1730
tesbanner900x275.png
  • Ersiman
    #1730
    Április 15-én jön az új kiegészítő az Alliance War további háromszín kombináció deckek lehetőségével.
  • Mahamoti
    #1729
    100gold 9 Core Pack még 22 óráig.
  • Evok
    #1728
    iPad-en semmi gond nincs. Kicsit tartottam tőle de remekül fut minden.
  • davidvagyok25
    #1727
    Hello. Valaki tudja hogy mi lehet a gond akkor amikor a Puzzles mód csak sima szürke képernyő, már újratelepítettem, repair-t is nyomtam de semmi haszna
  • Nephin
    #1726
    Az tetszik, hogy most elsőre elindul, nem dob ki, mint a másik töltés közben, hogy újra kelljen indítani, de a grafika szerintem is visszafejlődött, valahogy olyan rajzfilmes lett, mint a HS, bár nem annyira, mint az. Hmm. Telefonon még nem próbáltam.
  • Kojiro
    #1725
    Iszonyat flém megy, hogy mennyire szar mindenkinek. Twitteren volt egy szavazás, ahol 97%-ra végzett a "hozzák vissza a régit". Nem is értem, hogy ezek mit gondoltak.
    Közben otthon kipróbáltam PC-n és basszus szaggat a grafika a fullos gépemen és ott is kidobál, WTF
  • Ersiman
    #1724
    Nekem telóra még nem is sikerült felraknom, még mindig frissít.
  • Kojiro
    #1723
    Sok telós beszopta, ahogy nézem. Nálam meccs közben 3x-4x kilép, főleg a sok effekt van egyszerre. Bárki győz, amikor vége a menetnek, szintén kidob, így nem is tudom, hogy reward-képernyő hogy néz ki :D
    Remélem, megkapom a rewardokat azért.
  • Ersiman
    #1722
    Az androidos kliens kompatibilitásával elég sok gond volt. Remélem azt is javítják.
  • Kojiro
    #1721
    kiváncsi vagyok, hogy az új kliens hogy fog menni régebbi telefonokon. A mostanival nincs gond, csak az elején kurvasokat tölt, de sztem az új lehet, hogy el sem fog indulni.
    Az egyetlen game amit telón (is) tolok.
  • Ersiman
    #1720
    Holnap este 10-kor lesz egy Twitch stream, amiben bemutatják az újdonságokat. 25-én érkezik az új kliens, előtte egy hosszú leállás lesz!
    Everything you need to know about the new Elder Scrolls: Legends experience
  • Kojiro
    #1719
    Én solo arénákra szoktam letolni őket. Hamar megvan, majdnem mindig nyerek és a végén lesz egy csomó shardod meg aranyad.
  • Zozo0122 #1718
    Van 85 aréna jegyem...neki kéne állni komolyabban :D
  • Mahamoti
    #1717

    #BE3 | 2018 Bethesda E3 Showcase - 6/10 at 6:30pm PT ekkor lesz.
  • Nephin
    #1716
    Átolvastam, tényleg lehet, hogy az Eternal miatt van a dolog...
  • Ersiman
    #1715
    Új fejlesztőt kap a TESL! Nekem nem egyérterlműen pozitív a hír, de reméljük, a játék előnyére válik majd. Amit eddig láttam - új UI az egyáltalán nem győzött meg.
    https://www.reddit.com/r/elderscrollslegends/comments/8nj3re/the_elder_scrolls_legends_finds_a_new_home/
    Utoljára szerkesztette: Ersiman, 2018.06.01. 07:00:46
  • Zozo0122 #1714
    Jaja, én is imádom a kieget :)
  • Kojiro
    #1713
    Nagyon jó az új kieg. Lassan eljutok oda, hogy a lényeges lapok meglesznek 3 színből. Nagyon bejön, hogy rengeteg új kombináció van, de nem megy a régi paklik róvására sem, sőt, egy-két új lappal állati jól fel lehet turbózni a régieket is.

    Életemben először jutottam fel Rank 1-re (r2-n már többször voltam), pedig nem játszom sokat: napi questeken felül max 1-2 menet. És nem is minden nap. Összehasonlítva a HS-sel, ez ennyi játékból sosem sikerült volna, pláne nem úgy, hogy még 2 hét volt a hónapból, mikor megléptem a rank 1-et.
  • Zozo0122 #1712
    Mentem is egy 8 wineset a Dagoth paklimmal. 20 pack volt a jutalmam, volt köztük egy Aspect of Hircine, meg egy ilyen pack, el sem hittem :D A helyezésem miatt egyelőre várományosa vagyok 1-2 premium legendarynak is, ha lement az event. 84. vagyok azt hiszem a ranglistán, de úgyis be fogok csúszni 150-300 környékére mire vége...


    Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2018.05.05. 16:35:08
  • Mahamoti
    #1711
    Grand Melee: May 5
  • Zozo0122 #1710
    Azóta én is, éppen a Redoran házból próbálok kihozni valamit :D
  • Ersiman
    #1709
    Skar Drillmaster
    Balmora Captain
    Ebonheart Oracle
    Naryu Virian
    Gentleman Jim Stacey
    Caius Cosades
    Yagrum Bagarn

    Megvettem mind az öt kész decket is, így azok a Legendaryk is megvannak.
    Sajnos a Vivec, Almeixa, Sotha Sil - amiket szerettem volna, nem estek - ezeket le kell gyártanom majd.


  • Zozo0122 #1708
    Na, miket nyitottatok?

    Én még egyelőre nem vettem meg az előre készített paklikat, inkább nyitottam 42 packot goldból meg ezen kívül megcsináltam az ingyenes első puzzle szárnyat, az még 5 booster, meg megvettem a kezdő packot is, az még 10. Így összesen 57 boosterből:

    2 db Genius Pathmage
    Mighty Conjuring
    Balmora Captain
    Gentleman Jim Stacey (őt akartam)
    Caius Cosades
    Dagoth Ur

    Megvan minden common, majdnem minden rare, van néhány jó epicem. Ezen kívül aminek külön örülök, hogy sikerült nyitnom 20 db premium lapot is, ezek commonok és rarek.

    Ja, még annyi, hogy szerintem craftolok premium Vivecet, Almalexiát és Sotha Silt. Ők hárman megérdemlik :D Dagoth is amúgy, de ha már nyitottam, plusz még egyszer meglesz az összerakott pakkból...
    Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2018.04.06. 01:21:25
  • Ersiman
    #1707
    Nekem telón el sem indul még. Úgy emlékszem régebben nem volt olcsóbb.
  • Zozo0122 #1706
    Srácok kinn van a Morrowind! Amúgy érdemes megvárni hogy frissítsen telóra is? Mármint ott olcsóbb a vásárlás?
  • Ersiman
    #1705
    Nálam is volt, hogy egy ideig nem kaptam - nem tudom miért. Azután újra elkezdtem kapni.
    Általában ha be van kapcsolva a gép 12-24 óránként ad egyet, ez változó.
  • Zozo0122 #1704
    Én általában kettőt kapok 24 órán belül.
  • hawkie22
    #1703
    Napi 2 drop? Nem úgy van, hogy 24 óránként 1-et kapsz? Vagy én olvastam valamit félre?
  • Zozo0122 #1702
    Én kapok napi 2 dropot általában szóval nem tudom. Bár nekem egész nap megy :D
    Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2018.04.01. 14:01:47
  • hawkie22
    #1701
    Az miért van, hogy 3 napja nem kapok semmit a Twitch streamek nézéséért? Elötte kaptam sorban 100 gold - 1 pack - 1 pack, de péntek óta semmi, pedig napi szinten 2-3 órát biztos megy a stream.
  • Mahamoti
    #1700
    Theme Decks
  • Ersiman
    #1699
    Agility lapok
    Endurance lapok
    Intelligence lapok
    Strenght lapok
    Willpower lapok
    Trikolór lapok
  • Zozo0122 #1698
    Streameken mennek a teljes revealek! Ma minden lapot megmutatnak.
  • Mahamoti
    #1697
    Houses of Morrowind release delayed to April 5
  • hawkie22
    #1696
    Köszi a választ. Elfogadtam volna a vereséget, mert tényleg megnyerte volna, jó meccs volt, élvezetes. Csak kicsit fura volt, nem ehhez szoktam hozzá. :)
  • Ersiman
    #1695
    Szia! Valószínűleg questet csinált és nem akart mindenáron nyerni. Ő már elért e 9. szintet egy monthly reward lapot már megkap - te a 11. szinten még nem. Jóindulatú volt veled.
    Sokan elfelejtik, hogy ez egy játék, nem mindenki versenyez élet-halálra :) Nem kell mindenáron nyerni, hogy jó legyen a játék.
  • hawkie22
    #1694
    Bocsánat, javítok, csak a két új "kieg" három actjáról van szó, az vagy 6000 gold vagy 40 dollár. :)
  • hawkie22
    #1693
    Azt megmondaná nekem valaki, hogy miért nem csapott le engem az ellenfelem a legutolsó meccsemen? Bónusz meccs volt, én Rank11, ö Rank9. Nekem volt kint bal oldalon 2 lény, jobb oldalon 4, neki a jobb oldalon (Shadow) két lénye összesen 12 dmg-el. Nekem volt még 11 HP-m, neki már csak 1, az ö köre volt. Simán megölhetett volna, erre kirakott még két lényt, majd megköszönte a játékot és feladta.
    Kicsit bambán néztem utána és nem értettem, hogy akkor most miért is?

    Másik: egyébként mi a legjobb módja a goldszerzésnek? Meg szeretném venni a sztori act-eket, de most nincs rá 60 dollárom, hogy mindhárom sztoriban mind3 actot megvegyem, és 9000 goldom sincs még rá. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2018.03.27. 14:43:38
  • Zozo0122 #1692
    Az új monthly card...brutális :D

  • Nephin
    #1691
    Megint milyen szép lapok lesznek.