3373
jdcnaddehh671.png
  • Gabor77
    #841
    Az oké, de mégis csak egy 7 éves CPUról beszélünk, azért ott már meglátszik a kor. Ne akarj egy olyannal ultrán játszani. Ezt azért már nem lehet elvárni.
    Mindenesetre kellemes csalódás ez a játék optimalizálás terén. Lehetne jobb is, de boxos porthoz képest kifejezetten jól sikerült.
    Utoljára szerkesztette: Gabor77, 2016.09.27. 15:15:58
  • bélanéni #840
    Nem igazán processzor limitált a játék, és az új generáció teljesítményben nem sokkal jobb.
  • csabush
    #839
    Nekem i7 920-am van, ami még régebbi és eddig olyan nagy kompromisszumokat nem igényelt, nyilván nem szénné maxolva meg élsimítás hegyekkel, de egy erős med-high-t mindenhol tudott fullhd-ban, Apex-ban is, úgyhogy befonom a hajam, ha pont ez kineveti.
  • bélanéni #838
    Kicsit mindenből túlbiztosítok. Sosem árt. Amúgy jelenleg nincs sok értelme.
  • LeWyTy
    #837
    Egészen kiábrándító élmény hogy a játék kidob az intrónál újra meg újra Ezzel mit kezdjek?
  • Conqvistador
    #836
    Mire használsz 32 gb ramot? Van valahol érezhető előnye, hogy annyi van bent? Vagy 2-3 évre előre gondolkoztál, hogy biztos elég legyen akkor is?
    Amúgy jó hír hogy 1070 en már simán 60fps de tényleg gáz, hogy 1060on már szutykoskodik.
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.09.27. 15:11:56
  • Gabor77
    #835
    Az az i7 860 tudod mikori proci..?:)
  • bélanéni #834
    Ma kipróbáltam egy jó ismerősöm gépén a Forza3-at, i7 860 (3.4GHz), 16GB memória és GTX1060-as kártyával és érthetetlen módon gyalázatosan ment. Először mindent ULTRA-ra állítottam, MEDIUM árnyék, MSAA off mellett, és kb 20-25 volt az átlag FPS. utána visszavettem mindent HIGH-ra, a többit hagytam úgy, és így is max 25-30fps-el "hasított". Ráadásul 1680x1050-es felbontásban. Egy ilyen játéknál nagyon nagyon sokat számít, hogy tükörsimán menjen, és ez minden volt, csak az nem. Mind a hangulatot, mind a vezetési élményt szinte porig rombolta. Nálam a lenti konfigomon tükörsimán megy, nonstop 60fps-el ULTRA-n, pedig azért annyival nem jobb konfig, hogy ez a borzasztó nagy különbség indokolt legyen.

    Egy fórum hozzászólást olvastam, ahol azt írta a srác, hogy a Dynamic Optimazations-t bekapcsolva állítólag konstans 60fps-t lehet kicsikarni. Hát erre kíváncsi vagyok. Nyilván ez azt jelenti, hogy folyamatosan a 60fps-hez szépíti/rondítja a grafikát, de letojom, a folyamatosság sokkal fontosabb. Esküszöm az ULTRA és a HIGH között szinte semmi különbséget nem láttam.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.27. 15:06:06
  • MikX
    #833
    Az a banális hogy ki kell kapcsolni eleve. :)
    Kiv leszek mit javifanak rajta, mert eddig egy kontár szar a port.
    Egy boxnál 3x erősebb gépen iis használhatatlan kb.
  • Gabor77
    #832
    Így 1-másfél óra játék után sok rosszat nem lehet mondani a játékról. Maga az ötlet és a kivitelezés fantasztikus, gyönyörű a játék, jól fut (i5,960), irányítás mérföldekkel jobb, mint az Apex esetében. Sajnos azért vannak hibái: folyamatos microlag nálam minimum felbontáson és grafikán is előjön, ez a mikrofonos dolog abszurd, dlc árak pedig kinek pap, kinek paplan. Utóbbit leszámítva mindegyik javítható. Azt még nem tudom biztosra megmondani, hogy megérte-e a pénzét, mivel az csak akkor fog kiderülni, ha már online mókáztunk sokat...Crew esetében hiába volt tele a játék ostoba hibákkal, és eszméletlen bugokkal, maga az online játékélmény fantasztikus volt...remélem ezzel is el lehet baszni órákat krúzolgatva neten.
  • Totti5
    #831
    Ne vicceljetek már, olvasni mindenki tud, ha kiadsz több 10 ezeret valamiért legalább annyit meg lehet tenni hogy megnézi mit vesz, le lesz írva, hogy az adott csomag mit ad, pontosan.

