240
  • Norbertboy
    #240
    Az általam használt és kedvelt modok listája.

  • Anonymusxx
    #239
    Ezt a videót a feltöltő eltávolította
  • Norbertboy
    #238
    Modok gyűjteménye.


    Utoljára szerkesztette: Norbertboy, 2021.04.03. 10:59:02
  • LeWyTy
    #237
    Érdekes felvetés. A mod fajtájától is függ.
    Elvileg lehet hogy csak a mod hozzáadott tartalma lesz angol a többi meg marad magyar. Ez a legjobb eshetőség.
    Ha szöveget vesznek alapul a modok akkor érdekes hibákat eredményezhet ha angol szavakat keres, vagy nem tetszik neki az ékezetes karakterkészlet.
    Ha komolyabb részeket cserél le a mod a játékban ekkor az már lehet tönkreteszi a dolgokat.
    Nem egy túl beszédes játék egyébbként símán érthető angolul is.

    Modokra meg annyit tudok javasolni hogy egyszerűen nézzetek youtubeon valami top10 modos videót azokban tudnak ajánlani egész jókat.
  • LordUP
    #236
    Sziasztok!

    Keresgéltem, de sajnos nem találtam infót arról, hogy Stardew Valley-ben, ha a játékot magyar nyelven játszom, és a nexus mods oldalról töltenék hozzá néhány népszerűbb modot, akkor ezek a modok elronthatják-e a játékot? Nyilván csak up to date modokat használnék, de a játékban kiválasztott magyar nyelv és az "angol" modok összeférhetősége érdekelne leginkább, okozhat-e gondot? A segítséget előre is köszönöm! :)

    U.I.: Tippeket is szívesen fogadok olyan modokról, melyek extra színt visznek a játékba, de nem könnyítenek rajta. Igazából több SV-hez hű extra content-et szeretnék a játékba. Az asszonnyal a játék 70%-ánál járunk kb, és nem akarom, hogy véget érjen a kaland :D
  • xido
    #235
    annak idején itt gyűjtöttük a pixelgraphic stílusú játékokat..amiket érdemes volt követni..rég került ide valami...

  • Ainz
    #234
    Jelentsd a bugot akkor és majd utána fognak nézni a fejlesztők.
  • Ainz
    #233
    Igen
  • SirDannyL
    #232
    Játékállást csak úgy lehet menteni pc-n, hogy elmegyek aludni?
  • Balázs 17
    #231
    Esetleg a támadás részt újra kérni a csatornában és átugrani másnapra?
  • viresz
    #230
    Nem használunk modokat. Külföldi fórumokon sem találtam megoldást a problémára :(
    És most már annyira nincs ötletem, hogy mi a fene történhetett, hogy elhatároztam, elölről kezdem az egészet. Csak még erőt kell gyűjtenem hozzá :)
  • Ainz
    #229
    Sose jutottam el 10 évig még a játékban, de ez amit leírtál nem normális.
    Modokat használtok?
  • viresz
    #228
    Sziasztok! A fiammal nagy Stardew Valley rajongók vagyunk, a 10 évnél járunk a játékban, azonban egy idő óta valamiért nem tudjuk használni a fegyvereket (egyáltalán nem sebeznek). Rengeteg mindennel próbálkoztam, de nem tudom megoldani a problémát. Van valakinek valami ötlete, mi történhetett?
  • CS@
    #227
    Műfaj kedvelőinek ajánlom a My Time At Portia -t is ;)
  • Ainz
    #226
    Jónak kell lennie.. ha te vagy a host és nálad a mentés, akkor csak töltsd be és küld el a kódot a haverodnak.. ő meg írja be és kész.
    Mostanában játszottam többet asszonnyal és nekünk működik rendesen.
  • R1200Gs
    #225
    Szeretnénk coopban játszani a játékkal, de nem tudjuk visszatölteni a mentést.
    Steamen van meg a játék.
    Megy a coop, tudunk együtt játszani, de ha kilépünk, és újra betöltenénk, akkor már csak soloban működik.
  • zorrobomber
    #224
    Pathway Review
  • lammaer
    #223
    No és milyen?
  • zorrobomber
    #222
    Bocs, nem gondoltam volna hogy Chucklefish, általában követem őket, és mondjuk épp ezt is, csak sehol nem írták (ahol olvastam róla) hogy ők a kiadók :)
  • LeWyTy
    #221
    Annyi köze van hozzá hogy Chucklefish ez is meg az is. Többnyire minden játékukkal kapcsolatban ide írtunk.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.04.12. 11:38:05
  • zorrobomber
    #220
    Ennek nincs túl sok köze a farming zsánerhez... ettől függetlenül én is kiszúrtam, és tesztelem ma. Ha már valami más játék topikjába kéne tenni, akkor inkább a FTL-t, vagy a Curious Expedition-t választanám (más kérdés hogy ezeknek van -e :) ).
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2019.04.12. 10:00:54
  • xido
    #219
    ma jelent meg..és mivel inkább itt gyűjtjük az ilyen gyöngyszemeket.. :)

