3373
jdcnaddehh671.png
  • N3mus
    #1081
    Nem,ugyanúgy lehet 2-5-10....pénz is csak nem érvényes rá a vip bonus. A árát meg igen visszahozta mert volt benne Ferrari is,ami bőven több mint 2 milla.
  • MerlinW
    #1080
    Az utolsó napja.
  • LeWyTy
    #1079
    Kedveli rajtam kívül valaki ezt az "olcsó autós, meggyötört, sufnis, drift okozta sebek, gyorskötözős" stílust?

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.10.01. 00:10:06
  • Fdm019
    #1078
    Én tegnap a forza hivatalos oldalán találtam meg , de nekem nem elég jó a gépem hozzá, ezért nem tudtam vele semmit csinálni letöltés(vásárlás(!)) után. Pedig már játszanék vele, erre vártam, hogy (végre) PC-re (is) kijöjjön.
    Utoljára szerkesztette: Fdm019, 2016.09.30. 21:50:20
  • Conqvistador
    #1077
    Az szomorú, bár előfordulhat.
  • WinT
    #1076
    Ezzel csak óvatosan mert nekem olyan szinten bootloopba vágta a gépem, hogy majdnem egy órába telt életre keltenem.
  • Szabi #1075
    3millából lett egy focus he, meg egy brz he.. ehh :(
  • HUN BECSEHELY
    #1074
    Elöbb kijön a BF1,mint a Demó ide
  • MikX
    #1073
    Hát ezt is mondták hogy lesz 2. Most karácsonykor, meg majd jövőre valamikor.
  • Conqvistador
    #1072
    Ergo visszahozta a pörgetés árát?
    és jól gondolom ha pénzért pörgetsz akkor nem kapsz pénzt csak ha autóra pörgettél?
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.09.30. 18:48:13
  • manacz
    #1071
    Szerintem helyrerakják a performanszt és majd utána :)
  • N3mus
    #1070
    50000 / pörgetés. Tegnap én 2 millát elpörgettem és lett belőle 13 autó abból 3 HE.
  • Maxtreme
    #1069
    Pontosan.. én is csak arra várok. Nem tudom mi a f*szt húzzák..
  • Conqvistador
    #1068
    Ahogy olvasom csak jóval később jelenik meg de előre meg lehet venni :D

    De baszki a nyamvadt demót még mindig nem lehet kipróbálni PC-n. Nevetséges...
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.09.30. 17:46:42
  • Conqvistador
    #1067
    Vazze megjött az első DLC? :D

    Akkor ulti helyett az alapjátékot mg ezt kéne megvenni :D
  • Szabi #1066
    lehet amúgy venni is játékpénzért :D
  • MikX
    #1065
    Vagy nem pörget mindig egyből, tegnap mikor egyszer feldobta, menuben neztem h kettő van.
  • Szabi #1064
    ez eddig is fent volt az áruházban ? :D
  • petko0927
    #1063
    Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy miért nem érzékeli a logitech g29-es kormányom H váltóját a játék? Akár hogy probalom nem tudom beállitani :(
  • Szabi #1062
    vagy csak összevágja az autónyitásokat.. :D
  • Conqvistador
    #1061
    Hogy lehet állandóan whellspint pörgtni? Egy csávó vagy 20x egymás után pörgetett.
    Venni kell valami ticketet vagy játékpénzt von le vagy miképp? 1-2 jó autót kiszedett a csóka.
  • Conqvistador
    #1060
    Van valami előnye ha XP báron magas szinten állsz?
    Csávó valami Xp perk bónusszal irgalmatlan sok Xp t szerzett versenyen most 306os szintű :D A verseny előtt 297es volt.
  • Szabi #1059
    EarTrumpet-et lelehet halkítani a játékot, még jó hogy ez általános MS hiba, ezért van rá nemhivatalos megoldás.. :D
  • Szabi #1058
    e36-os versenyt az éjszakai versenyekkel oldhatod fel, aztán 1v1-be megnyerheted, vagy kártya dobhatja, rx7 szerintem ugyanúgy, az r32 meg ott lapul az egyik pajtában :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.30. 15:50:53
  • blackfire001
    #1057
    Ma lesz valaki multira? 2 milliót össze akarok szedni a Ferrárira. :D
  • MikX
    #1056
    Hát én ilyennel nem találkoztam még, nemrég 3at vártam meg hogy kész legyen.
    #1031 : Tök random hogy mennyi idő mig kész van, ha azt irja akkor még készülőben van.
  • MikX
    #1055
    Barn find.
    R32t már megtaláltam.
    Amugy az még nem teljesen világos hogy random is rá lehet akadni, vagy csak ahogy időnként beadja a játék?
    Elég jokat találtam már.
    Lambo lm002, maserati valami, ferrari dino, r32, reliant robin xd, toyota land cruiser, dune buggy, holden sandman, holden ute.
  • LeWyTy
    #1054
    Lame kérdés:
    Az e36, r32 és rx7-et hogy lehet megszerezni?
  • LeWyTy
    #1053
    Legjobb!!
  • Skypack
    #1052
  • WinT
    #1051
    Nálam a Teredo címet eddig is megkapta, pont ezért nem értettem, hogy akkor mi baja. Én is már éppen fel akartam adni, mikor egyszer csak sikerült csatlakozni.
    A szomorú az, hogy fogalmam nincs mi vált be végül.
    Remélem holnapra így is marad mostmár.
  • Szabi #1050
    megjavult Krisznél is :)
  • LeWyTy
    #1049
    Most meg csak úgy utoljára megnéztem a xbox appban és indokolatlanul: (Teredo cím: Beszerezve) Hát agyfaszt kapok!
  • Ingy2
    #1048
    Elnézést
  • LeWyTy
    #1047
    Én is mindent megpróbáltam... de semmi eredmény. Remélem megoldódik, mert ez így elég gáz.
  • kemszi2
    #1046
    ő a kis williams clio már nálam is ott figyel a garázsban
    Most jöttem rá hogy lehet tuningolni is.... Eddig azt hittem hogy csak annyi kategóriában lehet amit autóvárláskor felajánl. (futómű/felni gumi/splitter) Kicsit hiányérzetem is volt ,de most leakartam cserélni egy már használatban lévő autónál a felnit a garázsban és jött a csodálkozás :D
  • Gabor77
    #1045
    "Ha felakarsz kerülni a listára, vagy változtatni akarsz valamit a listán, akkor írj a házigazdának privát üzenetet.."
  • Ingy2
    #1044
    Játékos listába :
    Ingy
    xbox név IngydaKingy
    Ingy foglalt volt
  • WinT
    #1043
    Ki, azt hittem már én vagyok az egyetlen aki képtelen bármilyen online sessionbe csatlakozni. Már fél hat óta bújom a fórumokat, megcsináltam mindent amit csak felvetettek lehetőségként és egyszerűen nem működik.
  • TBTPumpa
    #1042