3373
jdcnaddehh671.png
  • Dzsini
    #3092
    innen
    "The initial proposal for the XJ220, as first unveiled at the British International Motor Show in 1998, was a four-wheel-drive V12 racing car suitable for FIA Group B racing."

    Innen
    "A few other interesting things in the vid….The XJ 220 was built by jag to compete in Group B road racing against the likes of the Porsche 959, but the demise of the Group B rallying put paid to the road series as well."

    "The XJ200 link is a strange one, meant to be a Group B car, but it would have been a odd one – it would have been HUGE next the to Metros and 205s with massive over-hangs, not great for rallying, but who knows what it looked like when it was a Saturday afternoon project. "

    plusz egy complete history - még az előrendeléseket is egy 4WD autóra vették fel :)

    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.02.22. 07:21:30
  • arty
    #3091
    (ejj, de irigyeltem az amigás osztálytársam ezért IS és a lotusért is... és a vroomért is :D )
  • Szabi #3090
    igen, a motor miatt, de ez-az autó soha nem rally autónak készült és végül még csak őszkerekes se lett :D
  • Dzsini
    #3089
    De emlegetnek Rally B-t is :)
  • Szabi #3088
    az oké, de nem a rallys B csoportról van szó, hanem a Lemans GT kategróiás B csoportról.. :D
  • Dzsini
    #3087
    Az XJ200 wiki szócikkből:
    "Therefore, a project was initiated to design and build a car capable of winning Le Mans "in house", just as the Jaguar C-Type and D-Type had done. The groundwork for the project was undertaken by Randle over Christmas 1987, when he produced a 1:4 scale cardboard model of a potential Group B racing car."
  • Szabi #3086
    wtf

  • LeWyTy
    #3085
    Szépen lassan eljutun akka a szintre hogy nem feltétlen lehet megmondani.
  • WinT
    #3084
    Ehhez most kellett jópár másodperc mire el tudtam biztosan dönteni, hogy screenshot vagy IRL. :D
  • Dzsini
    #3083
  • stalker001
    #3082
    Véletlenül árul valaki horizon 3 accot?
    Max 4000ft-ig érdekelne.
  • LeWyTy
    #3080
    FH4 IRL :D
  • hangacsi
    #3079
    És a Fortune Islandon a múlt heti után ezen a héten is -9 pörgetés.
  • mrmilan
    #3078
    Most nézem csak. Tehát 7 új Mitsubishi, a sztoriban reward egy FX4 Austin taxi + a car pass tulajoknak még ezeken felül 8 + 4db új vas?
  • blackfire001
    #3077
    Na erről van szó, megjött a car pack amire vágytam! :D

    Köszi az infót! Bár az uccsó üzenetedben valami nem okés..
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2019.01.15. 16:00:31
  • Dzsini
    #3076
  • Dzsini
    #3075
  • Dzsini
    #3074
  • Dzsini
    #3073
    Ha másképp nem megy, akkor...
  • hangacsi
    #3072
    Én örülök, hogy megkaptam, mert nem sikerült megszerezni. Igaz,csak 5x próbálkoztam, de rengetegen kiléptek az első verseny első körében, és így nehéz megszerezni. Pedig szerintem nem is volt vészesen nehéz.
    A driftzónák sokkal nehezebbek. Legalábbis nekem.
    Utoljára szerkesztette: hangacsi, 2019.01.01. 09:54:52
  • Dzsini
    #3071
    Amikor a játékosoknak nem lehet kedvére tenni :)

    - Rengetegen morogtak, mert a Moslert elég nehéz megnyerni, kell hozzá egy jó csapat, és azért amúgy se könnyű a verseny.

    - Úgy néz ki kiküldtek mindenkinek újévi ajándékként egy Moslert :) (így most van kettő)

    - Rengetegen morognak, mert sok munkával megszerezték a kocsit, erre most meg mindenki kap egyet?!
  • Zanetti
    #3070
    Nekem ilyen szempontból mákom volt, mert elsőre értelmes társakat kaptam. Első két futamot simán hoztuk, a harmadikat így elég volt csak letudni.
  • Dzsini
    #3069
    Nagynehezen...

    Egyrészt végre sikerült egy olyan csapatot kifogni, hogy nem szálltak ki hárman az első kanyar után, másrészt hatunkból négyen mindig normális pontszerző helyet sikerült szerezni.
  • hotwheels
    #3068
  • Szabi #3067


  • WinT
    #3066
    Klassz... pedig mikor én először találkoztam ezzel abban teljesen biztos vagyok, hogy megkaptam a jutalmat a bajnokságért annak ellenére, hogy látszólag több pontjuk volt.
  • Dzsini
    #3065
    Nem, simán megkapták a 26 és hasonló pontokat, és ők nyertek :)
  • arty
    #3064
    lol
  • WinT
    #3063
    Ez már megjelenés óta előforduló eset (minek is javítani ugye), de úgy vettem észre ha végignyomod a bajnokságot és több pontod szerzel mint ők - még ha a táblán nem is ezt látod - akkor is a végelszámolásnál te leszel a győztes.
  • krisztian1329
    #3062
    Sziasztok. Megvettem a Forza Horizon 4-et és nem lássa a kormányt. Thrustmaster Ferrari 458 Italia Racing Wheel Xbox 360 kormányom van.

    Forza Horizon 3-al tökéletesen működött. Mi lehet a probléma?
  • Gibor
    #3061
    Jó látni magam a listán úgy hogy meg sincs a játék Ráadás 3. lettem, tudok valamit
    Utoljára szerkesztette: Gibor, 2018.12.22. 15:09:05
  • Dzsini
    #3060
    Azért úgy marha nehéz bajnokságot nyerni, ha a többiek több autót indítanak (2 és 5, 4 és 8 - és a kapott pontok összeadódnak!)

    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2018.12.22. 14:38:38
  • Zanetti
    #3059
    Srácok, kinek sikerült már elérnie a 360 méteres szezonális határt? Illetve milyen kocsival és beállítással?
    A driftet megoldottam egy Gymkhana 10 Ford Focus segítségével.
  • hangacsi
    #3058
    Megnézem, köszi.
  • Dzsini
    #3057
    Válassz az előre gyártott versenyek közül vagy hozz létre saját tervrajzot
  • hangacsi
    #3056
    Sziasztok!

    Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudom megcsinálni a heti forzathronnak azt a részét, amikor a kastély terepkörversenyen kellene menni buggyval?
    Mert én ott csak az extrém terepjárók közül tudok választani.
  • LeWyTy
    #3055
    Ha a Fortune islandra szeretnék menni a játék kiírja hogy telepítsem... de a store szerint már telepítve van.
    Mégis a játék nem látja. Ezzel mit tudok csinálni?
  • Szabi #3054
  • Dante73
    #3053
    Nem, Azt ajánjlják, ha nem indul, kezdj el áruházból valami random cuccot letölteni.
  • arty
    #3052
    valami free dlc uninstall/reinstall volt? (áruházból elkezdtem letölteni-t nem teljesen értem)