3373
jdcnaddehh671.png
  • Conqvistador
    #1241
    Köszi.

    Mert egyik nagy kedvencem a kocsi. És ha mégis meglesz a játék tuti beszerzek egy olyan autót.
    A való életbe a legjobban gyorsuló jármű még a Bugatti Veyront is leveri 0-150 közt. Jó nyilván nem megy 400al de még a játékban is 310-20as tuningolva és tök jól néz ki.
  • sertrex
    #1240
    A Forza Horizon 3 vezetése, vezetési élménye mennyiben hasonlít az Apexéhez?
  • Szabi #1239
    9 Things I’ve Learned From A Week Of Binging On Forza Horizon 3
  • Nixit
    #1238
    108 000 az ára. Nem drága könnyen meglehet szerezni, de miért érdekelt ?:)
  • blackfire001
    #1237
    Egyik ismerősöm kérdezi, hogy hogyan lehet az hogy nem látja az aukciós házat. (XBOX ONE.)
    Hogy oldódik fel?
    Már nem első szintű egyik fesztiválja se, és inaktív neki a menüpont.

  • Conqvistador
    #1236
    Valaki megnézné nekem ha megkérem mennyibe kerül az Ariel Atom V8 as kocsi a játékban?
  • Droughert
    #1235
    Tegnap update-nél nekem is kiírta, hogy 49 vagy 60gb-ot tőlt le, de pár parc után végzett és lehetett indítani, lehet, hogy csak várnod kellett volna egy kicsit. Az viszont tény, hogy a letöltés egy rémálom ebben a store-ban, ezen még van mit dolgozniuk.
  • blackfire001
    #1234
    Hát én ezt már komolyan nem hiszem el!
    Befejeződött a 49,23 GB letöltése, erre mit csinál? Hát persze! Letöltés elölről. Mi a f#####? :|

    Valakinek volt ilyen?

    És lol, gondoltam elindítom. Hát elindult a játék. WTF? 1.0.10.2
    Ja aztán írta hogy van Update, és megint elölről kezdi. Köszi!

    Na jó eltávolítás, és kezdjünk tiszta lappal.
    1 nap ment rá csak végül is.
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2016.10.05. 21:23:55
  • Ferell9295
    #1233
    Együtt érzek veled :) Én hétfő óta töltöm a játékot :D Persze ez a netnek is köszönhető de ha minden flottul ment vololna ma már bőven tolhattam volna . Sajnos tegnap este úgy gondolta miután lejött 28 giga hogy inkább megszívat és megállt a töltés majd mikor sikerült újraindítani már nem 49 giga volt a játék hanem felszívta magát 73 ra és azt kezdte el tölteni csak néztem hogy ez mi pluszba még sikerült lefoglalnia az összes indulásnál még 100 giga üres helyet a meghajtón. Úgyhogy meg kellett hogy szakítsam az egészet és újra kellett kezdenem .
  • Droughert
    #1232
    Most néztem meg van 80óra játékidőm benne, erre jutott két darab fagyás most hétvégén. Nálam a szokásos microfon kikapcsolós dolog megoldott mindent. Nincs erőművem, AMD 280X, 3770K CPU, 16gb ram. High beálltásokon tartja a 30fps-t, ha azt lövöm be, ha 60-ra akkor olyan 50fps a max, az néhol lejjeb esik. Nálam a Frame rate smoothing, Dynamic optimisation be van kapcsolva, a render quality meg High. Nincs shuttering, nincs fagyás.
    Korábban próbálkoztam manuálisan belőni a grafikát, akkor sikerült előhozni a shutteringet, akkor visszakapcsoltam a dynamic opt.-ot, nem különösebben érdekelt mivel hoztam elő a hibát, mert így is szép a játék, és legalább nincs vele gondom.
  • Conqvistador
    #1231
    Nálad relatíve tökéletesen fut? Nincs mondjuk 2 óránként fagyás? Az fps drop annyira nem érdekelne mert az elmúlt 15 évben kevés új típusú játékom volt 30fps felett szóval ha egy újonnan érkező1070esnél ultrán néha beesik 40 alá nem kapok sikítófrászt pláne hogy az ingyen crew-t 12-25 fps közt próbáltam ki low on ami fura mert a GTA 5 high közeli beállításokkal is 30-35fps el megy a régi gépen és a Division is 20-30közt elvan pedig nagyságrendileg jobb a grafjuk.
    De ha folyton fagyogat és kidob a játék na azt kevésbé tolerálnám...
  • Droughert
    #1230
    Esetleg nézz szét itt.
    Csak a szokásos dolgokról olvasni ami megoldotta a problémákat:
    - Microfon kikapcsol
    - Antivirus kikapcsol
    - Nagyon sokan a régebbi nvidia (372.70) drivert használják

