3373
jdcnaddehh671.png
  • Conqvistador
    #3011
    Sziasztok!
    Valaki meg tudná mondani, hogy hol találom azokat a fotókat amiket a fotómóddal készítettem?
  • Futocsiga84
    #3010
    ok.. bejött már adja .....

    de többet elő ne forduljon .... irgum-burgum :-)
  • Futocsiga84
    #3009
    Hali.
    A tegnapi autóbérlet autókat miért nem engedi ma felvenni ?? FH4
    Ez milyen Black Friday már???? :-)
    Utoljára szerkesztette: Futocsiga84, 2018.11.23. 16:35:48
  • blackfire001
    #3008
    Beadtam a derekam, megvettem az Ultimate Editiont... Bízok benne hogy jók lesznek a kiegészítők.
    Aki még nem vette volna meg annak ajánlom hogy úgy csinálja ahogy én, tehát:
    1; Ingyenes Game Pass aktiválása
    2; 200 forintos GOLD előfizetés
    3; Automatikus hosszabbítás lemondása mindkettőre
    4; 21300 Forintért a játék megvétele.

    Sajnos lejárt volna a Game Pass én meg még játszanék vele..
    TS elérhetőséget tudna valaki adni? Csatlakoznék a csapatba. LVL 66 körül vagyok.
  • Szabi #3007
    eredetileg "Muddy or not here we come" van írva.. :D
    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.11.18. 18:34:50
  • Dzsini
    #3006
    Csak most tűnt fel...

    10 pont a fordítógárdának
  • Béluska74
    #3005
    Kezdj el letölteni valami ingyenes cuccot és hagyd,hogy letöltsön 1-2-3 százalékot belőle azután szakítsd meg a letöltést és mehet a Forza Horizon 4!
  • holecsko10
    #3004
    Üdv!

    Lenne egy problémám és nem értem mi lehet a probléma.
    Tegnap még vígan játszottam a FH4-el és ma már nem indul el, vagy is rá kattintok az indítóra és betölt egy elő ablakba a forza 4 és utána kilép a játék.
    Itt egy kép róla:
    eddig megy


    Mi lehet a baja?
    Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • Zokni
    #3003
    Csak egy gyors kerdes.
    Ti tapasztaltatok olyat, hogy fagy a jatek? Ha minden grafikai beallitast a maximumra rakok (Ultra + Extreme (ahol lehetseges)), akkor fagyogat.

    Ha esetleg mas is talalkozott ilyennel, akkor nekem szemely szerint ez bevallt:
    Link

    Roviden annyi a lenyeg, hogy a visszapillanto tukor grafikai reszletesseget le kell venni extreme-rol, ultra-ra. :) Lass csodat, nem fagy.
    Eltoltottem vele par kellemes orat, allitgattam mindenfelet, jatek reinstall, stb., mire nagy nehezen ratalaltam erre.

    Hatha mas is hasznat veszi.

    Utoljára szerkesztette: Zokni, 2018.11.14. 02:00:42
  • Dzsini
    #3002
    A 3 Ultimate-ben nem volt benne a 2 bővítmény, kaptak is a fejükre érte. Most legalább azok belekerültek :)
  • stalker001
    #3001
    Szánalmasak. :D
  • Dzsini
    #3000
    Az Ultimate kiadás része, a többieknek igen.
  • stalker001
    #2999
    Ez fizetős dlc lesz?
  • Dzsini
    #2998
    Hosszabb videó, az eleje ugyanaz, mint a lenti, utána egy új autópack bemutatójával.
  • Szabi #2997
  • Szabi #2996
    van itt olyan aki nem az sg "csapatban" van és kap csapat pontokat ha csapattársakkal versenyzik ? :D
  • WinT
    #2995
    "This is the largest expansion we ever made..."
    Ez az jelenti, hogy most már akár 2 percbe is telhet keresztülautózni a térképen?

    "...which are perfect for drifting."
    Egyéni szoc. problémám tudom, de faszom már a driftbe, normális versenyeket akarok inkább nem olyanokat amiket tovább tart betölteni mint lejátszani.

    Egyébként baromi jól néz ki.

  • Dzsini
    #2994
  • TBTPumpa
    #2993
    December 13:
  • Sawyer777
    #2992
    Sziasztok!

