240
  • LeWyTy
    #160
    Mert már lehet multizni?
  • HUNklikker
    #159
    Sziasztok, játékosokat keresünk Stardew-Valleyhoz coopban :)) hogy többen is nyomjuk.

    Várunk mindenkit DISCORD-on az alábbi szobában: https://discord.gg/SfbnmDR :)

  • zorrobomber
    #158
    @ConcernedApe
    I'm working on some new Stardew Valley content, to be released with the upcoming free multiplayer update. This will affect single-player, too! I'll share more when the release gets closer. Though I'll keep some things secret (more fun)

  • LeWyTy
    #157
    Újabb "Spellbound" kép
  • LeWyTy
    #156
    Csak annyi van a wargrove-val hogy az is egy Chucklefish játék és az oldalukon van az a gomb a TBA felirattal ami hasonlít a "spellbound"-ra csak még nem aktív a link.
    AZ topik elég akkor ha már kipróbálható a game
  • zorrobomber
    #155
    És mi is ez a wargroove? Elvileg neve is van már, Spellbound címen fut, tegnap is jött ki róla cikk. Gondolkoztam új topikon, de aztán fölöslegesnek tűnt.

    Spellbound’s witch school invokes teen awkwardness
  • LeWyTy
    #154
    Találtam egy még nem működő linket TBA felirattal a https://wargroove.com/-on ami elég gyanúsan a Varázslóiskolás cucc lehet
  • zorrobomber
    #153
  • zorrobomber
    #152
    Elnézést hogy ide tolom, de egyrészt ez a topik sem túl aktív, és fölöslegesnek tűnik újat is nyitni neki:
    New details and screens from Stardew Valley publisher's magic school RPG
  • LeWyTy
    #151
    Instant ez jutott eszembe (várom!)

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2017.09.03. 14:41:11
  • zorrobomber
    #150
    Stardew Valley publisher teases its 'magic school' RPG with a new image

  • zorrobomber
    #149
    Stardew Valley Multiplayer News
  • Sheltem
    #148
    Hát nem tudom...first world problem...:/

    Alig várom, hogy cimborával együtt pecázgassunk majd a Stardew Valley vizeiben...Ez a játék szinte üvölt a coop modért.
    Dehát tudjuk, hogy 1 személy csinál minden patchet minden bővítést, türelemmel kell lenni
  • Anonymusxx
    #147
    Ez van, remélem azért valahogy túlteszed magadat ezen a traumán :)
  • Sheltem
    #146
    Az jó. Mi meg pont most voltunk kíváncsiak mennyire vagy részeg.
    Én meg mint naiv.... új stardew valley komment, klikk izgatottan remélve, hogy végre kijött a coop official patch..erre...

    Ezvan.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2017.04.05. 10:17:59
  • zorrobomber
    #145
  • Anonymusxx
    #144
    Hát ez nem az a játék aire full részegen érdemes belejkezdeni :(
  • Anonymusxx
    #143
    az kemény fiull részegen belekezdek
  • Ainz
    #142
    The Reaper CooL befejezte a játék fordítását! Hatalmas respect neki!
    Itt tudjátok leszedni Ha hibát találtok benne, akkor írjátok meg neki..
  • LeWyTy
    #141
    Ohh a 30k az csak a jelenlegi pénzem.
    A lényeg az hogy hatványozottan emelődik az ára a dolgoknak ha valamit készítesz belőlük. (artistan goods)
    Ha minden igaz... ha bort készítesz az is emeli az értékén/minőségét ha bizonyos ideig nem adod el hanem tárolod pár napig.
  • DonnieBrasco
    #140
    Áh, amatőr.... Ancient fruit wine, melegházas ültetvényből, azaz igazi ;)
    Jó, egy darabig eltart, mire seed makerrel csinál az ember 30-40 növényt, meg kell hozzá a melegház is a végtelen termő növényhez, de ha megvan, akkor már sosincs gond többé a zsetonnal :)

