3373
jdcnaddehh671.png
  • LeWyTy
    #1041
    TS #1035

    Mással is kibaszott ez a Teredo-s sz@r?
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.09.29. 19:41:47
  • Nixit
    #1040
    Ha esetleg valami ideiglenes ts-t csinálnék ki jönne?
  • Nixit
    #1039
  • Szabi #1038
    oké, de ott folyamatosan szól a mikrofon.. szóval részemről kizárva.. :D
  • blackfire001
    #1037
    XBOX App-pal Nixit-tel már partiban beszélgetünk, jónak tűnik.
    Csak úgy tudtok bejönni a partiba ha ti is bejelöltök barátnak. Mert akit bejelölsz azt már látod, de akkor leszel vele 'egyenértékű' ha ő is bejelöl.


    Gyűlnek a tapasztalatok... :D
  • Szabi #1036
    vagy legalábbis kell várni majd egy hetet amíg újra elkészül :D
  • Szabi #1035
    van, MerlinW-től lehet hozzáférést kérni :D
  • blackfire001
    #1034
    Jó a TS, csak akkor legyen valami publikus állandó SG fórum - Forza Horizon 3 szoba...
    Valaki csináljon, dobjon elérhetőséget és mehet a móka. :D
  • Nixit
    #1033
    De miért zúznak be egy ilyen autót ha nem mész el érte kicsit hülyeségnek találom... ez tök ciki...

    Na én már itt vagyok nem volt netem... nekem beszélni csak TS lenne jó :) Köszi a megértést.
  • blackfire001
    #1032
    Na bejelöltem mindenkit (CZERA HUN), aki tud 6 körül vagy a mai nap folyamán jöjjön és megnyilvánulunk! :D
    Hogy hol beszélünk az még nem tiszta, lehet Facebook, TS, Skype, nekem mind1. Állítólag az XBOX-os Appal lehet létrehozni partyt és akkor ott is tudunk beszélgetni, ma kipróbálom ezt is. :)

    Beszéltetek a gépigényről lejjebb... Annyit mondhatok, hogy a 2GB-tos VGA kevés.. :( Low-hoz épp elég ha az egy viszonylag erős kártya, de ide már komolyabb vas kell.
    Jelenleg a fák nálam nem néznek ki olyan jól mint mondjuk a Far Cry egyben. :D

    Pár kép:




    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2016.09.29. 17:35:03
  • WinT
    #1031
    Dehát nem szólt, hogy készen van. Meg a Barn Find menüben is azt irja, hogy assembling and catalogizing. Vagy valami ilyesmit.
  • Gabor77
    #1030
    Nem. :D Ha nem mész érte időben, bezúzzák az autót..
  • WinT
    #1029
    Tegnap megkerestem már hármat ezekből az istállókban elrejtett verdákból, azokat helyre is pofozta Warren kolléga 20-30 perc alatt. Viszont a negyediket már tegnap óta kalapálja és nem akar készen lenni. Ez normális?
  • bélanéni #1028
    Nem, korrekt. A VRAM-ot úgy értettem, hogy a 2GB eleve kevés, de nem mindegy, hogy egy GTX 560-as vagy mondjuk egy RX270-es. Az más kérdés, hogy ezek közül mindkettő nagyon gyenge már ehhez a játékhoz. FHD-ra még elég a 3GB a játékok 95%-ának.
  • HUN BECSEHELY
    #1027
    Komplett Gépet kellene összerakatnom.Maradjon akkor az XBOX ONE vásárlása :-)
  • Gabor77
    #1026
    VRAM és a GPU is ugyan úgy számít. 4gb már kell a legtöbb új játéknak, sőt, megkockáztatom, hogy mindegyiknek kell (új 3gb-os kártyák, 1060, stb., talán kivételek). i5-ből pedig a Haswell előtti procik már erősen izzadnak mostanság..i5ből már csak Broadwell és Skylake magos procikat érdemes venni, régebbieket nem. 4460as i5-t már 90% környékén hajtja meg a játék, szóval ez a limit, ami alatt már csak erős kompromisszumokkal lehet csak játszani.
    Ha orbitális baromságot írtam le, akkor valaki javítson ki..:)
  • HUN BECSEHELY
    #1025
    Köszi szépen.
  • bélanéni #1024
    A VGA-n a VRAM mérete se mellékes, de fontosabb a GPU (gondolom FHD-n akarod játszani). i5 proci szerintem oké, a VGA-t cserélném, és +8GB ram.
    VGA-t nyilván eldöntöd, szerintem ez a legkritikusabb pont. Ezen a téren tényleg brutál étvágya van a játéknak, de lehet hogy ezen még optimalizálnak, fogalmam sincs. GTX1060/RX 470 erősen ajánlott, még 970-en se megy teljesen simán, persze Medium/High beállítás is opció.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.29. 16:00:39
  • HUN BECSEHELY
    #1023
    Jelenleg 2-gigás kártya,i5-proci,és 8-giga ramom van.Próbálkozzak,vagy cseréljek pár dolgot?
  • bélanéni #1022
    16GB ma minden játékhoz elég. 8GB-ot bővíteném 16-ra.
  • Spaceghost
    #1021
    Nem. Nincs xbox-om. Annyi, hogy vennék egy xbox accountot, amin rajta van a játék, betenném a windows-os gépemen a familybe az accountot és elméletileg úgy le tudom tölteni a játékot PC-re. Csak én használnám.
  • Gabor77
    #1020
    Microsoft official FAQ oldalan le van irva, hogy egy idoben csak egy platformon lehet jatszani a jatekkal. Ha valaki elinditja boxon mikozben te pcn jatszol, azonnal kivag a program.
  • Nixit
    #1019
    Nemtudom, hogy pontosan erre a módszerre gondolsz amire én , de együtt online csak xbox + pc lehet kettő pc már nem kidobja egyik a másikat elvileg.
  • HUN BECSEHELY
    #1018
    Köszi.Akkor Procit kell csak vennem.8-giga Ramot gondolom zabála rendesen.?
  • bélanéni #1017
    Igaz, csak i7-el tesztelték, de ez a táblázat jó kiindulási alap. i5-ös processzorral minden ugyanez kb, kicsit gyengébb eredményekkel. Jelenleg nagyon nagy a játék étvágya, viszont erős VGA-n és procin tényleg bitangul néz ki. Demó talán lesz 1-2 héten belül.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.29. 15:34:21
  • HUN BECSEHELY
    #1016
    Hali mindenkinek.Olyan kérdésem lenne hogy valami közelebbit lehet-e tudni a PC-Demo-ról.Csak mert szerintem vagyunk páran akik kíváncsiak hogy elmegy-e a Gépen,mielött beruháznak rá.

