3373
jdcnaddehh671.png
  • Overburner
    #1282
    Nem bántottál meg. :D Igazából annyira véletlenszerű ennél a játéknál hogy kinek mi válik hogy az már vicc kategória. Azért dobta be hátha valakinek be jön. Igazából az a 0.magos téma viszont elég sok embernek bevált bár igaz legtöbbjük i7-esek voltak.
  • Futocsiga84
    #1280

    Ingy2: igen prószáltam állítgatni de nem igazán sikerült a jelenség továbbra is fenn állt :-(
    Ha esetleg nem nagy kérés bedobhatnál egy két képet a te beállításaidról hátha én vagyok mégis a láma :-)
    Köszi. :-)
  • blackfire001
    #1279
    Van menüpont ahol meg tudod nézni hogy milyen aukcióid voltak, és ott tudod visszavenni a pénzt, illetve (siker esetén) átvenni az autód. Én tegnap vettem egy a HE Dodge Vipert, ami Credit boostot ad, remélem hamar visszahozza az árát, mert most nagyon gyűjteni akarok.

    BTW tegnap az XP Boostos Subaruval csináltam egy 50 perces futamot - nagyon király volt miután átállítottam a tuningját -, és 290000 XP-t gyűjtöttem. Beteg. :D
    Infónak írom, hogy egy kör nagyon óvatosan, odafigyelve driftes beállítással 56-58 mp volt, míg gripes beállítással 54 mp. Komoly, hogy mennyit számít! :)
    Driftes autót versenyekre nem ajánlok. :/
  • Ingy2
    #1278
    Szorri nem akartalak megbántani, csak kb. olyan mint a facebook jelenség, hogy brit tudósok megállapították ha napi 8x mosol fogat mentolosat fogsz fingani. Nálam a 0. magos kikapcsolásnál sem történt semmi. Simán szarul vannak optimalizálva a mag és gpu kihasználtságok, ennyi. Aminél észre vettem javulást az a static mialótúró médiumra vétele meg valami dynamic optimalizációnál is a médium, most új nvidia driverrel a dynamic már highon is okés. Simán vettem nem ambipuros verziót.
  • Ingy2
    #1277
    Nekem is G25 van és nincs ez a jelenség, advanced menüben próbáltad állítgatni?
  • Futocsiga84
    #1276
    ja igen G25 a kormányom :-)
  • Droughert
    #1275
    Valamelyik panelen jelzi, hogy üzeneted van. Ott tudod az elvesztett aukciókra kifizetett pénzt visszakérni.
  • Conqvistador
    #1274
    Megy a lenyúlás ott is mi? Biztos Stadion/fesztivál építésre bugázzák el :D
  • stalker001
    #1273
    Az aukciós házba, ha licitálok valamire, és nem nyerem meg a licitet vagy kilépek, miért nem adja vissza a pénzem?
  • Futocsiga84
    #1272
    Hali.
    Nálatok nem cseszte szét a update a kormány beállítást??
    Nálam eddig egész jó volt ahhoz képest...... :-)
    De az update után eltünt a force ha a center állásból egy kicsit is jobbra vagy balra forgatom a kormányt és utána tovább forgatom és már megint van force.
    Kb. olyan mintha mondjuk egy 10% deadzon-t állítottam volna be és ott nincs force
    Nagyon zavaró és nehéz úgy üvegelni 200-300 al hogy a centerben nincs force
    Ha egy picit is megmozdítom már dobom is el a picsbe.
    Valaki tapasztal hasonlót vagy esetleg van valakinek valami tippje ??
    A project carsban teljes a force még center állásban is ha egy picit is elforgatom már van benne force nem csinálja azt hogy lötyög a kormány mint a forzába most. tudom hogy ne várjak olyat a forzába mint a project carsban de eddig jó volt a forza is.
    Köszi.
  • Overburner
    #1271
    Őszintén én már nem tudok logikusan gondolkozni a játékkal kapcsolatban. Csak bedoptam hátha valakiben segít a dolog.


    Egyébként ki hgy vette meg a játékot? Van ez a Szingapúri módszer meg hasonlók.
  • Ingy2
    #1270
    Sztem ez baromság, akinek nincs annak miért szaggat? :D
    Egyébként este kijött új nvidia driver, javult a helyzet ugyanazzal a beállítással már csak a városban röccenget be. Stabilabb az fps.
    (Minden high kivéve az a static bigyó, msaa 8x, af 8x, v sync 60fps fhd, i7-3770, GTX980, 16GB ram)