    DB
  • tomy88trance
    #139
    30 ezer? uhh :D attól még messze vagyok, na meg ,hogy ekkora farmom legyen :D Most járok az első nyárnál :D
    Utoljára szerkesztette: tomy88trance, 2017.03.06. 13:17:53
  • tomy88trance
    #138
    Köszi az infót :D
  • LeWyTy
    #137
    Saját tapasztalású jó tanács. Újratermő növényeket ültessetek (8nap alatt nő meg aztán 4 naponta terem)
    Tavasszal szedjétek naponta a berry-t a bokrokról.
    Elképesztő pénzt lehet szedni a wine meg a jam és picked cucc készítésből :D (preserves jar és keg)
    Én is nagyüzemiben nyomom
  • PrasCo
    #136
    Tökugyanúgy kell hozzárendelni a követ jobbklikkel, mint ahogy a horgászbot horgát felcsalizod. Újabb jobbklikk vissza is adja a köveket, úgyhogy nem kell aggódni sem, hogy nyersanyagot pazarol az ember. Azért kellett így megoldani, mert többféle, pl. robbanólövedéket is tud lőni a csúzli.

  • tomy88trance
    #135
    Hmm akkor nem tudom,hogy kell, tele voltam kővel,de sehogy se tudtam berakni :/
  • LeWyTy
    #134
    Sima kő kell hozzá. Inventoriban simán bele kell rakni a csúzliba valahogy.
    Xido: Majd ha a city hall-ban vagy mi a neve összegyűjtöd a hozzá való cuccokat a csílékkel fasttravelelni lehet.
  • tomy88trance
    #133
    Nem, hiába volt inventoryban a kő akárhogy :/ Szerintem azt is majd kraftolni lehet ahogy a bait-ot is
  • xido
    #132
    kőgyűjtés nem elég neki,hogy lőszernek kezelje?
  • tomy88trance
    #131
    Hm értem, köszi, még annyi,hogy kis kő lőszereket hogy tudok craftolni? Szereztem csuzlit és ahhoz kellene :D
  • xido
    #130
    engem a fakerítésen belüli rész is érdekelne,ahol a sín megy..a csille vagy mi útban van,ha jól rémlik...szóval van bent gomba,tuti gyűjthető..
    Utoljára szerkesztette: xido, 2017.03.06. 04:22:45
  • LeWyTy
    #129
    A szobrocskákhoz lehet teleportálni elvileg. Warp totemek.. minden évszakhoz van 1 craftolni lehet majd őket. Többet nem tudok.
    A vasút feletti cuccra még én se jöttem rá.
    Nézz meg wikipédián.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2017.03.05. 22:16:34
  • tomy88trance
    #128
    Helló! Engem is magába szippantott :D Ki tudja mik azok a kis szobrocskák az utak mentén? :D Illetve ,valaki járt már fent a vasútállomásnál? Ott van az egyik alagutnál egy furcsa szobor vagy mi ,plusz a felett az alagut felett is van valami azt hogy lehet leszedni onnan? valami kicsnek tűnik :D
  • Toma76
    #127
    Nem te vagy az egyetlen, szerintem vagyunk egy páran. :)
  • LeWyTy
    #126
    Csak én vagyok akkora állat hogy:
    "Régen találtam már olyan játékot amiben képes voltam 12órát úgy eltölteni hogy észre se vettem az időt."
    A 30. óránál kezdődött a tél. EZ a játék HOSZÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!! Imádom.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.12.30. 12:11:55
  • zorrobomber
    #125
    Vigasztaljon a tudat hogy ráérsz, és előbb-utóbb úgyis vettél volna kalapot. Most már ezt is letudtad :)
  • Motolla
    #124
    Akkor ezt benyeltem...
    Már akinek "csak", én még az első évemben vagyok, nyáron, abszolút ismerkedős fázisban, úgyhogy nekem ohne "csak". :)
    Az ember úgy megszokta, hogy ezek bónuszt adnak...
  • zorrobomber
    #123
    Igen

    "Hats are cosmetic items that alter the appearance of the player but otherwise have no effect."

    De "csak" 1000 arany volt, nem?
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2016.12.21. 15:46:13
  • Motolla
    #122
    Új kérdés merült fel bennem. Jött egy üzenet, hogy a romházban megnyílt a kalapbolt. Odamentem, és választottam egyet, mégpedig a Good Ol' Capot. Azt reméltem, ad valami bónuszt, ha már ennyi pénzbe került. :) A wikin megnéztem, valami 15 ezer aranyat kéne kapnom (??), vagy találnom (???), de nem történt semmi. Akkor most csak egy amúgy jópofa ruházati kiegészítőért dobtam ki készpénzvagyonom nagy részét?
  • Motolla
    #121
    Köszi, én meg nyomkodtam, mint az őrült... :)