Transport Fever
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Azt vágom,h a tf1-ben volt olyan mod. De, itt a srác megoldotta a tf2-ben sima állomásra. Egymással szemben áll a 2 vonat és veszi fel az utasokat. Az állomás nagy részét letette, aztán az első képen látható, h betett valami sínt meg lámpákat és már megy is.Az első képen a sárga rész az állomás,ami egyben törölhető a sötét rész meg ,amit oda rakott.
Üdv Ska! Azt szeretném megoldani,h 2 személy vonat egymással szemben egyszerre egy vágányra érkezzen meg. Van erre egyszerű megoldás?Találtam egy savegamet, amit befotóztam. Ott így oldotta meg a srác, csak nem jövök rá, hogy pébe csinálta. A lényeg,h közbetett egy sínt, amit mutatok is. Az állomást lehet törölni a beillesztett sín nélkül, tehát nem az állomás része az a darab, amihez ráadául signált telepített,amit ugye nem lehet állomás közepére. Viszont,ha arra a kis szakaszra sínt telepítek ott nem lesz suemély plató,azaz kihagyják az utasok. Huhh remélem érthető, videot is tudok feltolni. Tipp?
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
Utoljára szerkesztette: TopGun, 2020.08.28. 14:58:05
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
Utoljára szerkesztette: TopGun, 2020.08.27. 14:39:28
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
Szerinted túl van terhelve?
Legalább mozgatjátok!
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
A hidrogénes vonat ez a "TGhyrt"? lehetséges,h korban még nem jársz ott. 2000 után jelenik meg valamikor.
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
Nem bírom megállni:
Vagy itt vannak a magyar srácok akik álomszép járműveket készítenek! Görgess csak le szépen ügyesen. Na látod, azon a linken tudsz adományozni nekik!
És még egy kicsit... "ha már valaki" ezen a szavak közül melyik utalt a fejlesztőkre?
És akkor a lényeg; Ha nincs is levédve a módosítás, és valaki felhasználja a készítője engedélye nélkül, az eltulajdonításnak minősül. Bizonyos kultúrákban ez elég komoly bűnnek számít!
Igen. A frissítés. Nehéz lenne értesülni róla.
Ha jól meggondoljuk akkor elméletileg bármelyik mod hazavághatja a mentést, amelyiket eltávolítják a gőzről! De az esetek 99.9%-ban egy jármű okozza. Lehetne egy olyan lehetőséget a játékba építeni, ami ilyen esetekben engedi lecserélni azt a járművet és már nem is kellene átnevezgetni...
Ha csak addig meg nem veszik az én ötletemet, a következő TF-nél már én is a tied szerint fogom csinálni!
En konvertaltam mar tobb dolgot is TF1-bol TF2-be, irtam neked privatot, a #2389-es hozzaszolasoddal kapcsolatban, ott meg tudjuk beszelni a problemat.
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
Használd egészséggel
"Azt mondani, hogy nem érdekel a magántitokhoz való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekel a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód." Edward Snowden
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
Jól emlékszel, de mégsem. Egy mod-nál olvashattad. Én is olvastam, de már nem tudom melyiknél.
A "csúszka"... Be lehet állítani, hogy adott állomáson milyen árut vehet fel, vagy rakodhat le a jármű és abból mennyit.
TopGun!
Ugyan nem túl aktívan, de azért néha-néha csak odaragad az ember...
Modokat a Nexus-ról is tudsz szerezni, de vannak komolyabb német és egyéb oldalak, ahol minden IS van! Én ugyan nem használom, de majd valaki belinkeli neked. De ha bepötyögöd a zinternetbe, hogy "Transport Fever mod", csodálkoznék ha nem dobna ki párat! Et voila!
Rosszúl emlékszem ha olyat kérdeznék, h mintha valahol azt olvastam volna, h be lehet már állítani a vonatok fékét? Illetve nem egészen értem mi az a csúszka a load és unload közt?
Köszi
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
Magyar főjelzőre lenne szükségem.
Szét görgettem az egeret lefelé, de nemigazán találtam bármiféle Magyar jelző berendezésekre utaló bejegyzést, vagy linket. Tud esetleg valaki segíteni ebben?
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
A AltGr-PrtSc (Print Screen) mint olyan mindig rendelkezésedre fog állni. Hátránya, hogy csak egy képet tudsz készíteni. és esetleg kellhet hozzá egy Paint. Ezek ott vannak nálad is. Ha esetleg AfterBurner lenne telepítve a gépeden akkor az is tud. Ráadásul nincs korlátozva a mennyiség, a tárolókapacitásodon kívül.
A #2377 után nekem a közlekedésről már nem kell nyilatkoznom.
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Improved error handling of missing modules
Improved error handling of missing cargo slot provider models
Improved model error messages: show filename and mod info more often
Fixed crash when trying to load tga textures with very long paths names
Fixed crash occuring when grouped bus stops were on different streets
kutyafuttában
lassú
Utoljára szerkesztette: dimre, 2020.07.04. 01:49:20
X universe Home, sweet home