    Utoljára szerkesztette: Ingy2, 2016.10.07. 07:05:00
  • Conqvistador
    #1269
    Most nézem level 1000es már a csávó és elvileg addig számolja a szinteket :D
  • Conqvistador
    #1268
    És hogyan kell , van róla videó?
  • Conqvistador
    #1267
    Engem nem érdekel hányszor tekerte vissza akkor is látszik a videóból hogy érti és érzi az autót.
    Ha neked lenne 100 lehetőséged összesen (rewind) menne a videó így? Nekem nem :D
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.10.07. 00:31:27
  • MikX
    #1266
    Összkerekes. Hát azzal a jatekban nem nehez igy menni, es mivel ez replayből lett lehet orákig nyomta mire igy adta ki, mert ugye a rewind itt nemlátszik, nem tudid hányszer tekerte vissza. Egyébként pont ennek a sfácnak olvastam leirását hogykell összkerekest driftre setupolni
  • Conqvistador
    #1265
    Ezt nézzétek meg elképesztő Gymkhana mintha Ken Block tolná csak Forza 3 ban

    Nagyon durva 3 perc bár így tudnék vezetni :D
  • Overburner
    #1264
    Nem tudom mennyire hatásos de van akinek be vált elvileg.

    Lényeg hogy akinek van IGP-je DDU val törölje a driverét. Lehet bejön lehet nem.
  • MikX
    #1263
    Franko. És szerintem még a 350z motor is belemegy :)
  • LeWyTy
    #1262
    Egy kis magyar skin :D
  • MikX
    #1261
    Hát nézd, nyilván ha egy fullos szimulátort vársz, akkor mellényulsz.
    Ezen nem arrol szolnak, az apex is inkább egy belépőszint ebbe az irányba. De én ugygondolom rendjén van ez igy, mert akinek van cockpitje, egy jobb kormánya, az ugyis a már bejáratott cimeket tolja, assettot leginkább :)
    A horizon 3 leginkább abban különbözik, amit eddig észrevettem, hogy kicsit többet tapadnak az autok, az viszont elég üdvözitő, hogy a futomű fizikai modellezése itt is megvan, és ugyanugy hat minden az auto viselkedésére. Arcade jatéktól ez elég meglepő. Persze azért csapathatsz lamboval a fűben, mimdenhol 200al, de ez kontrollerrel teljesen élvezhető. Itt a köritésen van a hangsuj, a sok auton, a tuningon, a testreszabhatoságon, a csinálj amit akarsz jegyében.
    Van benne kétféle mod. A normál és a szimulácio, én utobbin használom, kiprobáltam a normált is, de ha már van jobb, akkor miért ne. Ott sokkal megengedőbb és elnézőbb a "fizika"
  • alma2
    #1260
    ohh, valoban, atugorott rajta a szemem, de azert egy picit jobban is ossze lehetett volna hasonlitani. Azert koszi.

    Amugy pont a heten toltam vegig, a 12 eventet az apexben most, hogy mar megy kormannyal. Azert latszik a celkozonseg, nem a "szimulatorosok", nem egy palyan. a top1 top2 %-ban vegeztem, olyan 50 0000 es 100 000 jatekos kozul palyatol fuggoen.
    Viszont olyan amilyen a fizikaja, de megbaratkoztam vele, aztan azert beszippantott. De mondjuk az abu dhabi ami az elso event, eleg gaz, hogy minden korben egy a.i fent akadt a cel egyenes elotti kanyarban, es ez ilyen megjelenese ota.

    Viszont anno jatszottam kiprobalas erejeig, az osszes forzaval, meg a horizon reszekkel is, de nem birt lekotni 1-2 oranal tovabb kontrollerrel egyik sem. Gondoltam, ha mar a "single" reszre van gyurva az apexnel, majd eldobom az agyam az a.i-tol, de ennel butabb es idegesitobb a-i.val max a sega-s rallykban talalkoztam a kilenceves evekben. Iszonyat gaz, foleg, hogy random fekeznek barhol legyenek, ha mogejuk mesz.
    Ha leelozod a mezonyt, akkor meg lemaradnak mintha nem is leteznenek. neha egy turobo fokoztba kapcsol stb. Persze nagyon sokaig lehetne sorolni meg a nem emberi viselkedesuket.
    Lehet szidni az assetto a.i-t, van miert is valoban, de messze a legemberibb az osszes kozul, pedig szerintem mindent kiprobaltam.
    A heten meg az f1 2016-ot, azt se birtam ezert sokaig sajna, mintha a palyan se lennek, azok is ugy mennek at rajtam.

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.10.06. 18:47:54
  • Droughert
    #1259
    Volt válasz a kérdésre.
    1251-es post.
  • alma2
    #1258
    Ez engem is erdekelne, de ez nem az a vilag a jelek szerint, ahol ez barkit is erdekelne, csak menjen 450-el az autoja :)
  • MikX
    #1257
    Hát a jatekban share-re nyomsz, az feltölti, forza weboldalon megtudod nézni, vagy ami egyszerübb, leszeded a forza hub appot win store-bol, es ott megnézegetheted ha bejelentkezel az accoddal. Ott le is lehet tölteni.
  • stalker001
    #1256
    Nagyon jók, magyarázd már el kérlek, hogy kell megnézni meg letölteni a képeket amiket csinálsz.
  • csabush
    #1255
    Az elképzelhető, az Aventadornak setup nélkül 415 a vége, de az is tudna többet, a reptéren elég könnyedén eléri. Régi celica is tervben van, még nem tudom mire fogom használni, egyelőre ésszerű határokon belüli gépem csak kettő van, egy GTR és egy impreza, minden mást megfingattam, az E34-et meg is kellett szentségtelenítenem AWD hajtással, mert a v10 biturbo egy "kicsit" sok volt nekem RWD-vel. :D
    Utoljára szerkesztette: csabush, 2016.10.06. 16:19:32
  • MikX
    #1254
    Rakok már pár képet, iszonyat jó a fotomodja :D

