - most kapaszkodj meg - hogy szar. Ja, ilyen egyszerű. De ez nem az. Tény, hogy nem második világháborús, meg nem is modern hadviseléses, de hihetetlenül szórakoztató és a végletekig polírozott, minőségi FPS.

    Szóval nem kell itt fanyalogni, inkább tegyetek vele egy próbát."
  • H Ádám
    #160
    ez így van :)
  • Shep
    #159
    Na megoldódott a textúra probléma, ki kell lőni az árnyék cache-t. A játék single része meg körbealázza az egész BF1 kampányt úgy ahogy van.
  • Shep
    #158
    Akkor azért néz ki nálam is olyan érdekesen.
  • grebber
    #157
    Általános hiba kb mindenkinél előfordul
  • Fradi88
    #156
    Sziasztok!

    Másnak nincs gondja a grafikával? mindent maxra húztam, de mégis olyan mintha a legalacsonyabb beállításokon futna, levettem alacsonyra is és ugyanúgy néz ki mintha maxon lenne
  • Shep
    #155
    Ezt a shader előtöltést minden alkalommal meg kell majd várni, marhára durva, hogy ssd-ről is hosszú percekig szórakozik vele.
  • Baker1
    #154
    Köszi Scom! ;) Megnéztem, az AW programja nem jó hozzá. :P
  • scomcomputers
    #153
    Én nekem pontosan,hogy nagyon bejön,szeretem az efféle játékokat ami a jövőben játszódik,elegem van a múltból,amint lehet átköltözöm a Marsra,vagy az Európára,bár ott hideg van és abból is elegem van....

    FF fájlok az összes!!

  • Baker1
    #152
    Az english mappából el tudná valaki küldeni nekem az .ff fájlokat a [email protected] címre? Szeretnék ránézni.
  • Beni521
    #151
    ha valaki mégis végigküzdené a kampány módot a stáblistát se skippelje egyből.. a renderelt átvezetőket újra a Digic Pictures követte el :)
  • Baker1
    #150
    Ne már. Ez felért egy kiadós pofonvágással.
  • Palesz2
    #149
    tolom hát őszintén szólva...
  • Baker1
    #148
    Egyéb hír a játékról? Tolja már valaki az egyjátékos módját?
  • grebber
    #147
    Call of Duty: Infinite Warfare PC graphics benchmark review

  • grebber
    #146
    Gamesbeat - 93/100
    GameInformer - 9
    Polygon - 8.5
    Gamespot - 8
    Attack of the Fanboy - 8
    Destructoid - 7
  • grebber
    #145
    A Phantom Squad tekintete a Call of Duty: Infinite Warfare felé irányul
  • Baker1
    #144
    Már csak 2 nap a bevetésig, Übersoldatok!
  • grebber
    #143
    Így készült a felújított Modern Warfare
  • grebber
    #142
    Call of Duty: Infinite Warfare gépigény:

    OS: Windows 7 64-bit
    Processzor: Intel Core i3-3225 3,3 GHz
    Memória: 8 GB RAM
    Grafikus kártya: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
    DirectX: 11
    HDD: 70 GB szabad hely a merevlemezen
  • simonl #141
    Srácok, a hétvégén ki lehetett próbálnia a multi bétát.
    Akinek az a név, hogy Call of Duty jelentett valamit, ne nézze meg, ne keresse, maradjanak meg a régi emlékek.

  • simonl #140
    Igazából remekül összefoglaltad, minden betűje igaz a hozzászólásoknak.
  • Bandicoot
    #139
    Ez nem a játék minőségének agy tartalmának köszönhető hanem az alacsony ingerküszöbnek + a minőségim elvárás hiányának - röviden a ritkaigénytelen játékos generációnak , valamint a termékkapcsolásnak a COD4 remasterrel, ami miatt többen is megveszik.

    De ugyan az lesz erre a részre is jellemző mint az összes többire az emúlt pár évből. 1-2 hónap alatt alig marad párezer gyógyegér aki nyomja a multit. Ezalatt a "gyengébben fogyó" konkurencia játéka évekig 50-100ezres napi forgalommal büszkélkedhet majd platformonként ahogy eddig is - nem véletlenül.

    A régi nagy Call of Duty név mára egy pár órás signle és egy 1-2 hónap alatt kiürülő gagyi multiplayer címmé züllött, amit a régi nagy nevek remasterezésével próbálnak még eladni a megmaradt idióták torkán.

    De persze mindez amit leírtam divatfika meg divathaterkedés, mert manapság a hülyegyerekek akik nem bírják ha kis kedvencüket negatív színben tüntetnek fel, megtalálták ezt a kissé sem nevetséges magyarázatot minderre....