    Ha ezek megvoltak, akkor olvasgass bele a postokba, van még egy két ötlet ami valakinek megoldotta a problémát.
  • Conqvistador
    #1229
    Sokaknál probléma van. Így viszont nem merem bevállalni a játékot és így nem kell a winfos 10 et feltenni a gépemre mert tudtommal más játék jelenleg nem igényli így maradhat a jó öreg W7... Majd úgy fogom fel mégse jött ki PC re a játék csak trollkodott a microshit :D
  • Droughert
    #1228
    Nálad valami gubanc lehet a rendszerrel/hardverrel, ilyen sorozatos fagyásokról nem nagyon hallottam.
  • blackfire001
    #1227
    Tegnap este óta frissít, tölti a 49GB-tot. Nem értem miért 49GB egy frissítés.
    Mire elérte volna a 100%-kot átváltott arra hogy csak 25 gigát szed, majd az is átváltott arra hogy 49 gigát és kezdte elölről.
    (Tegnap este pause-t nyomtam neki, ma délután folytattam a letöltést. Kabaré...)


    Egyre inkább kezdem megérteni a Play Anywhere lényegét.
    Játszhatod PC-n, csak szopsz vele, vegyél inkább Xboxot és folytathatod onnan ahol abbahagytad csak megszakítások és akadások nélkül. ;)
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2016.10.05. 19:19:46
  • LeWyTy
    #1226
    1.Elindítom a játékot. Kb 5 perc mire bejutok, de nem gond mert kifagyott betöltéskor.
    2.Elindítottam újra, és nekiálltam designelni egy kocsit. Elmenteném mert végeztem mire beragadok a töltőképernyőre és csak alt+f4 a megoldás.
    3.Restart, és újra megcsináltam a design-t. Most külön elmentettem mielőtt ráraktam a kocsira. Majd mikor ráraktam a kocsira megint kidobott.
    4.Restart, sikerült rárakni. :D Go free roam... amint megnyomtam a gombot hogy elinduljon a kocsi kifagyott EZ A RAKÁS KIBASZOTT FOSTOS SZAR!!!!!!!!

    Mellesleg legalább óránként egyszer újra kell indítani mert meghal.

    Asztán az ember ne bassza fel magát rajta. Még jó hogy nem 30k-ért vettem.
    Félreértés ne essen qrvajó játék de FUKKKKKKKKK MÁR!!!!!!
  • Nixit
    #1225
    Ott a videó a kommentem alatt, falon kell " bugolni" :D

    szerk: Ja és driftes HE autóval mert attól lesz nagyon effektív.
    Utoljára szerkesztette: Nixit, 2016.10.05. 18:19:25
  • Szabi #1224
    ehavi Forzathon eventek:

    "October 6, 2016 to October 9, 2016
    All Aboard! - Complete 5 games of Flag Rush in a car that was originally D class to win the Train Horn
    The Captain - Take part in an Online Adventure with a car that was originally D class to win the Steam Boat Horn
    A Bad Joke - Win a game of Flag Rush in a car that originally D class to win the Comedy Horn Whistle

    October 13, 2016 to October 15, 2016
    The Drift King - Get 3 stars on 3 Drift Zones in any Japanese Car to win 15,000 CR
    AKA D.K. - Bank 100,000 Skill Score in a single chain using a Japanese Car to win 15,000 XP
    Initial Drift King - Score 75,000 points in a Drift Zone using the Toyota Trueno to win the 1994 Nissan Silvia K's

    October 16, 2016 to October 21, 2016
    Close Shave - Get 50 Near Misses in an Extreme Track Toy to win 15,000 XP
    Limit Breaker - Achieve 3 Stars on 3 Speed Zones in an Extreme Track Toy to win 100,000 CR
    Tear Up The Strip - Win a Drag Race at the Car Meet in an Extreme Track Toy to be awarded the Ford #17 Falcon FG

    October 27, 2016 to October 30, 2016
    Flag Taken, Flag Dropped - Complete 3 games of Flag Rush in an Extreme Offroad car to unlock the first Halo Horn
    Crush Hour - Complete 3 games of King in an Extreme Offroad car to unlock the second Halo Horn
    Looks More Like A Puma - Win a game of both King and Flag Rush in an Extreme Offroad car to unlock the M12S Warthog CST
    The Forge - Win a game of either King or Flag Rush in an Extreme Offroad car to unlock the complete Halo Horn"
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.05. 18:07:14
  • Szabi #1223
    jópofa videó, de fake... a H3-ban max 3-an lehet gurulni.. :DD
  • LeWyTy
    #1222
  • Conqvistador
    #1221
    Pontosan mit is kellene tenni? Hogy működik ez? Érdekes koncepció :D