  • MikX
    #1253
    Én erre a HE Huracánt építettem, aventador 6,5v12-vel, turboval, full tuninnal X999, és spoilereket teljesen levéve, áttételt hosszabba téve 436-ot megy a bányátol indulva az autopályán lévő speed cam-ig.
    Nincs aventadorom, de feltételezem ez a kisebb méret és súly miatt jobb lehet erre a célra.
    Driftre a régi celicát találtam, elég komolyat lép C osztályos létére, (320 a vége) de driftre használom, olyan gyönyörűen messze a 3 csillag fölött végighúztam az összes drift szakaszt, hogy öröm volt nézni.
  • csabush
    #1252
    Szerintem az Aventador jól is gyorsul és jó is a végsebessége, az ideális pick lehet, akár úgy is, hogy nem x999 csak s2 vége.
  • MikX
    #1251
    Meglepő mód eléggé. Én azt hittem, hogy eléggé lebutitják, árkádosítják, de sokat nem venni észre, persze az apex sem egy HC szim, főleg a beállításokban érhető tetten, ugyanaz van benne mint a motorsportokban.
  • blackfire001
    #1250
    Oké, a cél előtt beelőzöd. Viszont ha nem gyorsulásos versenyről van szó, hanem egy 'mezei' versenyről, ahol nem valószínű, hogy eléritek a végsebességeteket, akkor már megint más a szitu, nem? :D - na én erre gondoltam.
  • Szabi #1249
    1500 lovas Mustangommal is legyorsulnak, de a cél előtt sokakat utolérek 430-nál :D
  • csabush
    #1248
    Azt írtad, hogy nyertél, gondolom a Chevy "meglépett" kicsit az elején, de a végére elfogyott ezek szerint, úgyhogy az Aventador better. :D Amikor én mentem akkor Regera volt ellenem, meg talán valami másik Lambo, de nekik esélyük nem volt, egy Challenger Hellcat fogott az elején egy kicsit, de végül az is elvérzett.

    Egyébként én szeretem gyors versenyekre is, mert attól függetlenül, hogy elég beteg teljesítményben egész jól uralható.
    Utoljára szerkesztette: csabush, 2016.10.06. 14:19:20
  • blackfire001
    #1247
    Igen, eléggé izmos az Aventador végsebességben, de gyorsulásban - mint ahogy írtam is - otthagytak. Szóval szerintem egy versenyen a jó gyorsulással többre lehet vinni, mint egy extra gyors autóval.
    Mit gondoltok erről? Melyik autó az, amelyik szerintetek a legjobb ezekre a 'gyors tempójú' futamokra? :D

    Ma játszhatunk valamit, mert
    egyébként nekem az oprendszer ill a játék frissítés óta valamivel (nem sokkal) úgy tűnik, hogy jobban fut a játék. Persze minden LOW. :D
  • csabush
    #1246
    Reptéren én is ugyanilyennel nyertem többször is, abban a csapatban nem volt kihívó. :D
  • Conqvistador
    #1245
    Jaguar D Type a leggyorsabb 302 mph t hozott ki belőle youtuben az egyik csóka az kb 485km/h
    Próbáld ki beteg az a kocsi tuningolva :D
    Mondjuk elég vicces ti játszotok vele és én adok infót aki csak nézi muhahaa :D
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.10.06. 10:02:30
  • tutituti
    #1244
    Buick Regal?Nálam az vitte eddig a prímet sebességben.Sajnos nem tudtam Wheelie beállítást csinálni hozzá.Nem akarja a rusnya pofáját felkapni induláskor
  • blackfire001
    #1243
    Valószínű valamilyen parental controll van neki beállítva.

    Szabi:
    A drivatarod benn a csapatomban! :D Magasan te vagy köztük a legnagyobb szintű.

    Más:
    Szerintetek melyik a leggyorsabb autó?
    A reptéren gyorsulási versenyt nyertem egy X999 tuningos Aventadorral. Nagyon otthagyva egy Koegnisegget, és épphogy megelőzve egy Chevyt (durván legyorsult mindenkit). Nagyon durván gyorsult utóbbi.
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2016.10.06. 09:59:05
  • Szabi #1242
    még nem tuningoltam, sőt még ki se próbáltam, de alapból is S2-es osztályba van.. szóval szerintem egy végsebességes váltó áttétellel, minimális gyorsulást bukva tuti megy 400-at, majd este kipróbálom :D