3373
jdcnaddehh671.png
  • Dante73
    #3051
    Nem indul. Xbox alkalmazásból, áruházból, startmenüből... sehonnan. Áruházból elkezdtem letölteni, nem indul. Újraindítottam a gépet, nem indul.
    Ezt nem tudom elhinni.
    Nézem, The Crew 2 akciós, letöltöttem, kipróbáltam, nem jön be ez után. Inkább ez. Ez meg nem indul.
    Valakinek egyéb ötlet?
  • Zanetti
    #3050
    Bravó, látom megszerezted az összes kincset!

  • Dzsini
    #3049
  • WinT
    #3048
    Kirúgnám az összeset és ha rajtam múlna maximum ganépucolónak helyezkedhetnének el a jövőben.
  • Dzsini
    #3047
    "Jó nagy házak voltak, de elmerültek kac-kac
    Morgan-triciklivel rajtuk átugrathatsz."
    Imádom a fordítóikat :D
  • hotwheels
    #3046

    Utoljára szerkesztette: hotwheels, 2018.12.14. 15:42:05
  • Futocsiga84
    #3045
    ok :-) thx
  • Dzsini
    #3044
    GMT este 6kor nyílik meg

    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2018.12.13. 17:40:12
  • Futocsiga84
    #3043
    Hali.

    Lehet én vagyok a tök de merre van a mai kieg?
    Úton valahol a szájbertérben ? :-) :-)
  • mrmilan
    #3042
    Kiragadtam egy véletlenszrű mondatot, egy a Horizon 4-ről szóló tesztből: "És míg a környezet hangjai változatosak, az autókról ez nem mondható el. "

    Nos én nem tudom, hogy mivel játszott a kedves tesztelő (gondolom a pöcsével), de én elég sokat forgok autók körül, és bizton állíthatom, hogy bizony pl. az RS3-as Audi "sorötje" úgy szól, ahogyan a való életben. Az 1970-es Dodge Challenger Hemi V8-a bizony úgy gurgulázik, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Egy RS6 V10-e, egy Subaru Impreza 4 hengeres boxere, az 1991-ES M3-as BMW 4 soros hengerese, egy random Aston Martin V12-es motorja bezony úgy dorombol, ahogyan kell. Egy német V8-as technósabban szól mint egy USA V8 itt a játékban is. Le kéne kicsit kapcsolni a zenét, felnyomni a házimozit, és az autók hangjait élvezni kéne. Megvilágosulnának sokan...mármint azok, akik kicsit is értenek is az autókhoz.
  • mrmilan
    #3041
    "Illetve ha jól látom"

    Jól látod.
  • Szabi #3040
  • Dzsini
    #3039
    Így kell pörgetni:
  • hotwheels
    #3038

  • Baxo
    #3037
    Illetve ha jól látom az ultimateben benne van a jövőbeni 2 kiegészítő pálya is. Várhatóan lesz még kiegészìtő hozzá? Csak mert akkor érdemes lenne ultimatre upradelnem. Jobban megérné.
  • mrmilan
    #3036
    Azért az Aurora Borealis odavág rendesen...várós nagyon.
  • Dzsini
    #3035
    nem, a VIP passhoz csak az jár, ami bele van írva (egy ház, korona, stb.) - lásd #3000

    ha Ultimate változatot szeretnél, ahhoz van Ultimate bővítménycsomag (ami tartalmazza a VIP-et is, meg a Car Passt, a Bond és a Formula Drift csomagokat)

    vagy van a kiegészítőcsomag, amiben csak a 2 plusz térkép lesz benne
  • Baxo
    #3034
    Ha az alap verzióhoz megveszem a VIP csomagot akkor ultimate verzióm lesz? Megkapom az abban lévő extrákat? Ezzel a a jövőbeni DLC k ingyenesek lesznek?
  • Baxo
    #3033
    idézőjelbe értettem az olcsót, magára a ház árára
  • hotwheels
    #3032
    Hajajj..0:39nel uj m5?
  • Skypack
    #3031
  • Dzsini
    #3030
    ... ööö nem a ház árát csökkenti, az utazásét. A ház fix 2 millió.
  • Baxo
    #3029
    Köszi, akkor rágyúrok az olcsó házra :)
  • Dzsini
    #3028
    Alapból a térképen csak a Fesztiválhoz és a házaidhoz gyorsutazhatsz, pénzért.
    Ha megveszed a Fairlawn Manor házat 2 millióért, akkor lehet a térkép bármely pontjára (pontosabban a legközelebbi már bejárt útfelületre) utazni.
    Ennek az árát csökkenti minden összeszedett tábla, ha megvan mind az 50, onnantól ingyenes.
  • Baxo
    #3027
    Sziasztok!