    Lovagolni az elnevezéseken lehet, de semmi értelme. Pláne nem ennél a játéknál kell rácsodálkozni, hisz az előző részeknél is pontosan így volt. Ja hogy nem ismeritek.. . hát utána kell nézni, kérdezni ha nem tiszta.
  • Amiga
    #830
    Azért hívják ultimate-nek, mert a marketing szempontjából így könnyebb eladni. A nép ugyanis rászokott, hogy az ultimate általában teljes kiadást jelent. Így ezt a szót nyugodtan odaírhatják, jogilag nem kötelezi őket semmire, viszont érzed, hogy enélkül nem lesz teljes az életed.

    Amúgy pl. egy CoD ultimate tartalmazza az SP pakkot is, itt is talán tisztességesebb lett volna extended-nek nevezni. De a marketing az marketing.
  • bélanéni #829
    Egyelőre nincs PC-s demo, majd lesz róla hír, ha már tölthető.
  • Conqvistador
    #828
    A Demot se engedi kipróbálni. Legalábbis én nem tudtam letölteni PC re.
  • Shep
    #827
    Manapság már a SP sem garancia arra, hogy mindent megkapsz ami az adott játékhoz jön.
  • blackfire001
    #826
    Sejtettem, hogy lesz valami ilyesmi ezért is döntöttem az alap mellett. A plusz autók nagyon nem hoznak lázba, max ha lesz valami olyan autó csomag hogy húúúú akkor azt külön megveszem. Ahogy majd a kiegészítőt is.

    Btw szerintem a SEASON PASS az amire gondoltatok, abban benne van a nevében hogy tartalmaz mindent ami jön hozzá de ezek csak "csomagok" voltak.
  • Totti5
    #825
    Nem hiányos.

    Ultimate kiadás a Car passt és a VIPet tartalmazza. Nem többet.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.27. 11:50:10
  • grebber
    #824
    Maximum egy hiányos csomag..szerencse hogy MS Store
  • Totti5
    #823
    Úgy hívják ahogy akarják.
  • MerlinW
    #822
    Miért ne hívhatnák? Ultimate egyik szinonimája sem jelenti a minden szót. Az a legnagyobb csomag, ennyi.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.09.27. 11:25:42
  • grebber
    #821
    Akkor a retekért hivják ultimatenek ha még 786 ezer féle szart lehet majd hozzá venni....
  • bélanéni #820
    Az EXPANSION-öket nem kötelező megvenni. Nyilván, ha jó sok tartalom lesz bennük, akár még meg is érhetik az árukat. (Mint pl. Witcher3: kb 24.000 Ft volt a két kiegészítővel, de életem legjobb vétele volt, ha a tartalom/ár tényezőt nézem.)
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.27. 10:54:34
  • Totti5
    #819
    Forza játékokhoz két féle kiegészítő szokott lenni.

    1, havi autócsomagok

    2, kiegészítők

    Havi autócsomagok car pass = season pass.

    Kiegészítők pedig az expanzió. Mint pl a Forza Horizon 2 Storm Island, mint pl a Forza Motorsport 6 Nascar 2016.

    Az expanziók nem részei a havi DLC csaomagnak és semmilyen kiadásnak.

    Sosem voltak és most sem, így ebben semmi újdonság nincs.