  • Balázs 17
    #218
    Nem, mert még mindig nyomom 240h, de nem unom meg :D

    A bónuszokról mit lehet tudni, mert én nem találtam semmit?
    pl. 10+3 kertészkedés milyen pluszt adhat?
    Egyedül a horgászásnál vettem észre változást eddig
  • LeWyTy
    #217
    Gondolom kicsit késő a válasz, de szerintem semmi szerepe. Csak kicsit színesítik az eseményeket... (Aznap talán virágszirmok hullanak mindenfelé?!)
  • Balázs 17
    #216
    Azt nem tudja valaki, hogy a Pollen az milyen szerepet tölt be? Úgy érzem valamiért fontos, ha már az időjárásban is megemlítik vagy csak egy ficsör? :)
  • LeWyTy
    #215
    Na ez remek hír még ha nem is hivatalos. Reméllem hamarosan érkezik egy kis tartalom kiegészítés is a játékhoz.
  • Anonymusxx
    #214
    A fordító oldalán, gondolom ( http://trc-playground.hu/

    Amúgy én pont tegnap indítottam el, a magyarítással, lehet csak nálad van a gond.
  • LeWyTy
    #213
    Na hol olvastaz ezt? Én csak a French, Turkish, Italian, and Korean nyelvekről tudok.
  • Balázs 17
    #212
    Sajnos nekem is addig működött, amíg fent volt a játék xy éve, de újratelepítés után kifagy betöltésnél
    De azt olvastam, hivatalosan bekerül majd a magyar nyelv, várhatóan tavasszal
    Addig marad az angol, pedig már úgy megszoktam magyarul a játékot :)
  • MrSinok
    #211
    Sziasztok! A magyarítás bemásolása után elindul ugyan a játék de se új játékot se elmentett játékot nem indít el.Mindent a magyarítás txt-ben leírtak szerint csináltam.Eredeti a játék. Ötleteket és segítséget szívesen várok.
  • xido
    #210
    ha már ez az origo és ide gyűjtünk minden ilyet :)

  • Carmang
    #209
    Az elején elég idegesítő, de ahogy fejlődik a skilled, úgy lesz kicsivel egyre nagyobb a középső zöld sáv. Aztán bizonyos halak meg is szűnnek ficánkolni.
  • zorrobomber
    #208
    A kis zöld sávot a halon kell tartani amíg a jobb oldali zöld csík a tetejéig nem ér. Ha nincs a halon akkor lefele esik a jobb oldali zöld csík ami ha eléri a legalsó részt akkor buktad a halat. Ha jön egy ládikó azt is fel lehet "venni" a kis zöld sávval, de vigyázni kell közben is ugyanúgy hogy ne essen le a jobb oldali zöld csík. Ennyi. Én szeretem, egyszerű, de majd meglátod, hogy a különböző hal fajták különböző "trükköket", mozgási módszert vetnek be így visznek némi színt a minijátékba.
  • Anonymusxx
    #207
    Hogy működik a horgászsás a játékban?
  • Carmang
    #206
    Kösz, közben játszottam tovább, és tavasszal egyből kijött.
  • LeWyTy
    #205
    Csak télen nem jön ki elvileg.
  • Carmang
    #204
    Sziasztok! Van értelme ól elé kerítést építeni? Van egy tyúkom a coop-ban, építettem elé kifutót, fel is nyitottam az ól kis ajtaját, de nem jön ki a jószág.
  • LeWyTy
    #203
    Ok
  • CS@
    #202
    aki bírja a játékot és még nem tette az nézzen rá a Graveyard Keeper –re is
  • Vassas
    #201
    Sajnos nálam sem jó a játék.
    Újratettem magyarosítottam de betöltés után kivág.