    Eddig nagyon tetszett a játék, de ahogy komolyabban rámentem a driftekre hogy 3 csillagosak legyenek, már az idegösszeroppanás szélén vagyok sokszor :D Minden formula drift autó megvan, van hogy 1-1 szakaszt 30-40x is újrapróbálok, más-más formula drift autóval.... de komolyan mondom hogy ekkora egy utolsó mocsok buzi dolgot beletenni mint ez a drift, ez kegyetlen nehéz.

    Pedig magát a Drift Klubos küldit fullra megcsináltam, 30 csillagom van, már a hajam tépem basszátokmeg -.-

    Milyen autót ajánlanátok driftre? Pls help mert már pszichológushoz kell járnom lassan :D
  • Dzsini
    #2991
    Megvettem a legújabb házamat:

    És a 10 szuperpörgetésből nyertem 4 Porschét
    (kedvenc márkám)
  • mardal
    #2990
    Köszi a választ,közben én is megleltem a megoldást
  • Dzsini
    #2989
    Készíts magadnak egyet, vagy válassz egy mások által gyártottat valamelyik zöld körpályás táblánál.
  • mardal
    #2988
    Sziasztok
    tudom én vagyok a béna de a téli forzathonon van a feladat hogy városi terepjáróval kell terepkörversenyt megnyerni,melyik verseny az mert engem nem enged be egyikbe sem városi terepjáróval
  • Zanetti
    #2987
    Már nekem is megy az online. :D

    Egyből csatlakozott és semmi probléma nem volt vele.
  • kemszi2
    #2986
    nyír1 rally+ital a program :D
    én leghamarabb vasárnap leszek,de az állapotom akkor is kétséges lesz :D
  • Szabi #2985
    8-tól online versenyek ? :D

    Merlin TS-én gyülekező.. :)
  • WinT
    #2984
    Akkor most már csak azon kellene dolgozni, hogy legyen valami értelme is az online dolgoknak... merthogy egyébként nem sok van.
  • Dzsini
    #2983
    Nekem is végre nem 1. szintűnek írta a versenytársakat (csodálkoztam is, hogy valami nem stimmel, aztán leesett).
  • Blake6
    #2982
    Így van,remélhetőleg most már alakul valami online vonalon!Tegnap este meglepetésemre azonnal csatlakozott,bár néha ki-kidobott meg volt egy kis lag is ,de most már talán látni az alagút végén a fényt...
  • kemszi2
    #2981
    én BMW M6-al csináltam meg az aszfaltos dirfteket.(nyertem egy FE változatot belőle amivel elég könnyen le tudtam nyomni végül 3csillagosra mindet,de kell hozzá egy kis gyakorlás,és mivel most a tél jön az is nehezítő tényező lesz). A földutas drifteket pedig Subaruval(S1-es szintű,drift futómű,rally gumi,rövid váltó áttételezés,és kb 90-95%ra hátratolt hajtás.
    Ja és kéziváltóval érdemes próbálkozni,
  • blackfire001
    #2980
    Milyen autót ajánlanátok DRIFT-re?

    RX7?

    Jövő héttől mennék multizni veletek, FH3ban az SG klánban voltam. Jelenleg ott tartok hogy végigjátszottam az 'intro'-t, és megnyílt a LIVE.
  • WinT
    #2979
    A mai patch után rengetegen azt írják, hogy működik végre az online "móka" Telekomosoknak is.
  • Dzsini
    #2978
    Első Góliátom:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Szakértőnek való" drivatarok ellen - érdekes, hogy 2-6. hely 1 másodpercen belül van

    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2018.11.05. 18:21:13
  • LeWyTy
    #2977
  • Szabi #2976
  • WinT
    #2975
    Ami max 1 napig lesz érdekes, ha a 3. rész bővítéseiből indulok ki. És nagyon meglepődnék ha több lenne majd benne mint azokban.
  • Gibor
    #2974
    Én az első 2-3 óra után meguntam horizon3 dlc már uncsi
  • Dzsini
    #2973
    Ezért jön decemberben az első térképbővítés.
  • bpeti72
    #2972
    Év végére úgy is mindenki megunja.