    Csak driftelni egy jó kocsival pl Sylvia vagy Bmw?
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.10.05. 13:04:00
  • Nixit
    #1220
    32 perc wall grind :P 52k xp per perc így lehet fejlődni hehe! :D


    mindenkinek ajánlom, hogy a ford foruc he editional csinálja próbáltam xp és skill HE-s autót is de ez a legjobb vagy a bmw.
    Utoljára szerkesztette: Nixit, 2016.10.05. 12:37:00
  • N3mus
    #1219
    Ha valakinek gondot okozna pénz, akkor ezzel kereshet kicsit :

    wallofxp
  • blackfire001
    #1218
    Nekem az is LOW. XD
  • Conqvistador
    #1217
    Azt írta az egyik játékos, hogy az fps droppok elkerülésének az egyik módja valamiféle Static Geometry beállítás módosítása ultráról high vagy médiumra. Ha ezt lejjebb veszi akkor lényegesen ritkább a drop a városokban. Ti erről hallottatok?
  • Overburner
    #1216
    Reddit szerint nem igazán tőrtént változás.
  • stalker001
    #1215
    Akinek nincs win10, az nem is tudja megnézni, meg letölteni a képeket amiket csinál?
  • manacz
    #1214
    Nekem eddig is elindult, nem crash-elt.
    De teljesítményben semmi javulást nem hozott. i5 6600, 16gb, gtx 970.
    Csutkára tolva minden beton 30fps :) Elvagyok vele, de szerintem tudnia kéne legalább high-on a fix 60-at...
  • Conqvistador
    #1213
    Akkor összességében most ér valamit a patch (amúgy is leszedi a játék) vagy sem?
    A mikrofon probléma pl orvosolva van?
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.10.05. 09:33:21
  • Overburner
    #1212
    Ha jönne lealább az a kikurt demo hogy ki tudjam próbálni hogy fut az jó lenne. Lehet semmi bajom nem lenne vele de erre igy kb 5% esélyem van szerintem. Hihetetlen hogy kiadnak egy értelmes openworld autós játékot és nem fut sehogy.
  • kemszi2
    #1211
    megnézem majd este
  • Conqvistador
    #1210
    De azért nyugtass meg ezen kellemetlenségek annyira nem befolyásolják a játék élményt, hogy megbántad volna a vételt ugye?
  • blackfire001
    #1209
    De sajnállak, én örülnék ha legalább a 30 fix lenne! :D

    Amúgy már bitang sok ideje frissít, nem értem én ezt. :| Talán november végére kiforr, de hamarosan jön a Gears of War, ha az is ilyen lesz PC-re akkor nagy baj van. :/
  • MikX
    #1208
    Na azé ha lockolom 30-ra akkor továbbra is tökéletesen fut xboxnál szebb graffal, nade 30fps... Eeeh.
    Csak sajna jelenleg kb muszáj vagyok igy jatszani
  • Conqvistador
    #1207
    Nem vennék Xone t ha egyátalán konzol kéne ami nem az PS 4 Forza ide oda...
  • Overburner
    #1206
    Nem vagy egyedül a gondolattal. Akkor marad a GTA továbbra is elfoglaltságnak nekem. Fene esne bele. El kell adni a gépet azt venni egy xbonet azon legalabb fut.
  • Conqvistador
    #1205
    Hát még a végén nem is fogom megvenni ha ilyen tréé. A gép így is egy vagyonba volt.
    Akkor el Crew zok ingyen :D Pedig nagyon vártam egy ilyen játékra...
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.10.04. 22:50:12
  • MikX
    #1204
    Csodálatosra sikeredett.
    Ugyanugy stutteringel, csak talán több az fpsem, de igy semmit nem ér.
    Arrol nem beszélve hogy ugyanugy irritáloan szaggat tunimg køzben váltogatásnál.
    Ha ezt tudták összehányni ennyi idő alatt...
    Persze a dlc az kell.
  • Ferell9295
    #1203
    Ez a Store egy rakás sz... Újabban 73.27 GB a horizon :O Már egy napja szedem a szerencsétlen 5 megabites netemmel délutánra sikerült összekaparnia 27 Gigát a 49 ből erre (valószinűleg jött a frissítés) megváltozott a számláló 25 gigára majd most 73 ra :O
  • Overburner
    #1202
    Feladatkezelőben lődd ki az első magot játéknál hátha.