    Meglátod mi lesz, mennyi, és megveszed ha kell ( ha Storm Island méretű dolog akkor instant vétel )

    Viszont ne ezzel foglalkozzatok, hanem toljátok, mert a játék kimagaslóan és elképesztően tartalmas, ha nem unjátok meg mire jön az expanzió akkor megveszitek és élvezitek tovább.
  • Shep
    #818
    Még pár DLC és már 100e FT lesz a játék. :D
  • Futocsiga84
    #817
    a pofátlanságnak is van határa !!!!!!
    http://www.gamestar.hu/hir/forza-horizon-3-expansion-pass-kiegeszito-217691.html
  • Droughert
    #816
    Elhiszem, de nem neked fagy. Akinek az új driverrel fagy, és a mikrofon már ki van kapcsolva az tegye fel a régebbi vga drivert.
  • bélanéni #815
    Nekem .90-es van fent (a legújabb) és tökéletesen megy. Persze ez lehet VGA függő.
  • Droughert
    #814
    Ha Nvidia kártyád van akkor még próbáld meg a 72.70-és drivert, többen írták, hogy nekik ez megoldotta de volt akinek a vírusirtó okozta a fagyást.
  • bélanéni #813
    (Gépház / Adatvédelem / Mikrofon)
  • Droughert
    #812
    Hol kapcsoltad ki a mikrofont? Hátha nem volt tiszta, hogy a gépházon belül kell ezt megtenni. Eddig ezt a hibát mindenkinél orvosolta a mikrofon kikapcsolása. Ha ott kapcsoltad ki, akkor tekintsd tárgytalannak a hozzászólást.
  • bélanéni #811
    Azt hittem kb olyan banális oka van, hogy nem kapcsolta ki a mikrofont... tévedtem!
    Ha sehogy sem indul, az valóban bosszantó!
  • Amiga
    #810
    Igazad van, vett egy játékot, amivel nem tud játszani, ilyesmin tényleg nem szabadna fennakadni.
  • bélanéni #809
    Mindenki iratkozzon fel a "Játékos listára", aki szeretné coop-ban tolni! (fejléc)
  • Nixit
    #808
    Vegyetek fel srácok ha szeretnétek, vagy írjátok le a neveteket, enyém: ElasticMarco
  • arty
    #807
    miután 25x elolvastam itt a topikban korábban, már első indítás előtt, igen :))
  • Hunter of Deer
    #806
    és letilottad a mikrofont ami már 600szor le lett írva? :D
  • bélanéni #805
    Mikrofont ki kell kapcsolni. Engem is kidobott 2-szer, először 1 perc utána 3 perc után.
    Utána kikapcsolatam a mikrofont, és toltam kb 1,5 órát. Kurva jó a játék, nehogy már ennyit most ne tudj megtenni. Kb 10 nap és minden ilyen indulási "bakit" javítanak.

    A játék minősége 10/10-es, érződik, ebbe beletettek mindent mi szem szájnak ingere, ezeken nem kéne fennakadni baszki.

    Srácok, az "egyszerre több PC-n tolni egy példánnyal" dolgot szerintem felejtsük el, 100%, hogy ez nem fog menni. Én annyit mondhatok, hogy az eddigi legjobb arcade autós game ami valaha megjelent PC-re. Akinek van rá keret, ruházzon be, érdemes.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.27. 09:35:16
  • arty
    #804
    jah, megnézem az intrót, addig jól szórakozok, utána kivág desktopra :(

    és akkor ne legyen a játékos frusztrált ... :(
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.27. 09:30:44
  • bélanéni #803
    Nyilván azt megoldani, hogy tökmindegy milyen MS fiókkal játszol PC1, PC2,.. gépeken, de akkor is érzékelje, hogy ACC1-re vásárolt példány akkor is csak egy példányban futhat egyszerre, baromira gyerekjáték megoldani. Ha így működne is, az kizárólag a MS jóindulatán múlna. Nem gondolom, hogy úgy menne, de egy próbát esetleg megérhet.

    grebber: nem, le lettem oltva, hogy miért nem fogom már fel, hogy egyszerre 10 PC-n lehet játszani egy játékpéldánnyal. Nyilván hihetetlennek tűnt, mert a MS miért adna 18.000-ért olyan játékot, amivel 10-en tolhatják?
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.27. 09:23:37
  • Gabor77
    #802
    Úgy se megy..:) Ha megy, akkor nem fog sokáig menni.