    THX
  • Spaceghost
    #1015
    Valaki esetleg próbálta már úgy megvenni, hogy vett egy Xbox accountot Forza 3-mal kulcsos oldalról és windows 10-ben family-be betette az accountot? Én azt a 18ezer Ft-ot nagyon sokallom a játékért PC-re. Olvastam, hogy így megoldható, bár fent áll a veszélye, hogy bannolják azt az accountot.
    Utoljára szerkesztette: Spaceghost, 2016.09.29. 15:25:08
  • bélanéni #1014
    Jelenleg kb 8 SG fórum tag friend-em van az XBOX oldalon, az XBOX fiókomban.
    Mégse láttam eddig még sehol kiírva, hogy bárki is online lenne, pedig már 4 órát nyomtam. Sajnos nálam az este 20:00 a biztosabb játék téren.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.29. 15:20:44
  • blackfire001
    #1013
    Van az az XBOX-os plusz app, gondolom ott kell felvenni egymást és utána már talán jelzi hogy ha fenn egy ismerős. Aztán invite stb...
    Majd ma kiderül, legyél résen 6 körül. :D
  • bélanéni #1012
    Hogy lehet veletek coop-ozni?
    Valaki írja már le? Ott, ahol az Online Adventures van, amellett van asszem egy Online Coop lehetőség, az megvan, de hogy adom meg, hogy ABC és XYZ ismerőssel mennék? Pl. veletek.
    Azért Steamben, BNET-et, stb... ezek a dolgok ezerszer triviálisabbak, mondhatni kiszúrja az ember szemét, ez a MS / Windows / XBOX anyámkínja account + friend működés agyon van bonyolítva rendesen, katyvasznak tűnik az egész,.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.29. 15:11:03
  • blackfire001
    #1011
    6 körül jövök CO-OP, aki jönne vegyen fel:
    CZERA HUN

    (Viszonylag alap autókkal még...) :D
  • Nixit
    #1010
    Erre vannak skillpontok amivel 1-1 versenyre dupla pénzt kapsz ezzel is de amúgy szerintem online is jó, de elvileg ez a leg efektívebb nem kötelező hosszúnak lenni egy kör 11perc körül van. Én beválaltam ötöt :D de elvileg nem éri meg ennél nagyon többet mert bugolhat a játék stb kockázatos :D
  • Conqvistador
    #1009
    Így lehet sok pénzt keresni? Hosszú versenyekkel? :D
  • Nixit
    #1008


    5 kör goliath huh kemény menet volt 54perc :P
  • bélanéni #1007
    Van itt minden, minden bejártható. A legmagasabb hegyek is, a >100m-es ugratások simán megoldhatók, és szerintem kellően változatos a környezet.
  • reaper5687
    #1006
    Köszi, anno a TDU1-ben is elfértem, csak legyenek olyan szakaszok, ahol el lehet neki rúgni rendesen, utána meg hegyi szerpentin :)
  • bélanéni #1005
  • Conqvistador
    #1004
    Vagyis a köztes utat nem te határozod meg hanem a gép?
  • Nixit
    #1003
    Kezdő pont az ahol van a blueprint hely elég sok van és a végpontot tudod megadni, autó szerintem az amivel te mész :) ha pl ilyen kihívás. És a te idődet amit mész azt kell megdönteni kb ilyesmit láttam eddig.
  • Nixit
    #1002
    Na basszus... megpróbálom vissza keresni akkor mert már itt láttam leírva :D