    Hogy működik a gyors utazás a játékban? gyűjtögetem ezeket a villámjeles táblákat, de nem tudok gyors-utazni.. :(
  • arty
    #3026
    egen, az érzés, amikor egy ilyenre ÉPPCSAK átugrik... felemelő... :D
  • mrmilan
    #3025
    "értelmetlenség: kalapok, gatyák, cipők, kiegészítők, dudák, ahelyett, hogy pénzt és/vagy kocsit kapnék ;) "

    Én is örültem tegnap, hogy egy "telibevert" tigrismintás balettcipőt kaptam egy RS6 Avant helyett...
  • amikkamakka
    #3024
    Sziasztok, xbox360 vezetékes kontrollerel játszanám a játékot , de nem működik vele megfelelően. Magától megváltoztatja a gombkiosztást, hiába állítom be a menüben, mentés után ugyan úgy nem reagálnak az analóg karok semmire, ( illetve reagál csak a kamerát forgatja vele, holott irányba kellene fordulni az autónak) A kontroller hibátlan FH3-ban simán működik és minden más játékban tökéletes. Pár hozzászólással lejjebb olvastam hogy valakinek szintén gondja volt vele. Youtubon negyed órás tutorial videot is találtam ha ez a gond mi a megoldás, természetesen nem segített. Van valakinek hasonló problémája esetleg, vagy megoldása?
  • Dzsini
    #3023
    Szerencsére nem kötelező :) És pár Forzathonnal kb. ki is tudod váltani az FP bevételt, ami jár érte.

    Én annak nem örülök, hogy az évszakos versenyek most már csak pénzdíjasak, nincsenek ruhák-autók érte. Pénzt tudok máshonnan is szedni...
  • WinT
    #3022
    De azt legalább meg tudtam csinálni... ezeket a második után már nem is akarom.
  • Dzsini
    #3021
    Nem volt ez olyan tragikus, mint a "7 millió pontot trükközz össze" - meglepően kezes tud lenni ez a nyomorult Morgan
  • Szabi #3020
    :DD
  • WinT
    #3019
    Az a pali aki ezt az eheti Forzathont ezzel a háromkerekű szarral kitalálta gondolom azt hiszi magáról, hogy milyen vicces meg jópofa, hogy ezt így kiötölte, de innen üzenném neki, hogy igazából csak egy gyökér.
  • arty
    #3018
    ha a gigatérkép a fontos, akkor szerintem a crew-al jársz a legjobban :)
    (mondjuk nem teljesen fair összevetni a méreteket, miközben a kidolgozottságról, változatosságról nem ejtünk szót... én az említett crewt elmondhatatlanul untam, semmiféle élvezetet nem jelentett autókázni, szabadon. a c2 lehet előrébb lépett, abból a demó elég volt.)

    a forza winsztóros, ott ez a néha nemindul, de reboot vagy egy random dlc törlése/installja után igen, sajnos általános - gyakorlatilag a "kezdetek" óta (2-3 éve megy UGYANEZ a gond, elég sok embernél - nálam is)

    nekem az a gondom a sztorival, hogy bár picit visszavettek az elsők óta, cserébe jött ez a karakterdíszítgetés...... halálom így a wheelspin, ömlik az sok - számomra - értelmetlenség: kalapok, gatyák, cipők, kiegészítők, dudák, ahelyett, hogy pénzt és/vagy kocsit kapnék ;)
  • Dante73
    #3017
    Megköszönnék egy kis segítséget.
    Kipróbálási céllal, gamepass igénybevételével próbálgatom a játékot.
    Nagyon jó, tetszik, egy jobb akcióban meg szeretném venni, DE! Frissen bekapcsolt gépnél gond nélkül fut, frankó minden. Másnap már nem indul, csak ha újraindítom a gépet. Én azt átlagban havonta egyszer szoktam. Ne emiatt kelljen már naponta indítgatnom!
    Vélemények közt néztem, van aki írja, hogy nem indult mert nem a rendszermeghajtón van, (nekem sem a C-n van) de valamit engedélyezett, azóta nincsen gond.
    Tudja esetleg valaki, mi ez az engedélyezni való? Hátha nekem is segít.
    Mert, bár tetszik, de ha emiatt kellene naponta újraindítani a gépet, inkább nem kell, megveszem a The Crew 2 -t helyette...

    Am, eddig egyetlen dolog nem tetszik, az pedig a térkép mérete. 2018-ban, egy TDU, The Crew után, ekkora térképpel kijönni, szerintem már ciki, egy nyílt világú autós játékban. A másik, ami szintén nem a szívem csücske, az a körítés. Értem, kell valami, ami egybefogja a játékot, de ez a fesztivál dolog, (és egyébként is TÖRTÉNET) egy autós játékban, hiányzik, mint üvegestótnak a hanyatt esés...
  • Baxo
    #3016
    Sziasztok. Xbox one s tulajdonos lettem. Rdr2 és forza 4 játékkal. Mind2 játék nagyon tetszik, sőt megvettem a 200ft-os gold havi tagsagot és nyomatom online a forzat. Látom lehet ilyen csapatos témában veretni a négy kerekűeket. Van ilyen SG csapat? Jó lenne valami magyar csapatban tolni a dolgot. Eszméletlen hangulatos ez a gém. Többek között ezért és az rdr2-ért vettem ákciósan boxot, de nem bántam meg.
  • Dante73
    #3015
    Jelenleg (Még 2 napig) 13000 a játék, és a game pass nem két hétre szól, hanem jan 4.-ig, és 200Ft. Azoknak, akik esetleg kipróbálnák. /Hátha érdekel valakit/
  • Conqvistador
    #3014
    Lol nem elég elmenteni, külön meg is kell osztani. No comment. Most már jó, köszi
  • Conqvistador
    #3013
    Köszi. De hát bementem a Galleries / my photos menübe de semmi. Pedig vagy 7-8 képet készítettem az előbb.
    Picit morcos lettem. Valami egyéb beállítás?
  • Dzsini
    #3012
    Telepítsd fel a Forza Hub nevű programot a Store-ból, ott lesznek.